4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • CroftManor
    #3645
    Felségárulás...aha...csak Farkasfalka módban lehet játszani és olyan kihívások vannak, amiket nem nagyon lehet teljesíteni, mert a társaim akikkel a lobbyban vagyok, lerohanják a célpontokat... Hát ezért érdemes volt várni...
  • MerlinW
    #3644
    Az szép:)
  • Gary
    #3643
    Az előbb elszúrtam a linket, a nagyobb képhez IDE KATTINTS!
  • Gary
    #3642
    Hmm...
    Ez érdekes! AC3 multi, embervadászatot játszottam volna, mert mindenki kilépett/kiesett, a következő menet előtt, a szavazásnál ez a kép fogadott (rákattintva nagyobb) lesz:


    Ez Galata az AC:R-ből, ráadásul chest capture sincs AC3 multiban.
    Nos, totál bug vagy előrevetítés? :Ð
  • ProGabe #3641
    regedit -> hkey local machine -> Software -> Ubisoft -> AC3 -> Language -> Hungariant English-re
  • alonso83
    #3640
    azt szeretném kérdezni hogy mitöl lehet hogy végig vittem és elöröl kezdtem és most nagyon akad ez mitöl lehet?van erre megoldás?
  • Gary
    #3639
    Mé' a DEATHMATCH nincs is magyarítva!
  • Twetr0x
    #3638
    Nem az a baj, hogy nem tudom, hanem épp az, hogy tudom mit kéne jelentenie Revelations miatt, és ezért folyik a vér a szememből. Mindegy, találtam rá megoldást, csak nehéz megvalósítani.
  • MerlinW
    #3637
    Jaa.. multiban általában első vagyok... nem érek rá olvasni..
    Viccet félretéve, multiban zavar a legkevésbé. Ott tényleg nincs sok olvasnivaló az Abstergo sztori-n kívül. Azzal meg nincs baj. A képességek menüben és a nem-tudom-milyen-menüben, ahol leírják mi micsoda, hogy kell játszani, pedig le van írva minden, mi micsoda. Egyszer átfutod és tudni fogsz mindent:)
  • Twetr0x
    #3636
    Nem úgy értem, az zavar, hogy a menü és a teljes kezelőfelület magyar. Single Playerben már megoldottam, hogy angol legyen, de multiban nem tudok eligazodni úgy, hogy minden tükörfordítva van magyarra még a menüben is, és nem találok opciót arra, hogy visszaállítsam angolra.
  • MerlinW
    #3635
    Tudtommal nem. Egyébként annyira nem gáz. Vannak benne hülye dolgok, de engem nem akadályozott semmiben, nem zavart. Talán 2 szinkronfeladat leírásával volt gondom, de ennyi.
    Mondjuk én beszélem a nyelvet, így csak akkor olvastam, amikor nem, vagy nem angolul beszéltek.
  • gilaba
    #3634
  • Twetr0x
    #3633
    Sziasztok, ma vettem meg a játékot és lenne egy kérdésem: Meg lehet oldani, hogy angol legyen a játék? Ez a google translate-s magyar fordítás kiborító.
    Előre is köszönöm.
  • MerlinW
    #3632
  • gilaba
    #3631
    hali
  • Fehercsoki
    #3630
    Előző részekkel játszottam, de ezzel nem fogok mert nem fut valami jól=/
  • a.carkey
    #3629
    De itt a megoldás:
  • Gary
    #3628
    Már van 1.02-es patch. #3583

    Én nem játszom már a single-t, csak multit, de a javításról itt olvashatsz: #3587
  • Fehercsoki
    #3627
    Hát érdekes ez a játék, az eddigi részek közel maxon futottak, ez meg a lehető legalacsonyabb grafikai beállításokon is játszhatatlan, az elején az operaházban játszható volt, néha lement az fps, a hajó jó volt, de aztán a város 3-4 fps=/ Kár, pedig meg akartam venni=/ (1.01es warez változatot teszteltem, esetleg később javították ezt a "hibát"?)
  • Lacoka12
    #3626
    a brotherhood és a revelations-ba is volt mérgezet tőr de volt normális is az a gond hogy a mérgezet hamar elfogy amúgy lehet a íjjal hangtalanul ölni mint a mérgezet tőrnél?
  • MerlinW
    #3625
    A mérgezett tőr maradt benne. Minek mindkettő?:) Egyébként sokminden kimaradt. Nem kivették, hanem kimaradt, hiszen 0-ról írták újra az egészet. Valamint az Assassin's Creed 2 megjelenése körül 2010-ben kezdte el készíteni, külön csapat az AC3-at.
  • Lacoka12
    #3624
    nem értem miért vették ki a kés dobálást a single player-böl a többi részekben is volt 15 késed amit eldobhatál
  • cRusa1deR
    #3623
    Én wolfpackban próbáltam katona (amikor a füstbombát dobja) ellen de ott nem akarja növelni. Pedig már csak ez kell és teljesítem az Abstergó sztorit.
  • Gary
    #3622
    Még nem próbáltam, csak okoskodom:
    Ha benne vagy egy másik játékos elfojtásának hatósugarában, akkor a képességeidet nem tudod használni. Ergó, nem tud kést, bombát, stb. használni.
    Talán, akkor kapod meg, ha ilyenkor valaki rányom a képesség gombra és nem tudja használni...
  • cRusa1deR
    #3621
    Az "Éles eszű" nevű multis kihívást (használj elfojtást bomba teleport vagy távolsági fegyver ellen) hogy lehet teljesíteni, mit kell ott csinálni?
  • MerlinW
    #3620
    Mind az 5 része open world volt:) Küldetéseken kívül lehet számtalan mellékküldetéseket csinálni, vadászni, kereskedni, 5 fajta társasjátékot játszani, stb.
    A bejárható terület hatalmas. Boston, New York és egy határvidék ami akkora mint a két város együtt.

    Ha nem játszottál a korábbi részekkel, akkor a kerettörténet nagyon homályos lesz (ahhoz mind az 5 részt ismerni kell), de a belső történetet érteni fogod.

    A multiplayer zseniális. 3x több időt öltem bele minden részben, mint a single-be.
  • Fehercsoki
    #3619
    Illetve megéri megvenni, multi milyen?
  • Fehercsoki
    #3618
    Ez akkor open world játék? Mekkora a bejárható terület? Küldetéseken kívül mit lehet csinálni?
  • TopGun
    #3617
    Ne igen, szarvast En is kessel olom, csak meg nem farol, csak futasbol, medvevel meg eddig meg nem talalkoztam. A piroskabatosok elleni akciozas nekem is csipi a szememet, hogy orakig dobalja oket ide oda, de nem oli meg, ezek meg egyre tobben es tobben jonnek, ugyhogy parszor mar futasnak eredtem, mert majdnem behaltam. A gocsortos fa kilatokbol tegnap sikerult harmat megcsinalni.
  • cRusa1deR
    #3616
    Javították végre a duplapisztolyos bugot. És a Frontier térképen is megjelent végre a Monmouth-i és Lexington-i gyorsutazási pontok. Kár hogy mindez azután történt, hogy mindenki 100%-ra játszotta végig a játékot (Én mondjuk már kétszer is).
  • a.carkey
    #3615
    Ne megöld, csak vágd pofán. Fetrengeni fog.
  • Yag
    #3614
    A medvét és szarvast a legélvezetesebb késsel levadászni :)
    Újabban a faágról ráugrásra is rákaptam. Megvárom míg a fa alatt sétál, "F" becéloz, ugrik, belassít, nyakondöf :) A piroskabátosok elleni harcokban meg azt a részt szeretem amikor középre keveredek és egyszer csak átveszi a játék in-game szerűen a küzdelmet és egyiket a másik után leszedi kombóban. Szépen meg lett koreografálva. Egyet viszont nem értek. Vannak olyan mozdulatok, döfések, vágások amik önmagukban is halálosak lennének, de az ellen csak megrázza magát vagy felkel és újra támad mintha nem történt volna semmi. Van amikor meg elég csak a falnak lökni vagy belerúgni egyet és kész, elterül. Nem kell hogy meghalljon de annyi szúrástól vagy vágástól már rég harcképtelennek kellene lennie a legtöbbnek. Feküdjön, fetrengjen sebesülten de ne keljen fel mint egy zombi ... ACB-ben feeleng volt hogy a harc végén ott fetrengtek a sebesült katonák körben, kár hogy itt csak mészárlással lehet csak szabadulni. Kár ezekért az egyensúlytalanságokért kicsit macerásabb így a harc de nem élvezhetetlen.
  • Gary
    #3613
    OK, legyen Neked igazad! Nekem van season pass és kaptam linket, valamint kódot is! Néztem a multit telepítés után és semmi! Beírtam a kódot és alakíthattam a három új karaktert, valamint szaladgálhattam az új pályákon!
    Notorius_HUN: kösz a játékot!
  • rage
    #3612
    Attól függ, van-e season pass-e vagy sem.
  • Gary
    #3611
    Szerintem, kell a kód is a DLC-hez! Nem elég a letöltő-link.
  • Gary
    #3610
    Rohadjak meg ha értem ezt az abstergo pontozást!
    Fene vigye, UBI majomság. Nem töröm magam miatta többé!
  • Gary
    #3609
    Jah :Ð
  • RatBaG #3608
    elküldenéd nekem is? köszi!
  • rage
    #3607
    Sikerült, működik a DLC, köszi a segítséget!
  • Gary
    #3606
    Ez most hogy? 6150 pontot csináltam mezőfölényben, én voltam a legjobb, és LEVONTAK tőlem abstergo pontot!