29
  • YMan
    #29
    Köszi, máris nézem! :)
  • YMan
    #28
    Jó, akkor légyszi linket toljatok, ugyanis elvileg nekem is van leszedve 2.3 de valahogy nem tudom feltenni, és még egy embert nem találtam vagy mobilos üzletet aki megcsinálta volna... :(
  • speed2006
    #27
    privát üzenetet kűldtem
  • speed2006
    #26
    Igen, Spicára is van stabil 2.3x.
  • sanyicks
    #25
    főzött rom (legalább androidra lehet) bár ahogy láttam szifonra is hekkelnek újabb romokat mint ami hivatalosan elérhető lenne rá.
  • sanyicks
    #24
    Mert a tv-ben ezt mondják, menő divatos, szép okos és gazdag(nak látszó) leszel tőle! Ja és nagyon menő is.
  • speed2006
    #23
    És azért halkan megjegyzem, hogy a programok 95%-a kompatibilis lefelé. És csak egy játék miatt venni valamit........... Nekem egy van rajta, egy kártya játék.
  • speed2006
    #22
    Tehát mindkettőnél ugyan az a gond. De ez nem szoftver minősítés.
  • YMan
    #21
    nagyon egyszerű az ok. 1,5 éve vettem egy Samsung Galaxy Spica-t, amin az 1.6 volt. max 2.1-ig lehetett frissíteni. Ha telefonálni akarok csak akkor tényleg teljesen megfelel, viszont Android tekintetében most kb annyit ér mint egy darab műanyag. Még egy AngryBirds se megy rajta, pedig direkt úgy vettem hogy 800Mhz-es proci majd tovább használható mint a 600-asok. Bármit veszel megelenéskor, két év múlva már nem lesz támogatva. Kérdezed ez kit érdekel? Hát a 2.2-es minimum az AdobeAir-hez amire nekem most kell a telefon, és másikat kellett vennem (LG-t vettem..) Na ezért. Iphone-on is ismerem a jelenséget, szépen azon kapod magad hogy egyre kevesebb app jelenik meg rá, mert nem támogatják az oprendszer verziót. Androidon is és IOS-en is meg kell adni a minimum verziót ami alatt nem fog menni
  • skinnyman
    #20
    De, illetve főleg abban...
  • speed2006
    #19
    Ok. Fogadjuk el. De miért nem? Mi az indok?
  • HeavyDee
    #18
    Olyan Samsung Galaxy Tab szintű táblagépet, amelyekre - a PC-khez hasonlóan - én dönthetem el, hogy milyen oprendszert kívánok telepítek mikor fognak már gyártani? Addig én nem szeretnék ilyesmit vásárolni, amíg előre meg van adva, hogy pl Android, vagy Windows van és kész. A Dell Inspiron Duo már tetszetős kütyü számomra, csak lenne már ilyen Samsung Galaxy Tab vagy iPad szinten is.
  • fergusonpapa
    #17
    szoftveressen biztos nem..
  • speed2006
    #16
    Szerinted miért kéne elájúlni az ICS-től annyira hogy ezért nem veszel TAB-ot? Melyik része az, ami nélkűl nem lehet élni? Én nagyon jól megvagyok nélküle is.
  • skinnyman
    #15
    Az iPad ellenfele nem éppen ez a 7"-os alsó kateógirás tábla. Nézz rá a Transformer Prime-ra, az van abban a méretben és árkategóriában, és szét is alázza az iPad-et, szoftveresen és hardveresen is...
  • YMan
    #14
    Na pont ezért nem fogok soha samsungot venni. Elég nagy lehúzásnak érzem hogy a korábbi tabok nem kapnak ICS frissítést, majd a következőt meg ez nem kapja meg.
  • EchoTm1975
    #13
    Hát ez rossz hír... Annak fényében hogy milyen pletykák keringenek(még akkor is ha csak a fele igaz) az Ipad3-ról nagyon harmatos. Nálam kevés nagyobb android rajongó van, de sajnos pillanatnyilag kénytelen vagyok beismerni, hogy tablet ügyben még kell bőven idő az Androidnak hogy befogja az IOS-t. És ezen a helyzeten nem javít, hogy a favoritom a Samsung ennyit képes kiizzadni magából.
  • speed2006
    #12
    Sosem értettem hogy ezért minek pénzt kidobni. Nálunk ki vannak használva rendesen. Tanulásra, munkára, szórakozásra.
  • fergusonpapa
    #11
    ezt is viszik,miért? jó példa rá ismerösöm,van iphoneja de sose tett rá alkalmazást,csak telefonnál,most meg vett előfizval galaxy tabbot és mondja milyen jól járt vele.. és csak arra kel neki hogy angry bird-öt játszon ,ö mondta! és nem gazdag, minimálbérből él..
  • speed2006
    #10
    Jaj de hüle vagy :DDDDDDDDD
  • speed2006
    #9
    Ebben nem vagyok olyan biztos. Ha elég ütős vasat adnak hozzá, ha képes lesz közel arra amire akár egy laptop, akkor lehet. Én windows párti vagyok PC-n, de tabletre csak akkor váltanék rá, ha a programokat amiket most használok, elérem hozzá. Mármint amiket a PC-n. Ha új fejlesztések kellenek, programok terén, az időbe fog telni, mire komolyabb mennyiségből lehet majd válogatni. Megfelelő program választék nélkűl csak papírnehezék.
  • viasz
    #8
    A következő hír:
    Az Apple pereli a Samsungot fejlesztési stílus lopásért! :D
    Azok is pont annyit fejlesztenek, mint most a samuék, aztán jön az új kiadás...
  • speed2006
    #7
    Remélem hogy nem ez az új trend és csak egy bakiról van szó. Aki nálam nagyobb samufogyasztó az festi magát. Úgyhogy szedjék össze magukat.
  • DjDano
    #6
    Év végén jönnek a Windows 8-as tabletek és a Samsungnak fel lesz adva a lecke, mint ahogyan az összes többi Androidos gyártónak is :))
  • sanyicks
    #5
    AHAHAHA 300 dollár a 3g :DDD ügyes. Aki 3gset vesz ekkora felárért az komplett idióta.
  • lmisi
    #4
    Mi van elgurult a realitás gyógyszer Samuéknál???
    Nulla fejlesztés!!!
    Az ICS-t rátolták, erre még árat is emelnek. Szerintük ez fejlesztés?
    Nyílt áremelés, mivel biztos olcsóbban kapják az alkatrészeket mint egy fél éve.
  • Laza
    #3
    A végleges árára kíváncsi leszek. Mondjuk Én kifejezetten örülök, hogy marad 7"-os, mert szerintem hordozásra és egy kézzel való kényelmes fogásra pont ez a méret a tökéletes, a 10"-osak már túl nagyok (nekem), nem szeretem őket :)
  • caius marius
    #2
    Hàt ez kaka. Picit azèrt megnyugodtam, hogy nem egy 100 magos csacsiragyi csodàval àlltak elö...
  • speed2006
    #1
    Ez nem lett nagy durranás. Ráadásúl drága is.