40
Goodgame Empire
  • cian84
    #40
    Sziasztok!Van egy 69-es accom,érdekel valakit?Magyar 2-es szerver!

    [email protected] keressetek
  • SzinesGeza
    #39
    Az egész Empire és a fóruma is megdöglött ma. :)
  • norbuleszku
    #38
    Emgem nagyon érdekelne email cimem. [email protected]
  • Anonymusx
    #37
    Van egy max szintű accom, de meguntam a játékot, érdekelne valakit?
  • revi73
    #36
    sziasztok, lenne 1 olyan gondom hogy rendszerleállás történt, ujrajelentkeztem, és eltünt az elöre haladásom, és ujra keztem a game-t, hogyan lehetne visszaállítani a régit?
  • flashpointer
    #35
    52
  • erik001
    #34
    hanyas szintüek vagytok
  • flashpointer
    #33
    Egy erős ismerős aki befenyíti őket?
  • Kata
    #32
    csak ehhez sereg is kéne, ami meg a lenti okoból nincs
  • flashpointer
    #31
    ó hát ilyenkor ki kell nézni a szövetség legkisebb tagját, és addig ütni amíg mozog .D
  • Kata
    #30
    megtámadott, és még neki állt feljebb amiért nem győzött? Komoly! Lehet túl sok a gyökér ebben a játékban, nem nekem való ez, nincs az ilyenekhez türelmem.
  • Kata
    #29
    Van kajás erődöm nem is ez a probléma, de kb. 5-6 nap mire egy 150-160-as sereg kitermelődik, lévén napközben dolgozom, éjjel pedig alszom, így nem tudok 24 órázni. Ha meg folyamatosan támadnak nem is tudok mit csinálni. Tegnap hárman jöttek neke egymás után, ennyi idő alatt mit tudok csinálni? Kb. semmit.l
  • flashpointer
    #28
    Én is már csomó hasonló levelet kaptam :D
    Nekem az első dolgom volt kajás erődöt elfoglalni és a barakkot 4. szintűre húzni ott is, hogy elég sereget tudjak fenntartani és pótolni. Így ha betámadnak ~24 óra múlva már teljes kardos sereggel tudok menni.
    Másodjára sajnos köveset foglaltam el, így a másik kettőben hiába van sok védő, ezt nem tudom megvédeni, mert akkor máshonnan kell elvenni az erőket, és mindet betámadják, 40fejszés meg hiába van ott, ledarálják, úgyhogy csak pocsékba menne, inkább nincs is ott senki.
    Nemsoká feladom a köveset és még egy kajásat csinálok, így mindenhol (3x) fent tudok tartani kb ~90 fejszést, meg 100+ kardost összesen.
    Jha, és nemárt legalább 2 őrház a kiserődökbe sem. Múltkor betámadott kémkedés nélkül a kajásomba 80kardos+apraja, csak úgy nézett hogy meghalt mind, írt is szitkozó levelet utána .)
    A dicsőségsorrenden első lapon lévőket érdemes nézegetni még, ki milyen taktikát használ, nagyjából látszik az erődökön is.

    Egyébként egy nagy klánnal elharapózó vitát érdemes megelőzni, mondjuk aki így válaszol annál nem tudom hogy lehet-e értelmesen érvelni.
  • Kata
    #27
    Az Árpád népe vezetőjének válasza a normális hangvételű levelemre, amelyben leírtam neki, hogy ha már korrektnek hirdetik magukat, legyenek is azok:

    "Figyelj kis kurva annak sírjál aki baszogat,normális korrekz ember vagyok de az hogy a szajha anyád meg ellett és épp egy rakás szarra estél arról én nem tehetek,ahogy arról sem hogy retardált vagy és az orrodba nyulkálsz miközben szopod apád retkes faszát.Ha még egy anyázós levelet írsz szétbaszatlak a 120 kilós néha kijövős börtöntöltelék haverjaimmal majd beleszaratok a szádba és szét kenem baseball ütővel.
    Ezt csa a miheztartás végett."

    Ennyit az Árpád népe szövetség IQ-járól, asszem itt felesleges bármi további lépés. Ez már tényleg alja...
  • Kata
    #26
    Nem tudom van-e itt bárki az Árpád népe szövetségből, de azoknál inkorrektebb, undorítóbb banda nincs. Folyamatosan támadnak ellehetetlenítve a játékomat, gyakorlatilag folyamatosan nullán tartanak, pénzem már elfogyott katonákat gyártani... És úgy hirdetik magukat mint korrekt szövetség. Hát a kurva anyjukat azt korrektek, egy szánalmas beképzelt banda.
    Van egy kicsi és gyenge szövetségünk, eleve azzal a hasbaakasztó dumával támadtak be minket, hogy mi méltó ellenfelek vagyunk. Jah, méltók arra hogy letúrjanak és pontokat kapjanak. Aztán háromszor annyian vannak és a legkisebb tagjaik is erősebbek bármelyikünknél. Így akarnak toplistás szövetség lenni...
    Amúgy ez a szar a játékban, hogy amikor támad valaki, pl. engem egy árpádnépés gyökér, akkor 250 emberrel nekem jött elsőre a 230 ellenében, nekem mind meghalt, ő vesztett talán 50 embert. Én mire újra kitermelek ennyi védőt az egy hét, ő három óra múlva a 200 emberével megint meglátogathat. Ezt azért eléggé elcseszték játék szintjén. Mert ha le is ver, de mondjuk 20 max 30 embere marad amivel hazakullog, akkor neki is ugyanannyi idő újra akkora sereget csinálni. Nincs ez így jól kitalálva. Ráadásul aki rubinozik, az legyőzhetetlen gyakorlatilag. Szar így ez a játék, meg hogy ha rád száll pár idióta, gyakorlatilag meghaltál, semmit nem tudsz csinálni, konstans nullán tartanak.
  • flashpointer
    #25
    Beraktam egy torony két pellengért, és az istennek nem tudom megfogni hogy arrébb vigyem, mert nem jelöli ki. Nem lehet elforgatni a nézetet vagy mit kell tenni hogy arrább tudjam húzni? O_o
  • pett3rson
    #24
    nah, hát Én ki is léptem akkor :)
    sok sikert mindenkinek :)
  • fook
    #23
    Én is a katonákkal szenvedek :(
  • pett3rson
    #22
    13-as szinten vagyok most, de nem lenne messze a 14 sem, csak fejlesztenem kéne a kőbányákat, de az előbb említett dolgok miatt nem akarom :)

    Igen, szövetségben vagyok, bár valószínű ma lesz utoljára játéknapom. tetszik a játék, csak ha valamit elrontasz akkor nagyon sokáig tart újraépíteni egy sereget, nekem meg egy hiba után most már gyakorlatilag nullával felérő katonám van :)
  • fook
    #21
    Engem a hetesek. Hanyas szintű vagy ?:) Szövetségbe vagy ?:)
  • pett3rson
    #20
    azt hiszem Én kicsit elsiettem a fejlődést, túl hamar léptem a szinteket. Bár ki tudja, lehet így kell. Nem támadott senki a környékemen, csak a gép küldött katonákat, de akkor jól szét is szedett...
    mindenesetre, amikor a barakkot felépítitek 2. szintre és már van 4 féle katona, ott kicsit talán érdemesebb lelassítani és a rablóbárókat meg a gyengébb ellenfeleket támadgatni, persze sok kémkedés mellett. Lehet 2-3 kém épületet is építeni, elférnek bőven.
    kell itt gondolkozni is ám, megnézni hol gyengébb az ellenfél és ott beküldeni a katonák zömét...már ha lehet :)
    Engem a 8-as szintű rablók nagyon megfogtak, ott sokat vesztettem.
  • fook
    #19
    Nekem is minden rendben termel , birtokomat is most kezdem kiépíteni :).Meg adóztatok mint az állat , hogy legyen hadseregre pénzem :/
  • pett3rson
    #18
    elég összetett a gazdasági része, érdemes csinálni a küldetéseket, hogy rendben épüljön fel a "piramis". Amire érdemes figyelni, hogy miből mennyit lehet építeni, alapból minden alapanyag-termelőből 3-at, - 3fa, 3 kő, 3 gazdaság.
    ha ennél többet rakunk le valamiből, akkor az már kevesebbet termel, ugyanakkor foglalja a helyet a várban. igaz, ezt ki lehet küszöbölni a különböző dísztárgyak lerakásával és nagy védősereg fenntartásával, nekem most speciel 130% fölött van a "kedv", így a 4. favágóm is 100% felettit termel.
  • pett3rson
    #17
    nem, nincs ilyen, ha nincs katonád akkor nincs katonád, a parasztok védekeznek a favillájukkal, meg amilyük van azzal. Ha nem lépsz be egy ideig - talán 7 nap vagy lehet 30, bár olyan régóta még nem játszom és már körülöttem is vannak romok, - szóval ezután lesz romos a várad. De ide rakja az újakat, gondolom figyelembe véve a szintünket.
  • fook
    #16
    Nekem is sajnos most elég kevés a seregem :/:(
  • pett3rson
    #15
    nekem most kúrta szét a gép a seregemet, ha lejár a védelem akkor bármikor támadhatóak vagytok a rablóvezérek által is, nem csak a játékosoktól. van fórum ahol sok mindent meg lehet tudni a játékról, kezdőknek ajánlott a Newbies->Wiki topik.
  • fook
    #14
    ja az az. Értem. Akkor mind1 .9
  • gabo91
    #13
    Ma kezdtem, 7-es vagyok. Építési lista jobb oldalt van a monitor szélén a jobb felső saroktól kicsit lejjebb. Nálam egyszerre egy épület lehet ott, a másik két helyet rubinnal lehet feloldani.
  • fook
    #12
    Nem hiszem , habár romokat már látok , szóval esélyes hogy igen. Építkezési lista az micsoda ? mert nekem kiírta tippbe hogy vegyem fel az építkezési listába, de ezt sehol nem találom .:/
  • Anonymusx
    #11
    Közben már csatlakoztam egy szövetséghez...

    amúgy a játékban lehet véglegesen veszíteni? Egy másik hasonló játékkal már játszottam, és abban ha megtámadtak és veszítettem akkor végleg elvesztettem a kastélyomat.
  • fook
    #10
    Én is 12-es vagyok , itt belassul eléggé. Építési listát te megtaláltad ?
  • Xefande
    #9
    Én már 12-es szintű vagyok a GoodGame Empireban, de itt belassult a fejlődés.
  • fook
    #8
    Akkor megcsináljam a szövetséget ?:)
  • sapkafej
    #7
    elkezdtem, eddig elég primitívnek tűnik.
    a grafika és a zene viszont nagyon jó.
  • Anonymusx
    #6
    Én is játszom vele, 10. szintű vagyok. Csatlakoznék a szövetséghez..
  • fook
    #5
    Ha sokan leszünk , akkor alapíthatok egy szövetséget SG tagoknak.
  • flashpointer
    #4
    én is elkezdtem,kíváncsi vagyok jó-e a közösségi része
  • fook
    #3
    Nekem eddig nagyon bejön.
  • toysoldier
    #2
    elkezdtem, kicsit játszogatok vele aztán kiderül folytatom-e
  • fook
    #1
    A játék célja: építsd fel a legerősebb kastélyt a birodalomban és lásd el megfelelő védelemmel, sőt olyan hadsereget építs fel, amellyel meg tudsz hódítani további területeket, hogy a Te birodalmad legyen a legnagyobb az egész Világon!
    Új, böngészhetőben játszható játék. Én elkezdtem , és egész jópofa. Játsza itt még valaki ?