1102
  • DarkSector
    #422
    Van de kit zavar ez? :D
    nem beszél vissza. :)
  • Nathan66
    #421
    Elég halott a tartalom nem rossz az ötlet, de él az, csak annyira buta, amellett príma teste van/arca, de, olyan a tekintete, mint egy birkának. Van olyan nő ne mondd, hogy nincs. :)9
  • DarkSector
    #420
    Hullákkal? Pfúj...ennyire azért nem homály egyik sem. :P
  • Nathan66
    #419
    single t
  • Nathan66
    #418
    Van, aki többször viszi a multit végig, mert tetszik a látvány, de tartalom nem sok. Na, a csaj is ilyen látványra jó, de milyen az, amikor dugod és a világtalan szemével rád néz? :))
  • DarkSector
    #417
    Hát azért ez nem igaz, egy jó kis csajjal aki hülye nem csak 1x érdemes...
    Kicsit megbillen a hasonlatmérleg. :)
  • Nathan66
    #416
    Hát, ezt szerintem single-je miatt egyszer egy átvinni érdemes Letölteni, de csak tölteni :D olyan ez, mint egy jó kis csajjal dugni egyszer, csak épp segg hülye, szóval többszörire már nem jó:)
  • DarkSector
    #415
    Hálisten a hangokkal már nem pazarolták el az idejket
  • DarkSector
    #414
    Megvenni? Én sokszor ott tartok hogy letölteni érdemes-e. :D

    De milyen genyó vagyok, itt ocsárlom az EA-Dice erőfeszítéseit, pedig annyira rendesek voltak, nem voltak restek lecserélni a BF3 textúráit és logoit az 1 év munkával, és nem sajnálták az időt arra hogy megvágják a single-t, hogy nehogy a sok játék a suli róvására menjen.

    Tisztelem a fejlesztőket.
  • Nathan66
    #413
    Nem tudom milyen a multi, de inkább vedd meg a battlefield3-at, a close quarters- el. vagy a premiumot, ha nincs meg és meg kapod ezt a élményt szerintem. Nem éri meg, meg venni szerintem!
  • DarkSector
    #412
    Rosszabb mint a régebbi MoH?
    Ez a sértések legalja. :D
  • Krisztiam #411
    akkor nem érdemes megvenni? :)
  • Nathan66
    #410
    Eza game az EA egyik sufniába megy befelé és bujjanaj el, mert tegnap elvitem kb, addig ahol egy helivel minigun-nal kell szórni a népet, de eszméletlenül scripthalmaz az egész, még a 2010es MoH is jobb! Egy rattyanat ez a játék, alig vártam, hogy utána Bf 3 MPzek egy kicsit, felüdülés volt!
  • DarkSector
    #409
    Most láttam egy virágbolti mellé csatolva a leírásban:

    "A Medal of Honor Warfighter a forradalmi Frostbite 2 játékmotor felhasználásával készül, kategóriájának legkiválóbb látványminõségét, lenyûgözõ atmoszferikus hangzást, pusztító ellenséges intelligenciát és hiperrészletes környezetpusztítást ígérve."

    HIPERREALISZTIKUS KÖRNYEZETPUSZTÍTÁS.

    Ez még EA marketingnek is FAIL....szóval ezt max valamelyik low user találhatta ki.
  • DarkSector
    #408
    Ahogy eddig.
  • zooleeh
    #407
    Masok vagyunk ...nekem kifelyezetten tetszett se sok,se keves nem volt az autos uldozes :)
  • Maxtreme
    #406
    khm
  • Hentes75
    #405
    Egyszerű kérdés.Rombolható a környezet?
  • Maxtreme
    #404
    Végül is az EA fennhatósága alá tartozik mind2 cég, szal családban marad. :)
    Jö ötlet volt tőlük nem csak beledobni valami sz*rt, hanem komolyabban ráfeküdni a témára.
  • cyberjedi
    #403
    FLT crack kijött.
  • DarkSector
    #402
    gyönyörű :)
  • KaBuTo666
    #401
    Hihetetlen animáció. :D
  • DarkSector
    #400
    :)
  • KaBuTo666
    #399
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, a sorozatok letudják kötni az ember idejét ha nem egy van...per pill én 8-at követek és még eztán jön a többi. Én meg kedvet kaptam egy kis fps singlehez, ami ritka, de akkor ha már így alakult a dolog akkor a moh elég lesz erre mert nem erre éhezem.
  • DarkSector
    #398
    Még nincs fent priváton...:D
    máshol meg kurvalassú nekem nem olyan sürgős elvagyok sima sorozatok nézésével meg youtube-ozással, illetve netrádió. :)
  • KaBuTo666
    #397
    Hagyjad a fenébe az egészet, inkább játsszad a warez verziót...:D
  • DarkSector
    #396
    mert az tovább tartott mint a medal of honor single részét letólni. :)
    Gondolod megérne ennyit a játék?
    :)

    Meg kéne háttér is, ami megint kb 1 óra szöszmötölés...és alapanyagot kell találni...:D
  • giornalista
    #395
    rendelte valaki az überkonzoltól? van már nekik? megjött? nem mondhatni, hogy nagyon kiértesítettek volna...
  • KaBuTo666
    #394
    Ez felettébb jobban sikerült, van benne fantázia!
    Akkor miért süllyedtél le egy szinttel lejjebb ezzel a MOH bannerral? :-(
  • DarkSector
    #393
    pffff. (thx a dicséretet, pár helyen diszelegnek a 2 perces photoshop munkáim, persze főként magam szorakoztatása miatt szerkesztgetem...) hát ha egyetértenék akkor én lennék a köcsög, de most meghagyom neked. :D

    Ez szerintem a legcoolabb , persze ez nem csak a banner miatt fasza, hanem úgy az egész...:D

    Sniper Elite v2
  • KaBuTo666
    #392
    Tényleg jó a banner, de jobb nem is kell mivel nem érdemel annyit a játék. :D
  • DarkSector
    #391
    Én köszönöm hogy sgíthettem, ha tetszik használjátok egészséggel, lehet profibbat is, de kb annyi időt próbáltam ráfordítani mint amilyen hosszú a játék. :D
  • DarkSector
    #390
    nekem nem 12 üvegig simán bírom. :)
  • scomcomputers
    #389
    Banner a helyén!..Köszönjük!

    Más: A BF3 fxaa-val megpiszkálva eléggé éles lesz a graf és a kékes árnyalat itt is eltünik....

  • Prince23
    #388
    Már nem azért, de ez már túlzás... ok legyen 2 perc, nem egy futamhossznyi...
  • KaBuTo666
    #387
    Haha! Megártott a sör, mi? :D
  • DarkSector
    #386
    te meg néhányan mondogatták hogy már mikor jön ki a warez, és gondoltam szolok a supportnak hogy a hibák ellenére küldjenek már a skidrow csapatnak egy beta verziót. :P
  • KaBuTo666
    #385
    Nincs FOV állítás...?
    Szerintem kurvára siethettek ezzel a játékkal.
  • zooleeh
    #384
    Ja ja :)kulon az a reszt ugy tudom hogy a burnout csapat csinalta .Na igen ezen latszik hogy dolgoztak rajta bocsuletesen Medal of honor warfighter Car Chase ( hot pursuit mission ) by need for speed / burnout team
  • Maxtreme
    #383
    Némi pozitívumot is had említsek már (a látványvilág mellett :D) ez pedig az autóvezetés.
    Komolyan mondom bármelyik arcade cím megirigyelhetné hangulatra, és irányíthatóságra egyaránt.
    Piszkosul eltalálták.