4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • rage
    #3605
    Köszi, nézem!
  • Sylar9104
    #3604
    hali ! ezek az új karakterek , stb, ez venni lehet? DlC?
  • Gary
    #3603
    PM ment.
  • rage
    #3602
    Hát, ha küldtek volna bármit is...
    Neked meg van ez a link esetleg?
    Gondolom, ez nem egyedi valami, hanem az ubisoft oldalára mutat.
  • Gary
    #3601
    Le kell tölteni az e-mailcímedre küldött linkről! Telepíteni, majd utána lehet a sorozatszámot bepötyögni, végül nyomok után kutatni! :Ð

    Nekem bejött a 3 új karakter! :Ð
  • rage
    #3600
    Előbb beléptem a játékba (multiplayerbe is) mivel season pass-el rendelkezem, de nem találtam semmi nyomát
  • cRusa1deR
    #3599
    Az új dlc nem ma jön PC-re?
  • Gary
    #3598
    Nah, sikerült el is cseszni valamiket ezzel a folttal! Multi, ereklyevadászat, a két csapat megszerzett ereklyéinek pontszámai összecsúsznak. Az esemény leírásában (jelen esetben, hogy nincs aktív esemény) a szöveg eltűnik a kép mögött!
  • TopGun
    #3597
    Koszi a rengeteg segitseget, tippet, otletet! Tegnap ejjel raprobaltam a vadaszatra, az erod ostromlasra, az altalad javasolt modszerek szerint. A gocsortos kilatokkal meg nem foglalkoztam, talan majd ma ejjel rajuk is sort keritek. Szoval igy mar orom es elvezet a vadaszat, allatra, emberre egyarant, bar igaz, hogy komolyabb ellenfellel meg nem futottam ossze, farkassal, medvevel, de a sorsat senki nem kerulheti el :) Fel ora vadaszat alatt a zsakmany: 12 szarvas bika, 8 nyul, ket oz, 6 hod,(ezek lerohanasbol jottek ossze), meg 8 voros kabatos :) minek kotottek belem? :) Probaltam agrol agra haladni, ahogy mondtad, de volt egy erod, ahol mindig eszre vettek, akarmilyen lassan masztam az agon. Olyankor persze riado es vagy 5 katona a nyomomba, probalok futni, csak nem akarnak visszafordulni, hat visszafordultam en es ugy harcoltam, ahogy mondtad, a billentyuket csak 1x nyomtam es tok mas lett a feelingje az egesznek! :)
  • Metontour
    #3596
    A jobb oldali szekrényben egy könyv van az üres helyen tehát az nem üres a másik meg teljesen így azt hittem hiányzik onnan valami.
    Connor a játékban állandóan ezt a freedom, szabadság dumát nyomja ezért sajnos elég egysíkú a karaktere bár a tanya küldetések alatt villant fel valami emberi oldalt is de nem sokat.
    Nekem azért volt gyenge a történet mert nem voltak antipatikusak egyáltalán a "csúnya" megölni való templomosok mint például nekem a Cesare Borgia az ACB-ben.Olyan semmilyenek voltak.Még az ACB multi karakterei is akiket meg kell ölni a játékban feladatként negatívabbak voltak.
  • MerlinW
    #3595
    Ennek örömére elő is rendeltem a DLC-t:)


  • Gary
    #3594
    Hurrá! Most már Te is élvezheted a javított verziót!

    Háát, amikor sz*rakodott a multi (csak simple deathmatch-be lehetett belépni), akkor újra raktam az AC:R-t, hátha... Utána csont nélkül fölment az 1.03, de a multis gondot nem az oldotta meg.
  • MerlinW
    #3593
    ACR 1.03-ból kiadtak végül egy javítottat, a WW-s javítás, ill az autoupdater-es már felmegy. Friss telepítés esetén ofc.

    Szerk.:
    Megoldódott a probléma, nem volt szabad 2GB hely azon a meghajtón, azért nem tudta frissíteni azt a fájlt. Csináltam helyet, most már felkúszott.
  • Gary
    #3592
    Mintha, összesen 14db tányér lenne. 1-1 üres (tányér mentes) hely van mindkét szekrényben.
  • Gary
    #3591
    Figyelmetlen voltam (meg nekem az exe-vel volt baja). Neked data file kellene.
    Egyedül, a DLC-s multis Data file-nak nincs mai dátuma.
  • Gary
    #3590
    Kétségtelen, állítható, de minek piszkáltak bele a pöccsel patch-csel? :Ð

    Háát, az AC:R 1.03 nekem sem ment föl. Talán olyantól kellene elkérni az exe-t, akinek fönt van az 1.01, de még nem engedte rá a javítást.

    Mindig megfogadom (és rendszerint el is felejtem), update előtt elmenteni az exe-ket. Most sincs másként :(
  • MerlinW
    #3589
    Nekem fel sem megy a javítás.

    "Error while patching file multi\DataPC_extra.forge. Incorrect source file"
  • Metontour
    #3588
    A trófeás szobában a bal oldali trófea tányéros szekrényben az hajó teljes felfejlesztése és a vadonjárok küldetések teljesítésért kapott tányér között miért kapható tányér van mivel az az egyetlen ami hiányzik.
  • MerlinW
    #3587
    Magyarul semmit nem javítottak a játékmenetbeli bugokon:) Megszoktuk...:)
  • MerlinW
    #3586
    A beállításokban állítható. Legalábbis eddig az volt.
  • Gary
    #3585
    Wazz, átdefiniálták a multi billentyűket. Már a jobbra, balra nem választ képességcsomagot és nem is az Enter-rel fogadod, hanem a Space-szel a választást. Mint a BH-ban.
  • Gary
    #3584
    kb. 92MB
  • Gary
    #3583
    Assassin's Creed III 1.02 Update PC-re
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://static3.cdn.ubi.com/ac3/AssassinsCreed3Updater1.02_CZH.exe

    Többszemélyes játék:

    Több javítás a többjátékos mód testreszabási rendszerében
    Apró kezelőfelületi javítások a játék lobbiban
    A játékon belüli hangos bejelentések rendben működnek
    Frissített kezelőfelület
    Számos kisebb STEAM rendszerhez kapcsolódó javítás
    A képesség ikonok méretének javítása
    Az Abstergo áruház navigációjának továbbfejlesztése

    Egyszemélyes játék:

    Számos kisebb hibajavítás
    Rossz újraéledési pozíció javítása egyes esetekben
    Az oktató küldetések hangjának javítása
    A játékon belül elérhető kezelőfelület (kerék) vezérlésének optimalizálása
    Deszinkronizációhoz kötődő hibák javítása
  • kastil
    #3582
    hi!

    van már vmi fix low fpsre bostonban? 50ről 20ra esik, kicsit ocsmány. hivatalos forumot böngészem de szarnak a népre, pont mint fc3nál.

    965be 4gb ram hd5770.
  • a.carkey
    #3581
    Nem vitázunk. Én is az vagyok. :)
  • MerlinW
    #3580
    Oké. értem én:) Neked tetszett, nekem nem:) Mondom én sajnálkozva, mert nagy rajongója vagyok a sorozatnak. Nincs helye itt vitának:)
  • a.carkey
    #3579
    "lesz*rom a grafikát és a harcrendszert"
    A grafikát én nem szarom le, tényleg öröm volt nézni a 3. részt kívülről. Tökéletes. Különösen egy szintén UBI Future Soldierhez, vagy Tin Tinhez képest. :)
    A harcrendszer ennek a szériának az erőssége, és itt végre tökéletes lett.

    "Boston és NY valóban jópofa volt, de mégsem hozta egy Róma vagy Isztambul hangulatát"
    Mert egyik sem volt akkoriban sem Róma sem Isztambul. Ráadásul NY túl volt a tűzvészen. Viszont jó volt látni mindkettőt.

    "életképet ad a városról"

    Rengeteg háttéranyag került a játékba. Azokat elolvasva elég sokat megtudhattunk a városokról. Itt a főküldik voltak azok, melyek az életképet és a kor hangulatát megmutatták.

    "Connor is nagyon el lett hanyagolva magánélet téren"
    Connor értelem és főleg jellem terén is el lett hanyagolva. Ennél butább AC karakter még nem volt.

    A következő rész nem tudom mikor fog játszódni, de az alap jó, csak ne Connorral történjenek a dolgok.
  • MerlinW
    #3578
    Én speciel pont lesz*rom a grafikát és a harcrendszert, ha nem jó a történet és a karakterek:) Ezért landolt ott nálam, ahol:)
    Boston és NY valóban jópofa volt, de mégsem hozta egy Róma vagy Isztambul hangulatát. Mármint ezt érthető, de játékmenetben sem. Valami nagyon hiányzik, megfogalmazni nem tudom. Illetve hiányoztak a városi mellékküldetések. A normális küldetések, nem a verekedj, szabadíts fel, stb. hanem ami életképet ad a városról, mint a korábbi részekben. Továbbá Connor is nagyon el lett hanyagolva magánélet téren. Nem sokat tudtunk meg róla.

    No mindegy, talán majd a következő részben - amire kíváncsi leszek, mert eléggé elvarrtak minden szálat.
  • a.carkey
    #3577
    Én azért az elsőhöz, mert az szenvedés volt. Ahhoz képest vizsgálom a többit, akkor a 3. rész grafikailag a legjobb, és a harcrendszer is itt ért be. Sok dolgot leegyszerűsítettek, ami jelen esetben nem volt rossz döntés.

    Itt a történet és az assassinek a leggyengébb rész. Nekem Boston és NY pl. baromira bejött, de ez a farmos mellékszál is, meg a vadászat és a hajókázás. Sokat kihagytak amit megígértek, de ugye jön pár dlc is.
  • MerlinW
    #3576
    Az nem túl szerencsés:) Én a másodikhoz, hasonlítom őket, mert az az etalon és meg kell valljam az AC3 lett a leggyengébb nálam.
    Most hétvégén sikerült csak lelkierőt vennem ahhoz ,hogy végigjátsszam (preorder volt), annyira nem kötött le.

    Az utolsó 2 seq jó volt (Connor és Lee kocsmajelenete epic volt), de a többi nem tetszett. Sem a karakterek, sem a környezet, sem a történetvezetés.

    Tegnap pl. elindítottam a Brotherhood-ot, ott is ragadtam 2-3 órára, egyszerűen AC3 meg sem közelíti azt a hangulatot.
    Valszeg én is hibás vagyok, mert sosem érdekelt az amerikai forradalom témája, illetve a kor sem a szívem csücske.

    Nálam így néz ki az AC toplista:

    1. AC2
    2. ACB
    3. ACR
    4. AC3
    5. AC1
  • Bodrey
    #3575
    Sziasztok!

    Csak egy kérdésem volna, mikor neten szeretnék játszani, akkor alig találok csapatot, vagy "szervert".
    Ez miért van, van valami ellenszere?

    Köszi előre is.
    Bodrey
  • a.carkey
    #3574
    Én minden ACt az első AChoz hasonlítok.
  • a.carkey
    #3573
    Ez nekem is feltűnt, de nem vészes, mert a tél, a lényeg szépen meg lett csinálva.
  • Yag
    #3572
    Meglátásom szerint ebben a részben sokkal több bug előkerült mint a Relevationban vagy akár az előző részekben. Sajnos. A tömegtermelés egyik jele. Ez van ...
  • Rodman6
    #3571
    Elég ordas hibákat elkövetnek azért a mai játékokban. Van egy réteg akinek az életbe nem szúr szemet, de van akinek kapásból. Mégis micsoda dolog az hogy télvíz idején nyári ruhákban meg felgyűrt ingujjal közlekednek emberek? Na és ilyenek kapnak 90 százalékokat.
  • MerlinW
    #3570
    Chicago-ban az első bolt balra, a főtéren.
  • Yag
    #3569
    "V"
  • Rodman6
    #3568
    Melyik boltban lehet RPG rakétavetőt venni? Mert csak a legelsőben volt de akkor még nem volt rá pénzem. A többiben pedig nem látok.
  • TopGun
    #3567
    Nekem eleg sokszor segitettek az utca gyerekek, pedig soha nem szortam nekik penzt, csak sodrodtam veluk, lehetoleg ugy iranyitva a dolgokat, hogy egy orjarat fele menjunk, ott amig az orok elzavartak a kolykoket, en elhuztam onnan, mivel nem figyelt ram senki es nekem pont arra volt
    dolgom :)
  • TopGun
    #3566
    Meg egy kerdes, amit az elobb elfelejtettem: a sasszem nezetet azt melyik gombbal is lehet elohozni?