4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • grebber
    #4019
    Most akkor ezt mire érted?
  • RatBaG #4018
    már akinek...
  • MerlinW
    #4017
    Igen.
  • grebber
    #4016
    A kiegészítők is magyar nyelvűek?
  • Gary
    #4015
    Nah, végigtoltam az utolsó (Washington-os) DLC-t is.
    Mintha ez lett volna a legkönnyebb a 3-ból.
    Ja, és amit korábban (#4007) írtam, az...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ...nem igaz! Lesz még hajókázásban részünk! :Ð
    Tetszett az új állat-képesség, bár ezzel nagyon megkönnyítették a kék kabátosok pusztítását.

    Az első rész (amit lespoilereztem) után nem nagy kedvem volt folytatni, de mikor elkezdtem, egyfolytában játszottam a maradék 7 küldetést. Nem mintha annyira különlegesek lennének, pláne, hogy 2-3 esetben kellett újra próbálkoznom a 100%-hoz.
    A végén okosan kellett használni az állat-képességeket, bár ezekkel a játék közben is élvezettel gyakorlatoztam.


    Összességében tetszett és szórakoztató is, csak hát ez nem a reneszánsz Itália. :Ð

    A stáblista a végén majdnem annyi ideig gördült, mint amennyi idő volt végigjátszani ezt a részt! Ráadásul, ilyen rángatózó scroll-t még annak idején, C64-re írtam BASIC-ben! :Ð

    Ha nem játszottad még végig, akkor a #4014-es hozzászólást se olvasd el!
  • Gary
    #4014
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Háát, nagyon durva az a Halálcsillag ajtó a piramisban! :Ð
  • MerlinW
    #4013
    A lőtávolságban vagy Q-t nyomod hosszan. Ahogy az ijjal lősz. Mondjuk a játék fele tutorial, elmond, megmutat mindent.
  • simonl #4012
    Sziasztok Srácok, előre is bocs a kicsit láma kérdésért.

    Nekem is fura, hogy a sorozat minden részét többször kijátszottam, mégis itt újra kell tanulnom az irányítást és a fegyverkezelést.

    Hogyan lehet ebben a játékban a pisztolyt esetleg később a puskát használni? Hogyan lehet lőni vele?

    Várom a türelmes válaszokat...
  • xido
    #4011
    ac3 full

    na ahhoz képest,hogy az 0-day is 8e körül kezdte..tartalmilag nem is rossz az árához képest sem..erre vártam:)
    apropó.érkezhet még bármi dlc?
  • xido
    #4010
    http://download-soundtracks.com/game_sountdtracks/assassins-creed-iii-tyranny-of-king-washington-soundtrack-by-lorne-balfe/

    kis csemege annak,akit érdekel:)
  • Gary
    #4009
    Bocs', kicsit elhamarkodtam, hibásan feltételeztem, hogy megnéztétek a videót.
    Mea Culpa, de valójában nem tudom, hogy lesz-e majd lehetőség vitorlázni. Én szeretném, de tényleg csak eddig játszottam még én is.
  • MerlinW
    #4008
    Köszönöm a spoiler-t:)
  • Gary
    #4007
    Tegnap kaptam meg az 5. DLC-t.
    Nem a szokásos letöltő-linkes levelet, hanem egy promó kódot és egy linket, ahol be kellett jelentkeznem az UBI Shop-hoz. Ott volt a DLC teljes árral, alatta egy ablak, ide beírtam a kódot, akkor nullázódott az ár és azt ígérte, hogy a gépre telepített Uplay-ből már le is tölthetem. Elindítottam és tényleg ott volt a játékok fül alatt. :Ð

    Az első (az alábbi videón is látható) részt végigvittem (100%). Kár, hogy a kamikaze akcióban megsemmisült az Aquila, én szerettem hajózni.
  • pcgammer
    #4006
    The Redemption DLC Gameplay

  • fapipa
    #4005
    ???????
    Seq.5-ben a "River Resque" után a "Hard way" előtt eljutottam a thief 3-ba ahol kellene,de nincs ;
    poison darts, és 'smoke bombs' , és venni sem tudok. Hogy lehet megszerezni ezeket ?
    10 Q.
  • Gary
    #4004
    1.05 javítócsomag (kb. 51Mega):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    http://static3.cdn.ubi.com/ac3/AssassinsCreed3Updater1.05_CZH.exe

    Patch 1.05 PC változások jegyzéke:

    - Kijavításra kerültek bizonyos hibák az ereklye bázisra való visszaállításával kapcsolatban
    - Kijavításra került egy – a feltöltődéssel kapcsolatos - A Feltöltődés gyorsítása és Pénzsüllyesztés használatakor kínálkozó csalási lehetőség
    - A csalókkal szembeni védelem tökéletesítésre került a Többszemélyes játékmódban
    - Kijavításra került néhány probléma az Eseményekkel és az Abstergo Bolttal kapcsolatban
  • MerlinW
    #4003
    Cosplay:

  • Steve Q
    #4002
    A "bajnokság" csak az egyik a bunyós kihívások közül tudtommal. Attól, hogy megcsinálod, még nem teljesíti automatikusan az összes többit is. AC3-ban mindegyikre igaz ez.
  • Sylar9104
    #4001
    Van olyan akinek Multiba nem működik képesség? Lehet ellene csinálni valamit?
  • Gary
    #4000
    4000 :Ð

    PC-s verzióban is előfordult velem is. A bunyós kihívásra emlékszem is. A megoldására már nem :(
    Egyébként, előfordul, hogy nem jelzi a térképen a küldetés helyét. Csak ha a közelében vagy, akkor jelenik meg! Főleg a játék vége felé és New York északi részén gyakori.
  • jamnika
    #3999
    Sziasztok!A kihívásokkal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni,mert már csak ezek hiányoznak.A bunyós kihívásoknak azzal vége van,mikor a "ringben" sok emberrel kellett verekedni,több hullámban? Mert megcsináltam,de még mindig azt írja,hogy teljesítenem kell a kihívásokat és a térképen sincs bunyós ikon.Ugyanez van a vadásztársaság kihívásainál,megvan minden,de mégsincs bejelölve a naplóban a "teljesítetted a vadásztársaság kihívásait",ikont épp úgy nem találok,mint a bunyósnál.Lehet ez egy hiba a konzolos(xbox) verzióba?Köszi!
  • Sylar9104
    #3998
    úgy néz ki :D :D :D köszi !
  • Gary
    #3997
    Ennyit sikerült összegyilkolásznia multiban! :Ð
    Atya ég, a 7100 alkalommal bekövetkezett halálom, majd' kilencezer áldozatot követelt?
  • Sylar9104
    #3996
    AC3 multi oldalán klán menübe mit jelentenek a számok a nevek alatt?:)
  • Tatyla
    #3995
    ja igen általában az van :D
  • CroftManor
    #3994
    Az üldözőt nem tudod csak úgy simán leütni. Ha ő is nyomogatja az x-et, meg Te is, akkor abból honorable death lesz. Ahhoz hogy leüsd, füst bombát kell használnod vagy késeket.
  • MerlinW
    #3993
    Gyakorlás teszi a mestert. Az üldöző mindig prioritást élvez, csak ésszel és/vagy képességekkel lehel hatástalanítani őket. Megleped őket, hirtelen mozdulsz rájuk, stb. Az, hogy téged leütnek, az a te hibád. Ha sokat játszol, ráérzel. Egy idő után ki fogod szúrni melyik karakter nem npc. Figyelni kell a mozgásukat, ki az aki nem követi az NPC mintát, ki az akinek forgolódik a feje, stb.
  • Tatyla
    #3992
    konzolon multizok de még mindig nem tiszta ha meglátom az üldözőt miért nem tudom hatástalanítani,pedig nyomogatom az X-et mint állat bezzeg ha engem szúrnak ki sikerül leütniük...
  • Sylar9104
    #3991
    Kösz Merlin ! Elküldtem! :)
  • Gary
    #3990
    Aha, újraolvastam a kérdésed. Éppen ahhoz a fejezethez kell Neked, a 100%-hoz!
    Nem változtat rajta, talajról, szemtől szemben és meglesz.
  • Gary
    #3989
    Szerintem, NEM fentről kell, hanem faceTUface. Ilyenkor, alapból rejtett pengével teríti le az erdő vadjait. Vagy nem, de ekkor a nem megfelelő gombnyomogatás miatt történik az, ami... :Ð

    Ha fentebb, túlbonyolítottam volna, akkor az a lényege, hogy menj neki a talajról, rád támad, sikeres küzdelem (gombnyomogatás) után, automatikusan a rejtett pengével fogja megölni.

    Egyébként, a játék elején, mikor indián-pajtással először a fákon ugráltok, csapdával vadásztok, akkor van medvetámadás. Azzal ér véget a fejezet... persze, lehet, hogy azt is föntről kaptad el. :Ð
  • fapipa
    #3988
    Segítség ! (Visszaolvastam,nem találtam választ)
    (sequence 5. fiatal Connor)
    > Hogy lehet a listába rakni a hidden bladet Frontierben?
    Csak a balta,a nyíl és az ököl van,meg egy kék üres kőr de amikor futás közben ölök,pl.állat,akkor a blade-el teszi, meg a vadállat támadásoknál is.
    - Csak ez hiányzik: ölj meg blade el egy medvét.
    Vagy ötvenet kinyírtam fentről, használta a bladet , de nem számolja ????
  • MerlinW
    #3987
    Itt jelentkezz be, majd Clans menüpont, majd a Or enter a clan name-hez írd be "hungarian templars". Lent rákattintasz a klánra kérsz egy meghívást én pedig elfogadom:)

    A HUT klán profilja
  • Sylar9104
    #3986
    Kösz srácok, van benne ráció amit írtatok, megfogadom a tanácsot:) kipróbálom így is és kiderül hogy mi a gond,mert a kés használata prioritást élvez nálam, szerintem ütős képesség, Gary amit írtál utolsó mondat jó példa arra mit írtam, ezek szoktak lenni! Köszi mégegyszer..mellesleg nem tudjátok hogy klánokba hogyan milyen oldalon lehet jelentkezni vagy ilyesmi?:) Mert többnyire 1-2. szoktam lenni, magasabb szintűek ha vannak akkor is(persze vannak rosszabb "játékok":)és gondoltam kipróbálnám,)Ha tudtok valamit köszi !!!
  • Gary
    #3985
    Ha védekezésre használod a kést, akkor figyelned kell rá, hogy a megsebesített üldözőt nem szabad lerohannod, hanem - ahogy Merlin is írta - sétálva kell megközelítened a leütéshez. Persze, ez nem jelenti azt, hogy ő közben nem használhat képességet! Ledob egy füstöt és máris van ideje odavánszorogni és megölni, mert addigra elmúlik a késed sebzése.
    Az sem kizárt, hogy olyan skill-t használ, amivel csökkenti a késed hatásának idejét!

    Persze bug is lehet, meg lag... Nem egyszer előfordult velem is, hogy átsétáltak a füstömön. Odasétálok a célponthoz, nyomogatom a kill-t és ennek ellenére simán leüt.
  • MerlinW
    #3984
    Semmi baj a képességekkel, csak tudni kell őket használni:)

    A késsel csak lelassítod az ellenfelet, nem teszed tehetetlenné. Elsősorban a menekülő célpontokra való. Ha az üldöződet dobod meg, akkor pedig vagy elbújsz, amíg tudsz, vagy sétálva elindulsz felé és nyomogatod a leütés gombot. Ha túl közel mész megöl.
  • Sylar9104
    #3983
    Ez a kés nálam semmit nem ér ráraktam 1 pontot hogy mennyi ideig hasson és egyet hogy mennyire hasson az ellenfélre és semmi...meg dobom ugyan úgy megöl meg minden, valakinek ha van ötlete akkor pls írjon.. vagy ez ilyen egyszer működik képesség egyszer nem?! mert van amikor működik csak ritka...
  • Sylar9104
    #3982
    És a többi? Sima bug? Egy idő után elég idegesítő tud lenni és nem tudom hogy csak nekem ilyen vagy másnak is akadnak ilyen fajta problémái !
  • MerlinW
    #3981
    Füstbombának kell 1mp mire hatni kezd, tehát annyival korábban kell dobni.
  • Sylar9104
    #3980
    *"meg késsel megsebesítem..."