1102
  • ozimak
    #1022
  • Smithwarden
    #1021
    Hogy meg jobban osszekavarjunk, meg egy verzio:
    Limitedeseknek alapbol jar a DLC.
    Digital Deluxe-osoknak csak akkor jar, ha elorendelve vasaroltak a jatekot, meg a megjelenes elott.
  • ozimak
    #1020
    Én meg úgy tudom,hogy a digital deluxe a legtutibb... az a legdrágább is. Abban benne van az OST is.
  • zotya10002
    #1019
    Szia!

    Én úgy tudom csak a limited-eseknek van ingyen!
  • tejes
    #1018
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy digital deluxe verziom van és az új dlc map-t 9,99 dollárért vehetem meg, akinek ilyen verziója van annak is meg kellett vásárolnia vagy mástól azt hallottam, hogy ez a dlc a digital deluxe változatnál ingyen van???
  • tutituti
    #1017
    na lődöztem az új mapokon.Nem rosszak.
  • Buscemi
    #1016
    Köszi a tippet, mindjárt megnézem nem -e akad még valami bár az volt az első, hogy vissza tettem alap beállításra a bill. kiosztást. KÖSZI!
  • Gascan #1015
    nekem olyan bugom van h az EBR-t nem lehet látni a kézben :)
  • zotya10002
    #1014
    Mennek az új pályák! !
  • ozimak
    #1013
    Úgy látom 17.-én már nem fog kijönni a ZD13-as vagy más néven "The Hunt" map pack...
  • tutituti
    #1012
    ja hopp,elnézést.

    pedig olvasom a topikot de úgy látszik nem vettem észre.
  • ozimak
    #1011
    Ezt a lépést már kipróbálta szegény :) Lásd #993,995,996
    Buscemi: Átnézted az irányítás beállításokat? Nincs "összeakadás"? Olyasmire gondolok,hogy nincs beosztva egy billentyű vagy klikk több funkcióra? Tudod 3 oszlop van minden egyes beállításra: keyboard/secondary/mouse Figyelj oda,hogy lehetőleg szelektíven válassz funkciót! Tehát lehetőleg egy billentyűt/klikket egy parancshoz rendelj! Ha többhez van, akkor lehet zavar az erőben :) Ha valamit(billentyű/klikk) több dolognál is látsz,akkor javaslom annál ahol nem használod nyomd hosszan az ESC billentyűt és töröld ki onnan. Tehát ne legyenek feleslegesen betáplálva más parancsoknál is. Gondolom érted mire gondolok? :) Remélem... Minden funkció lehetőleg csak egyszer szerepeljen!
  • tutituti
    #1010
    nincs bedugva gamepad?
    ha igen akkor húzd ki!
  • Buscemi
    #1009
    hello

    Az a gondom, hogy az irányításon kívül nem reagál a gombokra a játék. Csak az előre-hátra-jobbra-balra működik, a többi már nem. Akkor sem ha az alap konfigot használom és akkor sem ha sajátot állítok be. Az egérből is csak a nézelődés funkcionál, a lövés stb nem.
  • zotya10002
    #1008
    Valszeg még ma este jön a DLC javítással együtt!
  • zotya10002
    #1007
    Próbálnám de még nem elérhető :-(
  • giornalista
    #1006
    az új dlc mapokat próbálta már valaki?
  • anubiscool
    #1005
    köszi :)
  • Smithwarden
    #1004
    Ezt a kerdest mar prohardveres forumon tedd fel. :)
  • anubiscool
    #1003
    Gigabyte AM3+ GA78LMT s2p alaplapba jó lenne szerinted?
  • Smithwarden
    #1002
    Az mar eleg korrekt VGA.
    560-as szinten van, kicsit talan meg jobb is a legtobb jatekban.
  • anubiscool
    #1001
    ASUS GTX650TI-DC2O-1GD5 GeForce GTX 650 Ti 1GB 128-bit GDDR5 PCI Express 3.0 Ez Szerintetek már jó lenne?
  • KaBuTo666
    #1000
    ték

    Gondolom leginkább azért, mert a bf3-nál jobb a netkód, itt is van valamennyi késés, fal melletti halál nem?. :)
  • zotya10002
    #999
    Nekem tetszik a hibák ellenére is!

    Kedden jön a dlc
  • KaBuTo666
    #998
    2k forintot ér nekem.
  • ozimak
    #997
    Hát gyerekek... én meg mertem venni! Azt kell,hogy mondjam,hogy... nagyon jó!!! Nekem legalábbis bejön. Black Ops 2-ben csalódtam,MW3 kaki,BF3-at meg már kezdtem kicsit unni :) Pont jó lesz ez COD helyett :) Nekem tetszik! Ha esetleg van valaki aki szintén egyedül tolja,az felvehetne! Ha nem is nagy beszélgetéses taktikázásos harc van de legalább nem egyedül megy az ember. ;) Én legalábbis nem tudok ennyire szigorúan TS meg ilyesmikkel tolni :) Egyszerűen ha látom,hogy a másik tolja,akkor megyek utána. És ha megunjuk akkor jövünk le amikor akarunk,legfeljebb chatbe elköszönsz azt helló. :) Ne vegyük túl szigorúan ;)
  • Buscemi
    #996
    nincs , nem is volt soha
  • Gascan #995
    joystickod, gamepadot van bekotve?
  • zotya10002
    #994
    Felejtős!
  • Buscemi
    #993


    Az a gondom, hogy az irányításon kívül nem reagál a gombokra a játék. Csak az előre-hátra-jobbra-balra működik, a többi már nem. Akkor sem ha az alap konfigot használom és akkor sem ha sajátot állítok be. Az egérből is csak a nézelődés funkcionál, a lövés stb nem.

  • attosz1120
    #992


    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem.Dell 5520-as laptopról játszanék ezzel a játékkal.Csak azt nem tudom,hogy vinné-e a játékot.Felesleges pénzt meg nem adnék ki érte,ha nem tudnék vele játszani.

    Dell Inspiron 5520

    15,6"-os WXGA HD/ Intel® Core i3-3110M/ 4 GB DDR3/ 500GB HDD/ AMD Radeon 7670M DDR3 (1GB)/Windows 7

    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • nono28
    #991
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem.Megakadtam a játékban,még pedig ott ahol két embert kinyírok és ott valahol kellene találnom fegyvert.És ezt a fegyvert nem tudom hol lehet.Valaki tuna segiteni esetleg?
  • zotya10002
    #990
  • KaBuTo666
    #989
    Megveszed a játékot.
    Feltelepíted.
    Megadod az eredeti, hivatalos kódot amivel aktiválod a játékot.
    Belépsz a játékba.
    Belépsz a multiplayer módba. (INTERNET szükséges!!)
    Játszol.
  • Scania20
    #988
    Hello.
    Hogy lehet online játszani????????????
  • Buscemi
    #987
    *************

    Sziasztok!

    Az a gondom, hogy az irányításon kívül nem reagál a gombokra a játék. Csak az előre-hátra-jobbra-balra működik, a többi már nem. Akkor sem ha az alap konfigot használom és akkor sem ha sajátot állítok be. Az egérből is csak a nézelődés funkcionál, a lövés stb nem.

    Ha tudja valaki, hogyan lehet ezt javítani, kérem írja meg!

    Köszönöm!!!
  • blitzkrieger
    #986
    Help!!
    A problémám a következő:Egészen addig amig arra a részre értem ahol el kell fogni FARAZT semmi gond nem volt.Ez is végig ment.beültek az autóba és elmentek aztán a következő rész már nem indúlt el.Se kép se hang.Mi lehet a gond??? Aki hasonlót tapasztalt és megoldotta vagy tud tanácsot adni segítsen.Köszönöm.
  • ozimak
    #985
    Annyit még én is megadnék érte,várni kell még akkor
  • Gascan #984
    tudja valaki mikor várható a köv. patch?
  • Smithwarden
    #983
    Azert annyira nem vilagmegvalto jatek. :)
    3-4ezret kb meger, foleg a mostani gagyi es elbaszott katonai multi fpsek kozul.
    Komolyabb palyakkal, jo patchekkel isten jo lenne, ahogy a BF3 is jo netkoddal es hallhato lepeshangokkal verhetetlen volna. :)
    (Akkor mar csak a csiterekkel kellene valamit csinalni, de az kb lehetetlen.)