1102
  • Vádá
    #782
    A fika gépektől azért megkérdezném hogy eredeti játékkal játszanak e , mert ha nem nem objektív a véleményük , ráadásul csak a single alapján durrogtok , nem csak abból áll a játék. Ha a lopott gané töréssel játszotok ne is lepődjetek meg a sok hibán , nálunk ezeknek a hibáknak a töredéke jön elő , de érdekes olvasgatni mikkel találkoztok :) Engem a multi tésze érdekel hát a cod egészen vicces kinézete röhelyes cuccai nyomába se érnek a mohának. BF3-hoz meg csak a félnótások hasonlítgatják ezt , ez teljesen más játék... Mindig is 2 külön stílus volt a BF és a medal és teljesen elfért egymás melett... Nem mondom hogy ez a legjobb játék , mert nem az , de még ebben az állapotában is 100x jobb mint bármelyik cod. (multi része)
  • Ranger1983
    #781
    Na ja nagyon idegesítő mikor pofáznak japánul vagy valami mandarin nyelven
  • Ranger1983
    #780
    Hogy maradt benne ha eredeti a game?
  • DarkSector
    #779
    Huh akkor benne maradt valami a portolás útján, akkor lehet x360 port, és azért maradnak benne ilyen funkciók, a Resident Evil 5 coop volt például ilyen.
    Sajnos a menüben szerintem erre nem találsz megoldást, max ha moddolás utján kapcsolod ki valahogy. :S
  • bajsz
    #778
    folyamatosan megy az a baj,egyenként tudod az embereket lehalkítani!

    Tényleg jó lenne valami global lekapcs gomb,mert kezdem unni mikor oroszok,vagy franciák együtt nyomják egyszerre :D:D:D
  • Ranger1983
    #777
    nem bill+egér
  • DarkSector
    #776
    Mivel tolod kontroller?
    Mert X360 kontrollernél szokott lenni hogy alapon bekapcsolja a chat-et.
  • Ranger1983
    #775
    Hali.Valaki nem jött véletlenül rá hogy lehet örökre némitani a voice chatet?
  • DarkSector
    #774
    Mert ez a Medal topik.
    Medal-ról alkotott véleményem nem írkálok a CoD topikba.
  • bajsz
    #773
    mit értesz ez alatt?
  • balazsgigi
    #772
    Ja de már látom milyen témát nyitottál(is),így már érthető.
  • balazsgigi
    #771
    Miért nem a cod-fórumokba írkálsz,ha neked az tetszik?
    Nem kell mindenkinek szeretni,tetszeni mindennek.
    Neked nem tetszik,rendben,elfogadtuk.
  • bajsz
    #770
    jó a bf single az eléggé ill kegyetlenül unalmas volt!
  • DarkSector
    #769
    Miaz hogy még a CoD is?...a CoD köröket ver egyenlőre a BF szar single-jére, amire gondolsz max a grafika... :)
  • DarkSector
    #768
    Persze összeesküvés elmélet, mindenkit az Activision fizet le, főleg a Dice-ékat. :D
  • Gascan #767
    ha assaulttal jatszol akkor idovel kapsz hangtompito nelkulit is... fegyver pineket kell unlockolni h uj cuccokat kapj a fegyverre
  • Gascan #766
    az a kepernyofelbontas... a texturak meg a texturak reszletesseget jelenti :)
  • Shep
    #765
    Hát ok de egy ilyen különleges osztagnak ilyen feladatai vannak és nekem ezért is tetszik. Nem ilyen a kod féle megmentjük a világot 2 nap alatt és a végén kiderül ,hogy az akit már legalább 2x megöltünk még mindig él és az egész mögött egy sehonnai tábornok áll teljesen hiteltelen és röhejes. És ok nem nagy szám a történet de akkor sem 0 és az ide oda ugrálunk nekem sem tetszik de hát ez van. Nekem a Medalok emberközelibbsége mindig jobban bejött, mint a COD féle mi vagyunk az überkirály mega hirók. Az első 2 részben pl. még azok is korrektek voltak de mióta elkezdődött a MW azóta nagyon átcsapott az egész az előbb említett irányba.
  • LocalPatriot
    #764
    Engem az zavar a multiban, hogy assault-nál minden fegyver alapból hangtompítós... ez az utolsó dolog amit használnék, mert a fegyver hangokat imádom a legjobban...:S
    Lvl hánytól lehet levenni?:S
  • Nathan66
    #763
    Ezt a játékot még a CoD-hoz se lehet hasonlítani, illetve lehet, de annyira szar, hogy nem éri meg! Sajnos még azok is jobbak lettek(CoD-ok), és még most jön a fekeke leves a Blc ops- al.. Battlefield-hez meg aki hasonlítja, az ostoba. Terepjárót, az utcai autóhoz kb. ezt nem vártam az EA től, remélem a Crysis 3-al akalkítanak! De ilyen stílusú játékban nem kellene gondolkozniuk. A Danger Close, tpl meg Safe Close innentől, mert szennyezik az EA-t. Igy is égeti magát a szar NFS ekkel, elég az.
  • Prince23
    #762
    Vagy az Activision lefizette őket, hogy a BO 2 jobb módban tünjön... egyszerű
  • JethroHUN
    #761
    800*600-ra ne vegye le véletlenül?
  • arty
    #760
    a történet az elcsépelt, időben ugribugri cod-copy :) ugyhogy arra mostantól pláne ne hivatkozz. nem egy ember leírta már itt pontokba szedve, hogy mitől szar a játék, nem alaptalanul.

    ha még a 10/10ező IGN is 4 pontot ad, az jelenthet valamit... (hogy nem kaptak ingyenes tesztpélfányt? :D )
  • Gascan #759
    texturákat vedd lejebb (az elsőt), AA és AF-t kapcsold ki, és a motion blurt is kikapcs
  • bokarota
    #758
    Megy ám a hirig :-)
    Milyen faszságokon tudtok ennyit vitatkozni...
  • DarkSector
    #757
    Van erre válasz egyszerűen optimalizálatlan fos.
  • DarkSector
    #756
    Dobj gránátot...amikor 3 tábla van kijelölve.
  • macimisi
    #755
    Sziasztok! Gondom van a játék elején.A gyakorló szobában lövök két alakra.Utána mit kell csinálni?
  • TóthG77
    #754
    Szasztok, nekem ugyanaz a bajom mint a BF3-nál, azt hittem itt már orvosolni fogják. Minden max-on,60FPS mindenhol, de ha mozgás közben az egérrel körbenézek, akad, lagg-zik. Single-ről beszélek. De, ha windowed módra váltok, tökéletesen fut - fullscreen-en akad! Ati hd6990-es videókarim van, és lehet hogy FROSTBITE2 allergiája van! A BF3-nál az volt a megoldás, hogy 11.12-es driver és a játék indítása RADEONPRO nevű progi-ból. De itt még ez sem működik, mégjobban akad. A 12.10-es driver,amit most használok, azt meg nem ismeri a RADEONPRO nevű progi.
    Ha valaki tud valami megoldást, írjon please!
  • Hecker007
    #753
    már ott kezdett nem érdekelni mikor kiírja hogy 8 héttel korábban... de hogy még is minél... ez állítólag a végén kiderül, ha nem kaptam volna agyfaszt a hibáktól amiket már felsoroltam, talán még érdekelt is volna hogy mi a vége a játéknak

    különben meg hogyha egy könyv nem tudja felkelteni az ember érdeklődését már az első 1-2 fejezettel akkor egy játék sem fogja, 1-2 pálya nekem elég is volt hogy ne érdekeljen, ettől függetlenül végigjátszottam volna ha az idegesítő bugok meg szar scriptelés nem veszi el a kedvem az egésztől...
  • Krisztiam #752
    én is ott megijedtem, amikor szétverte az ember egy kővel azt a robotot.. mondom mi van? meghaltam? :DD
  • Shep
    #751
    Menjél Gearsezni inkább :D
  • Shep
    #750
    Na de játszottál 1 pályát vagy 2-őt és leírod, hogy nulla a történet. Hát öcsém ennyi erővel minden könyv ugyanaz, mert bevezetéssel kezdődik.
  • DarkSector
    #749
    Te egy másik játékról írsz sezrintem. :D
  • Hecker007
    #748
    oké neked ez a véleményed, én csak leírtam az enyémet, mindenki azzal játszik amivel akar
    szerintem ennek a története kb 0-val egyenlő, semmi újdonság nincs benne, és még bugos is, az meg hogy te esetleg nem vetted észre a bugokat nem azt jelenti hogy nincsenek
    részemről vita lezárva, mert semmi értelme kb...
  • DarkSector
    #747
    Ha igazságot kell tenni, akkor előugrik belőlem a Robotzsarú és rendet tesz. :D
  • Shep
    #746
    Hát momentán nem így van ráadásul én nem is futottam bele az általad említett bugokba. Történet az meg pláne van ráadásul dráma is van szóval nem tudom mit akarsz egy ilyen játéktól? Háború és Béke szintű sztorit, vagy mit?
  • KaBuTo666
    #745
    Ahogy a mondás szól:


    "Ahol Dark van, ott vita van."
  • Hecker007
    #744
    De korrekt, mert ezeknek a hibáknak a nagy része végigmegy az egész játékon, ha a scriptelés szar az elején szar lesz végig nem?? Vagy pl az irányítás, hol jó hol nem... a fegyverek sem igazán számítanak a kp mindennél jobb, ezek a hibák nem olyanok hogy egyik pályán vannak a másikon meg nincsenek. Biztos van akinek tetszik meg bejön, nekem is tetszett volna ha lenne egy kis története meg nem lenne ennyi hiba benne.
    A BF3 és MW3 single kampánya után ez kaka volt nagyon, a régi MoH részekhez meg inkább nem is hasonlítanám, mondjuk azokhoz a BF3, MW3-ét se.
  • DarkSector
    #743
    Az olyan mint a WOW szarozása, csakazértis...:D
    de ez más...