1102
  • bajsz
    #942
    amúgy írja és jelzi is mit kell lenyomni! :D
  • zotya10002
    #941
    Háát .-D Ha már most elakadsz akkor mi lesz később?

    Asszem egér görgővel kell egyet kattintanod! (ha jól emléxem)
  • ccona
    #940
    Sziasztok !
    én most kezdtem a játékota trening pályán vagyok 2 bábut kellene lelőne de nem tudom a közelebbi simán sikerül a hátsót nem tudtam feldönteni.1x mondjuk sikerült,de akkor is ott maradt fölötte a piros nyíl.
    Valakinek van ötlete vagy egyáltalán mit is kellene csinálni.?
  • Glasses
    #939
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_11_14_k79o58rf9r.jpg
  • Glasses
    #938
    sziasztok

    tud vki megoldást?
    eddig hibátlanul ment a játék, viszont a preacher résznél mindig kifagy és ezt írja ki


  • TóthG77
    #937
    Szasztok, virágbolti verzióhoz létezik már patch, és ha igen honnan lehet letölteni? Addig nem szeretném megvenni, míg nem vagyok biztos, hogy a patch javítja a szingliben az egér akadadozgatást!
  • bebe78
    #936
    Igen rendben.Bf3 multi gond nélkül megy.Ennek is mennie kellene.Van úgy hogy nem fagy de gondol egyet azt kifagy.
  • zotya10002
    #935
    Faszák vagytok!Segítőkészek! :-DD

    Majd remélem nektek is ad más topikból,valaki ilyen kimerítő választ!

    bebe78 : driverek rendben?
  • bebe78
    #934
    hát kibasznám legszivesebben csak pénzbe került:(
  • Krisztiam #933
    kuka :D
  • bebe78
    #932
    Sziasztok!Olyan problémám lenne hogy a multiban az ember választásnál kifagy ez a szemét.Esetleg valami ötlet?
  • mester1987
    #931
    Igazából csak ennyi volt (nem rosszindulat, nehogy félreértés essék), csak szerintem hamár fizetős lesz, akkor legalább adja vissza az a játék a hangulatot nem? :)
  • Baker1
    #930
    Természetesen ha javaslatod/észrevételed van, nagyon szívesen meghallgatom, efelől ne essen kérdés. Akár itt, akár privátban, akár e-mailben!
  • mester1987
    #929
    Meglestem a previewet, picit jobban is visszaadhatná a felirat (élethűbb megfogalmazás), mint pl. a régi Call of Duty-k vagy a Medal of Honorok.
  • Baker1
    #928
    Igen, a magyarítás full extrás lesz!
  • zotya10002
    #927
    Helló!

    ezzel a multi menü is magyarszki lenne?
  • Shep
    #926
    508 FT
  • tutituti
    #925
    fasza!
    jól jönne
  • Baker1
    #924
    Üdvözlet Übersoldatok! Medal of Honor Warfighter magyarítás előzetes a Youtube-on!
  • BerserkGuts
    #923
  • DarkSector
    #922
    Kemény dió les. :D
  • Muttley
    #921
    közben kexbox fórumon megfejtettük
    EA extrém reklámot nyomat a játéknak
    mert kutya nem viszi, annyira sz.r
  • hnz
    #920
    2 darab Medal of Honor Warfighter Digital Deluxe Edition elado. Darabja 6000Ft. Erdeklodni nalam.
  • BerserkGuts
    #919
    Na jó akkor már értem miért ilyen hiteles a játék ennyire bin laden meg alibaba és 40 rabló voldemort gandalf a hét törpe és még ki tudja milyen mese van ebben a játékban.


    Nektek is tetszik a bulletproof arab
  • mester1987
    #918
    Mondom nálam a 2. pályán sose ment tovább és gondoltam egyet -véletlenül hozzáteszem-, hogy átállítom Ultráról High-ra és jó lett :D

    Esetleg még V-Sync-kel lehet kisérletezni vagy felbontással...ha eze ksem mennek, akkor passzolom, de az EA nem fog segíteni, én is a Most Wanted hibáit írtam meg nekik és szószerint körbehugyoznak.
    Lusta banda, nem érdemel bevételt ellenben ott a Rockstar, aki mindig foglalkozik a játékaival.
  • JackSparrow88
    #917
    Hát az a helyzet h bár bírná az ultrát is de most néztem egyetlen beállítás sincs azon és mégis lefagy ott így már nemtom mi baja lehet :/
  • mester1987
    #916
    *Érdemes csak High-on hagyni a grafikai beállításokat, nekem Ultra beállításokon pálya közben is kifagyott egy bizonyos idő után.
  • mester1987
    #915
    Ez randomhiba lesz, nálam is eleinte kilépett, de nem ennél a résznél és nem mindig. Érdemes csak Ultra-n hagyni a grafikai beállításokat, nekem Ultra beállításokon pálya közben is kifagyott egy bizonyos idő után.
  • Fpocok
    #914
    Mondjuk én is büntetném őket, amiért segédkeztek ebben a játékban :D
  • JackSparrow88
    #913
    Üdv. Jó lenne ha vki válaszolna mert továbbra sem tudok továbbjutni azon a részen amit lentebb írtam, másnál nem volt ilyen hiba??
  • mester1987
    #912
    komoly :D
  • Smithwarden
    #911
    [URL=http://index.hu/tech/2012/11/09/megrovast_kaptak_a_jatekban_segito_kommandosok/]"Index.hu - Megrovást kaptak a játékban segítő kommandósok."[/URL]
  • Muttley
    #910
    RTL klub híradója

    MoH Warfighter-ben bizalmas tengerészgyalogos infok kerültek napvilágra O Bin Laden rajtaütésével kapcsolatban
    USA-ban perbe fogtak pár Marine katonát

    találkozott vki hasonlóval a gammában?
    mi az ami sztük ENNYIRE confidential?
  • zotya10002
    #909
    Megesett szerintem olyan is! .-D
  • MatchDiabolo
    #908
    2x eladták vagy mi?
  • zotya10002
    #907
    Mert sokan visszaélnek-tek vele!
  • MatchDiabolo
    #906
    és miért nem lehet eladni accot?
  • zotya10002
    #905
    Ügyesen kell az ilyent csinálni!

    :-DD
  • LocalPatriot
    #904
    Törölték is.
    Utána feltettem úgy, hogy ne sértsek szabályokat, viszont 1 nap után, már a hirdetésem mellett látom, hogy lejárt... nem tudom miért, de nem is érdekel már az egész.

    Utoljára itt beírom.
    Eladó Origin acc: BF3 + B2K, CQ DLC, MOH Warfighter. Minden tökéletes. 8k HUF!
  • Vádá
    #903
    Nem lehet PH-n accountokkal kereskedni törölni fogják a hirdetésed , roszabb esetben bannolnak.