1102
  • bokarota
    #702
    Teljesen jó a multi. Beleraktam 12 órát és teljesen élvezhető.
    A hangok nagyon jók, a hitbox is jó, a sebzések erőssége is.És végre nincsen telerakva sok idegesítő baromsággal, mint a COD-ok és elkúrt effektekkel, meg fos netkóddal, mint a BF3.
  • bajsz
    #701
    Sajna én sem értettem miért kell ,konkrétan földig lefikázni a játékot!

    Aki lehordta az kb a kampány után ítélhette meg!!

    Sztm a maga nemében teljesen jó kis játék lett!
    Ha javítgatják és majd jönnek a plusz dolgok akkor még jobb lehet! :D
  • Kongy
    #700
    Bocsmár, de az nem "EPIC" ha egy repülőben lősz halomra mindenkit miközben az szakad ketté éppen és zuhan lefelé? OK.
  • kuktabuk
    #699
    Csá.amikor célzol akkor két rovátkával cáloz a feje fölé akkor sikerül...
  • davtsik
    #698
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a kampány elején mikor sniperrel kell lövöldözni, mikor előjön a helikopter a jobb oldalon a toronyba előjön 2 db RPG-s csávó. Azokat sehogy nem tudom lelőni. Mit kell ott csinálni?
  • Gascan #697
    ja igen,

    ilyenekt teljesen elfelejtenek, h battlelog támogatás, online statisztikák, egy csomó award meg unlockolni való... már csak ez miatt se érthető a 4 pont.
  • Gascan #696
    Én sem értem az IGN 4 pontját egyáltalán. A szingli kampány nem mondom h hosszú, de legalább olyan elemek vannak benne amik eddig egyetlen játékban sem.

    Sokan azt irják h már unják ezt a stilust és h nem hoz semmi újat? Akkor nem kell vele játszani meg értékelni sem. Ez a játék ezt kinálja, ezért ebben a kategóriában kell értékelni.

    Nem is beszélve arról, hogy az előző MOH történettel ősszefonódik a történet. Az AI tényleg nem a legokosabb de hol igen?

    A multiplayer meg egész jó, jók a hangok, a fegyverek, a személyre szabhatóság, a ragdoll is nagyon jó lett.

    Nálam ez 8/10-ből.
  • Shep
    #695
    Dehogy csak a többiek már belefásultak az egészbe és nem tudják élvezni, vagy pedig egyszerűen mivel manapság menő szidni azt amit a többség szid még maguknak sem merik bevallani, hogy ez bizony nem is annyira rossz, vagy csak mi vagyunk igénytelenek de ez meg nem érdekel amíg jól szórakozom elvégre ez a játék lényege.
  • Prince23
    #694
    Na végre, azt hittem már hogy velem vannak gondok :)

    teljesen korrekt a kampánya, nem úgy mint a multi :/

    ui: nekem a 2010-es is tetszett, de ez még jobb, kb 0.2-0.5 ponttal :D
  • KaBuTo666
    #693
  • Shep
    #692
    Én is tudom ,hogy valami nem tetszik neki de ha csak ezzel az enginnel ellátott játékok csinálják akkor ott programhiba van.




    Na sikerült játszanom pár pályát fagyás nélkül és szerintem teljesen korrekt. Semmivel nem rosszabb, mint pl. a legutóbbi COD vagy akár az előző Medal sőt talán még jobb is. Persze egyelőre még csak a motorcsónakos pályával végeztem úgyhogy a maradék 6-7 pályán még bármi lehet de az első felével én meg vagyok elégedve.
  • DarkSector
    #691
    Hát mondtam már régebben hogy nekem meg a Vsync-et utálja ahogy a BF3 is akad a kép-+hang már a menüben is ha bekapcsolom.
    Van baja.
  • GTV
    #690
    Nálad lehet a gond. Én már kivittem és sehol semmi...
  • Shep
    #689
    Akkor egyszerűen csak egy retek szar ez a frostbite, mert valamelyik összetevőt nem szereti a gépemben.
  • DarkSector
    #688
    szerintem igen ez nem warez hiba. mert nekem megy.
  • Shep
    #687
    Nem értem én ezt az egészet. Ugyanaz a móka, mint a BF3-al nem tudok 10-30 perctől többet játszani, mert kifagy és itt is ugyanúgy jön a szar a script móka, hogy adott pontokon nem jön az átvezető, nem lép tovább nem történik semmi. Jelen esetben a sniperkedés után elsőre nem jött az apache lerombolni az épületet. Kíváncsi lennék ,hogy az eredeti is ilyen szar lenne nálam?
  • Gascan #686
    szóval a távcsövek meg egyéb kiegészitők titka a következő,

    el kell olvasni h mit kell csinálni az unlockoláshos, a battle log oldalon pedig az awardok alatt megtalálhatod az ahhoz tartozó pint amit be kell gyűjteni :)

    egy bizonyos távcsőhöz pl az adott fegyverrel 20/200/500 kill kell
  • DarkSector
    #685
    Túl nagy laszti volt ez nekem hogy le ne üssem egy poénos válasszal. :D
  • bajsz
    #684
    :D XD XD XD igen összes nyomot, majd lassan a szervereket ill előtte a játékosokat bannolják mindenhonnan :D
  • DarkSector
    #683
    Most tüntetik el a nyomokat. :D
  • morzsi555
    #682
    Csak én nem találom a hivatalos medal of honor fórumot vagy ezek tényleg törölték?
  • Krisztiam #681
    mert mi a gond?
  • bajsz
    #680
    az engem se,csak ha egy adott kasztot fejlesztek,akkor ott adja be a fegyvereket!ne a másik kasztnál!

    US marine -be vagyok és kb 2 fegyvert a SAS osztagnál oldott fel! SAS-csókával kb 1 kört ha mentem!
  • Gascan #679
    legalább ügyesek voltak a fejlesztők h egy kis misztikumot és titokzatosságot is visznek a játékba :)

    bf-ben is kasztokhoz van rendelve a fegyver, engem mondjuk ez annyira nem zavar
  • foxxi
    #678
    Ami még bővülhet/változhat
  • bajsz
    #677
    ha ezt megválaszolja valaki annak én is örülni fogok!

    Azt tudom,hogy ha rámérsz arra,amelyik lockolva van ott írja mit kell elérned,mennyi pontot!

    A fegyver unlock az mondjuk vicc! Kasztokhoz van rendelve a fegyver ez nagy vicc!
  • Gascan #676
    tudja valaki hogy az h működik h bizonyos fegyverekre mondjuk multiban az optika mi alapján lehet unlockolni? sok fegyverre csak az van irva, h locked .. de h mit kell csinálni h unlockoljam az nem
  • Vádá
    #675
    Erre pont ott lesz a Farcry.
  • Prince23
    #674
    WWI? Hát akkor inkább legyen Vietnám... de inkább egyik se.

    Vagy WWII vagy modernkor vagy a nem túl távoli jövő... a túl sci-fit már nem veszem be sajnos :)
  • bajsz
    #673
    Másrészt meg sztm azért nem akarnak egy kitalált "világot" létrehozni vagy készíteni,mert a játékos nem érezné magáénak a dolgot!

    Legalábbis történelemre hajazunk! Mindenkinek más tetszene ,ez az amit nehéz összehozni!
  • bajsz
    #672
    Kitalált világ az a sci-fi!

    Mellesleg a modern kor is lehetne az :D(ill az is)
  • Seth
    #671
    De miért kéne visszamenni WW2-be?Az is túl lett már használva. Lehetne esetleg WW1 vagy esetleg egy kitalált világ, nehogy már ne kelljen egy kicsit megerőltetni magukat
  • bajsz
    #670
    Második Világháború az mondjuk fasza lenne!

    Azért abban még van fantázia ,ráadásul jobban is tetszik! :D

    Akkor lettem volna Vevő a BF-4re ha vissza megyünk a WW2-be modern kor már engem is kicsit zavar!
  • Prince23
    #669
    Amúgy meg sokan azért húzták le 4 pontra, mert már elegük van a modernkori kotyvaszból... mondhatni áldozat lett most ebben a warfighter, és az activision, most már tuti h a köv kódot nem modernkorba fogja alapozni..tehát lőttek az MW 4-nek. vagy sci-fi lesz, vagy vissza megyünk ismét második világháborúba...
  • Prince23
    #668
    Már miért lenne fura? :) A kampánnyal nincs gond. tiszta codos, látványos, a és a grafika az valami brutál.
  • Vádá
    #667
    Egyetértek.
  • bajsz
    #666
    Megmondom neked,hogy nem a BF3 ellenfeleként volt titulálva a játék!

    Call of duty az ami ebben a kategóriában hasonló és most nem a korszakra gondolok, akkor idesorolnám a bf 3-at is!


    1- max 20 player-es egy szerver! a BF3 64-vel szemben! :D
    2- multija azért megállja a helyét,aki a COD-ban tud remekelni az itt is megtudja állni a helyét! Ennyi!

    Jó lenne ha nem a BF3-at hoznánk fel ellenfélnek,már csak a járművek vezetése,ill a bu... nagy pályák miatt is! Teljesen más kategória a kettő!
  • foxxi
    #665
    Akkor remélhetőleg ezekután már nem is írsz ide. Megnyugtató.
  • Gascan #664
    azért az furi ha community meg 8at :)
  • Krisztiam #663
    ez csak az én véleményem, ha másnak tetszik a játék, akkor oké :)