4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • MerlinW
    #4185
    A VGA-d alsó-közép kategória, a procid kicsit sovány (~6 éves technológia), maxon nem nagyon fogsz játszani újabb játékokkal, viszont ha kikapcsolod az élsimításokat illetve játszol kicsit az árnyékokkal, akkor nem kellene gondnak lennie. 30-40 fps-nél többet max a csúcskategóriától várj, még az én gépemen sem fut stabil 60-al.

    Üdv a 21. században a konzolok és portok idejében:)
  • argo001
    #4184
    Csak arra tudok gondolni, hogy procilimites a játék, merthogy a Revelations sem pörög úgy, ahogy kéne (igaz, az legalább nem akad, de relatíve kevésnek tartom azt a 30-40 fps-t). Lehetséges ez? Esetleg valaki tapasztalt már ilyet, és meg tudta oldani? (Jövő héten meg fogom lesni a laptopomon is a játékot, utána kell járnom, mi ez.)
  • argo001
    #4183
    Fel vannak telepítve a javítások.
    Nem kellene gondnak lennie, mégis gond van. :D
  • MerlinW
    #4182
    Ha az összes javítás fel van telepítve, akkor nem kellene gondnak lennie. Ha nem eredeti, akkor pedig irány az off/warez topik.
  • argo001
    #4181
    Sziasztok! Van egy problémám, sajnos az Assassin's Creed 3 borzalmasan laggol. Q9550-el játszanék, HD6850-es kártyával támogatva, és bizonyos pontokon jól fut a játék, bizonyos pontokon meg élvezhetetlen. Maximum grafikán próbáltam, persze lehet írni, hogy ezek már nem olyan új hardverek, csökkentsem a részletességet. Kipróbáltam a játékot minimális grafikai beállításokkal is, ugyanúgy fut. Létezik erre valamilyen megoldás?
  • CroftManor
    #4180
    Sztem a kötél verőre gondolsz. Első találat.
  • Orkodo
    #4178
    75%-on vagyok. Már csak a tollakat kell összeszednem, és van még három tengeri ütközetem. A bostoni bunyósok közül New York-ban a matrózt nem tudom megverni, szinte esélytelen. Ti hogy birkóztatok meg vele?
  • Orkodo
    #4177
    Értem! Köszönöm szépen!!
  • xido
    #4176
    a birtokodra tudsz majd jómunkás embereket toborozni,azokkal lesznek majd mindig szintléptető küldetések és ők fogják majd azon anyagokat prezentálni..amiket kombinálni majd receptekkel tudsz..lesz majd amit majdnem a főszál vége felé fogsz csak tudni előállítani..
  • Orkodo
    #4175
    Kihagytam, de be fogom pótolni, ha ezt kijátszottam! :)
  • MerlinW
    #4173
    Ööö a Revelations-t kihagytad? Az a Brotherhood szerves folytatása. Vagy a sztori nem érdekel?:)
  • Orkodo
    #4172
    Sziasztok!

    Az Assassin Creed Brotherhood után nekem a III-as elég nagy ugrás volt. Megvettem eredetiben, 3.000 forintot simán megért.
    Olyan kérdésem lenne, hogy a főkönyvben rengeteg receptem van, de hiányoznak hozzá nyersanyagok... Hogyan tudok azon nyersanyagokhoz hozzájutni? És ha hozzá is tudok jutni, és el tudom készíteni a receptet, avval a tárggyal mit tudok kezdeni? Eladom?

    Várom válaszotok!
  • Newil77
    #4171
    A rosseb egye meg,ekkora egy lámát ,mint én.
    Köszi erre nem gondoltam...banyek...banyek... :)
  • CroftManor
    #4170
    Nem kell körbemászni, csak meg kell kerülni a kunyhót. Arra nem gondoltál, hogy youtubeon megnézd a megoldást? Katt a linkre.
  • Newil77
    #4169
    Egy kérdésem lenne,nem először fordul elő,hogy bug jön a játékban és nem tudok tovább haladnia történetben.Nem érzékeli az adott billentyű lenyomását.Most éppen a 4. "szekvencia" részénél tartok amikó kikéne menteni azindián zanyámat(ajtó betörés helyett körbe mászni kívülről),de hiába nyomkodom a "spacét" semmi reakció a játék részéről(nem ugrik,mászik fel).Tőlem van egy pár,de ettől még nem haladt előre a sztori.
    Esetleg valakinek valamilyen ötlet erre a bughalomra?
  • Mayorpapa
    #4168
    tegnap este végre sikerült belépni a szerverre ...
  • Steve Q
    #4167
    Routered van? Próbáld meg kihúzni, és csak
    modemmel netezni.
  • Mayorpapa
    #4166
    ma tettem fel a játékot, EREDETI! Egész nap próbálok belépni a Ubisoft szerverére, hogy aktiválhassam a Speciel Edition kódot, de egyszerűen nem tud csatlakozni, állandóan kiírja kb. 1 perc után, hogy most nem tud csatlakozni, próbáljam később, de már egész nap próbálkoztam. Más se tud belépni a Ubisoft szerverére?
  • xido
    #4165
    a serial lekérdezés megvan..az alapkóddal aktiváltam szerencsére..
    akkor a dlc kód a rejtély egyelőre
  • xido
    #4164
    Na mi is van olyankor,ha extra kódot nem fogad el?
    Adott egy mindent tartalmazó Washington edition..
    én balga azt hittem,az már így fel lesz telepítve,de nem,hát extra menüben kódot írok..már felhasználva meg ilyenek...
    a dobozban 2 kód van..ac3 és washington edition..van egy olyan sanda gyanúm,hogy annak idején utóbbival aktiváltam a játékot.az lehetséges,elfogadta azzal?..nincs esély megnézni valahol,milyen kulccsal van beregisztrálva?
  • glights
    #4163
    Köszi mindenkinek, igyekszem megoldani!
  • Gary
    #4162
    Jaja, bejátszás és a másik végez vele, de az már csak az utószó. :Ð

    CroftManor igazat szólt! A videóban is mondja közben, hogy véletlenszerűen osztja, hogy melyik a tábornok. De látszik is a piros bogyó a feje fölött. A többi hasonszőrű, csak fölfigyel Rád, de nincs bogyójuk.

    Én is átsiklottam efölött, mert "engem ne szúrjon má' ki senki" megfontolásból, kiegyenesítettem az EGK-jüket. :Ð
    Mellesleg meg, olyan helyeken sétálnak, hogy ez eleve adja magát! Csak a tábla hiányzik a nyakukból: Potenciális áldozat vagyok! :Ð
  • CroftManor
    #4161
    Erre a részre én is emlékszem. A belinkelt videóban a 2. percnél öli meg a tagot. Azt megcsináltad?
  • glights
    #4160
    Igen erről a részről beszéltem, amit belinkeltél! Minden részfeladatot megcsinálok jól, és a tábornokot is lekardozom, de tulajdonképpen nem én ölöm meg, mert miután összeesik bejön egy kisfilm és abban egy másik társam lövi le! Ezt az egy feladatot nem pipálja ki nekem: "Find and kill the general"
  • Gary
    #4159
    Nah, most jól megnéztem!
    Ha fölfedeznek, deszinkron és kezded elölről.
    Ha nem szabadítod ki a rabokat, nem megy tovább a játék a harcolós, erődbe bejutós részig. Itt a 3 sarokölés a kérdéses, azt az utoló szabadításig kell megcsinálni.

    A sortüzet a kapuból is indítják, tehát, elég messziről is eltalálnak. De ekkor jelzi is, hogy nem sikerült ez a része a feladatnak!

    Ha bejutottál is kaphatsz sortüzet, mialatt megpróbálod Silas-t megölni!

    Neked minden küldetést bebogyóz és úgy nem 100% ez a rész?
  • Gary
    #4158
    Arra emléxem, hogy ennek én is többször futottam neki, pont emiatt a hülyeségek miatt! A végére már utáltam is, mert rohadt hosszú :Ð
    (Lesz még ezen a helyszínen egy őrkutyás mókázás is!)
    Pontosan nem rémlik miket vétettem, de többnyire az, hogy fölfedeztek. Talán, még hullát sem hagyhatsz szem előtt...

    Tulajdonképpen, ami kell a 100%-hoz:
    1. ne fedezzenek föl míg
    1. 3 sarok ölés
    2. kiszabadítod a rabokat
    2. kerüld el a sortüzet
    3. öld meg a tábornokot

    Nem lehet, hogy benyelsz egy sortüzet? Bár, mintha csak ez a két négyszereplős lövés lenne... Ha ketten összeállnak, az nem számít?
  • xido
    #4157
    pont erre gondoltam és én is elvérzek mindig..de lehet már csak azon,hogy mindig beszívom a sortüzet..
  • Gary
    #4156
    Erről van szó:
  • glights
    #4155
    Asszem nem egy epizódról beszélünk, tudom, hogy te melyik részre gondolsz, de az nem ugyanaz...
  • xido
    #4154
    van valami köcsögség benne,ami a nyílt konfliktus elkerülésére figyelmeztet..ilyenkor lehet az,hogy van egy kiskatona,aki elszalad és hívja az erősítést..és akkor máris bukta..
  • glights
    #4153
    Még többé kevésbé az elején a játéknak, Haytham Kenway-tkell még irányítani és éppen a vöröskabátosok egyik táborába kell bejutni egy rabszállító kocsival. Mindent frankón megcsinálok, elengedem a rabokat, nem vesznek észre, megcsinálom a 3 db "sarokból ölést", kivédem a lövéseket, majd elméletileg legyőzöm a tábornokot, de ezt mégsem veszi elintézettnek. NEM ÉRTEM!
  • xido
    #4152
    sok feladat több apróságból áll,hogy 100% legyen..lehet más hibádzik onnan...ez hol van pontosan?
  • glights
    #4151
    Üdv! Olyan gondom lenne, hogy a második epizód utolsó küldetését az istenért nem tudom 100%-ra megcsinálni, holott minden egyes részfeladatot hibátlanul végigviszek! Valamiért nem pipálja ki a "Find and kill the general" feladatot, holott harcolok a célszeméllyel és le is győzöm, aztán automatikusan kisfilm következik és abban az egyik társam lelövi! Mit nem csinálok jól? Előre is köszi!
  • xido
    #4150
    tud ám bosszantani,mikor a játék befejezése körül vagy utána fedezek fel lehetőségeket,amik megkönnyítettek volna küldetéseket
    társfórumban kollega prezentélt egy AC Legacyhoz hasonló elfoglaltságot,ami egy szép achievment rakás a 3 és a 4 részhez..és miközben bohóckodok,rájövök,milyen klassz dolgokat lehet művelni pl a kötélfullánkkal..mit össze rohangáltam a vörös hiúz után..közben simán pár méter után leszedhettem ezzel...ehh:)
  • Krysael
    #4149
    Általában az ilyen típusú "hibákat" ki lehet küszöbölni ha rendszergazda módon indítod el a játékokat. Jobb klikk->Futtatás Rendszergazdaként.
  • MerlinW
    #4148
    Van a fejlécben egy "OFF/Warez Topik" k*va nagy betűkkel:)
  • fakereszt
    #4147
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne hogy a játékban nem tudok menteni
    elviszem a történetet odáig mikor a zöld sárkányba kell menni kilépek a játékból de mentés sehol.
    Valakinek valami ötlet?

    (A JÁTÉK NEM EREDETI)
  • xido
    #4146
    egyik se engedett soha..végig kell seggelni elsőre..utána bármikor belépsz,mehet a móka
  • FLaci16
    #4145
    A játékot lehet folytatni a sztori befejezése után? A készítők felsorolásából nem enged kilépni.
  • FLaci16
    #4144
    Amikor lemegyek az alagútba kiírja, hogy 11/11 és a térképen is megvan mind. A mellékutakat is próbáltam felfedezni, szerintem bejártam szinte mindent. Próbálkoztam olyannal is, hogy a déli részen lementem és járkáltam egy kicsit minden bejárat körül de az sem segített.