4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • --deathstroke--
    #4225
    Sziasztok, nekem is lenne egy problémám:

    A játékban nem tudok menteni, már ott tartottam hogy Haytham-el össze kell szedni a többi embert a kocsmánál.Ott kiléptem a játékból.Pár óra múlva amikor a játékba vissza akartam lépni, azt írta hogy: Failed to synchronize achievements. Ezzel nem nagyon foglalkoztam, utána kiadta hogy cloud savegame-ból vagy a local savegame-ból töltsem be a mentést.Local-t választottam, de semmi mentés sem volt a single playben...Kiléptem a játékból, és kipróbáltam a cloud savegame-t is de ott meg ezt írta ki: Failed to synchronize cloud saves...Utána beléptem a játékba, de semmi elmentett játék nem volt az egyszemélyes módban.Mit kéne csinálni hogy mentsen a játék?
  • milan1225
    #4224
    Bocsi az offokért probléma megoldva , karavánt kellet csak csinálni. Köszönöm a segítségeteket még egyszer ! ;D
  • milan1225
    #4223
    De hogy fejezzem be a tutorialt? már megcsináltam a lovaskocsit és el is indítottam és egyszer valamikor kiírta hogy nem tudtam megvédeni vagy valami ilyesmi és azóta semmit nem tudok csinálni
  • milan1225
    #4222
    Köszönöm a segítséget ! :)
  • Austin Bailey
    #4221
    meg kell csinálni a lovaskocsit, meg elindítani egy karavánt, és akkor lesz vége a tutorialnak.
  • Sirch
    #4220
    Szerintem épp a Tutorialt csinálod. Ha azzal végeztél, majd visszakapod az irányítást a menüben.
  • milan1225
    #4219
    Sziasztok mért van az hogy a tárgykészítésnél nem reagál rendesen az egér és billentyűzet? Magától átmegy tárgykészítésre és csak arra tudok entert nyomni, nem megy arrébb, ráadásul kilépni se tudok belőle, nem reagál billentyűzet se (egyedül az entert veszi)
  • Austin Bailey
    #4218
    ez világos, csak valahogy a 3-ban jobban siklik.
  • xido
    #4217
    ellenben a freeroam miatt több idő van megszokni és kitapasztalni annyira,hogy a végén már driftelve is ki tudjál kötni :D
  • Austin Bailey
    #4216
    nekem az volt az érzésem, hogy a 3-ban lendületesebben megy. Az igaz hogy a 4-ben többmindent lehet vele csinálni, de olyan nehézkesnek érzem.
  • MerlinW
    #4215
    Ez butaság. A 4.-ben sokkal jobb minden ami hajóval kapcsolatos. Hajó mozgás, víz viselkedése, minden.
  • Austin Bailey
    #4214
    viszont a 4. részben a hajó nem mozog olyan jól mint a 3-ban :(
  • MerlinW
    #4213
    Csak küldetéseken. A negyedik részben lehet szabadon.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.08.29. 21:24:35
  • mate23
    #4212
    Üdv! a hajóval lehet szabadon hajózni vagy csak küldetéseken lehet?
  • xido
    #4211
    vadássz sokat és add el a zsákmányt..konvojokkal vagy csak árusoknál..
  • mate23
    #4210
    Üdv! van csalás az assassin hez?
    vagy nincsen akkor mivel lehet a legtöbb pénszt keresni?
  • Gary
    #4209
    Ez segíthet:
  • Solyom2
    #4208
    Elakadtam a játékban, pedig már a legvégén vagyok. Megöltem Connorként a főgonoszt, a jelenben Desmondék megszerezták a kulcsot ami kéne, de nem tudom használni, mert azt mondják, hogy még csatlakoztatnom kell néhány energiaforrást, de nem tudom hol, csak rohangálok fel-le ebben a templomban, és semmi ötletem.

    Valaki tud segíteni?
  • Sirch
    #4207
    Akkor passz.
    Én elindítom a játékot, bejön a főmenü, és az opciók/grafika részen ott a felbontás/környezet/textúra/élsimítás/árnyék beállítási lehetőségek.
  • Blackhard89
    #4206
    beállítás/grafika ott van de 4 dolgon kívül semmi mást nem tudok beállítani
    még a felbontást sem ....
  • Sirch
    #4205
    Pedig ott van a játékon belül a főmenüben, csak elkerülhette a figyelmed.
    Beállítások/Grafika
  • Austin Bailey
    #4204
    Nekem úgy rémlik, hogy akkor tudod beállítani, amikor Desmond nincs az Animusban és akkor nyomod meg az esc-et
  • Austin Bailey
    #4203
    ha eredeti akkor nem tudom :D
  • Blackhard89
    #4202
    Sziasztok lenne egy tök alap kérdésem hol tudom beállítani a grafikát? se felbontást se direct semmit nem enged beállítani még csak nem is látom hogy hol lehetne.... options ba semmi szinte semmi nincs. Gondoltam hogy lesz egy olyan indító fájl hogy config de még az sincs. Ilyennel még nem találkoztam. ráadásul eredeti a játék....
  • Austin Bailey
    #4201
    szuper, mind a kettőre megtaláltam a választ, szóval kérdés megoldva
  • Austin Bailey
    #4200
    Sziasztok, lenne még egy kérdésem. Mégpedig az, hogy kinyitogattam az összes ládát Bostonban meg a Határvidéken, és mindenféle fegyvereket is kiírt a tartalmaként, és ezek a fegyverek sehol nincsenek. Rohadtul nem értem ennek a játéknak a működését, pedig a korábbi részeket is ismerem.
  • Austin Bailey
    #4199
    Sziasztok, elmondaná valaki, hogy a főkönyv hogyan működik? Csináltam ládákat meg hordókat, és el akarnám adni, de a karnavánnál csak azt írja ki, hogy "jelenleg nincsenek szállítmányaid", és nem engedi, hogy indítsak.
  • Austin Bailey
    #4198
    pl a black sails szerintem a karib tenger kalózai óta érett, és egyébként egy regényadaptáció.
  • MerlinW
    #4197
    Biztosan nem tudom, de elég szembetűnő, hogy az AC:B után kezdték forgatni a Borgia-t, AC4 körül a Black Sails-t, és a Da Vinci forgatókönyvét is 2012 körül írták. Aztán persze lehet, hogy csak véletlen egybeesés. A lényegen nem változtat, hogy mindhárom sorozat nagyon jó és a régi AC fanok nem fognak csalódni bennük.
  • Austin Bailey
    #4196
    ezt honnan tudod?
  • MerlinW
    #4195
    Sok sorozat indult az AC hatására: Borgia, Black Sails, Da Vinci's Demons. Mind jó anyag, ajánlom őket.
  • Austin Bailey
    #4194
    azt én is láttam, de nekem annyira nem tetszik. Egyébként a sleepy hollow is kapcsolódik a korszakhoz, csak az meg egy nagyon gyenge sorozat.
  • xido
    #4193
    Ha valaki a korszakot megszerette és filmeken is követi,Turn címmel egy 1776 körül játszódó sorozatba futottam bele,most jár a 6.résznél..
  • xido
    #4192
    A megvett példányod a Washington edition névre hallgat?..mert csak ahhoz jár a season pass utólagosan,aminek kódja oldja a Washington dlc trilógiát és még pár cuccot is..
  • ffxi
    #4191
    Estét!

    Mivel magyarázható meg. Hogy miután megvettem és beaktiváltam a SP-t a játékon belül. És mégsem elérhető a The Tyranny of King Washington

    A kód megbízható helyen lett vásárolva. Greenman Gaming. Másodszorra nem is engedett aktiválni. Azért próbáltam meg 2x, mert nem lett elérhető a The Tyranny of King Washington. De azóta sem elérhető.
  • MerlinW
    #4190
    A DLC-k online aktiválódnak, tehát bárhol bejelentkezel UPlay-en ott lesznek. Nem kell többször aktiválnod őket.
  • enye13
    #4189
    Sziasztok !
    Még csak most kezdtem el az AC3-at eléggé új játékos vagyok.
    Az eredeti Special Edition játék mellé kaptam egy exklusív tartalmú kódot. A tartalom 1 új mission és 1 db kovácsolt vas fegyvert ad. Ezt a kódot csak egyszer lehet aktiválni. A játékot először feltettem az asztali gépemre majd a laptopomra. A kódot pedig az asztalira írtam be. De a laptopomon játszok.
    Próbálom megadni a kódot a laptopon ,de nem engedi csak 1x lehet aktiválni. A kérdésem az, hogy ez a fegyver és mission csak egy adott gépre lehet tenni vagy az Uplay felület miatt a már korábban aktivált speciális tartalom meg fog jelenni később???
    Remélem nem b* el az eredeti kódomat.
    Várom a hozzáértő játékos társaim válaszát.
    ÜDv Enye13
  • Orkodo
    #4188
    Köszi! Időközben én is megtaláltam ezeket a YouTube-on. Majdnem agyf*szt kaptam már, hogy némelyiket nem tudtam elverni! :) Végigjátszottam. Most már csak a kiegészítőt kelleném megvenni a uplay shopban. Remélem azt is Magyar felirattal adják.
  • MerlinW
    #4187
    Itt van egy kis hekk, prbáld ki.
  • argo001
    #4186
    Láttam én már szarul portolt játékokat, nem kell őket bemutatni. Nem a grafikai részletességgel van bajom, én levenném, le is veszem, csak az FPS-szám nem változik semmit. A legalacsonyabb grafikai beállításokon sem. De azt hiszem ezt leírtam már..