1102
  • feketeobeliszk
    #1062
    igen, mondja is a társad, hogy lőj fölé.
  • bajsz
    #1061
    Távolabbi célokat ne a célkereszt közepére tedd!

    Van íve a lövedéknek! Kicsit tarts fölé és nézd meg ,hogy repül a lövedék próbáld így!
  • vation
    #1060
    Ismerem a zoomot,azzal sem megy.
    Nem tudom mi lehet a baj, nekem olyan mintha mindig eltalálnám, de nem szedi le.
    Azaz ott kettő van, aki a torony tetején van azt már sikerült likvidálnom,de az alsó teraszon lévőt még nem. A felsőt, amúgy a helikopter is leszedi, nekem csak az alsóval kéne foglalkoznom, de nem megy.

    Ezért hagytam abba ezt a játékot 3 hónapja, mert meguntam, most vettem elő újra megint, de így nem sok értelme van.
  • feketeobeliszk
    #1059
    Lehet zoomolni, igaz csak egy fokozatban. Úgy már le lehet szedni. Nekem az egér középső gombjára tette. Épp ott végeztem pár perce, de utána meg a videó után kifagyott.
  • vation
    #1058
    Sziasztok,

    Kicsit megakadtam a játékkal és rögtön az "elején".
    Ugye a játék úgy kezdődik, hogy csónakkal megközelítünk egy várost, ahol rögtön összeütközésünk lesz.

    Ezen túl menve, van olyan rész is amikor, ilyen kis 4 kerekű dront küldünk, be egy sötét helyre, ahol van néhány ellenséges katona.

    Még ezen túl is van egy olyan rész, amikor sniper vagyok és egy bajtárs mondja nekem hogy merre vannak az ellenségek akiket le kell szedni.
    Na itt a tetőn a jobbra a legtávolabbi két embert nem tudom leszedni a teraszon, mert nagyon messze vannak.
    Ezeket hogy kell leszednem. vagy csak rosszul célzok?
    Köszi
  • Shep
    #1057
    Köszi.
  • Leky
    #1056
    Magyarítás
  • w126
    #1055
    VGA drivert cseréld le, vagy a hangkártyádban ha esetleg 7.1-re van állítva, akkor tedd vissza 5.1-re.
  • Lebowski
    #1054
    Sziasztok!

    Azért írok ide, mert nem találtam külön topikot neki:

    Sima Medal of Honor-rel (ami 2010-ban jelent meg) szeretnék multiban játszani, de ha csatlakozom egy szerverre, akkor csak szürke képernyőt és pár ikont látok, és úgy csinál, mintha 100-as egér sens-el forognék. Nem tudjátok véletlenül ez miért lehet?

    Segítséget előre is köszönöm!
  • Gascan #1053
    az utolso vagy origin update vagy Moh patch ota nem tapasztalt valaki laggolast?

    ezt jatszom neha meg a Red orchestra 2-ot... az RO2 siman megy, ping is rendben

  • ozimak
    #1052
    Ne aggódj, én is kiadás óta játszom a BF3-al és közben játszom ezt is. Nehezebb a közelharc mint a BF3-ban. Néha-néha felnézek BF3 közbenés és az elején én is szenvedek. De ha belejövök akkor jól megy. 2.0-ás K/D megy átlagban, szóval csak bele kell jönni ;)
  • hawkie22
    #1051
    Nyugodtan kezd el installálni, az Origin azt fogja kiírni, hogy downloading, de közben a lemezről telepít.

    Más dolog. Én is megvettem pár napja, párhuzamosan csinálom a kampányt és a multit, a multit ma próbáltam ki először, de valahogy nagyon béna lehetek. Vagy az normális, hogy lvl 70-80-as, 100-as playerek ellen játszom lvl4-esként?
    Nyugtassatok meg, hogy ez normális, mert Battlefield 3-ban nem voltam ennyire szerencsétlen mint itt. Meccsenkénti átlagom olyan 4 kill meg mellé 20-25 halál. Azért ez nem annyira bíztató.
  • Béla9248
    #1050
    Sziasztok! Megvettem de az origin csak töltené! Hogy tudnám lemezről?
  • kovaacspityu
    #1049
  • MORO1967
    #1048
    Sziasztok tud valaki megoldást hogy miért áll le a játék a távcsöves rész után van egy bejátszás a pályaudvaron felrobban a szerelvény és utána megáll a játék.Erre a problémára szeretnék megoldást találni ha tudja valaki segitsen.Elöre is köszi
  • zotya10002
    #1047
    Ja-ja
  • w126
    #1046
    Jégkorszak a háttérben a tv-ben?:D
  • ozimak
    #1045
    Ízlések és pofonok... én pl. jól el vagyok vele.
  • steweee
    #1044
    még nem próbáltam de a korábbi részek nagyon bejöttek. igazából a "sima" medal of honort 2010-et sem próbáltam még ki. nagyon lehúzzák őket a tesztekben. ennyire rossz lenne ? alig hiszem el
  • tutituti
    #1043
    nagyon svág a gyerek:D
  • zotya10002
    #1042
  • w126
    #1041
    :DDD

    Na ennyire azért nem vagyunk betegek:))

  • vzsoca
    #1040
    HELP!
    Leszedtem az FLT verziót,feltelepítettem és magától másolta a crack-et is. Net nélkül akartam indítani a launcher-t,majd azon a Launcher Game-t,de semmi...Mi lehet a baj????
  • ozimak
    #1039
    "baloghmaister" nevű kolléga kérem jelentkezzen,ha innen az sg-ről van. Köszönöm!(platoon join ügyben)
  • simon007
    #1038
    Hello!
    Felbontást be tudom állítani, de nem menti le. Játék közben folyamatosan 1920*1080-ra ugrik, amit viszont a gépem már nem bír, és kilp a játékból.
    Mi tegyek?
  • Empty
    #1037
    Lehet, hogy balf@sz vagyok de ez a toggle scope hogyan valósítható meg? Nem igazán megy sehogy! A4tech 750BH X7

    Kösz!
  • BaliFF
    #1036
    Hellosztok! Hogyan lehet törölni a játékot,nem találom sehol...:S(warez)
  • Buscemi
    #1035
    Most meg az a gondom, hogy szinte totál lebutítva is laggol, pontosabban úgy akadozik, hogy kb 10 mp-n ként minden kétszer van... Mi ez??? :( Pedig ezen a gépen még bármi elment , cod mw3, far cry 3 stb...
  • Buscemi
    #1034
    MEG VAN A MEGOLDÁS ARRA HA NEM REAGÁL A BILLENTYŰKRE!

    Köszi a sok tippet, sajnos nem jött be semelyik. Elkeseredésemben elkezdtem játszani a játékkal így, hogy csak az előre-hátra-jobbra-balra gombokra reagált a többire és az egérre nem! Az elején elszaladtam az ellenség mellett és beszaladtam a házba, fel az emeletre majd egyszer amikor feljött utánam valamelyik ellenség akkor le. Kivártam amíg a társaim leszednek mindenkit, addig bújócskáztam :)
    Az ajtón be tudtam menni és ezután minden billentyűzet visszajött!
    Furcsa de ez lehet a megoldás másnak is akinek ez a problémája!

  • tejes
    #1033
    Kössz, így van ahogy írtad. Csak ha előrendelt volt a változat akkor jár hozzá ingyen a dlc!
  • MORO1967
    #1032
    köszi
  • tutituti
    #1031
    hát ha tört akkor nem segíthetek.De google ki kell hogy dobja. FLT-re keress rá szerintem
  • MORO1967
    #1030
    azért kértem egy linket hátha ugy jobb
  • MORO1967
    #1029
    nem tört
  • tutituti
    #1028
    ha igen akkor originben játékaim fülre katt ott van warfighter,és jobbklikk frissítések keresése.Ha naprakész akkor fasza.egyébként meg le kéne töltenie.
  • tutituti
    #1027
    eredetiben van meg gondolom
  • MORO1967
    #1026
    esetleg egy link-et nem tudnál megirni
  • MORO1967
    #1025
    köszi az origin-ig el is jutottam de ott nemtörténik semmi
  • tutituti
    #1024
    a battlelogba belépsz, jobb fenn lesz egy letöltés gomb és origin el is indul majd le is tölti.
  • MORO1967
    #1023
    Sziasztok tudja valaki honnan lehet patch-et letölteni a játékhoz??,