1102
  • JackSparrow88
    #902
    Üdv. Amikor kocsival menekülök (homokviharban)és aztán jön egy jelenet amikor kiszednek meg leütnek utána nagy feketeség és nem megy tovább a játék. Erre van vmi megoldás, köszi.
  • BerserkGuts
    #901
    Nekem nem fagy pedig nem is eredeti
    Valami videóval kapcsolatos dolog lehet amúgy nekem is épp hogy megy mert kiugrál az asztalra és olyan érzésem van mintha mindjárt kifagyna.
    Próbáljátok meg frissíteni a visual c++, Microsoft Silverlight, Java.



    Játékról meg hát annyira nem vészes mint a videófikázó mondja de az biztos hogy mindenki túlztott a warfighterről Nincs sok köze a valósághoz teljesen szokványos árkád lövölde.
    Majd szerintem akkor kell megvenni mint pár ezerért adját az origin accot.
  • IFOR
    #900
    SZia

    nekem is ugyaott fagy ki! driver frissitettem, állitottam hangon, felbontáson, ugyanaz...van uj ötleted??
  • zotya10002
    #899
    Csak ne írd a hirdetésben hogy acc, mert nem szeretik :-)

    szerintem módosítsd!
  • LocalPatriot
    #898
    Remek, jó hír!
    Köszönöm mindnekinek!
  • Smithwarden
    #897
    Ha mar be van regelve EA/Origin accra, akkor le lehet tolteni barhonnan.
  • LocalPatriot
    #896
    Köszi szépen!
    Ám a DVD ilyen esetekben mindenképp kell, a játékot nem lehet letölteni Origin-en keresztül?
  • tutituti
    #895
    prohardver

    ott van játék adás/vétel
  • LocalPatriot
    #894
    Mi az a P.H.?
  • zotya10002
    #893
    Tedd fel P.H.-ra!

    Ott tuti elviszik 8-ért!
  • LocalPatriot
    #892
    Szerintem is jó ár, de senki sem írt...:S 8k-ért valakit érdekelne?
  • zooleeh
    #891
    Nem lehetne megoldani hogy csak csereljunk valakivel acountot egy hetre :)
    nekem van BF3 , Badcompany 2, Moh 2010,es kiprobalnam szivesen a warfightert is ,es valakivel cserelnenek mar reg torom a fejem rajat..
  • zotya10002
    #890
    Na így már jó árban van :-)
  • LocalPatriot
    #889
    Ja, azt nem írtam, hogy a BF3-hoz a CQ kieg meg van véve.
  • LocalPatriot
    #888
    Eladó Origin acc.
    MOH Warfighter, és BF3 játékokkal. Minden teljesen jó, nincs bann, tiltás semmi. Ár 10k.
    CD kulcsokat, megadok mindent, ha kell a DVd-ket is adom.
  • Evin
    #887
    2perc utánajárás:
    - oda van írva, hogy ATI-ból 10.1-et támogató VGA kell
    - az ATI Mobility Radeon HD 2600 10.0-ig támogat
  • Shep
    #886
    ÖÖÖ, utálom a sört :D
  • SzinesGeza
    #885
    És ebből csak 2 óra az átkötő videók. :)
  • KaBuTo666
    #884
    Szóval te még nem ájultál el mikor a kedvenc söröd sörgyárába látogatást tehettél, majd megláttad amint kitermelődik a végtelen galaxisba nyúló fogyasztásra alkalmas tiszta, teljesen iható állapotban lévő sörmennyiség?
  • Shep
    #883
    Szerencse, gondolt csak el mekkora pánik lett volna a családban, hívni a mentőket, élesztgetés, vízzel locsolás miegymás :)
  • KaBuTo666
    #882
    Most játszottam végig a singleplayert kb. 4 óra alatt és nem ájultam el tőle.
  • w126
    #881
    Hááát a 2600-as radeon nem mai gyerek már, lehet ez nem fog menni.
  • Gerypapa 95
    #880
    Az eszközkezelőben frissítettem , azt írta naprakész . Esetleg töltsem le netröl és manuálisan rakjam fel ?
  • Krisztiam #879
    frissítsd a drivert, és a kártyádhoz megfelelő drivert rakd fel.. én is jártam már így..
  • Gerypapa 95
    #878
    Erre tudtok valami megoldást ? Már a Battlefield 3-nál is jelentkezett a probléma , de arra egy crack megoldás volt .
    Ha szemeteltem ezzel , előre is bocsi !
  • Smithwarden
    #877
    Egyertelmu accal egyutt kellene es a nem digitalisat is be kell ugyanugy regelni originre. Ugyanaz mint steamen. :p
    Amugy nincs meg senkinek a kozelben ez a csodas game es tobb napi jatekkal es teszttel fogja csak eldonteni, hogy meghagyja-e vegleg (csak ugye ehhez nem volt kiprobalhato beta vagy demo sem).
  • grebber
    #876
    Az érdekes lenne mivel ha az új accountjába beirja a másik accban már használt cd kulcsot cseszheti mert nem eszi meg!
  • Fpocok
    #875
    Új accountot kell kreaálni, akkor el lehet adni.
  • grebber
    #874
    Digitálisat sehogy nem adja tovább maximum ha az egész origin accountját odaadja a hozzá tartozo email hozzáféréssel.

    Menjen el olyan haverjához akinek megvan és probálja ki ott ingyen és majd eldönti tetszik-e neki!
  • Smithwarden
    #873
    Eladó MOH Warfighter erdekelne jo arban. (ismerosomnek)
    Digitalis verzio is jo, nem kell dobozos.
    Multit kiprobalna, utana lehet tovabbadja ha nem tetszik neki sem. :p
    Ha valakinek van eladó irjon privatot.
    7000 Ft korul lehet oroszbol angolositott verziot szerezni, 8-9-ert pedig boltbol simat, igy ezek alatt erdekelne csak persze.
  • DarkSector
    #872
    Valóban középszerű a látvány ha a nagy szuper ngine-eket nézem, mégis megmondhatatlan miért de ha leül elé az ember nehezen áll fel...hogy miért azt nem tudni, de van valami egyedi hangulat benne, ami nekem sok más játékból mostanában hiányzik.
  • BerserkGuts
    #871
    CoD-nak szerintem is remek hangulata/storyja van ezenbelül az mw-nek meg+ egyedi heroi és a blackopsot is nagyon bírtam de viszont ami meg nincs a CoD-nak az a grafika sajnos.
    Nem szeretnék cod vs bf flémkeltést mert nem szép szembeállítani őket ezért itt..
  • DarkSector
    #870
    Hát felületesen nézve igaza van akik szerint ez egy COD copy.

    A baj ott van hogy ellentétben ezekkel a másolatokkal VALAHOGY A COD-nak van egy ISZONYAT EGYEDI HANGULATA (single+multi).
    És ahogy az egyik tesztben is mondták sokak szerint sajnos vagy éppen nem sajnos ez vezeti a többi fps-t, ha kijön egy COD mutat valamit és utána azután kullognak és próbálják utánozni...vagy merészen belefognak valamibe, de valahogy még nem láttam olyat ami gyakorlatban valami egyedi érzést adott volna, nem elég csak a grafika, a hangok, a fizika...összeségében kell hogy alkossanak valamit amitől megmagyarázhatatlan okból élvezik.
  • GTV
    #869
    Szóval nem a rövidségét...már írni se tudok.
  • GTV
    #868
    Meg is van az eredménye sajnos. Szerintem ez jól sikerült ha a rövidségét meg a multit meg nzézük, mert azt nem tudom, de a hosszúséga tényleg épphogy egy mostani Call of Duty közelébe ér, de legalább van még FPS gém :D

    Ennek kell örülni lassan...ami még van :)))
  • DarkSector
    #867
    Minden FPS fejlesztő szajkózza hogy áh a szar kód ők majd megmutatják azt érdekes aki nem majmozza és jár a pofája valahogy nem megy a szekér.
  • GTV
    #866
    Lassan már FPS se lesz Call of Duty-n kívül :)
    Persze azt is ostromozzák ált. :)
    Mindig nevetek az ilyeneken.
  • KaBuTo666
    #865
    De durva, majdnem kisült a szemem.
  • BerserkGuts
    #864
    A közvetlenül a Nemzeti Parancsnokság irányítása alá tartozó, válogatott harcosokból álló, kevéssé legkevésbé ismert egységet akkor vetik be, ha a küldetésnek mindenképpen sikerrel kell járnia. Ők a Tier 1 műveleti egységek. A háború valódi, élő, lélegző precíziós eszközei. Szakértői az erőszak alkalmazásának. Nemzetközi szinten tevékenykednek a különböző országok számára. Noha ez az információ titkos, hát már nem a számuk az Egyesült Államokban néhány százra tehető.


    Az új Medal of Honor Warfighter játékot ebbe a nemzetközi elitosztagba tartozó Tier 1 lehet itt van a kutya elásva ez lehet nem azt jelenti hogy világelső hanem 1-es szintű mint a World of tanks-ban Tier 10-ből az 1-es szóval noob műveleti egységek ihlették, és a közreműködésükkel készült. ez lehet szégyen volt nekik Ezt a személyes történetet valódi Tier 1 katonák írták tengerentúli bevetésük során. A játékosok ezeknek az elit harcosoknak a szerepét veszik át, és egyedileg összeállított képességeik segítségével nyomoznak le egy valós globális veszélyforrást különböző országokbeli valódi helyszíneken, melyeket valódi ellenségek tartanak kézben. A 2012. október 23-án megjelenő Medal of Honor Warfighter játéknál nincs hitelesebb.


    Megakartam venni a gamet mert nagy moha fun vagyok de nézem most a kritikákat meg a sok -visszajelzést és a metascore-t hát rég nem volt ilyen-ilyen volumenű játéknál ami biztos nem véletlen.
    Ezért újra értelmeztem ezt a magabiztos szöveget ami után sokan (én is) többet vártak, de lehet félre értelmezték-ük és ilyen egy Tier1-es valóság.
    Maga a vér-verítékes munka minden körülmények között amiben a rosszat úgy próbálták legjobban szimulálni hogy szándékos programozási hibákat csináltak nehogy jól érezze magát a játékos mert a csatatéren se komfort üdülés a katonáknak.Minden esetre a pirate verziót megnézem hátha meggyőz az ellenérvek nem számítanak meg kell venni mert ez mégis jó csak kicsit másképp és ne feledjétek: Medal of Honor Warfighter játéknál nincs hitelesebb! </span>
  • Krisztiam #863
    megértelek