1102
  • LocalPatriot
    #502
    Most telepítem a játékot, és ezeket az adatokat látva... hát nem tudom.
    Lényeg hogy az előző MOH is nekem bejött, annak ellenére, hogy az talán még jobban le lett pontozva. Reméljük nem csalódom.
  • DarkSector
    #501
    3D-s troll? :D
  • KaBuTo666
    #500
    Mióta ilyen jószívűek a tesztelők?

  • lac coo
    #499
    Hello !


    Más találkozott olyan problémával, hogy ajtó törésnél ha összejönne a 4 hesdshot akkor lefagy az egész ? Gondolom valami save probléma lehet, de nem jövök rá mi .Ha nem lövök fejre akkor gond nélkül fut nálam, nagy baja nincs ezt az egyet kivéve ...
  • bajsz
    #498
    Lehet aktiválni, sztm a multija ha nem a legjobb ,de egész játszható!

    Battlelog meg ugyan az mint bf3!

    Talán a 72 teljesen különböző soldiers az ami új!

    TDM -et meg a HOME Run-t próbáltam , TDM az egyenlőre eléggé xar ,hogy azt kell mondjam!Ja és a beépített wallhack -bármikor használható(SAS egységnél) 1-2 másodpercig enged körbe nézni,azt is eléggé zavaros háttér kíséretében!

    HOME Run -sima zászló rablás az viszont Nagyon Fasza lett! 1-2 kör erejéig mindenki futott amerre látott,de csapat munka egész hamar létrejött!

    Pályák mérete pont akkora mint bármelyik cod pálya és egész élvezhetőek!


    Amit nem találok,hogy a plusz kiegészítések merre vannak battlelogon belül a fegyverekre!

    Ami részemről még negatív,hogy játék alatt nincs kilépés gomb ,vagyis meg kell várni még le mennek a körök, ha tetszik ha nem !
    Még ha ki is lépsz nem a battlelogba tesz ki hanem a játék menüjébe!Szépen el lát "hasznos" infókkal aztán szépen menüig ellépdelünk és kiléphetünk!

    hülyeség és bosszantó is egyben! Sajna van mit még javítani,de a multi részemről elég barátságosra sikerült,persze a ez addig lesz az még a cheater egyének meg nem jelennek!
  • Nathan66
    #497
    bf 3 megeszi, de sajnos a cod is, reméltem legalább elennfelének jó lesz, de :(
  • Nathan66
    #496
    the hard truth
  • DarkSector
    #495
    Medal of Honor: Warfighter

    Eurogamer – 5/10

    NowGamer – 6.5/10

    Games Thirst – 6/10

    Destructoid – 5/10

    Polygon – 4.5/10

    HardGame2 – 7/10

    OPM - 6/10
  • gilaba
    #494
    Már lehet.
  • nono28
    #493
    Sziasztok!

    Ma megkaptam a játékot de nem tudom aktíválni.Kérdésem az lenne hogy már lehet-e egyáltalán aktiválni vagy csak holnaptól???
  • DarkSector
    #492
    Nice Dice...
  • foxxi
    #491
    DICE xD
  • DarkSector
    #490
    :)
  • KaBuTo666
    #489
    Majd peccsselik, csak az nem jár neked.
  • DarkSector
    #488
    Közben kiderült hogy azért akadt a hang meg a kép a menüben mint a BF3-nál, valamiért nem szereti ha bekapcsolom a Vsync-et.

  • DarkSector
    #487
    Vannak olyan hibák amiket nem tudnak már peccselni.
  • barmi
    #486
    Kinek a pap, kinek a kutyája ... :DDD
  • gilaba
    #485
    Már lehet játszani és szerintem nem rossz.
  • LocalPatriot
    #484
    Most olvasom az előző hsz-eket. Olvastam, hogy szinte bughalmazként jelent meg a game, de már lassan jönnek a patch-ek. Ne ítéljetek elhamarkodottan!
  • LocalPatriot
    #483
    Az imént kaptam sms-t az 576-tól, hogy megérkezett a game. Van értelme elmennem érte ma? Lehet már játszani, vagy csak holnap lehet aktiválni?
  • DarkSector
    #482
    Meg nem nagyképűségből, de vagy itt vagy egy másik topikban még pont én mondtam hogy ez szarabb és csúnyább lesz mint amilyen a BF3 volt, és akkor valaki mondta is hogy vak vagyok mert ez sokkalta szebb.

    Hát most még1x megkérdezném az illetőt. :)
  • JethroHUN
    #481
    Na mi van egy is fos lett mint az előző? Micsoda meglepetés...
  • DarkSector
    #480
    Persze...:D
  • scomcomputers
    #479
    Megvetted ?
  • KaBuTo666
    #478
    Aludtam egy jót, úgy hogy most telepítem.
  • DarkSector
    #477
    :)
  • barmi
    #476
    Mi ez a puhaság ??? ( nem így ismertelek... )
  • soo277
    #475
    Hááát ez annyira iszonyat szar lett!
    (mint a bannerja)
    marad Dishonored!
  • Fpocok
    #474
    Már fel is adod? Még van 5órád...
  • KaBuTo666
    #473
    Na jól van én inkább fel se telepítem, kösz hogy elvettétek a kedvemet a játéktól! Kösz, szeretlek titeket teljes szívemből!
  • DarkSector
    #472
    Hát ezen nem gondolkoztam még, de akkor mikor mész előre, és a látási viszonyok szarok, azt se tudtma hol lehet bekanyarodni, meg melyik auto jön szembe és melyik megy...huh nekem nagyon rossz élmény volt.

    A gondom az hogy értelme sem volt annyira egy elcsépelt (sőtt kifejezettem ronda) volt hogy még csak nem is mondhatom hogy egy értelmetlen látványos üldözés lett volna.
  • Prince23
    #471
    Ja, az egész gáz amúgy, mint valami fos Need for Speed gameplay lett volna :D
  • DarkSector
    #470
    hát akkor sorry lehet nekem volt csak észvesztő az autós rész, mindegy akkor azt vedd tárgytalannak, de én se ma kezdtem de ami az autós rész közepén volt mikor a dugón kell áttörni magad az kurvagáz.
  • Jaffa 2843
    #469
    Az irányítás elég szánalmas. Nem csak az egérkezelést értem ezalatt.(bár már az megér egy misét...)
  • grebber
    #468
    PC-re is leszedtem,hátha egyszer lesz magyarítás.
    Nekem nem volt gond én világ életemben minden autos játékot billel toltam pc-n engem már nem tudnak meglepni.
  • Fpocok
    #467
    Vajon multiban is ilyen? el sem tudom képzelni, milyen lehet az :D
  • DarkSector
    #466
    Én a motorral üldözz autót résznél...
  • badoer
    #465
    GTA a helikopteres rész húzta fel az agyam
  • DarkSector
    #464
    Akkor te ügyibb vagy meg neked nem akad a menü, ez gépünkben lévő eltérés, vagyis szar optimalizálás.

    A kocsinak nem az a baja hogy nem lehet irányítani hanem az egész ahogy kivitelezve van.
    Hazudsz ha azt mondod hpgy elsőre sikerült neked is.

    Te nem x360-ról mesélsz?
    mert ott joy-al biztos jo a kocsival centizgetni a többieket, mikor nyulfaszni hézagokon kell átpréselned magad, de a nyilakkal billentyűzeten nekem szenvedés volt. :D
  • grebber
    #463

    - MIÉRT MIÉRT kell ilyen idióta sniperes rész, lófaszt nem lehet normális egérrel célozni, még 400DPI-n sem.

    A hiba benned van semmi gond nem volt a Sniperes résszel.

    - ÉS az autós rész...Uramisten, kilép a játék beáll 1280x720-ba jön egy a TRAILER alapján bemutatott szuperizgi autós résszel HOMLOKEGYENESEN szembemenő BUTA-IDIÓTA-IDEGESÍTŐ szar járműves üldözés....a GTA (amit az ilyen üldözések miatt hagytam abba) szar üldözéseire hajaz, irányithatatlan tele idegesítő értelmetlen-logikátlan akadályokkal!!!

    Semmi baj nem volt az autok irányitásával a hiba itt is benned van.

    Nálam nem akad se a menüben se a játék maga.