4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • MerlinW
    #4059
    Külső mentéseket csak a kalóz verzóknál lehet használni, eredetivel nem.
  • CroftManor
    #4058
    Azt boxon is sokan csinálják, hogy felmásznak egy ház oldalára félig, leugranak és leütnek. Na erre az a legjobb megoldás, hogy nem mész a közelükbe ilyenkor :D Bár én még nem próbáltam ezt a trükköt, mert engem csak felb*asz az AC3 multija. Inkább az ACR-el játszok, amikor van rá időm.
    Az, hogy eldobja a cél azt azért csinálja, hogy ne üsd le és ne öld meg fókusszal+méreggel :D Tehát hogy ne kapj sok pontot érte. Ilyenkor én is eldobom a célt, ha úgy van.
  • Nepster99
    #4057
    Sziasztok!

    Annak az okát tudja valaki, hogy a tanyalakók miért nem fejlődnek? Csinálom a főküldiket is és a tanya küldetéseket is, de semmi változás nincs. Pedig már a 9. szekvenciánál vagyok.
  • kcaj89
    #4056
    Sziasztok van egy olyan problémám, hogy feltettem a játékot, és szedtem le hozzá mentéseket, csak az a bibi, hogy az én verzióm .sav, kiterjesztésben ment amiket leszedtem mentéseket azok pedig .save kiterjesztésűek....mi a külömbség, miért nem érzékeli a mentéseket amiket leszetem és mért van ez...?előre is köszi...
  • Gary
    #4055
    Nem tudom mihez volt köze, de pár napja vettem észere én is, hogy visszaadta a kijelzésüket. Persze, azt nem tudom, hogy előtte mennyi kreditem volt (Nem sok, mert korábban megvettem a vadász különleges gönceit. Már csak egy hiányzik, talán a Hessenié).

    Tegnap megint leiskoláztak assassinate-ben. Félelmetes, hogy néhányan mennyire érzik ezt a naked stun-t. Magasból mellém ugrik és leüt. Felmászik a "térdig érő" hajókorlátra, leugrik a fedélzetre és leüt...
    A másik: befog, és is őt, jelzi a gép, hogy fölfedtem az üldözőmet. Közel jön, és mielőtt rám rontana, dobom a füstöt, beleszalad, de akkor már eldob engem, mint célt és nem tudom leütni, csak megölöm.
    Valaki nem tudná elmesélni, hogyan kell ezekkel a lehetőségekkel trükközni?

    Ja, +1: szokásos, smoke, stun, poison után, eldobom a célt, úgyis már mérgezett. A következő pillanatban befog és megöl... Na, ez nekem is sikerült már párszor. Miután engem megmérgeztek, befogtam és megöltem a mérgezőmet mielőtt a méreg megölt volna engem. :Ð Gondolom, ez csak valami lag miatt lehetett. Meg az is, mikor befogom a célpontom kb. 10 méterre előttem és a következő pillanatban eltűnik és csipog, hogy látótávon kívül van. Kb. a játéktér felét "átugrotta". Nem teleportált, mert az látszik!
    Valamint, az is tetszik, hogy megyek előre, a következő pillanatban 180 fokot fordul minden és az ellenkező irányba tartok... Kritikus pillanatokban ez annyira lelkesítő tud lenni! :Ð
  • Brasi
    #4054
    Na voltunk nyaralni és most léptem fel azóta először de most már van rendes pénzem, úgyhogy valszeg a uplay feltöréshez volt köze a dolognak.
  • simonl #4053
    Én is kaptam emailt, megpróbáltam megváltoztatni a jelszavamat de nem enged tovább a "benyújtás" után.
    Valami cookie beállítást akar kieszközölni általam, de nálam engedélyezve vannak a cookie -k. Passz...
    Egyelőre csak reménykedem, hogy nem nyúlják le a játékaimat.
  • attika1979
    #4052
    Nem lehet,hogy összefügg azzal,hogy a Ubisoft kiküldött egy e-mailt hogy változtassuk meg a jelszót,mert valami támadás érte az oldalt?Ti kaptatok ilyen mailt?
    Én nem tudtam belépni 2 napig az oldalra de a kliensbe igen ahol a játékot indítom.
  • Gary
    #4051
    OK. Én is toltam, de csak kérdőjelek... B+ UBI Soft :Ð
  • Brasi
    #4050
    Hát játszottam egy csomót de nem változott, majd rájössz a megoldásra akkor légyszives írd meg.
  • Gary
    #4049
    Ma léptem be én is, hosszú ideje először és szintén kérdőjelek fogadtak.
    Szerintem, játssz és majd kialakul :Ð
  • Brasi
    #4048
    Lehet hogy volt már kérdés, de valaki tud abban segíteni hogy mit csináljak akkor ha a multiban a kreditek helyén csak egy kérdőjel van? Korábban játszottam és akkor viszont jó volt.
  • bodjo20
    #4047
    Nem tudom átugrani, a többi ilyen kincskeresős pálya bevezető videójával ellentétben itt nem ajánlja fel a játék az 'E' gomb használatát a videó skippeléséhez, és nem is reagál a megnyomására...
  • Gary
    #4046
    Én nem találkoztam ezzel a hibával, de az nem lehet megoldás, hogy átléped a videót?
    Most jut eszembe: már nem tudom melyik frissítés után, de én a házban, az emeleti folyosó asztalán lévő zöld könyv (zöldre emléxem) nézegetéséből nem tudtam kilépni. Ebben a könyvben vannak infók a betelepült lakosokról.
  • bodjo20
    #4045
    Hello. Olyan problémám van, hogy amikor a (számomra) utolsó térképdarabkát próbálnám megszerezni, mennék fel az északi 'Ghost Ship'-hez, a videó elindul, ahogy mászok fel a dombon a hóban a tenger mellett, majd 3-4 mp múlva lefagy a kép, és kilép a játékból - mindenféle hibaüzenet nélkül... mit tudnék ezzel kezdeni? Illetve még valami: a kereskedésnél ha belépek a könyvbe a boltokban, vagy az öreg házában, sem elindítani nem tudom a konvojomat, sem kilépni nem tudok a könyvből semmilyen gombbal... ez utóbbi mondjuk nem érdekel annyira, a Peg Leg-es bug viszont annál inkább... akinek volt hasonló problémája, az mondja már el, hogy oldotta meg... Köszi!!
  • Gary
    #4044
    Érdemes gyakorolni a kombinációkat, mert később lesz küldetés, ahol a farkasok sokkal gyorsabbak, mint egyébként.
    A magasból ráugrás, addig működik 100%-osan, míg észre nem vett. Utána már elugrál. Medvénél ezt nem próbáltam (vagy csak nem emléxem), ott ritkán bejött a lerohanás.
    Szarvasnál viszont, sokkal gyakrabban. Kivéded az első támadását, majd nyomogatod az ölést. Ilyenkor többnyire utánaugrik és levadássza, nem kell végigjátszani az egész 3 menetes mókát.
  • xido
    #4043
    farkasnál éppen lőni is tudsz,mikor készülődik támadásra..
    medvénél is tudnál ugyan,de abba több lövés kellene..
    mondjuk magasra szaladhatsz és airattack..
  • simonl #4042
    Sziasztok srácok, van valami holtbiztos taktikátok a farkas és medvevadászatra vagy mindig el kell találnom random a Q E SPACE bill. kombinációt?

    Köszi a segítséget...
  • davidka003
    #4041
    Jó semmi. Megvan már.
  • davidka003
    #4040
    Boston Underground-hoz nem elég a Sequence 6? Egyszerűen végig zsákutca. Kb 4 fast travelt találtam meg.
  • fapipa
    #4039
    Ebben tud-e v.ki segíteni ???
    Az Animus Data Base 90% . (DNA 100%)
    Az ADB listából ezek hiányoznak (egy link alapján) :
    (mivel a végigjátszáa során már jártam a helyeken , de nem értem miért nem regisztrálta ???
    Lehet-e és hogy ... újra bekerüljön a ADB listába.
    - Boston : Bunker Hill. / Hancock Clark house.
    - NY. : HMS Jersey.
    - Naval : Cerros.
    - People: Benedict Arnold.
    - Groups : Mohawk. / Frontiersman.
  • Gary
    #4038
    Most nem vagyok gépnél (illetve igen, csak ez AC mentes övezet :Ð), a korábbi infót is csak úgy tudtam, hogy megnéztem. A játékban ösztönösen használom, játékon kívül meg nem voltam benne 100%-ig biztos.
    Egyébként, az utolsó DLC óta nem játszottam a single-t. A multiban meg más a billentyűkhöz rendelt cselekvés.

    Az E gombbal tudsz védeni és ellentámadni, ha jó időben nyomod. A Space-szel rúgsz, amivel meg tudod törni a ellenfél támadását. Persze, az egész harcot szokni kell.

    Később lesz bunyós feladat, ott minden ellenfélnél más-más taktikát kell alkalmaznod. Ahogy a járőröző katonáknál is.

    A játék menüjéből elérhető a kézikönyv, amiben megtalálod melyik gomb mire jó, harcban, harcon kívül.
  • simonl #4037
    Köszi Gary, működik, de szokni kell....
    Harc közben sem igazán vágom, hogy mit csinál az E és a SPACE gomb vagy ezek kombinációja:)
  • Gary
    #4036
    Ezeket az eszközöket és a pisztolyt, puskát is a Q-val tudod használni. Amelyik ellenfél, illetve állat körül fehér kontúr van, az lesz az áldozat. Ha megnyomod az F-et, akkor direkt fókuszálni is tudsz. Figyelj rá, hogy nem villámkezű! Ha nincs kézben, akkor még előveszi, céloz...
    Pisztoly, puska esetén automatikusan újratölt, ha kiürült és nyomsz egy Q-t.

    Gyógyítás itt már nincs, automatikus regenerálódás van. Csata közben minimális, ha inkognitóban vagy, akkor gyors.
  • simonl #4035
    Sziasztok, én egészen alap dolgokat kérdeznék:
    Eszközhasználat: nyomom hosszan az R betűt, jobboldali menüben kiválasztom a fullánkos végű kis "zsebpecámat" de hogyan kell azt használnom ellenség ellen? Ugyanígy az íjjal..?
    Van e gyógyítás?

    Köszi
    a türelmes válaszokat...
  • Steve Q
    #4034
    A 4-es, 5-öst úgy, ha teljesíted a két DLC-t. Az első kettő sztoriküldetés során kéne, hogy elérhető legyen, az utolsó meg a határvidéken.
  • fapipa
    #4033
    Az Animus Data Base 90% . (DNA 100%)
    AzADB listából ezek hiányoznak :
    HOGY LEHET MEGSZEREZNI ???
    - Boston : Bunker Hill. / Hancock Clark house.
    - NY. : HMS Jersey.
    - Naval : Cerros.
    - People: Benedict Arnold.
    - Groups : Mohawk. / Frontiersman.
  • xido
    #4032
    Jaj mit akarok kérdezni,míg még valaki egyáltalán szokott erre lenni:)
    Szóval Washington edition..alapjáték+minden dlc..felrak,alapkód..extrák,dlc feloldása kód..menüben fel is bukkan a Zsarnok 3 epizódos,gondolom belül minden más is...de meglepő módon a rissült és némileg megváltozott uplay menüjében feloldatlanul állnak..redeem code felirattal..pötyögjem mindhez..vagy ott már nem fontos?
  • Party Hard
    #4031
    Jeee megvan 5. perc, 9. másodpercben kezdődik

  • Party Hard
    #4030
    Üdvözöllek az eredeti játékok világában haver
  • Party Hard
    #4029
    NA ez jól sikerült
    Kár, hogy nincsen elölnézet.
  • Party Hard
    #4028
    Tudja valaki milyen zene szól a legelején az operaházban amikor [spoiler]kinyírod a legelső tagot[spoiler]?

    Valakinek ötlete vagy megoldása hogyan tudok rákeresni?

    Amikor beadja a lehetőséget, hogy bal klik, nem szoktam rögtön elnyomni mert a rész gyönyörű. Hallgattátok már hatalmas hangfalakkal?
  • grebber
    #4027
    Akkor várok valami brutál akcióra és beszerzem őket.
  • xido
    #4026
    már kizárt..mindjárt 4.rész
  • grebber
    #4025
    Jön még a játékhoz dlc?
  • hatalomxy
    #4024
    Sziasztok !
    Felraktam a játékot és csináltam egy Ubisoftos accountot. Addig nem is volt probléma vele ameddig nem raktamn újra a gépet. A játékkal játszottam egy hétig majd most több hónapja nem játszottam vele és nem is raktam fel. Mai napon felraktam de nem enged belépni az accountomra.. A honlapon betudok lépni, többször meg is változtattam a jelszavamat, de a programba nem enged belépni. Valaki segítsen miért!?
  • xido
    #4023
    Na pajtásom közbenjárásával megvan a tegnap megjelent Washington edition..
    Papírfeknis kiadás,benne alapfüzeten az alapjáték kódja és pótfüzeten az összes dlc tartalma és kódja..
    azt írják,hogy az össze megjelent és *jövőbeni* dlc elérhető,gondolom akkor ez egy season pass szerűség már,bár következő részig kétlem,hogy még valamit beleraknának..
  • Gary
    #4022
    Jaja. Én már játszottam 99-es presztízsűvel is.
    Nekem a Rev.-ben debütált és elhalt stun hiányzik. Az, amikor tetőről ugranak le feléd és azokat tudod leütni minden képesség nélkül. Volt, hogy három üldözőmet is így pihentettem. Kis eltéréssel, egymás után ugráltak a pofonba :Ð Ez nagyon jól jött deathmatch és simple deathmatch-ben.

    Most a 3-ban, ahogy írtad is, ha a célpontod egy tetőn van (nem túl magasan), akkor befogod és mászkálsz alatta, de nem túl közel a falhoz, mert várod, hogy merre ugrik el, akkor simán leugrik a fal tövébe (nem távolra) és hiába nyomogatod a kill-t, le tud ütni. Ugyan ez volt, hogy üldözöm, fölszalad a falra, elkap egy kiálló szegélyt, de nem húzódzkodik föl, hanem leugrik és pofán ver, hiába nyomogatom a kill-t.

    Már a Rev.-ben is érdemes volt a lerántásra menni, mert azt jól pontozta. Itt is kapod a kést ha tető szélén mászkálsz. Ha nem tudsz védekezni, lerántanak.

    Pár napja toltam egy AC:B multit. Assassinate-ben, szinte mindig bejött a célpont eldobása trükk. :Ð
  • ratgab
    #4021
    Hát nagyon durva arcok vannak már multiban basszus.

    53-as szintűek szaladgálnak (csillaggal a nevük mögött) és szemből tudnak stunnolni csak tudnám hogy a picsába.

    Mocskok már minden kis apró trükköt ismernek. Többek között: mászol és mászik utánad valaki és leesel, akkor le tudod stunnolni.

    Másik genyóság: Felmászok utána, smoke-ol és után függeszkedik a párkányon és úgy kap el (450 pont a grabért azért az nem gyenge).... Durva nagyon!
  • RatBaG #4020
    hát mi volt a kérdésed? arra.
    nekem angol.