4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • Azeriel
    #864
    Na, most jó!
  • MerlinW
    #863
    Most jó.
  • cRusa1deR
    #858
    Klassz videó. A tomahawk-kal is lehet majd köteleken csúszkálni, mint az ACR-ben. Király!
  • CroftManor
    #855
    Persze, nyilván. Pénzkérdése az egész.
  • Prince23
    #854
  • tommygear
    #853
    szerintem ezt mindneki magának döntse el
  • cRusa1deR
    #852
    Csak a DLC nevére meg a Washington királyos képre gondoltam.
  • bajsz
    #851
    Számomra a marad a gyűjtői!Nem csak a játék miatt veszem meg!

    Ha kell kifizetem a dlc-ket is!
  • CroftManor
    #850
    Jobban jártok, ha az alap verziót veszitek meg, ha megakarjátok venni majd a DLCket is, Mert a sima verzió, meg a DLCk ára kiteszi összességében egy gyűjtői verziónak az árát.
  • Hoz_Hun
    #849
    Mocsokság amúgy.
  • Hoz_Hun
    #848
    Ja, CroftManor a #835 már beírta.
  • cRusa1deR
    #847
    Ezt láttátok már?
    http://www.gamestar.hu/assassins-creed-iii-season-pass-bejelentve.html
  • cRusa1deR
    #846
    Mármint az előző három részben a story befejezése után, vagy a küldetések között?
  • MerlinW
    #845
    Amikor céltalanul mászkálsz egy területen.
  • cRusa1deR
    #844
    Mi az a free-roam?
  • bajsz
    #843
    Meg sem jelentek még a DLC-k név szerűen, miket tartalmaz,szóval most így vaktában én se adnék ki rá pénzt!

    Másrészt ,mivel azt írják,hogy külön - külön is megvehető lesz kíváncsi leszek az árakban! azért nem mind1 ,hogy külön - külön kiadok értük 3000ft/db vagy egy teljes pakkért 7000ft-ot!

    Majd kiderül mi mennyibe fáj,először jelenjen meg :D
  • deadtom
    #842
    Na ha játszottam is volna az előző részekkel akkor se értettem volna a történetet, mivel elég hadilábon állok az angollal. Viszont videókat nézegettem már róluk és a játék menet eléggé megfogott, úgyhogy valószínűleg ezt megveszem.
  • CroftManor
    #841
    Végigfogod tudni játszani a sztorit, de mint az általában lenni szokott, egy idő után kiadnak DLCket a játékhoz, ezzel is növelve a bevételt.
    Lehet jobban jártok ha az alap verziót veszitek meg, mert a DLC árával együtt a sima verzió ára is ott van mint a Gyűjtői :/
  • Ozzyehh
    #840
    De ne már :D én csak egyvalamit szeretnék.. hogy végig tudjam játszani a story-t egyetlen dlc letöltése nélkül és hogy legyen benne elég mellék küldetés dlc nélkül :) sztetekez teljesül vajon?:)
  • Prince23
    #839
    a 4. ponttal nem értek egyet, mert az csak az 5. pontban felelne meg.

    Még minimum jön egy Connor féle standalone kiegészítés az Ac3-hoz. Lásd Eziónál, a BH és a Revelationst.
  • grebber
    #838
    Ezt a kiegészítő mizériát a játékosok generálták sajnos mivel veszik őket.
    Kiadó meg kihasználja ezt.

    1. Kiadja a játékot
    2. Kiad hozzá raklap dlc-t
    3. Amikor már azthiszed lecsengett a hype kiad még dlc-t
    4. Amikor kb a lőtéri kutya se játssza már kiadják a minden dlc-vel megkent verziót és lehuzzák megint a népet!


  • ratgab
    #837
    Én is így vagyok vele egyébként. Desmond szál felőlem ki is maradhatna.
  • Ozzyehh
    #836
    Hihetetlen, mennyenek a faszomba már elnézést a trágár kifejezésért...
    megveszem a join or die-t 20 ezerért és még fizessek 7 ezret? hát nekem erre nincs pénzem :D de nagyon nagyon remélem, hogy a legtöbb dlc multi playeres lesz...
  • CroftManor
    #835
    Assassin's Creed III. - DLC Season Pass megerősítve

    Még meg sem vettem a játékot, de már fizessek kapásból durván + 7000 Ftot a DLCkért.
  • Hoz_Hun
    #834
    Hú, nem tudom miért ez engem hidegen hagy. Engem az AC-ben az atmoszféra fogot meg és a kivitelezés. Mármint a multbeli karaktereké. Valószinüleg közrejátszik benne, hogy nekem nem szimpatikus Desmond.
  • MerlinW
    #833
    De hát az a legérdekesebb része:) A templomosok, illuminátus, a jövő vezetőinek terve, az eden, az időutazás, az animus, a föld megmentése, stb. Ezek adják az egész kalandozásunk értelmét:)
  • Hoz_Hun
    #832
    Ki nem álhatom a Desmondos szálat. Nálam az csak a szükséges rossz. Az AC3 sem miatta várom, öszintén, nem is nagyon érdekel mi lesz vele. Abba reménykedem, hogy Desmondka történetét rövidre fogják, mint az előzőekben.
  • Hoz_Hun
    #831
    +1 voks CroftManor-ra. :)
  • MerlinW
    #830
    Élvezhető lesz az biztos, de hogy egy k*va szót sem fog érteni a kerettörténetből, az 100:)
  • ratgab
    #829
    A történelmi szál általában semennyire sem, a valós szál kapcsolódni fog, de azok ismeret nélkül is élvezhető lesz számodra, ebben biztos vagyok! :-)
  • Ozzyehh
    #828
    Hát igen de nem nagyon találtam hivatalos forrást sehol... se nyilatkozat se semmi D:
  • ratgab
    #827
    Igazán nincs mit!

    Konzolos verzióból spoilermentes videókat (multis mesterfogásokat főként), információkat idén is nagy szeretettel várjuk tőled.

    Azért egyszer szerzek egy konzolt és megmérkőzünk AC-ban!
  • ratgab
    #826
    Ha ezt mondták, akkor valószínű így is lesz.
  • Ozzyehh
    #825
    Nem szándékozom trollkodni, de egyik videó alatt azt írták, hogy a story befejezése után nem lesz lehetőség free roamra....van valakinek valami infója esetleg ? igaz nem nagyon találtam hivatalos forrást!
  • MerlinW
    #824
    Kevés point & click kalandjátékkal játszottál:) Mondjuk az, hogy a HL-oknak jó történetük van azért erős túlzás:)
    Ha casual játék, akkor Mass Effecect-ek illetve Dragon Age: Origins története sem gyenge alkotás. Ott van még a Fallout, SW:KOTOR, Fahrenheit, Alan Wake is. Egyébként történetben talán a legerősebb játék a Metal Gear sorozat.
  • Gibor
    #823
    Teljes mértékben :) Half-Life mellett nem tudok még egy játékot mondani az Assassin's Creed sorozaton kívül aminek ilyen piszkos jó története lenne.
  • deadtom
    #822
    A harmadik rész története mennyire fog kapcsolódni az előző részekhez? Mert gondolkodtam ennek a megvételén csak azokkal még nem játszottam.
  • Ozzyehh
    #821
    Asszed érdekel engem, hogy igazad van e vagy sem? csak be kéne fejezni ezt , hogy tele spammeljük a fórumot ezzel a gyerekes veszekedéssel amit te indítottál egy beszólással úgyhogy ha lehet kussoljunk köszönöm...
  • tommygear
    #820
    igen, elismerted, hogy igazam van :)
  • Ozzyehh
    #819
    Remélem befejezted...? :)