1102
  • Krisztiam #742
    :DDDD
  • Shep
    #741
    Igen, egyszer azt írtad az a világ legjobb játéka, tehát akkor csak jobb a COD-tól, BF-től mindentől :D
  • Shep
    #740
    Nekem is az a Warfighter a BF-hez képest :D
  • DarkSector
    #739
    És mondtam hogy a darkSector az jobb? :D
    Az amúgy nem FPS. és sokkal régebbi, akkoriban igenis zsír volt. :)
  • Krisztiam #738
    hát én játszottam először a Warfigther-el aztán BF3-al .. hát felüdülés volt :DDD
  • Shep
    #737
    van fekete bárány is
  • Shep
    #736
    Mert a szar Dark Sector nem volt tele idegesítő és szar részekkel? Minden játékban van ilyen ami idegesítő és szar, az ember csak túl akar lenni rajta. De amúgy miért nem hozzátok fel, hogy miért van rajutuk fehér kendő és miért nem fekete vagy ilyesmi?
  • DarkSector
    #735
    Te meg túl világos vagy annyira mint a bárány bundája, eltakarja a szemedet és nem látsz tisztán. :D
  • DarkSector
    #734
    Jah hú nem is mondtam az a robotos rész ISTENEM 2-3 embert kellett csak megölnöd és elmenni A-B-be...ISTENEM csak a Józsi faszába nem akadt el a kis droid, minden kibaszott kavicsba beleakad nem mindegy merre mész vele, és baszod DÜLÖNGÉLT de ott is ahol nem volt mire rámenni hogy megbillenjen, mindez azért hogy elment vele 2 embert megölj és 10méter szenvedés után szétlőjjék a kis gépedet, és ennyi...nem volt semmi értelme, csak egy FELESLEGES közjáték, mert utána ígyis-úgyis gyalog kell odamenni harcolni...

    MY GOD.
  • Shep
    #733
    DE ezt nem értem 2 pálya alapján leírjátok ,hogy szar az egész. Írjátok ,hogy az a 2 pálya amit láttam az szar volt de a többi még bármilyen lehet. Ez így nem korrekt!
  • Shep
    #732
    Sötét vagy ,mint a neved :D Az nem tűnt fel, hogy teljesen más a 2 játék "világa"? Cod egy a végletekig filmszerű játék, amiben a lényeg a folyamatos lövés és adrenalin ,mintha egy filmet néznél. BF-et hagyjuk annak a single része csak engine bemutató. Crysis teljesen más tészta abban van némi taktika, meg játékstílus választási lehetőség. Medalok meg mindig is inkább a történetre a karakterekre és az emberközelibb dolgokra mentek rá és ez most is megvan semmi gond vele de én itt befejeztem, Totti klónnal nem vitázok.
  • Hecker007
    #731
    ezzel a játékkal az a legnagyobb probléma hogy szarul van scriptelve, tele van apró de idegesítő bugokkal, pl az irányítás is bugos itt-ott, a textúrák minősége nagyon változó, az autós részről nem tudok személyesen nyilatkozni mert nekem már az elején mikor a robotot kellett irányítani az volt az érzésem hogy nekem ebből ennyi elég, nem mindegy merre mész azzal a vacakkal mert nem tud mindenhol felmenni, beakad, és mellesleg értelme se volt, kimész a robottal aztán az a cél hogy szétlőjék, mondom wtf?, ez után nekem az volt a legkellemesebb hogy nyomtam neki egy uninstallt, a CoD-nak a single része ezerszer jobb, már ha azzal példálózik mindenki, logikusabb, kevésbé szarul van scriptelve, jó az irányítása, ez a lőszerkéregetős dolog meg már a BiA-ban is megvolt, nem nagy szám, csak így ugye nem kell spórolni a lőszerrel, az is baromi idegesítő hogy van olyan enemy amibe egy tárat kell lőnni az m4-el hogy meghalljon, jaaah igen ha már m4, kapunk egy fullra felszerelt fegyvert aminek a felét nem lehet használni, ráadásul a pisztoly jobb bármilyen más fegyvernél kb, remélem elég összeszedett lett, hogy nekem pl mi bajom volt ezzel a játékkal és miért nem tetszett

    és ritka alkalmak egyike, de most egyetértek DarkSector-ral hogy ez a játék kuka... talán ha rendesen patchelik jobb lesz
  • DarkSector
    #730
    CoD BF...mint sorozat.
    De a Crysis-t meg sem említem.
  • DarkSector
    #729
    Hát jobb a régiből a maximumot kihozni, mint az újból a minimumot. :D
  • Shep
    #728
    Mi az a 2?
  • DarkSector
    #727
    Igen a 3x2 azaz 6 pályát, ami a játék 4-5 órájából 3óra kb...igen ha a fele szar akkor igen szar a játék.
  • Shep
    #726
    Ja szerintem is nagy szégyen ,hogy több éves motorral próbálják még mindig kiszúrni a játékosok szemét :D Mit mutogassak, ott vannak a képek, meg játsszál vele és meglátod.
  • DarkSector
    #725
    Hát ha ilyen játékok jönnek amiktől MÁR vannak jobbak, akkor joggal írok ilyeneket, ha nem lenne jobb példa akkor oks én is ezt szoktam mondani, de van kapásból 2 ami jobb.
  • DarkSector
    #724
    Ahoz képest hogy a CoD egy többéves motort használ és 1 éves játék, nagy szégyen....de ne a textúrákat mutogasd hanem a pályákat...
  • Shep
    #723
    Megcsináltál 3 pályát és le mered írni ,hogy ocsmányak a pályák, aha ez is frankó dolog amúgy. Na be is fejeztelek, mész Totti mellé a tiltólistára :D
  • Shep
    #722
    Az a nagy büdös helyzet, hogy csak nyivákolni tudtok de egyik sem tudja pontosan leírni mi is az igény, miért nem jó, mitől lenne jobb csak "há ez szar".
  • Shep
    #721
    Az isteni kod mw3 random képek a screenshotosból



    És akkor pár random kép a mostani medalból




    És igen tényleg szebb a COD, aha
  • DarkSector
    #720
    Bekapod a kukim.
    Biztos te átrepülted ezt a részt. :D

    De ha szereted az igénytelen cuccokat, nemgond...csak ne lepődj meg az értékeléseken, mert azt normális bizonyos szintű igénnyel rendelkező játékosok írják. :)

    Tudod hogy ez a játék micsoda a CoD és BF3 mellett? Egy "van egy ilyen játék is ami növeli 1-el a középszar fps-ek számát" játék.
    Ebbe nincsen benne a Dice munkája, vagyis nem látszik.

    De szerintem az a probléma, hogy a BF miatt direkt lett középszar.
  • DarkSector
    #719
    "egér problémám nekem nem volt, lehet akadt nálad az a rész"

    Nem akadt, volt elég fps-em.

    "ha nem tévedek már az előző részben is tudtál lőszert kérni, ja te azzal is csak két pályát játszottál ..."

    Nem mondtam hogy régebben nem volt ilyen, hanem azt hogy max ezt tudom felhozni pozitívumként.

    "MW3 szebb ettől, max csillogóbb de nem szebb, ez sokkal részletesebb, szebbek a textúrák és lehetne még sorolni"

    CoD ponthogy nem csillog, itt van végig viszeffect.
    Jah részletesebbek a textúrák, ez tény, méégis igénytelen....mert ocsmányak a pályák. :)
  • Shep
    #718
    Semmi nehézség nem volt volt benne, hogy bamba vagy arról nem a játék tehet :DDDDDDDDDDDD
  • DarkSector
    #717
    1 autós megvolt mondtam már, írtam is hogy a hajamat téptem!
    Amikor a felénél van egy jobbra kanyar és belefuttat egy dugóba, AMIN Ő AZ ÜLDÖTZÖTT valami isteni trükköt használva simán átszáguld...ÉN ...ÉN meg nem tudtam hol kit kerülve tudnék továbbjutni, és úgy sikerült nagynehezen hogy próbáltam FÉLRETÓLNI aki elémkerült, de nehezen ment, mert sokszor lefogtak és betelt a piros csík...és Restart!

    KIBASZOTT idegölő...és nem számolom hogy igénytelenül egyszerű, vagyis butaronda volt, ezzel a motorral kb 10x szebbnek kellett volna lenni, a GTA4 szebb ettől.
  • DarkSector
    #716
    És ez nem divatfika, hogy csakazért is, de döbbenet hogy ezzel a motorral ilyet csinálnak...ez egy vicc.

    A Dice-nak mindigis ez volt a problémája, hogy van egy fasza motorjuk de nem tudják használni, a CoD-nál meg fordítva, van egy öreg ócska engine, és szinte döbbenet hogy sokszor milyen az összkép.
  • Shep
    #715
    2. autósról beszéltem leginkább ami neked akkor kimaradt tehát ...
    egér problémám nekem nem volt, lehet akadt nálad az a rész
    ha nem tévedek már az előző részben is tudtál lőszert kérni, ja te azzal is csak két pályát játszottál ...
    MW3 szebb ettől, max csillogóbb de nem szebb, ez sokkal részletesebb, szebbek a textúrák és lehetne még sorolni
  • Krisztiam #714
    jaja az nagyon jó és nekem is tetszett, hogy a társaktól lehet töltényt kérni :)
  • DarkSector
    #713
    Játszottam, egész pontosan annyit hogy lásam az autós rész OCSMÁNY, irányítható, de az akadályok nevetségesen buták-értelmetlenek és KIBASZOTT idegesítőek.

    A BF3 után ez a motor meghazuttolása, ronda sok a kis helyszín vagy a nagy de kihasználatlan...

    Egy jó dolgot tudok a számlájára írni az az hogy VÉGRE a társaidtól kérhetsz töltényt!!!!

    A Sniperes irányítás BORZALMAS...az egér minimumon is akad-megszalad.

    Igen a CoD-ban sem jobb valszeg az AI, de ennyi butaságot sem látni benne, komolyan mondom szerintem az MW3 szebb ettől... (és ezt halál komolyan mondom.

    Nem játszottam végig, de 6 pálya megvan kb....amik rövidek és a story nemléte miatt unalmas egymáshoz nem kapcsolható sima szenvedés)
    Mindig azt érzem hogy legyen már vége, de nem lesz soha mert egyhuzamba nem tudok 1 missziónál tovább játszani, kiléphetnékem támad.
  • Krisztiam #712
  • Shep
    #711
    Nem is játszottál vele csak vagy 2 pályát de magyarázol. Nem mögötted engedi ki hanem oda megy, gránát elől elfut, stb. sokkal hitelesebb ,mint a COD-os AI. Ezt a mondatot nem is értem"Valami amitől a CoD és BF már megmutatott."
    Szóval van a kod őt értékeljük valahogy és van az összes többi játék ami csak szar lehet értem :)
  • DarkSector
    #710
    "mert ez a kampány szerintem teljesen jó, pörgős, akciós, látványos, izgalmas"

    Talán a pörgős , akciós ami igaz...

    "mi kellene még egy ilyen kategóriában induló játékba?"

    Valami amitől a CoD és BF már megmutatott.

    "melyik FPS játékban volt már hasonló színvonalú autós üldözés"

    Hálistennek még egyikben sem, csak szar repülős.

    "Szidták itt sokan az AI-t, hát ok nem egy észlény de fedezékbe húzódik, gránátozik, sokszor megpróbál hátba kerülni, ezzel szemben a COD-ban mi van?"

    Egyik játékban sem kiemelkedő az AI, de itt a környezet idétlen kidolgozottsága miatt nincs is értelme. Nem mögédkerülnek hanem ott engedi ki a rendszer őket, amúgy mind előtted jön elő.

    " És személy szerint a COD single részeivel sincsen bajom csak fura, hogy ezt ennyire lehúzza a nép, pedig egyáltalán nem indokolt szerintem. "

    A CoD-nak nincsen köze ennek az értékelésével...ez szar lett...az elején van 5perc hírnév és jóéccakát.
  • Shep
    #709
    Hát gyerekek azok akik a sárga földig lehordták a játék single részét azok szerintem nem tudják ,hogy mit várjanak egy Medal-tól, mert ez a kampány szerintem teljesen jó, pörgős, akciós, látványos, izgalmas mi kellene még egy ilyen kategóriában induló játékba? Van még hátra pár pálya de pl. a 2 autós küldetés is milyen korrekt volt már de főleg a 2. jó persze kicsit jól bírja a kocsink a gyűrődést de akkor is, melyik FPS játékban volt már hasonló színvonalú autós üldözés, momentán nekem egy sem jut eszembe de ha ha van majd valaki megmondja ha akarja. Szidták itt sokan az AI-t, hát ok nem egy észlény de fedezékbe húzódik, gránátozik, sokszor megpróbál hátba kerülni, ezzel szemben a COD-ban mi van? Állnak bambán és lőnek, azért itt sokkal inkább elhiszem, hogy arab terroristák ellen küzdök, mint pl. a COD-ban. És személy szerint a COD single részeivel sincsen bajom csak fura, hogy ezt ennyire lehúzza a nép, pedig egyáltalán nem indokolt szerintem.
  • bokarota
    #708
    Szia!
    Érdekes, még a fórumokon sem találkoztam ezzel a hibával.Nekem gyári a game, itt minden jó. Az egerem Logitech G400 és minden beállítható rajta. A bill. szintén működik rendesen.
    Üdv
  • DarkSector
    #707
  • JamesRyan
    #706
    Sziasztok,
    Azzal a hibával találkozott már valaki,hogy nem működnek egyes gombok?Az egéren sem.Konkrétan csak a WASD és az egér körbenézés megy.semmi több.
    ??Köszi
  • bokarota
    #705
    Ott a pont!
  • LocalPatriot
    #704
    Persze, hogy nem az, csak sok a divat ember. Ha egy társaságban 10 ből 8 azt mondja hogy fú de kiba szar game, nyilván a másik két ember is azt mondja, mert ez a divat. Lehordani mindent.
    Én már sokszor megkaptam hogy nekem minden tetszik. Hát b+! Nem vagyok befolyásolható.
    IGN meg a többi véleményére is rászarok, mert fizeti a cod őket, hogy minden mást hordjanak le. (nyilván nem)
    A sok befolyásolható, kis divatember meg leszoph@t!
  • Prince23
    #703
    Tarolt a MOHW

    Ezek szerint mégsem oylan bullshit...

    Egyébként, jah, sok a divatdrukker :P