551
320px-Origin-logo.png
  • Leky
    #150
    Pl. a Steam marad a tálcán amikor automatikus indításon van.
  • Harbinger
    #149
    Nem hiszem. Más program nem ewzt csinálja? Én semmit nem teszek auto-startra, mert csak lassítja a gépet.
  • Szabi #148
    vedd ki a pipát az automatikus indítástól :D
  • Leky
    #147
    Van olyan lehetőség, hogy Windows-al együtt indul az Origin akkor maradjon a tálcán, ne pedig teljes képernyőn jelenjen meg?
  • Harbinger
    #146
    Szerintem a friend only is elég. Nekem ott van.
  • Prince23
    #145
    És valóban, köszi
  • Szabi #144
    a kérdés jó, a megoldás, hogy privátból nyíltá teszed a profilod, legalább amíg elküldöd/fogadod
  • Prince23
    #143
    A barát kérő miért nem működik?
  • Harbinger
    #142
    Miért? feltőrték a Steam-et, a LIVE-ot - ha igen, ha nem, nem vennénk észre - a PSN-t, a BW oldalát.
  • kjhun
    #141
    Na, lehet rettegni.
  • dezsolti78
    #140
    Sziasztok!

    Tegnap este töltöttem le. 23:00-kor még tömve voltak a szerverek. Aki még nem próbálta az ne hagyja ki. Az egyetemi évek alatt mi ezzel zúztuk a kóterban éjjel-nappal. (régi szép idők..)

    üdv.
  • Harbinger
    #139
    Szerintem mindenki nevében beszélhetek: kösz az infót. ;)
    10 éve szerettem volna ezt a játékot.
  • Szabi #138
    ingyenes a Battlefield 1942 :)
  • Mardel
    #137
    Csak nem magyarországról.
  • Szabi #136
    rengeteg játék és dlc van féláron
  • Szabi #135
    nekem most könnyedén belépet :(
  • Fpocok
    #134
    Mi van az originnal? Nem enged be... azt írja, hogy nem jó a jelszó, mikor jó... és emailt sem küld, hogy emlékeztessen...
  • lostprophet
    #133
    Persze, hiszen mint mondtam, az alapjátékot észreveszi, azt nem akarja újból letölteni, csak a 2 DLC-t, amik szintén ugyanabban a mappában vannak, tehát nem töröltem őket.
  • Harbinger
    #132
    Mikor újratelepíted az Originbe átállítod a telepítés könyvtárat, ahol egyébként tárolod a játékot? Nálam pl. D:/Origin Games/ de az alap a C:/Program Files/
  • lostprophet
    #131
    Azt tudja valaki, hogy miért tölti le például a Kingdoms of Amalur mindkét DLC-jét Windows újrarakás után, amikor az alapjátékot nem? Más meghajtón vannak és sosem törlöm őket, hogy ne kelljen megint leszedni és mégis.
  • fery02
    #130
    Akkor most már ismerek egy magyart is. :D
  • Harbinger
    #129
    Ez most szarkazmus? Mert én január óta használom az ME-k végett és gond nélkül megy ,a nem tudom hány éves EA fiókommal.
  • fery02
    #128
    Nem, Origin-be egyszeri földi halandók köztudott nem tudnak belépni, csak néhány különleges képességgel rendelkező kiválasztott tud.
    Magyart például egyet sem ismerek, szóval elég kis csoportról lehet szó tényleg.
  • GLIPX
    #127
    Amúgy ebbe az Originbe sikerült már valakinek belépnie, mert én akárhányszor kreáltam egyikkel sem tudtam belépni.
  • Fpocok
    #124
    Van egy pár.
  • Optimus Prime
    #123
    Back to School Sale
    Sok nagy cím 50%-os leárazáson. Másnak is van a listán cím, ami nem akciós áron van?
  • Optimus Prime
    #122
    A Settings-ben az első fülön lehet nyelvet váltani. Semmi se segít? Újraindítás, újra telepíteni nem tudom érdemes-e. De azt ez nem törli a játékokat.
    Esetleg nem a Windows területi beállításai vannak elállítódva?
  • fery02
    #120
    Ugyanaz itt is.
  • Optimus Prime
    #119
    Nekem se, pedig először bejött. Most csak a töltés animáció megy.
  • Fpocok
    #118
    Nekem sem megy.
  • penge96
    #117
    Csak nekem van gáz a barátlistával? Senkit nem jelenít meg rajta, pedig a profilomon jelzi őket. Vagy csak az éppen online-okat láthatom?
  • Optimus Prime
    #116
    Nem lehet, hogy te is ZA tűzfalat használsz? Valamiért a korábbi verzió egy pár napja úgy döntött nem kérdezi meg pop-upban engedélyezem-e a netet az exe-nek vagy sem. Szimplán blokkolja.
  • cs1rk3
    #115
    Eddig a 9.0 bétát használtam reggel frissítette magát azóta nem csatlakozik fel -.-" :DDD
  • Prince23
    #114
    Már nem béta?
  • Optimus Prime
    #113
    Részletes update lista.
  • ratgab
    #112
    Na akkor ezt délután megnézzük!
  • Optimus Prime
    #111
    Úgy látom itt az új 9-es verzió. Javított design, My Games lista, bár a képek lehetnének nagyobb felbontásúak, de végre a sorrend korrekt -> ME 1, 2, 3 és nem 3, 1, 2. Ja, és úgy látom lesz gameplay stats is, mint Steamen.
  • bigatika
    #109
    Köszönöm a segítséget!!
  • Fpocok
    #108
    De szerintem ehhez egyszer újra kell raknod a játékot... hogy letöltse megint a telepítő fileokat.
  • Fpocok
    #107
    Beállításoknál van egy olyan, hogy telepítőfileok megtartása, telepítés után. Azokat meg kell tartani, és akkor legközelebb onnan feltelepíti.