551
320px-Origin-logo.png
  • RoboKutya78
    #190
    Tudom most lesnek utána hogy a kódom alkalmas e a beültetésre remélem az lesz:)
  • Mardel
    #189
    A Mass Effect 1. részét, csak support tudja neked aktiválni, mivel a dobozos cd kulcsot nem lehet. És ezek után is csak angol lesz originben, mivel a hazai forgalmazó csinálta a magyarítást, és nem a BioWare.
  • RoboKutya78
    #188
    Na jól van nem vagyok becsapva csak lassú a rendszerüknek a feldolgozási ideje.
    Úgy látszik sokan akartak Burnout játékot tegnap a rendszerük nem éri útól magát:)
    Talán holnap megkapom.
    Hihetetlen egy nagy cég és egy kis leszállítást csinálnak és megbolondul a rendszerük.
    Ez az akció nincs összefüggésben a THQ csapat eladásához vajon,bár nem az ő játékait árazták le?

    Lehet a Mass Efect dobozosomat is mellékoppintom a profilomhoz ne keljen a dobozommal szórakozni.

    Na még a Medal of honoromat kellene átdobbantanom erre a fiókra és megvagyok:)
  • Mardel
    #187
    Én vettem egy Medal of Honort, kaptam róla emailt, origin kicsit helyrejött és rá 2 órára kaptam róla egy második emailt, ezután a játéklistában is lehetett látni.
  • MightyKopiati
    #186
    Volt olyan aki az örök offline módból ki tudott jutni? Netem van (elvégre ide is írok) de Origin nem bírja a "Nem azonosított hálózat"-ot:) vivát... Tavaly májusig jól bírta, tudtam játszani az ME3 multival is, stb. Aztán nyáron már ez a problémája lett. Franc tudja miért...
  • RoboKutya78
    #185
    Mindent megtettem újraindít befrissít sehol semmi:)
    Úgy hogy ment a számlamásolat meg a sok sok ??? :)
    Még azt is meglestem nem e maces verziót vettem:)
  • Harbinger
    #184
    Ja, és a Sale ideje, Mindig legalul írja, a kis NAGY betűkkel:

    OFFER EXPIRES 28th JANUARY 2012 23.59 GMT
  • Harbinger
    #183
    Nem tudom mi lehet az oka a z ilyen leállásnak, de én ezt találtam ma a BSN-en Origin státusz

    Robo, próbálj egy restartot vagy frissítést, nézd meg a mailt róla, stb. Aztán uccu a supportnak. Vannak rendes operátorok is.
  • RoboKutya78
    #182
    a Crysis® 2 Maximum Edition és a Mass Effect™ 2 megkaptam frissítés után de a Burnout™ Paradise: The Ultimate Box nem jelent meg mint új alkalmazás :(
  • RoboKutya78
    #181
    Na most leszek mérges a 3 játékból amit megvettem csak 2 került fel a fiókomra vajon mé?? Megyek panaszkodni:)
  • Fpocok
    #180
    már jó elvileg.
  • RoboKutya78
    #179
    Most akartam megkérdezni az eahelpet de az is romokban
    Szerintem a leárazás lehet a háttérben:)
  • Fpocok
    #178
    Szóval akkor senki nem tudja miért off az origin?
  • RoboKutya78
    #177
    Na lecsekkoltam 4000 ft játékot de ez a nyomi origin felület nem tölt be számla meggyütt pénz levonva remélem a játékok is bekerülnek a mappámba ha már online lehet csatizni.
  • RoboKutya78
    #176
    Meddig tart ez a baromi nagy leértékelés?
    És mért tartják?
  • RoboKutya78
    #175
    megint bakiztak?
  • JethroHUN
    #174
    Szerintem inkább az egészet... mert BFe se lehet bejelentkezni.
  • Mardel
    #173
    A leárazások miatt a sok vásárló jelölt megözönlötte az oldalt, ezért a sok oldal lekérés meg bejelentkezés gondolom megfektette az oldal ezen részét.
  • Ry0K3N
    #172
    Dettó
  • BBeno2
    #171
    nekem is szar. tudni valamit erről?
  • RoboKutya78
    #170
    Mi van az originnel csak oflline modban fut???
  • Harbinger
    #169
    Még az 50 eurós Reckoning is 5 euró!
  • Szabi #168
    originen rengeteg játék 5 eurós akcióba van, 40 eurosok is, érdemes kategóriánként átnézni ár szerinti növekvő sorrendbe a játékokat :D
  • JethroHUN
    #167
    Oké kösz. Megpróbálom.
  • Harbinger
    #166
    Ha betudsz lépni, akkor itt a Beszélj egy játéktanácsadóval. Ez magyar, e-mailt küld a supportnak, elég hamar is általában korrektül segítenek.
  • JethroHUN
    #165
    Persze be tudok lépni. De attól még ellophatták, új jelszót tudok kérni bármikor. Email jelszómat kizárt h azt is feltörték. De én nem nagyon találtam emailt. Support/help center alatt csak FAQ van, contact us alatt pedig csak forum, fb.
  • Harbinger
    #164
    Be tudsz lépni akár az EA.hu oldalán rendesen? Mert akkor írhatnál supportnak mailt, az magyar.
    Ha el lenne lopva nem tudnál belépni sehogy a te adataiddal.
  • JethroHUN
    #163
    Hogy mi? Nem értem. Ha ellenne lopva akkor meg lenne változtatva az email cím.
    De ezt a biztonsági kérdést h tudom megváltoztatni? Ha nem tudom rá a választ?
  • Botond #162
    Felraktam, megadtam a titkos kérdés/választ, unistall. :)
  • Mardel
    #161
    Valszeg valaki ellopta az accod.
    Telefonos üfsz.
  • Harbinger
    #160
    Na ez így még furcsább. :S honnnan vette eme biztonsági kérdést? Próbálj meg írni a supportnak. Van Steamen orosz ismerősöm, megkérdezzem tőle mi lehet?
  • JethroHUN
    #159
    Nem az origin orosz... csak a biztonsági kérdés szövege. Jelszó minden stimmel, betudok lépni. De nem tudok semmi mást. Mivel még megváltoztatni se tudom a biztonsági kérdést ha nem tudom mi rá a válasz.
    Screenshot
  • Harbinger
    #158
    A múlt hét óta bevezették a titkos jelszó kérdéses védelmet. Ilyen neked még nem leht akkor, viszont nem értem mitől orosz az Origin. Próbáltad újra telepíteni? Vagy Az origin.com-ról belépni?
    Ott mg lehet változtatni mindent, illetve be lehet állítani. Próbáld itt.
  • JethroHUN
    #157
    Ez a kibaszott hulladék Origint... hónapok óta nem volt fent, se használva. Most letöltöm, belépek, na mi fogad? Ki van törölve az összes ismerősöm, profilkép meg van változtatva, profil név is (pashok-norenko)-ra Nem tudom se megváltoztatni, se a jelszót se semmit, mert hitelesítést kér, ami annyit tesz h beírom a pw-t ÉS vmi biztonsági kérdésre kéne válaszolnom ami vmi baszott orosz mondat!!! Még csak kijelölni se lehet h le fordítsam... Most akkor ilyenkor mi a franc van?
  • Harbinger
    #156
    Nem tudom kinek van meg vagy sikerült aktiválnia az első Crysis játékot Originre, nekem év végén sikerült. És lám tegnap elkezdte az Origin tölteni a Crysis_hez anno járó és most is járó Origin-es vásálás esetén lévő extrákat.
    Mint:
    - CE Bónusz lemez
    - Art book
    - Score (wave formátum)
    - Sandbox2 editor
  • Szabi #155
  • Harbinger
    #154
    Origin-en most 5 euró a Crysis 1 és 2! Kuponok használhatók! Én 3 euróért vettem így a Crysis 2-t. A Warhead nem ackiós!
  • Harbinger
    #153
    Origin update, új funckiók és javított kezelőfelület:

    Version 9.1.3 (Beta)

    Improved client performance to allow for quicker startup.
    Improved the speed of your friends list while loading.
    Added the ability for you to broadcast gameplay on Twitch.tv.
    Added a feedback survey that allows you to tell us what you think of Origin.
    You can now add games purchased outside of Origin to your My Games library.
    Right-clicking on Origin in your task bar will now display more options.
    Miscellaneous bug fixes.
  • Szabi #152
    cdkulcsok.info - eredeti PC játékok olcsón:

    Ha valaki lemaradt a múltkor az ingyen FIFA 10-ről, és szeretne, az innen válogathat:

    FIFA 10: GQA2-RB6N-W7WW-JXMZ-T7J7
    FIFA 10: 25A2-6Z4K-PM42-XDW2-HN2S
    FIFA 10: F4TK-SGMJ-ZM7A-MGPX-ARL4
    FIFA 10: AL2J-RZ87-XNX4-2HRK-7ZP5
    FIFA 10: 3UWW-UDST-3X95-TG6D-JHTE
    FIFA 10: EFQG-CS6G-BYZX-QXLY-YNVC
    FIFA 10: DFQQ-JK2D-DDCZ-3A3K-CNA7
    FIFA 10: 4CX7-A2TG-M55X-5W8V-JJSZ
    FIFA 10: C8CL-FVDA-NZDY-2FJ3-2N4E
    FIFA 10: 26HZ-U8T6-P6WN-EATE-GHJN
    FIFA 10: 4UHR-BT89-QMF4-6UAR-ERRG
    FIFA 10: CPWE-YBKT-CTC3-D5G8-YG9Z
    FIFA 10: FP6N-GNH6-HC9Y-R9Q3-DQZY
    FIFA 10: 2BDV-YHX9-9DX8-8ZHU-SUHS
    FIFA 10: 2PUU-KS37-XHC3-C4YU-9RQM
    FIFA 10: 5HR9-C5SW-PB8B-K8CD-C4CA
    FIFA 10: EL9Z-F95Z-CPRR-VTCG-8KKX
    FIFA 10: 923B-TLVK-7Z74-SWPG-H835
    FIFA 10: D4F7-VGLZ-8B72-G8AV-EN9N
    FIFA 10: 3HSS-VV5H-RHUC-W4G4-PDJL
  • Mardel
    #151
    Nem, nincs, annyira hulladék egy program, hogy ilyen alapfunkció is hiányzik belőle. Csak workaroundok vannak rá.