551
320px-Origin-logo.png
  • bigatika
    #106
    Sziasztok!
    Van olyan origin beállítás, hogy a megvásárolt játékot lementse a merevlemezre?
    Tehát egy gép újratelepítés után ne kelljen megint letölteni a játékot, csak megadni neki az előzőleg lementett fájl helyét, és onnan egyből telepítse.
    Lassú a netem, és ha minden windows telepítés után le kell töltenem a Battlefield 3-at, az összes DLC-vel együtt, hát az remek lesz.
    Ha tudtok ilyen beállítást segítsetek!
  • morzsi555
    #105
    Origin chatből ki lehet lépni valahogy? Próbáltam láthatatlan módra állítani, de kb. szart se ér ha elindítok egy játékot.
  • Bodrey
    #104
    Sziasztok!
    Abban kérném segítségetek, hogy akárhol keresem állítom nem tudom a programok platform-ját változtatni, azaz nem pc-re akarok tölteni, hanem xbox-ra és nem tom megváltoztatni a platformom.

    Előre is köszi.
  • Fpocok
    #103
    ty
  • Optimus Prime
    #102
    OK, szétnéztem EA fórumon is. Előre betervezett karbantartás van 18-19-én, a pontos helyi idővel mindig bajom
    ME3 és BF3 multi nincs, de a single játékok és más multisok elérhetők. Clud sincs.
  • Optimus Prime
    #101
    Ilyenkor spuri a BSN-re (gyanítom az Originesek nagy része ME3 játékos) ott se jön be semmi csak ez az üzenet:


    The site is currently down for maintenance or is experiencing extreme load.
    Check back again shortly!
  • Fpocok
    #100
    Kapcsolódás sikertelen... nálatok is?
  • Optimus Prime
    #99
    Az Origin is beszállt a nyári vásárba. Sajnos kevés címmel, többnyire húzó címek és azoknak is csak a legutolsó részeivel. Ja, és csak 50% off. :(

    Origin Loves Summer
  • Optimus Prime
    #98
    Jobb címeket nem adtak? Bár nekem a Crysis 2-t leszámítva minden megvan, amit szeretnék. Talán még a BF2142. Bár a DA is jó lenne: Blood Dragon armor az ME2-be! :P
  • Fpocok
    #97
    És mi a promo kód? :D
  • gosumofo
    #95
    egyedi kódot kaptak mailben
  • RYO21
    #93
    És nincs valami proxy trükk, amivel lehetne szerezni játékokat? A BC2 nagyon kellene.
  • RYO21
    #91
    Mikor lesz az évforduló?
  • gosumofo
    #89
    amerikai originesek kapnak ingyen BC2/DAO/Spore közül választási lehetőséget az 1. éves évfordulóra.
  • Optimus Prime
    #87
    Pár klasszikus cím akciós az Origin-en. Dátum és infó nincs meddig, csak több cím 5 euró, mint a Mirror's Edge, BF2 Vietnam, NFS: hot Pursuit, Dragon Age 1, Alice.
  • Optimus Prime
    #86
    Aki nem tud belépni Originre vagy más EA fiókot használó játékba: ne ijedjen, nem törték fel vagy törölték az accountját. A hiba az EA-nél van.
  • orichalcos
    #85
    Mivel kiszállok pc világából megválok a accomtól is.

    Origin account érdekelne valakit?

    Az alábbi játékok vannak rajta:

    Mass Effect
    Mass Effect 2
    Mass Effect 3
    Crysis
    Crysis Warhead
    Crysis 2
    Bastion
    Battlefield 2142
    Battlefield 3
    Command&Conquer 3 Tiberium Wars
    Command&Conquer 4 Tiberium Twilight
    Dead Space
    Medal of Honor Limited Edition (2010)
    Need for Speed Hot Pursuit
    Shank
    Shift 2 Unleashed

    Nem 40-50ezerre gondoltam, írjatok, megegyezünk. Ha az érdeklődő fennt van prohardveren ott is beszélhetünk, ott tudok megbízhatóságot mutatni.
  • Optimus Prime
    #84
    Hát... azért az is valami, hogy lejöttek a fá... azaz idáig is eljutottak.
  • JethroHUN
    #83
    lOl Mekkora gáz már az EA.
    Ha bannoltak multiből (pl BF3 mert pistike reportolt, mert állítólag túl pro voltál, tehát biztos csalsz) vagy mert forumon beírtál vmit ami nem tetszett az EAnek (pl az igazat) akkor egyszerűen letiltották az origin accot az összes megvett, kifizetett játékod úgymond elvéve?! Az hogy lehet hogy csak most jöttek erre rá, hogy ilyet baromira nem tehetnek és csak most változtatnak rajta? Érdekes...
    Na ennyit a szar originről. Olyant csalás védelmet ami blokkolná a hackeket azt persze nem tudnak csinálni...
  • Fpocok
    #82
    Kösz hogy szóltál.
  • Fpocok
    #81
    800 Bioware Points - The item you are purchasing it not eligible for purchase using PayPal. Only credit cards will be accepted as payment methods. We apologise for the inconvenience.
  • Optimus Prime
    #80
    A tavaszi vásár úgy látom meghosszabítva március 25-ig. Ugyan azon játékok.
    Most vettem észre, hogy a 800 BioWare pont félárom van! Ez böngészőben valamiért nem látszódik, de Origin kliennsbe beírva a "bioware"-t látható, hogy most "csak" 5 euró. Sajna az 1600 pontos nem akciós.
  • Aspyrin
    #79
    Cseteltem velük, de elutasítottak, így jártam.
  • Optimus Prime
    #78
    Akárcsak a Steam esetében itt sincs erre lehetőség - bár egy kérdést a support felé megér. Ez részben a saját védelmedre is van.
  • Aspyrin
    #77
    Közben elkezdtem külföldi fórumokat böngészni - úgy látszik, nem csak én járok hasonló cipőben -, de nincs megoldás..
  • Fpocok
    #76
    Nem.
  • Aspyrin
    #75
    Sziasztok!

    Szerintetek van arra mód, hogy két fiókból egyet hozzak létre? Az egyiken jelentősebb számú regisztrált játékom van (EA fiók), de amikor a ME3-at telepítettem, akkor hülye fejemmel új Origin azonosítót hoztam létre...

    Köszi:
    Asp
  • Optimus Prime
    #74
    Tavazsi vásár, akár 50%-os leárazás március 19-ig!
  • Optimus Prime
    #73
    Úgy látszik az Origin update-ek nem függnek össze semmivel. Most látom, hogy a Mass Effect 1-2 kapott Cloud támogatást, ellenben a 8.5 kliens patch óta a Mirror's Edge-é eltűnt. A Dead Space 2-é megmaradt. A Crysis-é is eltűnt, bár azt nem volt lehetőségem használni, mert az Originről letöltött verzió nem működik, mi több egy exe telepítőt tölt le. :S
    Az overlay pedig alapból működik Mass Effect 1 alatt is. Viszont az eddig is támogatott Dead Space-nél van így egy bug. Vagy a Windows kurzor állandóan látszik a játékbeli kurzor mellett, sajnos teljesen más pozícióban. Ez a hiba a Steamnél is megvan,de ott csak akkor ha használjuk a Shift+Tab-bal az overlayt, itt elég a kis pop-up az overlayről.
  • Optimus Prime
    #72
    Egy kis változás Gamekapocs hír. Az oldal, ahova a link vezet egyfajta online aktivációs rendszer. Lehet régebbi címeket is elfogad. nekem már nincs, amivel kipróbálnám live chaten minden kisírtam. :D
  • fery02
    #71
    Na, kaptam magyar nyelven üzenetet egy játék tanácsoadótól, akinek az ötlete be is vált, elindul a játék.

    Hátha más is hasznát veszi majd ezeknek a lépéseknek:

    "1. Hozzon létre egy felhasználói fiókot az Originben használt email címével a pogo.com oldalon.

    2. Nyissa meg a profile.ea.com oldalt és lépjen be az Origin felhasználónevével és jelszavával.

    3. Kattintson a Személyiség hozzáadása gombra.

    4. Adja meg a pogo nevét és a hozzá tartozó jelszót

    5. Kattintson a Személyiség hozzáadása gombra. "

  • RelakS
    #70
    hát ez az, hogy addig volt, engem meg tavaly év végén a nagy leértékelésekkor kezdett érdekelni :S
  • Optimus Prime
    #69
    Volt Crysis 2 úgy tavaly nyárig.
  • RelakS
    #68
    én azon morogtam, hogy miért nincs a Steam-en a Crysis 2?

    Hát ezért...

    Lehet, hogy nem fog érdekelni innentől a játék?
    Nem tudom miért, de valahogy nem szimpatikus az EA saját platformja, pedig anno a Steam is mintha csak Valve játékokat tartalmazott volna...
  • Optimus Prime
    #67
    Hiba a Mátrixban vagy... nem tudom. De én egy ME/ME1 DLC-nek is örülnék.
  • grebber
    #66
    Amik már steam-en megvannak szóval szart sem ér:(

    C&C 4 és Dead Space 2
  • Fpocok
    #65
    Miket?
  • grebber
    #64
    Valaki tudja mi van most originen?Kaptam 2 új játékot a könyvtáramba!
  • fery02
    #63
    Na, csak meg lett.
    Kíváncsi vagyok a fejleményekre. :)
    Köszi mindent!
  • Optimus Prime
    #62
    Érdekes. Csináltam képet:
    Első lépés, második lépés
    Nekem így bejön, de az alábbi linked is jó, ha átállítod USA vagy UK-re az országot, mert ha belépsz és a Beszélj egy játéktanácsadóval-ra klikklesz bejön három lehetőség. E-mail, chat vagy telefon.