1294
/Facebook
  • zuro
    #894
    Hellósztok.
    Bejelölnétek ismerősnek? Jól jönne.
    51-es szintű vagyok. Zurócsik Tamás
  • Rotcsa
    #893
    Már csak Gambit kéne a Szellemlovashoz, meglett ma Higanyszál is! :))
    Van vagy 15-16  négy csillagos küldetésem, remélem sikerül Őt is megszerezni!
  • szolli
    #892
    Végre. Elsőnek sikerült a spec-opsok alatt kiforgatnom a 20 cp-t. Eddig a mindig csak PVP bónusos tárgyakat húztam az előzőnél is meg ennél is. Még végtelenül se tudnám az aranyat vagy az ezer isot kifogni...
  • BigBlue
    #891
    Van még 18 nap.. meg ugyis hosszabitanak... az azért elég sok idő..
  • arsenal89
    #890
    Köszi a választ!
    Amúgy szerintem nagyon könnyű volt ez a Spec Ops, csak egy Epic Boss volt, azt skippeltem 25 aranyért, magyarul megvettem 25 aranyért Szellemlovast, átszámítva 50 cp-ért vettem. Az elég jó ár érte.
  • Shillie
    #889
    nem kell semennyit várni miután visszaigazoltam h ismerlek már küldöm is a felkérést. Arra kell 1 napot várni hogy a distress call-t be tudd gyűjteni. Gifteket viszont már rögtön lehet küldeni.
  • Vermilion666
    #888
    Én befuccsolva a SP4-el, várva és tartogatva munícióm készülök a SP5-re! :(((((((((
  • szolli
    #887
    Sziasztok!
    Deadpoolt majd meglehet venni akkor? Akinek megvan, az megtudná mondani mennyire erős harc közbe? Amerika kapitányt még nem vettem meg de már van 180 cp-m és várok még milyen új hősök jönnek.
  • bence21
    #886
    Már be is jelöltelek. Mennyit időt kell várni ameddig tudjuk egymást a játékban is invitálni?
  • Shillie
    #885
    én 100 as szintű, mondhatni rendszeresen(napi szinten) játszó játékos vagyok. Vegytetek fel ha gondoljátok :)
    http://www.facebook.com/resko.gabor
  • Broafka
    #884
    menj a facebookos oldalra, és írd az egyik képes post alá, hogy "add me" egy pillanat alatt lesz vagy 10 ismerősöd. (nekem 2 magyar van innen, a többi mind külföldi)
  • Broafka
    #883
    szerintem igen, de ha PvP-ről beszélünk akkor úgyis tök mind1, mert az győz aki először kezd.

    Szerintem csak azoknak a hősöknek van/lesz értelme amiket spec opsban nyerünk, de ha ilyen könnyen meg lehet őket szerezni, akkor annak se lesz sok értelme. Ezért volt jó MockingBird, nehéz volt megszerezni (őt asszem utolsó nap sikerült megszereznem) gyakorlatilag az egyik legjobb (ha nem a legjobb) PvP karakter.
    Viszont másfelől meg az ügynök fegyverei és buffolós cuccai számítanak sokat.

    gondolj bele, azokat amiket meg lehet venni, azt meg is fogja venni az ember, és egyenlő esélyekkel rohan egymásnak a 2 fél. Szóval Hercules is tök erős karakter, de ha mindenki herculessel megy, akkor csak az győz akinek jobb cuccai vannak vagy hamarabb kezd
  • bence21
    #882
    Sziazstok. Most kezdtem 50 -es vagyok friendekre lenne szuksegem,acs bence néven vagyok facebokon, csak erre hasznalom kb 5 ismeros van bejelolve az is csak a jatek miatt, ha valakinek hozzá adna friendnek megkoszonem , minden nap kiveszem a rewardot is. email cimem : [email protected]
  • arsenal89
    #881
    én is koponyát kaptam :S pár nappal ezelőtt a 10 aranyat kaptam, azóta CSAK KOPONYA vagy SISAK!!! hihetetlen :S
    Szerintetek erős lesz Deadpool? Érdemes spórolni rá?
  • BigBlue
    #880
    Ma is koponyát nyomtam a Daily Reward-ban.. Ez hihetetlen. De legalább a 10 aranyat megkaptam.. Már csak 5 kell és megvan a skip-re való.
  • BigBlue
    #879
    facebook.com/bigblue01 112es szinten vagyok.. ha gondoljatok vegyetek fel:)
  • Shillie
    #878
    ja kb arra jó :)
  • Broafka
    #877
    szerintem semmit.

    amúgy ez a diamond league fegyver milyen szar! :D nah nem baj, majd pvp pontnak jó lesz, jó sokat ad
  • Lacc 88
    #876
    Az számít valamit a pörgetésnél, hogy megcsináltam-e minden deployt és legyőztem-e minden ellenséget? Vagy jobban számít, hogy a főbosst overkillel és critical hittel nyomtam le? Vagy semmit nem érnek ezek a gyíkságok csak a szerencsén múlik mi pörög ki?

  • Shillie
    #875
    a Spec Opokat meg szerintem simán meg lehet csinálni, csak nem kell minden küldit skipelni. Az epic boss fightes küldin kívül mindegyik küldi lazán teljesíthető, csak kell egy vagy több haver aki küldi az isokat. Aztán az epic boss fightes küldi 25gold. Én nem vettem még soha aranyat és mégis mindíg össze tudok annyit gyűjteni hogy ezt a küldit átugorjam.
    Szóval nem lehetetlen megcsinálni :).
  • Shillie
    #874
    http://forum.playdom.com/showthread.php?141477-IN-DEPTH-GUIDE-New-Method-of-CP-Farming-%28Maximizing-CP-Energy-per-run%29
    itt egy pár tipp melyik pályákon érdemes CP-t farmolni előnyökkel hátrányokkal felsorolva.
  • Rotcsa
    #873
    Én 110-es vagyok és 21 hősöm van úgy, hogy aranyat nem költöttem hülyeségekre. Nemrég Herkulest hívtam be, most van 34 cp-m, kis szerencsével és pár 4 csillagos küldetés 5 csillagossá tételével majd meghívom Higanyszálat, aztán sajnos nekem sincs mese, fizetnem kell Gambitért ,ha akarom a Szellemlovast. (Fenegyerek megvan)
  • Quintero
    #872
    Nem tudom nekem mindig szerencsém volt spec ops-al kapcsolatban. Most is csak Herculest kellet megvennem de mondjuk őt meg is akartam ahogy kijött de inkább vártam Spec Ops 4 mert tudom hogy jön halloween környékén. Egyébként én már vettem Quantum Jumpert, és 2 Commander Trenchet is. És "csak" 130-as vagyok. Remélem a közeljövőben is így lesz. Kéne Deadpool,Beast de egyikük biztos benne lesz az új spec opsba de lehet mind a kettő.
  • Okisz
    #871
    Viszont akkor vmire csak felhasználtad az aranyat, ha 7 chapter 5csillagos. Az mér csak önmagában is 35, nem beszélve a szintlépésekről :]
    Remélhetőleg a héten már nekem is meglesz, már csak az utsó task-nál tartok, az EPIC Bosst skippeltem. Jól jött most ez a PVP-s 10 arany.

    Egyébként igen, talán úgy tudsz legbiztosabban CP-t szerezni, ha Epic bossokat nyírsz ki. És azoknál Electrát a legkönnyebb előhozni. Ott általában több mint 50% az esélye, h CP-t pörgetsz ki.
  • Vermilion666
    #870
    Köszönöm, rendesek vagytok! Igazából már az első 6 chaptert + a 8.-at megcsináltam ötcsillagosra! :D Azért próbálkozom de sajnos egy újabb spec opsos hősről le kell mondjak! :(
  • Broafka
    #869
    nem kell minden szarra aranyat költeni. Skippelésre meg aztán pláne nem. (persze az ilyen epic bossos "vegyünk-meg-minden-hőst-ami-kell-hozzá" küldetéseknél még esetleg megéri.
    ha Normál módban játszol, és nem Excelsior módban, akkor gyorsabban eljutsz a Boss-ig, így hamarabb tudsz pörgetni, és ha szerencséd van kapsz CP-t, de hamarabb el is jutsz az 5 csillagig, viszont nem tudsz úgy fejlődni.

    Én semennyit nem költöttem a játékra (és mint később kiderült, eddig még senki se, legalábbis amiről én tudok) és mégis... én meg tudtam csinálni az összes eddigi spec opsot arany felhasználása nélkül (mondjuk én a játék indulása óta játszom vele).

    Mivel minden pálya végén van pörgetés, ahol van 5 CP, javaslom próbálkozz az első pályákkal, még kevesebb energiába és időbe telik, és vidd végig az összes pályát 5 csillagra
  • Broafka
    #868
    az már nagyon rég óta nincsen. Most már csak pörgetésnél van CP vagy 5. csillagnál
  • Dant0r
    #867
    Farmolj CP-t. Nem tudom most mi a legcélszerűbb út, de régebben pl. Elektrával lehetett legjobban "dolgozni".
    Harcolsz vele, ütöd amíg dob egy CP-t, aztán elveszted.
    Közben jön XP is, azzal is szintet lépsz, kapod az aranyat. Így 10 energy = 1 CP például.
  • Vermilion666
    #866
    Bármiféle tippet, trükköt és segítséget elfogadok! Ha tudok, én is segítek bárkinek!
  • Vermilion666
    #865
    Sziasztok!

    113-as szintű játékos vagy, 0 arannyal és 65 CP-val! Nos szerintem elég idegesítő, hogy a forgatásnál semmi értékeset nem tudok kiforgatni! Eljutottam a 24. feladathoz a spec ops 4-ben és nem tudok tovább menni, mert meg kellene vennem Herculest és Deradevilt! (48+90=138 CP) Nem értem, hogy egyesek, hogy tudnak egyáltalán eljutni odáig, hogy megszerezzék pl. most Ghost Ridert! Nekem az eddigi összes aranyam és CP-m elment az előző 3 spec ops küldetésekre! Egy hőst sem tudtam megszerezni! Ebből is látszik, hogy ebben a játékban csak az boldogul akinek pénze van és tud rendelni aranyat! Diszkriminatív egy dolog, az egyszer biztos!
  • Broafka
    #864
    gondolom (amúgy csak vicc volt, nem bántás)
    a spec ops a tournament végén jelent meg, szóval így is nagy mázlija volt, hogy meglett neki, de amekkora rusht én lenyomtam a végén PvP-ben... a grieffel + chrono boosttal vagy mivel meg esetleg arc reactorral gyakorlatilag 1 ütés egy menet.

    Nekem az volt a bajom, hogy néha egy menet elég sokáig tartott, mert ott maradt emma frost és állandóan magára tudta varázsolni ezt a Cosmic Powert, és folyton organic recoveryt nyomatott, gyakorlatilag 15-20 percig csak őt öltem, ott elég sok időt vesztettem (aztán később meg is támadtak, szóval még ratinget is vesztettem)
  • Okisz
    #863
    a legvégén lett meg neki is a grief..
  • Broafka
    #862
    jah, hogy meg volt grief? :) úgy könnyű :P
    én még csak most próbálom megszerezni (az az a mega fegyver itt a spec opsból, nem?)
  • tonimcfish
    #861
    a vereségeim 90%a a védekezésböl volt nekem is.

    generális agent : q jumper, POF , grief, arc reactor charge, amerika kapitány és emma. szintén, ha az ellenfél kezdett szinte mindig nyert, mert POF minenkinek meg a q. jumper és máris 7* támadhatott és vége is.
  • Broafka
    #860
    grat. Milyen fegyóval és hősökkel mentél? nálam (mint a legtöbbünknek szerintem) azzal van a gond, hogy egyrészt a gép szarul védekezik, másrészt nagyon sokat számít, hogy ki kezdi a kört, mert ha én kezdem az ügynökkel, akkor quantum jumper, és kb az esetek 95%-ban én nyerek, de a védekezésben már nem jövök ki jól
  • tonimcfish
    #859
    top 350, megvan deedpool:)))meg a többi apróság is:)
  • Okisz
    #858
    Gratula mindenkinek a helyezésért amit elért! ;]
  • Broafka
    #857
    király! Nem csak azt a jutalmat kapod meg a tournament végén ahol tartasz, hanem az összeset ameddig eljutottál. Szóval én így a 100E ezüstöt, a 10 aranyat, és a fegyót. Majdnem meg volt a ruha is, de kár
  • Broafka
    #856
    jézusom, mekkora rush van most a végén, hogy mindenki jobb ligában legyen PvP-ben, én majdnem felhoztam magam goldról vibrániumra... 2%-nál tartok és van még 2 percem :D
  • Rotcsa
    #855
    Daredevil nagyon jó pvp karakter volt addig, amíg a rápakolt kövek megnövelt értékeivel számolt a program.
    Most már ez nem így van, a hősök alap képességekkel harcolnak, amire rájön a többi hős mennyisége és szint-búnusza, valamint a pvp-cuccok erőssége. Ezért mondja mindenki a skarlátot, mert  Nekem egyébként a kedvenc karakterem volt. Talán, még most is az.. :)  Mindíg kontráz, ha s.target attack van, meg nagyon magas lesz az accurarcy-ja és az evasionja.