553
Thief 4
  • Myselor
    #513
    játszottam vele
  • ratgab
    #512
    Igaz, hogy nem rágja a szádba a játék, de van közelharc.
  • allock #511
    akkor próbáld ki a Dishonoredet
  • Myselor
    #510
    hát nemtudom srácok én is játszogattam vele egy kicsit pár küldetés pl most loptam el a halott faszitól a gyürüt és volt az a menekülős rész stb.az a gáz a játékkal amekkora mester tolvaj vagy annyira nem látszik meg rajtad.én kevesebbet kaptam mint vártam komolyan ez mi?és nézhettek hülyének de van közelharc benne ha véletlen megtámadnak?nem akratam persze úgy játszani,de egyszer nekem rontottak és akkor tudok dodgeolni és ennyi?amúgy a lopakodás nem rossz de kevés a lehetőség ezek a villogó kék helyeken tudok felmászni meg stb elég furi.a játék is eléggé unalmas semmi izgi igazából nekem nem jött be de másnak még lehet jó játék csak nekem nem jött be annyira hogy végigvigyem:)
  • Shep
    #509
    Na a végére értem és egy kérdésem lenne. Ez meg mi a frászkarika volt a végén? Ez talán még a Castlevania 2 végét is alulmúlta pedig nem gondoltam volna, hogy van attól lejjebb.
  • Shep
    #508
    Nekem eddig 16 óra, nekem is megvan minden, egyedül Vittorinál lesz még küldetés elvileg, meg lehet Bassonál, majd kiderül én most kezdtem a 7. fejezetet, viszont azt mondta, hogy innen már nincs vissza, reméle ma játék végén azért visszarak a városba!
  • Shep
    #507
    Ja igen, így is lehet de akkor nekem ez még nem tűnt fel és a másik irányból jutottam oda :)
  • Shep
    #506
    Azok mondták akik csak végigrohantak a főszálon.
  • HeadHunter86
    #505
    Ki mondta amúgy hogy rövid a játék?

    25 óránál járok és most kezdtem vagyok a 6. fejezet legelején Master-on.
    Ami volt eddig mellékmisszió minden megcsinálva. Aránylag sok lootolni való megvan már a városban.
  • HeadHunter86
    #504
    Közben rájöttem.

  • Shep
    #503
    Igen, teljesíteni kell asszem a 4. vagy 5. fejezetet és akkor megnyílik egy új városrész ahonnan át lehet majd menni, ha jól emlékszem az robotos fazonnál kell felmászni majd a tetőn és vag a létrával szemben átkúszni, vagy pedig jobbra majd az ablaknál.
  • masterthief
    #502
    A részemről, olvashatsz beszámolót a GS oldalán a múlt hétről.
    chiko néven megtalálsz. A legutóbbi Thief-el kapcsolatos infót olvasd el.
    Mivel 2009 óta sasolok a Thef-el kapcsolatban, elég sok infót találtam, gyűjtöttem össze.
    Egy szó, mint Száz, elég nagy kavarások voltak az Eidos háza táján. A tervezéstől a kivitelezésig.
  • robotnyk
    #501
    ez nem rétegjáték. egyébként sem lenne hozzá feltétlenül köze.
  • HeadHunter86
    #500
    Sikerült feljutnod? Mert most éppen én is itt szívok :D
  • Although
    #499
    Rétegjátékok sorsa?
    leepitesek-a-thief-fejlesztojenel
  • masterthief
    #498
    Na ez odab@sz!
  • Edorn
    #497
  • Nos
    #496
    Ez tudod, hogy hülyeség. Nem attól függ, hogy szaggat-e a játék, hogy be tudod-e rakni a táskába, amin fut, vagy a padlón áll. Nekem is laptopom van, mégsem szaggat.
  • Andriska86
    #495
  • allock #494
    ez csak egy laptop, fog is szaggatni
  • Edorn
    #493
    Valóban. Mint kiderült, nekem azért nem akart frissíteni rá a játék, mert fel volt telepítve az első béta patch... De amint leiratkoztam róla, már frissített is.
  • Shep
    #492
    Ez rendes patch.
  • Edorn
    #491
    Lehet tudni, hogy rendes (nem béta) patch mikorra várható?
  • masterthief
    #490
    Ezen beszartok! XD
  • Shep
    #489
    Patch 1.2 notesHello everyone,

    We have just made public a new version of the PC version of Thief, v1.2 build 4116.4 This patch will be applied by Steam automatically when you next start the game. If your game does not update, please restart the Steam client.
    This patch will address the following issues.

    - Fixed an issue where, for some users, controller right stick would not turn the camera and controller hints would not appear.
    - Fixed an issue where, for some users, the keyboard mapping menu would immediately map a key and then hang.
    - Fixed an issue with the fog when SSAA was enabled that was introduced in v1.1.
    - Fixed a crash when the user had 99 saves and tried to access the save menu in game.
    - Added an option to the launcher configuration dialog to run the 32-bit version on a 64-bit machine. The 32-bit version has several features disabled causing it to use less memory, providing a smoother experience for users with lower spec machines. The checkbox for this option can be found in the display tab of the launcher options dialogue.
    - Update: Deploy additional DLLs with the game to avoid issues with corrupt DLLs on user machines, which could cause the game to not start at all.
    - Update: Moved Lockpick and Frame Search helper to the HUD menu and will now also affect mouse/keyboard.
    WARNING: Disabling Frame Search helper while playing with mouse/keyboard could make it very hard, if not impossible, to find the button.
    - Various performance improvements.
    - Various crash fixes.

    While we expect this patch to be an improvement for everyone, if you do have trouble with this patch and prefer to stay on the old version we made a Beta available on Steam, v1.1 build 4110.1, that can be used to switch back to the previous version

    Step 1: Go to your STEAM library and select Thief in your game list
    Step 2: right-click on the game and go to properties
    Step 3: go to the Betas tab in the properties menu
    Step 4: select version 1.1 and press ok.

    This will set you back to the original released version of the game.
    We will keep monitoring for feedback and will release further patches as it seems required. We always welcome your feedback!

    Copy and pasted from
    http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=142225
  • Perszepeta
    #488
    ui: patch is fent van
  • Perszepeta
    #487
    Végigolvastam egy csomó hsz-t, de továbbra is szaggat a játék (benchmark average fps: 8!!!, tudna segíteni valaki?
    Legfrissebb driver van fent, amd beta is
    SSAA kikapcsolva
    win32-ben indítottam rendszergazdaként
    exlusive fullscreen ON

    Gépemmel nem lehet gond, minden más játék gyönyörüen megy.
    Intel Core I7 4800 2.7 ghz, 16 GB ram, AMD Radeon 8970, win7 64 bit.

    Köszi előre is
  • Shep
    #486

    Baloldali ablakba hogy tudok feljutni, egyszerűen nem találok sehol utat oda?
  • masterthief
    #485
    Lehet hogy nálad a videókártya nem bírja feldolgozni az adatokat, nem tudom. Majd belinkelek neked néhány tanácsot, amivel kiküszöbölhető a kifagyás, laggolás stb. Én ugyan nem alkalmaztam semmit, de sokaknak segített, néhány turpisság.
  • Shep
    #484
    Nekem is eredeti a játék és a 32-es verzió nekem pl simán kifagy, a 64-es meg mikor eszébe jut :)
  • masterthief
    #483
    Nem tudom, nálad mi okozza a problémát, de nálam minden játék normálisan megy Very High-on, semmi problémám nem volt eddig. Nem írom le a gépem adatait, ha kíváncsi vagy rá, akkor a Gépigény.hu oldalon megtalálsz, ezen a felhasználói néven. Hozzáteszem, hogy fémdobozos változatban rendeltem elő, nem warez-es a Thief-el játszok. Sőt! Per pillanat, csak 32 bites Win7-en fut, nem pedig 64 bites verzión. Mégis szuper.
    Látogasd meg a profil oldalamat, a gépem nézd meg milyen.
  • Shep
    #482
    Egy próbát megér éppen, kösz.
  • Ra1n
    #481
    Azt hittem radeon ott szokás a hasonló problémázás...

    Esetleg próbáld meg rendszergazdaként indítani a játékot, nekem anélkül az elején csontra fagyott indítás után aztán átraktam azóta jó.
  • Shep
    #480
    GTS 450 1gb
  • Ra1n
    #479
    Milyen vga?
  • Shep
    #478
    Nyilván, semmi más nem fagy ki csak ez és a neten is puszta véletlenségből vannak fagyásra panaszkodó júzerek :)
  • masterthief
    #477
    Bocs, de nem a játékkal van a gond, hanem nálad. Vagy is a gépedben. Valami nem stimmel.
    Én Very-High-en tolom,(egyedül a V-Sync nincs bekapcsolva, de a VS-et minden játéknál kikapcsolom, mert felesleges.) eddig semmi gubanc nem volt.
  • MaRee
    #476
    Köszi, akkor kipróbálom!
  • Ra1n
    #475
    Se nem arcade se nem lineáris ugrabugra, tejesen hasonlít a régiekre.
  • Shep
    #474
    Hát nálam meg randomra kifagy töltéseknél, most pl nem fagyott, előtte meg 10 perc után, szóval valami tuti nincsen rendben a játékkal.