4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • tommygear
    #818
    és még nekem mered mondani, hogy trollkodok, a hozzászólásod után miszerint, csak idegesítés képpen írkálsz a konzolokról, ásd el magad jó mélyen :)
  • tommygear
    #817
    nevetséges vagy
  • bajsz
    #816
    CroftManor-t megszavazom én is:D
  • Gary
    #815
    +1 voks tőlem is!

    A videókra is igényt tartunk. (nem királyi a többesszám!:Ð)

    Sanszos, hogy én is a szokásos, dre4mw4r fedőnév alatt fogom rontani a színvonalat. :Ð
  • CroftManor
    #814
    Köszi ratgab :)
    Szívesen vállalnám most is a feladatot, de amennyiben akadna több jelentkező is, akkor gondolom a szokásos szavazás módján dől majd el a dolog.
    Mivel a játék korábban jelenik meg konzolra, így idén is számíthattok tőlem AC 3 videókra.
  • Ozzyehh
    #813
    Figy te kötöttél belém én csak elmondtam valakinek a véleményemet, mert baromságot beszélt gondolom azt végig se olvastad csak benyögtél valamit
    ez csak a te primitívségedet és hozzá nem értésedet igazolja... feleslegesen trollkodsz.. és ez nem veszekedés:)
  • cRusa1deR
    #812
    cRusa1deR szintén jelentkezik...
  • ratgab
    #811
    Lassan kellene ide egy HG közeledvén a megjelenéshez. Mivel Croftmanor az előző években is kiválóan végezte a feladatot, így én őt meg is szavaznám ha vállalja.

    Amúgy jó lenne, ha előző évekhez hasonlóan idén is lenne Multiplayerhez lista az abban résztvevő SG-sekről, hogy tudjuk együtt tolni.

    Engem eddigi évekhez hasonlóan ratgab néven már most fölvéshettek ezen listára!
  • tommygear
    #810
    micsoda életcél :)))
  • Ozzyehh
    #809
    de hogy fejezem :) csak azért, hogy idegesítselek :))
  • tommygear
    #808
    fejezd már be a fanboykodást
  • bendáj17
    #807
    Tudom de én csak azt írtam le ami a oldalon volt nem a wikin :) csak gondoltam megosztom akinek nem jó a link.
  • ratgab
    #806
    Wikipedia-t bárki szerkesztheti ergó nem megbízható forrás!
  • Ozzyehh
    #805
    Fejezd már ezt be ... a 2 konzol rohadtul nem csúnya .. , ha ezt mondod akkor neked elég szar a szemed lehet hogy egy két helyen nem annyira kielégítő, de abban biztos vagyok, hogy pl a Ghost Recon Future soldier nél vannak igen is gyönyörű részek ps3on ....
  • grebber
    #804
    Sajnos én nem tudom megszokni hogy csúnya szeretem ha valami szép.
    Először pc-n toltam a Rage-et ott maxon elég szép.Na mondom a coop miatt felrakom boxra is és toljuk haverral.Ég és föld a pc-hez képest nagyon csúnya le is töröltem egyből.
  • CroftManor
    #803
    Mondjuk én annyira nem hangoztatnám, hogy flashelt géped van :)
    De én is boxon játszok és tény h konzolra hamarabb kijönnek a játékok és nem kell azzal szórakozni, hogy most milyen konfigot állítsak össze ahhoz, hogy jól fusson a játék. Én lassan már 3 éve vagyok konzolos és teljesen megszoktam.
  • grebber
    #802
    "Nincs itt probléma mindenki azon játszik ami neki a legjobb."

    Aki szépet akar és van rá pénze az PC-n tolja márha megjelenik rá.
    Aki meg nem akar mindig (a sokmillió különféle pc-s konfig miatt nem optimalizált játékok miatt) több tizezret költeni hogy szép legyen a látvány is és fusson is az vegyen konzolt és tolja "ocsmány"abbul.
  • Shep
    #801
    De attól még recés és homályos az most tök mindegy ,hogy hány éves. A Trabant is gurul és lehet vele közlekedni de ettől még ez nem feltétlenül elég mindenkinek. Na de majd jön az új generáció és jó pár évig jócskán a PC előtt lesz de aztán majd a PC megint be fog előzni és ez így lesz amíg lesznek multiplatform játékok. Nincs itt probléma mindenki azon játszik ami neki a legjobb.
  • Ulthane
    #800
    Friss előzetes
  • Ozzyehh
    #799
    Na most elárulom mind azoknak akik fikázák a konzolt mert így recés meg úgy recés... hihetetlen, hogy egyes emberek nem tudnak gondolkodni és mindenre rávágják, hogy szar mielőtt belegondolnának abba amit kiakarnak mondani ... a ps3 és az xbox 360 estében egy lassan már már 7 éves gépről beszélünk :D és elárulom, hogy a pc pár éve érte utol ezt a szintet... szal azért egy kis tisztelet kijárna a konzoloknak is :P ráadásul úgy, hogy konzolra a játékokat ugyan úgy pc vel fejlesztik :DD szal ennyi erővel a pc-t is nyugodtan lehetne fikázni, mert ugyan az a motor van a ps3 as az xbox360as ésa pc játék alatt.... ennyit akartam jah és igen ps3am van és imádom :DDD :P
  • grebber
    #798
    Még most is szidom, mert ugye nem pc csúnya recés minden.
    Arra jó hogy ami nem jön pc-re tudok vele játszani meg előbb wan rá warez.
  • Shep
    #797
    Egyszerűen mindenhol tudatnia kell ,hogy van xboxa, ennyi az egész :)
  • Prince23
    #796
    Ejnye, nagyon konzolos lettél te mostanság :D

    Régen szídkoloztál feléjük :D:D Uram, mi ez a hatalmas párfordulat?
  • grebber
    #795
    Xbox warez szerencsére előbb lesz
  • Prince23
    #794
    Már tűkön ülve várom a Steam Pre-ordert :D
  • Krisztiam #793
    már csak 1 hónap és 23 napot kell várni :D
  • xido
    #792
    Hát ha kinézek az utcára,még én sem:D
  • Ozzyehh
    #791
    El sem hiszem emberek, hogy október van :D
  • Krisztiam #790
    én remélem kapok hozzá pólót is meg posztert is, ha már 20 ezret kifizetek érte :D
  • CroftManor
    #789
    Én úgy tűnik csak egy posztert fogok kapni a Join or Die verzió mellé. :/
  • Krisztiam #788
    én áprilisban :D
  • grebber
    #787
    Megtaláltam az előrendelői visszaigazolásom az emailjeim között.
    Már júniusba előrendeltem csak kapok pólót
  • xido
    #786
    hát nem bánnám,ha legalább kis darabka szabad tenger lenne,mondjuk a partmentén lehetne hajózni
  • bajsz
    #785
    Tengeren hajózás,sztm csak küldetésben lesz!

    Bár láttam készítői videót,hogy egy kis szutyok csónakkal tépet a habok közt!
  • cRusa1deR
    #784
    Akkor most hány térkép is lesz?
    -Frontier/Határvidék (BH-s Róma kétszerese)
    -New York
    -Boston (mindkettő legalább Róma méretű)
    -Battlefields
    -Valley Forge (Washington seregének tábora)
    -és még a tengerre is ki lehet majd menni hajózni?
  • grebber
    #783
    Szinte minden előrendelőnek jár.
    Webshopja válogatja.Van ahol kiirják hogy a készlet erejéig van ahol nem írják hogy limitált.

    Ahonnan én rendeltem ez van:

    ELŐRENDELŐI AJÁNDÉKOK:
    - Assassin's Creed III póló és poszter
    - Assassin's Creed III matrica/kulcstartó
    - "The Captain of The Aquila" bónusz tartalom (DLC), extra fegyverrel és ruházattal
  • bendáj17
    #782
    Érdekes na mindegy :

    "A bostoni teadélután...
    A Ubisoft egy új videót adott ki az Assassin's Creed 3 kapcsán, amiben a bostoni teadélután eseményeit rögzítették fel.

    Részlet a Wikipédiáról:

    1773. december 16-án mohikán vagy narraganszet indiánnak öltözött telepesek megrohantak három angol hajót a bostoni kikötőben, és teaszállítmányukat a tengerbe szórták. Ennek közvetlen oka az volt, hogy az angol kormány a Londonba szállított tea vámját megszüntette, de változatlanul fenntartotta a tea árát az észak-amerikai gyarmatokon."

  • Krisztiam #781
    most a freedom edition-höz is jár poszter meg póló?
  • ratgab
    #780
    Én most dobtam egyet a Join or die-ra.... Freedom edition nekem már túl drága.
  • grebber
    #779
    Remélem nem rendelték olyan sokan elő és jut póló nekem is.Akkor télen kabátra is azt fogom felvenni