1102
  • KaBuTo666
    #982
    Hát akkor tessék már élénkíteni a topikot és nem csak 24/7-ben kockulni a mohot.
  • Smithwarden
    #981
    Most magam ellen fogok beszelni, mert meg az alfa verziot borzalmasnak talaltam tobb szempontbol is, de azota ki tudtam probalni a veglegeset, haver accountjanes pozitivan csalodtam a multiban.

    Tehat azt kell mondjam, hogy a Warfighter multija sztem igenis egesz jo lett.
    A motor a BF3as Frostbite, de itt NINCS NETKOD KESES!
    Alig akartam elhinni, de minden ugy tortenik a harcban ahogy elvarhato.
    Lehet BF3-ban a nagy mapok es fizika megeszi az erosforrasokat es a normalis, korrekt loves-talalat szamolasra mar nincs eleg szufla a jatekban.
    Emellett vannak normalis hallhato LEPESHANGOK!
    Nem ugy mint a BF3 total halk leptei. :p

    Jatekmodoknal a Hot Spot sztem szuper, a kempereknek vonulniuk kell idonkent masik helyre, de a tobbi mod sem rossz.
    A mapok kicsik, van amelyik eleg szar, de vannak egesz jok is.
    Sztem olyan 3-4000 forintot meger a jatek, ha annyiert latjatok valahol, akkor ugy mar eleg jo vetel.
  • tutituti
    #980
    na aztán ro2vel van baj doszt!
    bár ennyiért tényleg megéri.
  • KaBuTo666
    #979
    Hát ha tényleg akarsz fps játékra költeni, egy tipp...RO2: Heroes of Stalingrad 1990 Ft a tescoban ha minden igaz, holnap megyek megnézni hátha van szerencsém, mivel ennyiért még az új cod is megéri hehe.
  • ozimak
    #978
    Igen látom,hogy mindenki szopik vele :) Épp most olvastam vissza pár oldalt... há lehet hogy mégse gomb lesz belőlle :D
  • KaBuTo666
    #977
    Meg ne vedd ember, hüllllye vaggyyyy ??
  • ozimak
    #976
    Nem tudtok valakinél olcsó MOHW-t? Valami orosz verzsön,vagy ilyesmi? Tudom,hogy így se drága(5.900),de most per pillanat csak fellángolásból kíváncsi lennék rá milyen a multija :) Bár ahogy elnézem a topikot :D Igazából nincs benne a költségvetésemben,ezért szeretném minél olcsóbban.
  • zotya10002
    #975
    #949 Hsz.-ban már megválaszolták nekünk! :-)
  • w126
    #974
    Várható valami patch?
  • nono28
    #973
    Sziasztok!

    Tudna valaki segiteni?Elakadtam,még pedig ott ahol két embert megöltem és ott valahol találnom kellene egy fegyvert.Ezt a fegyvert hol találom meg?A küldetés angol nyelven:Turn the Tables illetve Find a Weapon.
  • The Protector
    #972
    Nekem anno a bf teljes utolsó jelenete,a bunyó a főtéren láthatatlan ember ellen zajlott.Vicces volt mikor saját magamat fejeltettem meg hasonlók:)
  • tmisi
    #971
    Plusz raknak bele valami ratyi tápot, de a jobbakba sem írják oda hogy milyen, csak hogy "brand". Egy környéki PC bolt nálunk pl. szinte az összes konfigját HKC házakban forgalmazza. A bennük lévő táp 15A-t (!!) ad le 12V-on, csodálom hogy működnek (pl. 4 magos AMD, HD6670). Egy ismerősöm vett ilyet, onnan tudom. :(
  • Maxtreme
    #970
    így van.
    Ezeket az összerakott izéket töredékéből (esetenként feléből) ki lehet hozni ha Te rakod/rakatod össze.

  • sapphire
    #969
    Soha sem szabad előre összerakott "gyári" pc-t venni. Kevés kivétellel a
    versenyképes ár miatt v.melyik alkatrész mindig gyengébb a konfig többi részéhez képest. Nézd meg a hirdetéseket, hogy miket írnak az adott gépről. Pont a leggyengébb részt hagyják ki. Pl. nem írják, hogy mennyi memót raknak bele. Csak annyit írnak, hogy két vagy hárommagos proci van benne de a típust "elfelejtik" leírni. A leggyakoribb a vga butítás mert ezen lehet a legnagyobbat fogni. A kevésbé hozzáértőket simán átverik. Ha valaki gépet akar vásárolni és nem akar vagy nem tud a hardvervilágban eligazodni,keressen egy megbízható üzletet és ott rakasson össze egy rendes vasat. Anyagilag is jobban fog járni.
  • Maxtreme
    #968
    nem az.
    De lényegtelen is, ehhez a játékhoz édes kevés.
  • Maxtreme
    #967
    Ha mindenképp ezzel a csodával akarsz játszani akkor minimum egy gtx560 szintű cuccot nézz.
  • anubiscool
    #966
    most akkor vehetek bele egy másik videókarit :S
    Tudna valaki ajanlani?
  • Maxtreme
    #965
    jó helyen kapizsgálsz, ha nem is laptop, sztem ez valami alaplapra integrált csoda.
  • gosumofo
    #964
    ez a videokártya nem üti meg a minimumként megjelöltek szintjét, nagy átbaszás hogy ilyet "gaming" gépként ajánlanak.
  • anubiscool
    #963
    ez nem laptop asztali pc.
    adok egy linket ahol vettem.
    http://www.ebay.com/itm/280906099941?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
  • Shep
    #962
    Ugye ez egy laptop, na ha igen akkor lehet, hogy csak simán nem szereti a játék a laptopos kártyákat. Sajnos hiába is erőltetik de a laptop nem jó játékra, ill nem igazán jó.
  • anubiscool
    #961
    Milyen karit ajánlsz akkor ?
  • Maxtreme
    #960
    Azzal a vga-val szerintem gyorsan felejtsd el ezt a játékot :)
  • DarkSector
    #959
  • anubiscool
    #958
    sziasztok.
    Lassu a kép de a hang meg megy rendesen.
    próbaltam full hd-n es 1024/768 on is ugyan az.
    Amd readon 6540 1gb videokarim van minden drivert frissítettem már.
    4 magos buldózerem meg 8 gb memóm van.
    segitsen valaki mar probaltam mindent de nem sikerül.
  • B@dsector
    #957
    Nem, már próbáltam egy párszor... nekem is az volt az első gondolatom. Mellesleg meg ugyanez volt a gond a DiRT 3-nál, de ott ezt így oldották meg páran: DiRT 3 Fullscreen Problem FIX
  • tutituti
    #956
    alt+enter se segít?
  • B@dsector
    #955
    Sziasztok! Remélem tudtok segíteni és már valaki találkozott a hibával, az van hogy a játék indításakor windows módban indul el a játék, hiába van full screen módban ott van a keret és nem tudok vele mit kezdeni... már kénytelen vagyok betenni egy sötét hátteret hogy ne lássam felül a desktopot és az ikonokat is eltüntettem de hiszem hogy van rá megoldás.
    Valaki pls help! thx előre is
  • tutituti
    #954
    mióta rövid a multi?
    A többi meg nem számít
  • zotya10002
    #953
  • Borg
    #952
    Ezért a szarért? Már rég vissza kellett volna vinned a boltba a játékot, hogy kenjék a hajukra.
  • UnConnecteD
    #951
    jo jatek ez, csak rovid. nekem tetszett
  • w126
    #950
    Az jó, mert egyenlőre ott tartok, hogy van benne majd 10 misim, és 6 percet tudok gémelni, majd kifagy....és így tovább minden alkalommal.
    Amit lehet tesztelni, cserélni, próbálni egy kibebaszott asztali pc-én és oprendszeren, azon már túl vagyok.
  • bajsz
    #949
    elvileg a decemberi map pack-el jön a patch!
  • zotya10002
    #948
    Én is nagyon várom már
  • w126
    #947
    Várható valami patch mostanában?
  • ccona
    #946
    Az irányíthatósággal volt problémám a távcső cserélő gomb nem volt aktiválva.
  • zotya10002
    #945
    okés :-) vágom :-DD
  • bajsz
    #944
    Amit te mondtál az mellé írtam kiegészítés gyanánt,hogy amúgy jelzi mit kell lenyomni!!

    :D:D:D
  • zotya10002
    #943
    Ne nekem írd bakker!

    Nem én vok elakadva :-DD