1102
  • MORO1967
    #1102
    Még az elején, a pályaudvari robbantás után kilép a játékból mit kell etnnem tudnátok segiteni.
  • scomcomputers
    #1101
    Gondoltam megveszem ezt a szart, a vásárlás sikertelen, de 220 forintot levett azért a számlámról ez a faszopó origin,hogy menne a k.anyjába ...
  • V43 1105
    #1100
    Nem jó a kártyám hozzá. :DD
  • Shep
    #1099
    3 juró originen.
  • V43 1105
    #1098
    Nem unta meg valaki, vagy nincs valakinek kölcsönbe? :/
  • bence1000
    #1097
    Na szóval az a problémám hogy a játékban az első küldetésnél megáll a kép és a hang úgymond beakad...
    Megnéztem feladatkezelőben nem fagy le a játék de bent nem tudok semmit csinálni... van erre valami megoldás ?

    A gépemnek elég kell lennie mert telepítéskor minden zöld volt!
  • mester1987
    #1096
    :(
  • sasafr
    #1095
    Szerintem igen! De ez egy szubjektív vélemény! Tiszteletben tartom azt akinek tetszik. Nekem a kampánnyal nincs semmi bajom, ha a bugokat leszámolom még talán érdekes is, egy közepest megérdemel. Nekem a multija viszont egy értékelhetetlen valami. Érdemes felmenni haverokkel egy üres szerverre és kipróbálni, hogy ki hogyan látja a másikat! Érdekes dolgok fognak kiderülni.
  • Józsibácsi
    #1094
    A tesztekben meg pont azt írják leginkább, hogy a kampány borzalmas, a multija ahhoz képest elég jó, de hát nyilván a nagyokhoz nem ér fel... Tehát akkor summa summárum, ez a game egy jó nagy trágyadomb..? :)
  • Józsibácsi
    #1093
    Nah most már tudom mi ez a szar 3x felbontási arány... 1x-en kell hagyni, felesleges emelni. Itt elmagyarázzák szépen: http://answers.ea.com/t5/Medal-of-Honor-Warfighter
    Bocs a hisztiért..!
  • mester1987
    #1092
    Van egy játékmód benne, ami csapatmunkát igényel, de legtöbben nem használják. - Ne kérdezd a nevét, de az lehet az egyetlen játszható.
  • sasafr
    #1091
    A multija egy tök szar játék. Nem tudom igazából mi akar ez lenni. Van akinek ez egy Bf3 vagy akár egy Black ops 2 után bejön? Persze ez az én véleményem és nem szeretném megbántani azt akinek ez tetszik, de véleményem szerint egy űbergagyi fos!
  • Józsibácsi
    #1090
    A MoH Wf tökéletesen ment fullgrafika fulld-n 50-60 fps-en, mígnem feltettem egy update-t. Ezután 1-2 fps-el ment gyakorlatilag kifagyott ezen a vason... GTX780 !!! Aztán megtaláltam grafikus opciók közt valami új menüpontot, amit nyilván ez a patch tett fel, hogy felbontás állítás vagy mi 0,25x és 3x közti értékek vannak. Namost mivel ultra beállításokon volt, nyilván a patch után ezt is feltette max-ra, ami a 3x, ennek hatására 1-2 fps-en megy a game. 2,5x-en 2-3 fps és ha x2-re állítom, akkor már mozog, de 20-30 fps eken megy... SZEMMEL LÁTHATÓ KÜLÖNBSÉG NINCS.. Ez most bug? Vagy megbolondultak a fejlesztők? Vagy a 3x beállítást 4x 6 magos processzoros, 4x2 magos top kártyás több milliós konfigra "dizájnolták" tök feleslegesen és értelmetlenül, direkt hogy szivassák a gamereket?
  • ozimak
    #1089
    Akkor valószínűleg a 64 bites Internet Explorerben próbálja, mert az az alapértelmezett böngésződ(gondolom). Tedd meg a chrome-ot alapértelmezett böngészőnek!
  • BRYAN333
    #1088
    de érdekes mert nem azon keresztül nyitja meg :(
  • BRYAN333
    #1087
    chrome
  • ozimak
    #1086
    Böngésződ?
  • BRYAN333
    #1085
    Sziasztok multiplayer csatlakozásnál ezt a hibát dobja fel
    You canʹt launch the game from this software or device
    Please check that you fulfil all of these requirements:
    x Windows Vista or later
    ✓ Compatible 32-bit (not 64-bit) Web Browser

    elméletileg az a baja hogy vista vagy annál újabb rendszer legyen a gépen de win 7 van fent és a bf3 szépen fut valakinek valami ötlet ?
    Előre is köszönöm a válaszokat
  • sasafr
    #1084
    Megoldódott a probléma! Alapvetően ez a játék nem tudom mi akar lenni. A kampány közepes, a multi meg letűnt korok szellemiségét idézi. Nehézkes, bugos a garfikai élmény pedig nulla. Arról nem is beszélve, hogy egy átlagos estén a szerver adatok alapján Európában nem játszanak vele 1000-en, pl tegnap este volt olyan időszak, hogy 116-an játszottak! Aki gondolkodik rajta annak azt ajánlom ne adjon érte pénzt!
  • sasafr
    #1083
    Segítsetek már legyetek szívesek. Olyan gondom van, hogy feltelepítettem a játékot és a kampány el is indul frankón a battlelogból, de a multit nem tudom elindítani. Rámegyek a szerverre klikk és semmi. A jobb alsóba még az ablak sem nyílik fel. A böngésző plugin fel van rakva. Teljesen tanácstalan vagyok.
  • ozimak
    #1082
    Ha valakinek van "megunt" MOHW-je az írjon nekem, nekem is van "megunt" játékom amit adnék érte! (bátyámmal szeretném kipróbáltatni, de fizetni nem akarok érte ha már úgyis van ellenértéknek olyan amit meg én nem játszok)
  • zotya10002
    #1081
    De nem ez :-)) Sajnos mondjuk egyik sem lett sikeres!
  • KaBuTo666
    #1080
    Hoppá.
    De multiplayer abban is van. :)
  • Shep
    #1079
    Humbleban a 2010-es van :)
  • KaBuTo666
    #1078
    Megvettem ezt a Humble Bundle csomagot, ebben szerepel ez a játék is.
    Ki is próbálom a multit de ahogy látom mai napig nem sikeres. :DD
  • vation
    #1077
    Sziasztok,

    Volt korábban gondom, hogy a sniper-el nem találtam el a messzi embereket.
    Tanácsotokat kipróbáltam, működött !!
    Köszi a segítséget
  • GhostLead
    #1076
    Valaki segítsen!!!!

    Közben újabb probléma lépett fel. :-(
    Miután megmentettük a kapitányt a következő pályán a gép kilép a játékból Directx error címszóval. Frissitettem a videokártyát, a directx-t, újratelepítettem a játékot... a probléma még mindig fen áll

    ezt írja ki:
    Directx Function "Dxrenderer:: map" failed with E_OUTOFMEMORY: Ran out of memory. GPU: ATI RADEON HD 5800 series," Driver 13.4 (12.104-130328a-159787C-ATI) Free virtual memory 2835044kb/4194176kb. Total resource memory:0 kb. Make sure you have a supported graphics card with atleast 512Mb.

    érdekes, mert 1GB ATI RADEON 5850 kártyám van, minden más játékkal működik.
    Ti találkoztatok már ilyen problémával??
  • GhostLead
    #1075
    Közben újabb probléma lépett fel. :-(
    Miután megmentettük a kapitányt a következő pályán a gép kilép a játékból Directx error címszóval. Frissitettem a videokártyát, a directx-t, újratelepítettem a játékot... a probléma még mindig fen áll

    ezt írja ki:
    Directx Function "Dxrenderer:: map" failed with E_OUTOFMEMORY: Ran out of memory. GPU: ATI RADEON HD 5800 series," Driver 13.4 (12.104-130328a-159787C-ATI) Free virtual memory 2835044kb/4194176kb. Total resource memory:0 kb. Make sure you have a supported graphics card with atleast 512Mb.

    érdekes, mert 1GB ATI RADEON 5850 kártyám van, minden más játékkal működik.
    Ti találkoztatok már ilyen problémával??
  • GhostLead
    #1074
    Amit Ozimak írt! kihúztam a gamepadot ill a bluetooth vevőjét és így megy! :-)
  • zotya10002
    #1073
    Mi volt a gond??
  • ozimak
    #1072
  • GhostLead
    #1071
    Működik! :-)
  • GhostLead
    #1070
    Revoltec Fight Mouse Elite egeret használok.

    Ozimak
    kihúztam a gamepadot ill a Bluetooth vevőjét és így sem műkszik. Még megprobálom a beállításoknál ha nem megy ki... a kukába!!! :-(
  • zotya10002
    #1069
    Milyen egeret használsz?
    Lehet valami nem jól van a beállításokban.
  • ozimak
    #1068
    Controls-t nézd át nincs-e összeakadva valami. Valamint ha van bedugva kontroller(joystick,gamepad,kormány) azt húzd ki!
  • GhostLead
    #1067
    Az első pályán, mikor kiugrik az emberem a csónakból a parton, a fegyvert befordítja és nem lehet lőni vele! megjelenik az ellenség is, és úgy sem lehet vele lőni! Olyan mintha nem reagálna az egér +billentyűre!
    Tökre idegesít a dolog megveszem erre nem működik! +néztem a Youtube.com-n róla videot ott kiugrik és a fegyvert egyenesen tartja. Nekem, kiugrik befordítja a töltényszámláló és a célpontok is eltűnnek... Mi lehet a baj! Már frissitettem Originen keresztül, ill megnéztem hogy jól van-e telepítve. Elfogadta a kódokat meg minden...
  • ozimak
    #1066
    Automatikusan patcheli magát amint van elérhető javítás. De ha jobbklikket nyomsz a játékra a "játékaim"-nál, akkor ott is van "frissítések ellenőrzése" lehetőség.
  • GhostLead
    #1065
    Originen keresztül hogyan lehet a játékot patchelni?
  • GhostLead
    #1064
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. A minap megvettem a játékot eredetiben mert elérhető árban volt számomra (3000ft).
    Feltelepítem megy minden rendesen csak az első pályán, mikor kiugrik az emberem a csónakból a parton, a fegyvert befordítja és nem lehet lőni vele! Mi lehet a probléma? Patch kell hozzá?
  • vation
    #1063
    OK, kipróbálom majd így.
    most felújítás van, de utána megpróbálom.
    Köszi srácok