4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • Myselor
    #3525
    srácok valaki megtudná mondani nekem hogy.van nekem egy FC3 ugye kódos a multi,szintén az AC3nak is.ugye elcserélném ezt a másikra,akkor az uplay passal tudok multizni?vagy új kell hozzá mert szar fos az uplay?remélem érthető a kérdésem,és köszi a választ aki segít nekem:)
  • tommygear
    #3524
    amúgy ez a játék hibátlan, hogy egy patch nem érkezett a megjelenés óta? :D
    vagy szimplán leszarják az optimizálatlan pc verziót..? persze szarból nehéz várat építeni
  • cRusa1deR
    #3523
    Hasonlóval már én is találkoztam. Pár hete éppen Manhunt-ozom, amikor belép egy 10 csillagos. Mondom oké, sokat játszik, meg blend-ből mérgezett miegymás. Szóval öreg motoros lehetett. Két percre rá belép egy másik, nyomom a Tab-ot, aztán egy kicsit le is dermedtem mikor látom hogy a gyerek neve mellet ott a 99 csillag. De semmi extrát nem mutatott fel csak futkozott fel-alá. Azt hiszem him696 volt a nickneve.
    De mintha olvastam volna valami olyat, hogy Erudito kreditérrt lehet vásárolni XPboost-ot.
  • TopGun
    #3522
    A lerohanas az erdekes moka lehet! :)
  • Gary
    #3521
    Kis szőrgombócok nem vadásznak rád. A közepesektől kezdve már igen! :Ð
    Egyébként, a macinál is összejöhet a korábban említett, első támadást kivéd, majd veszettül nyomogatott kill gombbal leteríted.
    De, ami még mókás, hogy próbáld meg lerohanni :Ð
    Nekem, a teljes játék alatt kb. 3x sikerült. Ha meg nem, úgy is pofozkodás lesz.
  • Gary
    #3520
    Na igen, de amikor láttam, ez a fickó már százszor érte el az ötvenedik szintet november óta???
    Kicsit sántított a dolog, ezért néztem meg a karakterlapját vagy 5x.
    Max. 1600-as öléssel, és 3.03%-os győzelemmel... ugyan már!
    Később ránéztem és 2-esre csökkent! Ördög az Animusban? :Ð

    Nem dicsekvés, de nekem 2000 pont a legjobb kill. :Ð
  • TopGun
    #3519
    Köszi a térképet, úgy tervezem, hogy ma este "kis szőrgombócok"*ra fogok vadászni, vagy ők rám! :)
  • TopGun
    #3518
    Az erodnel mondod? az erdot?
  • Tommyr
    #3517
    Kész az AC3 elindul!:)
    Így 1 hónap után már ideje volt?:D
    Nagyon jó kis game,multit még nem próbáltam,először sztori..
  • MerlinW
    #3516
    Nekem 1400pont volt a legjobb ölésem:) Extreme Variety-vel (600p) nem nehéz elérni.
  • Gary
    #3515
    [REL]dok1270-nel játszottatok már PC-n? 99-es presztízsű játékos. Vajon hogy? Magánélet semmi? Hja, valahogy meghekkelte. Nézem a karakterlapját és győzelmi aránya 3.03% Max. 1600 pont egy ölésért...
  • CroftManor
    #3514
    Multiban elvették a Halálos Árnyék pályákat...nagyszerű.
  • ProGabe #3513
    Semmi patch még mindig? Szarja össze magát az ubiszoft! -.-
  • Shiwo
    #3512
    itt van egy spéci térkép

    bal oldalt két kék jelölést fogsz látni, a kettő között félúton egy kis szigeten (görgővel vagy a + jellel rá tudsz nagyítani), látni fogsz 2 szürke jelölést... nah, ott jó sok maci "respel", ha nem is találsz kóbor szőröst, nyomukra biztosan bukkansz... sőt, nem csak a szigeten lesznek, hanem a szigettől délre eső folyópart szakaszon is
  • a.carkey
    #3511
    Bal felső erődtől nyugatra fel.
  • TopGun
    #3510
    Koszi az otletet, megfogadom, az a kerdesem, hogy medveket kb merre talalok a hatarvideken?
  • Gary
    #3509
    Nem attól fog fejlődni, hogy dolgoztatod! :Ð
    Neked kell "dolgoznod" a tanya-küldetéseken. Ha már nincs egyik térképen sem tanya-küldetés ikon, vidd tovább a történet fő szálát.
  • alonso83
    #3508
    légyszi valaki irja le hogy hogy kell fejleszteni az iparosokat Lancerel az asztalosal megcsináltam sok árbocot sok hordot de nem fejlödik
    mit kell csinálni? irjátok le légyszives!
  • The Protector
    #3507
    Nincs időhöz kötve.Bátran vadászgass.Ajánlom h medvére és hódra menny majd ezeket add el a karavánon.0befektetés sok pénzt hoz.Minél több pénzed lesz annál könnyebb dolgod lesz később és élvezetesebb is a játék.
  • TopGun
    #3506
    Azt hiszem most egy kis idore felfuggesztem a fo kuldetes szalat es vissza megyek a vadonba vadaszni tanulni farkasokat es medvet, szarvast olni foldrol es farol es premet gyujteni ahogy Shiwo es Yag tanitotta! Gondolom nem idore kell megcsinalni a fo kuldetest?!
  • Sylar9104
    #3505
    Köszi Gary !! :)
  • TopGun
    #3504
    Koszi a segitseget! A fene! akkor az volt a bajom, hogy amikor megjelent az "E" betu, akkor mint az orult kezdtem el nyomkodni, meg a szokozt is felvaltva, ezekszerint nem csoda, hogy a legtobbszor meghaltam! :( Ott mi a trukk, ahol kint a vadonban az indianok elkapnak 4 premvadaszt es nekem kell a nyomokat megkeresni, de amikor elemeznem, akkor jon egy kis film es latom, hogy kozben bejon egy farkas a kepbe es miutan vissza kapom a vezerlest azonnal tamad a dog! :(
  • TopGun
    #3503
    Koszi a tanacsokat! Latom Te nagyon erted mar a csiziot! :) Kiprobalom majd
    ma ha lesz ra idom :)
  • Gary
    #3502
    Én is ezt a kombót szeretem. A füst jó arra is, ha ellened használnak kést és le akarnak ütni. Persze ha Te akarod leütni az üldöződ, ő is használhat füstöt... PC-n szoktak is.
  • CroftManor
    #3501
    Igen így van. Én jelenleg prestige 10 vagyok Szinte márcsak kést használok leütéshez, méreg+füst bomba kombinációval.
  • Gary
    #3500
    Event-eken (eseményeken) úgy tudsz részt venni, ha kiválasztod az animus menüből (multiplayer menü, középen a színes háromszög), az event (esemény) pontot. Ha van éppen futó esemény, akkor esemény lejátszása ponttal, ha nincs, akkor ezt ki is írja, hogy majd később nézz vissza.
    Most még úgy tűnik van a Halálos árnyék (Stephen King-nek volt egy, erre a címre fordított könyve :Ð).

    Nekem úgy rémlik, hogy az első ötvenedik szint elérése után a szinted mellé nem kapsz semmit. Majd utána leszel 1 és csillag, ha eléred másodszor is az ötvenedik szintet. Szerintem.
  • Gary
    #3499
    Én csütörtöktől ma délutánig nem voltam AC3 közelben. Most megnéztem és a 30000 pont az közösségi kihívás volt. Már hatalmas pipa figyel mellette, sz'al köszönet mindenkinek, aki (tudatosan vagy anélkül, de) segítette a megszerzését!
    Szerintem, nem is valós időben frissült...

    A feloldott állományok (Kormányzó-, felföldi-, sakál Hekk), várhatóan majd egy-egy játszható karaktert előjeleznek? Mert, most még csak a szokásos 16-ból lehet válogatni.
  • HATÁRVIDÉKFEJŰ
    #3498
    erre én is nem rég jöttem ráá.:D
  • Sylar9104
    #3497
    Srácok, bocsi, hogy ennyire alap dolgot kérdezek, de hogyan lehet eventeken részt venni? esetleg jelentkezni? vagy ilyen "éjszakai" pályán játszani; ezt a részét a játéknak még nem vágom :) és azt se hogy ha rég 50 es vagyok azóta megint fejlődtem 20 szintet miért nem vagyok csillagos 1 vagy ilyenek...valalki! Köszönöm előre is !
  • Metontour
    #3496
    Elnézést a dupla postért.
    A beakadt tanyalakó nézegető küldit meg lehet valahogy csinálni mert nekem minden szakma 3/3-mon van de nem jelzi késznek a feladatot
  • Sponnyabob
    #3495
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem egyszer sikerült leteríteni kettőt egymás után, de a harmadik elkapott. Azt én is csak úgy tudtam megoldani, hogy felmentem a fára, bár egyszer megszívtam, mert ahogy felmentem pont támadott az egyik és valahogy úgy sikerült beragadnia a textúrába, hogy a teste a föld alá került és csak két lába látszott ki, de sehogy nem bírtam megölni, elég komikus volt :D
  • Metontour
    #3494
    Az ünnepek tájára ígért patch kijött már pc-re vagy még nem?
  • Shiwo
    #3493
    jah, erre a trükkre én is rájöttem

    mondjuk a csetresz-gyüjtögetős küldetés-sorozat legvégén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a 3 farkas tényleg villámgyors.. általában nem szokott gondom lenni az ilyen "gyorsanmegköllnyomni" jellegű feladatokkal, de ennél a 3 dögnél tényleg olyan reflexek kellenek, hogy hűha.. elismerésem annak, aki trükközés nélkül lenyomja őket sérülés nélkül... én speciel végül felszaladtam a közeli fára, és mindegyikbe beledobtam egy mérgező nyilat, mert a második mindig letepert, ha az elsőt még sikerült is elintéznem
  • Sponnyabob
    #3492
    Egy apróságot észrevettem a jávorszarvasoknál. Miután rád támad a szarvas és megnyomod az E gombot, majd valamelyik gombot és elkezd tolni a dög, majd Connor szépen kitolja oldalra és megszúrja a nyakát kicsit. Na ez után elrohan és támad újra, de ekkor mielőtt elrohanna gyorsan megnyomod a bal egérgombot akkor egyből leteríti a földre és nincs szükség még egy körre. Ezzel időt és még egy támadás elhárítását megspórolhatod.
    Lehet hogy ez nagyon nyilvánvaló, de én nem rég jöttem rá és hasznos lehet mindenkinek.
  • Shiwo
    #3491
    hát, szerintem meg gyakorolj sokat a farkasokkal, és inkább halj meg ezerszer, mert vagy valamit rosszul csinálsz vagy nagyon rosszak a reflexeid, és legalább fejlődne kicsit.. mert pl a medvék támadását 3x kell elhárítani, még csak nem is egyszer, mint a farkasét... az egész trükkje, hogy mikor támadnak, mikor felvillan az E, akkor jó gyorsan meg kell nyomni, ne tartsd lenyomva, ne nyomkodd, mint az őrült, egyszer gyorsan megnyomod és utána majd felvillan a következő dolog amit meg kell nyomni, szintén egyszer.. ez lehet a bal egérgomb, a Q vagy a szóköz, más nem, ebből a háromból fog valami felbukkanni, legalábbis állat-támadásnál nem rémlik, hogy bármi mást kért volna

    a bazi nagy szarvasnak is ugyan ez lesz a trükkje, E-t kell nyomni, utána meg ami felvillan.. az egész csak a reflexeken, a gyorsaságon múlik, szóval harcra fel, gyakorlat teszi a mestert :)
  • Sponnyabob
    #3490
    Na jó ez igaz, de nem rég lett vége a háborúnak, kell egy kis idő még lecsillapodnak a kedélyek :D
  • HATÁRVIDÉKFEJŰ
    #3489
    köszöntem.:D (amúgy nincs már nagyon háború.:D kivan játszva.:D mán a baltát is kivette a falból.>< vagyis abból az oszlopból.:D
  • Sponnyabob
    #3488
    Korábbi kérdésedre, tudtommal a tollak nem használhatóak semmire, de ha összeszeded mindet megkapod az indián ruhát amit Connor visel a játék elején.
    A másikra pedig, szerintem nem lehet a határvidéken inkogitóba kerülni. De ha belegondolsz azért egy ilyen vidéki területen mégiscsak feltűnő, egy egyedül kóborló ember. A városban belevegyülsz a tömegbe, de kint nem és mivel háború is van jobban figyelik az egyedül kószáló embereket. De javítsatok ki ha tévedek.
  • HATÁRVIDÉKFEJŰ
    #3487
    ja és mégegy kérdés a határvidékkel kapcsolatban.
    hogy tudok inkognitóba lenni.? mert se szórólapot nem találok se ilyen rikkancsot vagy mit.:s
    valaki segítsen FONTOS lenne.:s
    Köszönöm előre is
  • Sponnyabob
    #3486
    Na csak sikerült elrontani a linket, amit lentebb linkeltem az 64-bites operációs rendszerhez van, ez lesz a jó:
    http://sites.amd.com/us/game/downloads/pages/radeon_win7-32.aspx
    Egyébként ha van még kérdésed folytassuk privátban, mert tele szemeteljük ezt a fórumot.