4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik

761303.N.jpg

• ratgab
    Na az őz és a szarvas. Mindkettőt vadásztad?
  • BONO
    Persze, már többször próbáltam, de akkor sem jó! Egyéb ötlet?
  • ratgab
    Próbáltál már szarvast vadászni?
  • BONO
    Sziasztok!

Nekem az lenne a gondom, hogy elkezdtem csinálni a szállító feladatokat, már megcsináltam mindegyiket kivéve a nyugat new yorki feladatott és ott is megvan mindegyik kivéve a szarvashús, segítsetek azt hogyan kell megcsinálni?
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • Betyar070
    Köszönöm a válaszadást. A kereskedő jó ötlet, erre nem gondoltam. Sajnos nálam továbbra sem jelez semmit ki a térképen. ( kincs, könyvoldal...stb)
    de google jó barát majd segít eligazodni. (maps) :)
  • xido
    jelzi is..de ha nem éred utol,egy időre eltűnnek...illetve a kereskedőnél térképet is lehet venni hozzá és minden máshoz..
  • Betyar070
    Hi!

Érdeklődnék,hogy annál a küldetésnél amikor Bostonban egy könyv oldalait kell összegyűjtögetni, jelzi-e a térkép a honlétüket? Nálam nincs semmi infó a térképen arról, hogy hol is kellene keresgélni, ha ez nem egy bug miatt van akkor ez elég gáz szerintem. Hogy a fenébe találjam meg őket egy ekkora területen ?
  • Gary
    Gratula! :Ð
  • CroftManor
    Na megvan!! :D Megvan az a nyamvadt hód :D Igy már beadta a 100%ot a vadászoknál. Végre!
  • CroftManor
    Megnézem azt a dögöt :D de amúgy a tanyán körül se néztem állat ügyben, csak a határvidéken vadásztam. Lehet az lesz a kulcs a megoldáshoz :)
    Közben ugye csinálgatom a maradék küldetést is, pl a tanya lakók feljegyzéséből már csak 2 hiányzik: a szabó meg a bányász. Mindkettő 2/3-an áll, de hiába megyek oda hozzájuk, mindig azt írja: ezt a jelöltet már vizsgáltad :/ Nem csinálnak új dolgot.
  • Gary
    Pihenésképp, mi? :Ð
    Nekem elég monotonnak rémlik, bár néha kellett ugrándozni a továbbjutáshoz.

Csak reménykedni tudok a feltételezett félrefordításban és, hogy 12%-nak beillik a teljes határvidék és a tanyavilág becserkészése az ott élő állatállomány földerítése okán. :Ð

A linkelt oldalon (IGN AC3 WIKI GUIDE) csak kettő vadászkunyhót mutat, de sajnos, nekem már nagyon ködös az egész és amint az alábbi pár hozzászólásom mutatja, csak vaktában lövöldözök, hátha az egyik betalál. :Ð

Találd meg azt a hiányzó dögöt és kiderül, hogy "Örülünk, Vincent?!" :Ð
  • CroftManor
    Tegnap este pihenésképpen megcsináltam az összes bostoni alagutat :D
    Gary, amit írtál azok a szállítási küldetések, azokat csinálgatom is, kb a fele van meg belőle. De most jobban izgat ez a vadász küldetéses dolog, mert a határvidéken már csak egyetlen 1 állatfaj hiányzik az egyik régióból, de nem hiszem, hogy az magában kitenne 12 %ot. A DNA szerint 88%ot csináltam meg a vadászküldetésekből. És a két vadászkunyhót is fölkerestem a korábbi képről, de nem történik semmi. Szóval akkor már végképp nem tudom mi lehet a gond. :/ Csak ez a két kunyhó van?
  • Gary
    Hmm... lehet, hogy amit írtam, mégsem vadászatos dolog lesz?
    Az a baj, hogy nekem már nem mutatja úgy részletezve ezeket a küldetéseket, mint Neked.

Nah, ami még eszembe jutott, hogy az összes vadászterületen, beleértve a tanyavilágot is, megtaláltad az összes elérhető állatfajt? Egyik képe helyén sincs kérdőjel? (Térkép menü, legfölső, "tappancsos" pontja és ha itt a térkép egyes elkerített területei fölé mozgatod a "jel elhelyezése" kurzort, akkor jobbra fölül jelzi a fölfedezett fajokat)

Lehet, hogy rossz a küldetés fordítása és kimaradt a térkép szó. Angolul így néz ki a küldetés neve: Complete your hunting map.
    Amit linkeltem oldalt, annak az alján ott vannak az egyes küldetések leírása. Ez is köztük van.
  • Gary
    Assz'em eszembe jutott mit nem csinálhattál még meg.
    Legalábbis, nagyon remélem!
    Úgy rémlik, nekem is ez maradt a végére, teljesítsem az összeset, de mit??? Csak jártam valamelyik városban és ott állt egy fickó, aki szemmel láthatóan valami küldetést akart rám sózni. Szerintem, New York leégett részén, a vízpart felé valahol... Ekkor megvilágosodtam és vagy plusz 2-3 órát sikerült még belevernem. :Ð

A lényeg:
    Most, hogy megnéztem a játékot (a térkép menübe belépve, a baloldalon, a legalsó menüpont az eszköztár), látom, hogy vannak tárgyaim, illetve állat bőrök, prémek, faggyú, szarvasvelő, nyúlláb, stb. és némelyik olyan jelzőkkel, hogy Dél-Bostoni tárgyak, Lexingtoni tárgyak, Troy's Wood-i tárgyak, Valley Forge-i tárgyak valamint Nyugat New York-i tárgyak.

Rémlik már? :) A helyzet az, hogy ezeken a helyeken valaki megbízott, hogy szállíts le neki (talán, 5 különböző) x darab mennyiségű cuccot. Ezeket kell megtalálnod, beszerezned, majd visszavinned nekik.

Sok sikert, türelmet és kitartást!
  • Metontour
    Az összes vadászterületen a határvidéken megtaláltál minden állatot?Nem kell elejteni csak elég ha találsz hozzá nyomot.
  • CroftManor
    Odamentem mindkét helyre, de nem ad be semmit :/
  • CroftManor
    Hát nem tegnap kezdtem el, még tavaly ugye, csak időközben félbemaradt :)

Gary: Ok azt a földrészt ma mindenképpen megnézem, csak fura, hogy a küldetésnaplóban ezt látom :/
  • Gary
    Nekem is gondom volt a 100%-os vadász küldetésekkel. Szerintem, megint olyan, amit nem mutat a térképen.
    Valahol a Határvidék közepe felé van egy olyan földrész, amit elég jól körbe vesz a víz. Ott van egy házikó, nekem ott adott még küldetéseket...
    Persze, előbb a NET-en kellett keresgélnem, hogy hol vannak vadászkunyhók.

Kis segítség: http://www.ign.com/wikis/assassins-creed-3/Hunting_Society_Missions
  • bendáj17
    Hatalmas gratula neked. Nem kis időbe telt az biztos. Sajna nálam is volt olyan hogy teljesítettem még se látta annak.
  • CroftManor
    Tegnap egész jól belejöttem a fejlesztésekbe :)Az Aquilát teljesen fölfejlesztettem, hasznosak ezek a tűzes golyók. Az összes new yorki alagutat megtaláltam, rá is szántam kb másfél órát :/
    Az összes szövetségesem most már asszasszin. Az összes erődöt megtaláltam. Ja és jól elszórakoztam a malom játékkal :)Viszont a vadászküldetéseknél hiába csináltam meg az összes feladatot, valamiért nem adja be a 100%ot. A DNAban a vadászküldetéseknél 88%ot ír, de a küldetésnaplóban meg elvileg mindent megcsináltam :/
  • bendáj17
    Értem bizony a hajó fejlesztést érdemes hamar kifejleszteni. a kos is nagyon fontos. Igen szerintem is az alagút keresés elég idő gyilkos.
  • CroftManor
    Igazatol volt. Még nem mindegyik szövetségest fejlesztettem aszaszinná. Most már fejlődnek, már hárman fel is fejlődtek.
    Viszont ez a alagút keresés elég időigényes. Eddig 3at találtam meg a 11ből. :/
    Kár, hogy az Aquilát nem fejlesztettem fel korábban. Igy hogy van kartács, meg "faltörő kos" a hajó orrán, sokkal könyebben lehet teljesíteni a hajós küldiket.
  • bendáj17
    Nincs mit szívesen.

Szerintem érdemes fejleszteni mert van olyan amikor üldözni kell a hajókat, vagy nekik menni és akkor érdemes a jobb kormány, vagy a jobb hajótest és az elejére az erősítés. Viszont tényleg elég drágák.
  • CroftManor
    Na majd ma megnézem. Köszi.
    Egyébként a tengeri csatáknál van olyan küldetés, amit csak az Aquila fölfejlesztésével lehet megcsinálni? Elég drágák ezek a hajófejlesztések :/
  • bendáj17
    Olyan nekem is volt, felettébb idegesítő volt. Van valami hogy először az összekötőhöz kell menni majd utána csinálni a felszabadítást de lehet az mindegy.

CroftManor pc-n a T gomb hosszan nyomva a menüben ahol az egér rész van oda kattintva lehet elküldeni őket és megnézni mit tudnak. A szerződések vagy angolul Contracts részre kell kattintani.

Remélem tudtam segíteni. Én épp nem rég toltam végig újra, mondjuk idő hiány miatt nem sikerült a 100 %.

Föld alatti járatra talán ez segíthet: Underground
  • CroftManor
    Én már arra sem emlékszem hol lehet nekik feladatokat adni. Emlékszem rá, hogy volt ilyen funkció, mint anno a BHban, hogy el lehetett küldeni őket küldetésekre. Na de a 3ban hol lehet?

Na meg a másik gondom: nem találom a föld alatti járatokat. Egyszer sikerült 1et találnom, de már az se tegnap volt :/
  • Gary
    Nekem már nagyon ködös, főleg gép nélkül (munkahely rulez:Ð), de assz'em New York északi részén szinte semmi feladatot sem mutat a térképen. Legalábbis PC-n így volt.
    Hosszú időt töltöttem el a körbelovaglásával, hogy fölfedezzem, hol tudnám alkalmazni az Úttörők 5/12 pontját. :Ð

Ám elképzelhető, hogy előttem szóló bendáj17 kolléga föltevése lesz a helytálló és van olyan tanítványod, amelyiknek még tapasztalatokat kell gyűjtenie az Assassin címhez.
  • bendáj17
    Nem lehet az hogy TP-t kell szerezniük, mondjuk feladatokra kell elküldeni őket és a megfelelő fejlődés után lesznek assassinok vagy ezt rosszul tudom?
  • CroftManor
    Gondoltam visszatérek a single-be és megcsinálom a 100%hoz hiányzó szinkronizációt, de akadályba ütköztem. Vannak ezek a felszabadító küldetések, new yorki meg bostoni. Na már most nekem mind a két város fel van szabadítva, a térképen mutatja is a negyedeket, hogy felszabadult. Mégis a DNAban azt írja, hogy még nem avattam aszaszinná 1-2 embert. Ez hogy lehet? Pedig mind a 6 segítőmet csatába tudom hívni. Ráadásul a térképen semmit nem mutat.
  • chev85
    Az a baj, hogy a launcher által letöltött patch kínlódik.
  • MerlinW
    Ha Windows 8-at használsz (te bajod:)), akkor trükközni kell:

cmd (adminként)
    subst Z: \\gépneve\e

ahol a gép neve a gép neve:) az e pedig a meghajtó, amin a játék van.
    ezután nyomj retry-t a patch telepítőjére.

Ha Win7-et használsz, akkor mind a C meghajtón is kell pár GB szabad hely.

Ha XP-t használsz, akkor telepíts Win7-et:)

Egyébként használd a játék launcher-ét, automatikusan letölti az összes javítást. Egyébként is 1.06-nál járunk, nem kell neked az 1.01...
  • chev85
    Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy miért van az, hogy mikor telepíteném az 1.01-es patch-et azt írja ki, hogy nincs elég szabad helyem? Pedig több GB-nyi is van. Amikor régebben fennt volt a játék ilyen baja nem volt. Köszönöm ha válaszol valaki.
  • Gary
    Köszi!
    Kellemes összeállítás! Megyek is gyakorolni :Ð
  • CroftManor
    Na közben elkészült az Animus shield & Drop stun videó :)
  • kopaszeger
    upsz köszönöm a válaszod
  • xido
    rossz fórum,de mielőtt neked esik mindenki,szerintem benyaltad a legújabb patchet,amikor elindítottad
  • kopaszeger
    üdv!!!!

Olyan kérdésem lenne, hogy nem voltam itthon 1 hétig nem is játszott senki a játékkal addig rendesen ment. Most próbálom indítani és csak fekete képernyő jön be. Sajna csak virágbolti verzió van meg.
    Valaki esetleg tudna segíteni?

Előre is köszönöm a választ.
  • Gary
    Jaja, szoktam ilyesmivel próbálkozni, de ritkán sikerül csak. Vagy későn próbálom eldobni, vagy a fókusz megint őt adja be.
    Mikor nagyon rajta voltam ezen a befog-eldob mókán, akkor figyeltem meg (amit jó pár pro játékos videójában is látni), hogy befogom a célom, majd feltűnősködöm (de nem riasztom meg), hogy befogjon, mint üldözőjét, akkor közelítek eldobom a célt és mikor le akar vadászni, füst vagy kés neki. Ekkor már ő lesz az üldözőm, és leüthetem. Párszor bejött, de gyakorolni kell.
    Ezt a drop stun-t is. Vagy ez már az inverz? :Ð
    Amikor üldöz, falra föl egy kicsit, majd leesel és leütöd. Vagy magasabbról odaugrasz és stun. Volt az a másik videó, ahol a tetőre utánad mászó üldöző elől kicsit elszaladsz, majd mikor fölkapaszkodott, kicsit visszalépsz és stun. Ez is csak néha sikerült, meg az ACR drop stun-ja is néha bejön még.
    Úgy nem, hogy várom, hogy lehulljon elém az üldözőm, csak úgy, hogy leugrok, visszafordulok, elszaladok alatta vagy oldalra, majd vissza és stun.
    Nagyon érezni kell a határokat. Nekem fogalmam sincs, meddig terjed a kill és meddig a stun zóna.
    Néha, a pálya felén átrepülve ütnek le, ölnek meg.
  • CroftManor
    Xboxon azzal a gombbal tudom eldobni a célpontont, amelyikkel befogtam. Tegnap jól elvert egy srác, aki így próbált leütni. De ugyan ez működik öléssel is, ha hirtelen leugrasz és egyből nyomod a killt, akkor még honorable death sincs számára. A legjobb megoldás ilyenkor az, hogy mikor próbálna valaki leütni ezzel a módszerrel assassinate-ben, akkor gyorsan elengeded a célpontot és dobsz egy füst bombát. Ekkor Ő válik az üldözővé és leütheted.
  • Gary
    A cél eldobás trükközés miértjét értem, csak mivel nincs dedikált gomb rá, mint anno a Brotherhood-ban, így nekem csak nagyon ritkán sikerül. Csak a befogás gomb van, így gondolom, nem eldobom a célt, hanem újra befogom...

Na, ja, nem kell a falon lévő célpont alá menni, de amikor csak alacsonyabb tetőn van, illetve az a lényeg, hogy magasabban legyen, mint Te. Akkor feléd UGRIK és akkor is leüt!

Itt egy írás a drop-stun-ról, de ez pont az ellenkező irányt ecseteli. Aki ugrik feléd, azt ütheted le: http://forums.ubi.com/archive/index.php/t-727975.html

Tutorial videó

Hmm... de régen játszottam ACR multit, ott pont ezt a verzióját szerettem a stun-nak.