4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • CroftManor
    #4143
    Az összes kijárat megvan nyitva? Nekem úgy lett meg, hogy végigmentem az összes lehetséges útvonalon és ha megtaláltam az egyik kijáratot, akkor adta hozzá a szinkronizációhoz.
  • xido
    #4142
    számíthat a bejárt mellékutak is,nem csak a kijáratok?
  • FLaci16
    #4141
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy nekem miért írja a játék, hogy a New York déli alagutakat 84%-ban fedeztem fel, amikor mind a 11 bejárat meg van nyitva. A játék magyar nyelvű és eredeti. Szeretném 100%-ra végigjátszani, azért érdeklődöm. Mással is előfordult már ilyen?
  • Hunor1
    #4140
    kösz nagyi
  • ratgab
    #4139
    Van.
  • NagyiBMX
    #4138
    Van neki: AC4 topik
  • Hunor1
    #4137
    hello. az AC 4 -black flag -nek van már topikja, vagy itt lesz kitárgyalva?
  • ProGabe #4136
    Ebből van, ami csak DLC-ben van benne, vagy a Uplayen kell megvenni (Ezio ruhája):
  • bazsika00010109
    #4135
    szia hogy lehet plussz ruhát szerezni ?
  • CroftManor
    #4134
    Akit esetleg még érdekel a multiplayer: Artifact Assault trükkök - Láthatatlan & teleport
    Ezzel a módszerrel könnyen ellophatod az ereklyét :D
  • bazsika00010109
    #4132
    nekem a kúriában 1 ruha van :( hol tudok szerezni ?
  • bazsika00010109
    #4131
    szia kéne egy 100% mentés !
  • bendáj17
    #4130
    szívesen, remélem sikerült megtalálni.
  • bazsika00010109
    #4129
    köszi
  • bendáj17
    #4128
    A Kúria pincéjében vannak a ruhák, a kereskedőnél is lehet venni, meg a színeket lehet változtatni.
  • bazsika00010109
    #4127
    sziasztok !
    új vagyok viszont az assasin\'s creed 3-al rég óta játszok !!
    egy darab kérdésem lenne !
    ha lehet öltöztetni az embert ( single playerben ) akkor hol ?
  • Gary
    #4126
    Apró kedvességek a programtól. Multiplayer, assassinate.
    Ugyan ezek velem is előfordultak már számtalanszor.

  • xxxpaulxxx
    #4125
    Nekem is tetszene... ha nem lenne iszonyat bugos:)
    Gyakorlatilag nem tudok tovább jutni. Most tartok ott, hogy elmondja a játék, hogy így meg úgy vigyázzak az őrkutyákkal... aztán beutasít egy bokorba. Bemegyek, de amikor kijövök onnan, már nem tudok futni, képességet aktiválni, farkasfalkát hívni, fegyvert használni...etc:D
    Ezen felül rengeteg hiba volt már eddig is + úgy az egész összkép rohadtul igénytelen az alapjátékhoz képest. Ugyan ez volt a gondom a Darksiders 2 DLC-ivel is (ami az igénytelenséget illeti... de azok legalább nem voltak bugosak).

    No de majd később megpróbálom újraindítani a questet, vagy nem tudom... hátha, viszont ezután kétszer is meggondolom, hogy veszek-e story DLC-t bármilyen játékhoz, árulják akármilyen akciósan.:D
  • MerlinW
    #4124
    Nekem tetszettek.
  • xxxpaulxxx
    #4123
    Atyaég... ilyen egy fércmunkát, mint ez az Infamy... Iszonyat zabos lennék, ha a DLC-ket teljes áron vettem volna meg, de azért ez így is fáj.
    Könyörgöm... szokjanak már le a készítők a "story" DLC-zésről... ha azok kb egy flashjáték szintjét sem ütik meg.
  • grebber
    #4120
    Azért kéne steam-re mert ott a kártyás mókából ingyen meglenne a season pass :D 10 eurót nem fizetnék érte!

  • a.carkey
    #4119
    No igen. Roppant hülyeségnek érzem, hogy ha a kezdetekkor steamen is fut, akkor ott nem lehet alapból azt aktiválni.
  • xido
    #4118
    na ezért nem 0day nekem,hanem az utolsó kiadás
  • grebber
    #4117
    Ja csak beleéltem magam mert steamen ingyen lenne, de nekem meg dobozos ac 3 van meg :-(
  • xido
    #4116
    igen,az minden játéknál az addigi és az összes elkövetkező dlc-t jelöli elvileg..itt a 3 részes Washingtont,a maya pályát,a multi cuccokat..
  • grebber
    #4115
    A season passban minden értelmes single dlc bentvan?
  • xido
    #4114
    addig lődd ezeket az egyforma dögöket,amíg a küldetéslistában nem kezdi el kipipálni és akkor jegyezd meg az utolsó elejtett dögöt :)
  • CroftManor
    #4113
    Csinálj már róla egy képmásolatot légyszi!
  • BONO
    #4112
    Amit most elmondtál az alapján most 34 db van belőle a kelléktáramban! :D
  • xido
    #4111
    vékony agancstalan pici törékeny :)
  • BONO
    #4110
    Akkor küldj már nekem egy képet a játékból az őzikéről, mert én már mindenre vadásztam, de hátha neked lesz igazad, és még őzikére nem!:D
    Előre is köszönöm a segítséged!:D
  • CroftManor
    #4109
    ÉS akkor mi a probléma? :D A Venisonnek több jelentése van, ebben az esetben őzikét jelent. Tehát neked őzikére kell vadásznod, nem szarvasra.
  • BONO
    #4108
    Szia!

    A jávorszarvas hús az meg is van nekem már csak a Venison kell abból 5!
    Már csak ennyi kell a 100%-hoz!

  • xido
    #4107
    Lexingtoniaknak mire sikerült 5 pumát levadásznom,az egy örökkévalóság volt :)
  • CroftManor
    #4106
    Én nemrég csináltam meg teljesen a szállítói feladatokat, különösebb gondom nem volt vele. Egy fontos dolgon átsiklottatok: jávorszarvashús kell ÉS abból is 5 darab! :D Elk meat 5/5 kell.
  • BONO
    #4105
    Tudom, eddig ezt vadásztam, de semmi!
    A vadászlánynál csak szarvasbőrt lehet venni sajnos! Lopássál is próbálkoztam, de ott csak pl. homok, édesvíz, macskamentát stb. lehet kapni. Barkácsolni is próbáltam, de ott se találtam semmit sajna!
    Megpróbálom a vadászással, hát ha valahogy sikerül!:D

    Köszi, remélem igazad lesz!:D
  • Gary
    #4104
    A venison a szarvashús. Ő lenne a deer. :Ð

    Már nem emléxem, hogy lehet-e szimplán szarvashúst venni boltban.
    Talán, a vadász leányzó juttat a tanyára belőle, ez nem 100%!
    Lopással? Háát, én nem hiszem, hogy szarvashúst nekem beadott volna mikor élő embereket - főleg akaratlanul (gyors sétálás és lopás gomb ugyan az) - megloptam. Hullarablásnál sem rémlik.
    Legegyszerűbb a vadászat.
    Bár, én nem nagyon barkácsoltam a tanyán semmit (kivétel az újdonság varázsa, utána nem pepecseltem velük), így vadászással szerezhető dolgaim mindig voltak.

    Kitartás, össze fog az jönni!
  • BONO
    #4103
    Eddig meg van a só, a nyúlhús, a jávorszarvashús és a kenyér, amit küldtél linket úgy írja, hogy Venison! Persze, megszoktam nyúzni az állatott! De amúgy, a feladatotthoz ezt írja "Szerezd be a kért tárgyakat vásárlással, kézművességgel vagy lopással? Az első kettővel bárhol néztem, nem tudtam, a lopásnál lehet szerinted?
  • Gary
    #4102
    Ezen infó alapján, jávorszarvas hús kell.
    Az itteni infó alapján, húst, szőrmét és szívet lehet kinyerni a levadászott állatból (az élőhelyük is föl vannak tüntetve).

    Egy ostoba kérdés: meg is nyúzod az állatot? :Ð

    Elképzelhető, hogy földolgozod a cuccot a tanyán és csak sózott, füstölt állapotban van a "raktáradban"?

    Esetleg, valami bug és nem jelenik meg a listádon. Próbáltál venni húst? Ha lehet egyáltalán... Bár, a tanyára telepített vadász leány (Myriam) szokott készletre termelni.

    Hirtelen, nincs több ötletem.
  • BONO
    #4101
    A jávorszarvasra gondolsz? Mert akkor igen!