4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • Anonymusxx
    #4265
    A többi rész megvan, még valami bundleből szedtem össze őket, amiben benne volt egy csomó rész...
  • xido
    #4264
    Ha elejétől mész és be is gyűjtöd őket,akkor az Odyssey full kiadást várd meg a karácsonyi akcióban,ahhoz társul a remaster..viszont nem magyar feliratos..
  • Anonymusxx
    #4263
    Hamarosoan belekezdenék az Assasin Creedbe, de nem tudom hogy a 3. részének érdemes-e beszerezni a remastered részét, ha megvan a régi kiadás.
    A steamon rengeteg negatív értékelést kapott, és amúgy is elég drága akcióban 20 dollár.
    SzerinteteK?
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2019.10.10. 20:50:45
  • grebber
    #4262
    AC III Remastered: Fejlődni fog a lopakodás is
  • grebber
    #4261
    Ac 3 remasteredhez jár a Liberation HD is

  • Gary
    #4260
    Hátha a multit is megpiszkálják és nem csak elvétve lesznek benne játékosok! :)
  • grebber
    #4259
    A felújított Assassin's Creed III külön is kapható lesz
  • AnuluWork #4258
    Nem, megvan az ACIII kezdetek óta, jópár kieggel. Feleslegesen nem aktiválom (steames volt, talán az egyetlen ACm ami steames), nehogy eltűnjön. Ezért kérdeztem.
  • Blacus27
    #4257
    hali tudnátok segíteni? nekem a szóköz nyomásával nem akar gyorsan menni és nem érem utol az indián nőt
  • Blacus27
    #4256
    köszi rájöttem
  • Blacus27
    #4255
    hali kellene 1 kis segítség egyszemélyes módban a pincében a lencsék beállítási sorrendje köszi
  • grebber
    #4254
    Csak az alap. Kiegeket vedd meg ahow a Crewnál. Nem véletlenül így osztogatják....
  • AnuluWork #4253
    Ebben a freeben benne van az összes kieg, vagy csak az alap?
  • Gary
    #4252
    Nekem 0 day volt meg a játék, de szerintem, nincs leállítva!
    Már csak azért sem, mert tegnap - ha nehezen is sikerült csatlakoznom, de - nagyon sok 1-10 szintű játékossal volt tele a multi!
    Ami DLC-t tukmálni akar, abban új pályák és karakterek vannak, nem feltétele a többjátékos módnak!

    Utoljára szerkesztette: Gary, 2016.12.08. 14:13:11
  • JethroHUN
    #4251
    Multiplayere le van állítva ennek a játéknak? Akkor már értem miért adják ingyen...
  • JethroHUN
    #4250
    rendben, köszi.
  • grebber
    #4249
    Mindenkinek akinek van uplay accountja
  • JethroHUN
    #4248
    teljesen új accointra is ingyenes a játék, vagy mi kereteken belül van ez az akció?
  • Gary
    #4247
    Tudom, nem vigasz, de nem vagy(unk) vele egyedül:
    http://downdetector.com/status/uplay
  • Krisztiam #4246
    nektek működik az uplay? mert nekem nem
  • Gary
    #4245
    Csodás!
    Gyertek majd multizni is! :)
  • wedge31
    #4244
    Már meg is kaptuk.
  • Gary
    #4243
    Az AC III. lesz a UBI ajándék játéka decemberben!
    Hátha, a multi is megtelik játékosokkal! :)
  • Botond #4242
    Szép ez.
  • Shep
    #4241
    Köszi.
  • xido
    #4240
    Minden ubi játék követeli a saját kliensét steam mellett is sajnos..
  • Shep
    #4239
    A steames verzió is uplayt igényel?
  • Czobi
    #4238
    Nincs benne se doktor, se vért. Magadtól gyógyulsz, várni kell, harc közben pedig néha csak védekezni, hogy addig is töltődjön az életerőd.
    A 3 már nem volt annyira könnyű, mint az Ezio-s részek, ebben azért időnként meg lehetett halni is. :)
  • Gary
    #4237
    Úgy rémlik, hogy ebben a részben már automatikus a gyógyulás. Csata közben nem, de csata után, vagy a csatából való elmenekülést követően, egy kis idő elteltével lassan visszatölt. Mintha a körözési szin(t) függvénye lenne. Piros - nem tölt, sárga vagy alap helyzet - töltődik az életerő sáv.

    Érdemes gyakorolni az ellentámadást, mert csodaszép és hosszú kill strike-okat lehet összehozni! :Đ
    A Washington DLC meg rá tesz pár lapáttal az egészre!

    Közben ezt találtam: Health Infó

    Ez alapján, lehet, hogy csatában is tölt, csak lassabban? Én már csak a multiját szoktam játszani, abból meg kispórolták az életerő csíkot! :Đ
  • tfrecc
    #4236
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. Végignyomtat az AC-ket Revelations-ig, most tartok a 3-nál, viszont nem találok sehol doktort, illetve nem tudok vértet venni. A vegyesboltot vágom, de ott csak fegyverek és muníció van, viszont így, hogy nincs dottore, ha többen jönnek rám, könnyen elgyepálnak. Valami tipp esetleg? Utánakerestem a neten, állítólag biz. küldetéseket kell megcsinálni, hogy tudjak orvosságot venni de eddig nem jutottam semmire.

    Köszi előre is
    tfrecc
  • MerlinW
    #4235
    Washington kampány tényleg jó. Az alapjáték alternatív világában játszódik, ahol

    Plot spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Washington királlyá koronázza magát az alma megszerzése után és világhatalomra tör:) Connor természetesen nem hagyja ezt annyiban. Ugyanúgy közrejátszik ebben is Jefferson, Franklin és egyéb történelmi személyiségek. Emellett Connor minden epizódban igen látványos és hasznos speciális szellemképességeket kap. 3x 1-két órás epizód. Szerintem ne hagyd ki.
  • tfrecc
    #4234
    Sziasztok!
    Köszi a válaszokat, gondolkodtam a Washington edition-ön, még így is, hogy sokkal drágább, és úgy néz ki, a hozzászólások alapján fogok tudni választani.
    Üdv: tfrecc
  • MerlinW
    #4233
    Arról nem is beszélve, hogy a DLC kampány jobb, mint az alapjáték:)
  • xido
    #4232
    ráadásul egy perfekcionista játékgyűjtő minden dlc-t beszerezne,amit lehet,tehát ha árban a plusszostel bírnád,azt vedd meg..
    jómagam azt vettem meg teljes áron,mikor megjelent,pedig addigra a sima kiadás ára már a harmadára esett
  • MerlinW
    #4231
    Washington-ban van +6 órányi móka.
  • Czobi
    #4230
    Nekem bejöttek azok a dlc-k, ha árban nincs nagy különbség, akkor sztem a washington edition-t válaszd.
  • Sirch
    #4229
    A Special Edition tulajdonképpen az alapjáték hozzácsapva az előrendelői bónuszok, ami igazából említésre se méltó (egy egyedi pisztoly, meg egy opcionális küldetés).
    A Washington Edition meg tartalmaz minden DLC-t, beleértve egy önálló kampánysorozatot.

    Hogy melyiket érdemes megvenni, szerintem már te is el fogod tudni dönteni, mire a Revelations végére érsz.
    Én négy Assassins Creed után már nem igényeltem, hogy DLC-k beszerzésével még jobban elnyújtsam a sorozat végigjátszását, függetlenül a plusz tartalmak minőségétől.
  • tfrecc
    #4228
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mi a különbség az AC3 special edition és a Washington edition között? Szerintetek melyiket érdemes megvenni? Még csak az 1.-nél tartok, Revelations-ig megvettem már mind a 4-et. Köszi előre is.
  • CroftManor
    #4227
  • MerlinW
    #4226