4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • Sylar9104
    #3979
    Hali! Multiba fordult elő valakinél rajtam kívül hogy nem jól működnek a képességek? Pl. füst bomba hatástalan kb..ugyan úgy le üt,öl ; nem késsel megsebesítem és simán leüt megöl, vagy akármi..ez a legidegesítőbb és semmilyen képesség nincs erre mert animus pajzsot sem nyom..és az ellenem felhasznált képességek hatóideje csökken, na ez lófaszt nem csinál..valaki ha erre tud valamit akkor azt köszönöm !
  • Gary
    #3978
    Hmm...
    Kicsit összemosódott a dolog az epizód végével, de ettől függetlenül az irány stimmelt.
    Ezen a konzolos videón, kb. 10:45-től, szintén küzdelmes a vágáS:
    http://www.youtube.com/watch?v=Y8XRdJkFmKU
  • Gary
    #3977
    Mint, korábban írtam, végigvittem.
    Nem tudom, van-e különbség, de én a pálya ketrec felőli oldalán fejeztem be a kaszabolást, így balról kezdtem elvágni. Az elsőt rögtön vitte, a másik kettőnél forgolódnom kellett, hogy beadja a vágás lehetőségét, de utána rendben volt.
  • RatBaG #3976
    valaki végére ért már a dlcnek?
    lehet belefutottam egy bugba, ami miatt nem tudok tovább menni. amikor a 3 kötelet kell elvágni, a jobb oldalit simán elmetszi, a másik kettőnél meg hiába nyomogatom az egeret egy percig, akkor is csak fűrészeli, és semmi se történik... WTF
  • dutchvictor
    #3975
    Megoldódott! Bocsi :)
  • MerlinW
    #3974
    Valszeg még nincs meg az a cucc. Feküdj vissza és játssz tovább.
  • dutchvictor
    #3973
    Sziasztok! Tudnátok segíteni egy bizonyos részben? Elakadtam :(

    A jelenben vagyok és bizonyos energiaforrást kel keresni,hogy áram alá helyezzem újra a gépet. Felmegyek a lépcsőn,de nem történik semmi. Nincs intro. Megnéztem végigjátszást ott bejön az intro és egyből lemegy a géphez és bele tud feküdni,de ez nálam nem működik! És újra se tudom kezdeni. Valaki tud erre megoldást? Hálás lennék! Köszönöm!
  • Gary
    #3972
    Persze, küldtek. Meg küldtek aktiváló kódot is. (Season Pass-om van)

    xido: Értékelem! Saska baré! :Ð
  • RatBaG #3971
    kaptál letöltési linket?
  • xido
    #3970
    a sas kabaré? :)

    (bocs,szar vicc vót):)
  • Gary
    #3969
    Én végigvittem. Tetszett a sasoskodás :Ð
    Egyébként, nem egy nagy durranás.
  • MerlinW
    #3968
    Én ~2400-at nem adok érte. Majd később.
  • RatBaG #3967
    na senki nem tolja a tyranny dlc második részét?
  • xido
    #3966
    maradi vagyok,sose fogok csak kódot venni,dobozos lemez számomra mindig előnyt élvez..
  • MerlinW
    #3965
    Itt 2500Ft
  • xido
    #3964
    Na...6.000 lett a 7.500ről egy időre és már a DLC 1.része is tartozik hozzá
  • xxxpaulxxx
    #3963
    Sziasztok!
    Nagyon féltem a játéktól, mert sok rosszat hallottam róla és nem bírtam volna elviselni, ha a Revelations után kapok egy még rosszabb játékot...
    Múlt héten végre jött egy nagyobb leértékelés, így meg is vettem... és hát azt kell mondjam minden félelmem hiábavaló volt. Ez a játék fantasztikus!!!
    Egyszerűen alig bírom letenni... hogy lehet így telepakolni ennyi cuccal egy játékot?:D Ezután azt sem bánom, ha évente kiadnak egy új epizódot, ha az nem megy majd a minőség rovására:)
  • Gary
    #3962
    Határozottan tetszik ez a szárnyalás az új DLC-ben! :Ð
  • Steve Q
    #3961
    Ha jól értem ebből a sokmindenből, akit te hiányolsz, az NY északi negyedében lesz. A játék nem mutat mindent rögtön, csak ha már körbejártad a környéket.
  • alonso83
    #3960
    egyszeröen nem találom vagy nem tudom hogy mit csináljak mert ami volt küldetések az kész mind megvan a merénylö a mesterlövész a doki az álcázo és a testör de nem találom a 6. assassint
  • Steve Q
    #3959
    New York-ban.
  • alonso83
    #3958
    a 6. assassint hol találom meg?megtudnátok mondani?
  • MerlinW
    #3957
    Határeset, de találni fogsz játékot.
  • Krysael
    #3956
    Üdv. a mai nap vásároltam meg a 3. részt.
    A multiplayer szerverek rendelkeznek még jelentős mennyiségű populációval?
  • xido
    #3955
    Aztán ősszel mikor jön a 4.kiadják all inclusive újra a 3-at :)
  • MerlinW
    #3954
    Nekem mondod?:) Ráadásul 10€/db. Én meg veszem...:)
  • tommygear
    #3953
    ez olyan gáz, hogy már a dlc-ket is darabokban adják ki...
  • MerlinW
    #3952
    Ah, köszi. Csak az volt furcsa, hogy eddig mindig volt preorder 4-5 nappal korábban.
  • cRusa1deR
    #3951
    19-től lesz elérhető, szerintem csak akkortól keresd.
  • MerlinW
    #3950
    Hol a fenében van az új DLC az ubi store-ban? Csak az Infamy-t látom, az EP2-őt nem.
  • xido
    #3949
    eredeti dlc csak eredeti játékkal
    tört dlc csak tört játékkal
  • RatBaG #3948
    belinkelnétek majd, ha kaptok?
    múltkor is nagy segítség volt. az első dlc-t is csak úgy küldte el a köcsög bolt, hogy rájuk írtam...
  • alonso83
    #3947
    ez is csak eredeti játékal megy?
  • Gary
    #3946
    Sajnos még én sem :(
  • cRusa1deR
    #3945
    Én még nem kaptam letöltőlinket. Ti igen?
  • pcgammer
    #3944
    Második DLC :)

  • MerlinW
    #3943
    Patch 1.04 PC változások jegyzéke:

    - Sebezhetoség javítása, amellyel egy játékos számos különbözo ölési sorozatot írathatott jóvá ugyanazért az egy ölésért vagy leütésért
    - Füstbomba képességgel kapcsolatos hibajavítás
    - A Saint Pierre térképen textúrába ragadó karakterrel kapcsolatos hibajavítás
    - Célzási sebezhetoség javítása
    - Animus csalás képességgel kapcsolatos hibajavítás
    - Kezelofelületi átfedésekkel kapcsolatos hibajavítások
    - A párosítás engedékenyebbé vált csoport kereséskor
    - A huség jellemzok megbízható muködésével kapcsolatos hibajavítás
    - Idojárási hatásokkal kapcsolatos hibajavítás
    - További kisebb hibajavítások
    - Azonnali hozzáférés az Abstergo bolthoz minden képernyorol, egy kattintással a templomos profil terület jobb felso sarkában lévo pénztárca zónára.
    - További tippek kerültek hozzáadásra az Abstergo boltról, bemutatva annak célját és lehetoségeit az új játékosok számára.
  • StG91
    #3942
    Sziasztok, ha megszereztem a szallito feladatoknal minden termeket es ki irja h vigyem az ossuekotohoz., miert nem jeloli h holva vagy nekem kene emlekeznem h merre vannak?
  • Metontour
    #3941
    Ha a regeditben mit és hol kell átírom ahhoz hogy angol legyen a játék nyelve?Tehát a feladat leírások és a menü is. Köszi előre is!
  • Gary
    #3940
    Mexokásból:

    1.04 javítócsomag:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://static3.cdn.ubi.com/ac3/AssassinsCreed3Updater1.04_CZH.exe

    Patch 1.04 PC változások jegyzéke:

    - Sebezhetőség javítása, amellyel egy játékos számos különböző ölési sorozatot írathatott jóvá ugyanazért az egy ölésért vagy leütésért
    - Füstbomba képességgel kapcsolatos hibajavítás
    - A Saint Pierre térképen textúrába ragadó karakterrel kapcsolatos hibajavítás
    - Célzási sebezhetőség javítása
    - Animus csalás képességgel kapcsolatos hibajavítás
    - Kezelőfelületi átfedésekkel kapcsolatos hibajavítások
    - A párosítás engedékenyebbé vált csoport kereséskor
    - A hűség jellemzők megbízható működésével kapcsolatos hibajavítás
    - Időjárási hatásokkal kapcsolatos hibajavítás
    - További kisebb hibajavítások
    - Azonnali hozzáférés az Abstergo bolthoz minden képernyőről, egy kattintással a templomos profil terület jobb felső sarkában lévő pénztárca zónára.
    - További tippek kerültek hozzáadásra az Abstergo boltról, bemutatva annak célját és lehetőségeit az új játékosok számára.