4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • xido
    #3725
    mindet..és az elejétől játszani...a kerettörténet 5 részen át ível..ha teljesen bele akarod magad élni,kötelező..
    és mondhatni fillérekért van már az előző 4 rész..
  • alonso83
    #3724
    köszi!
    melyiket érdemes megvenni?
  • Gary
    #3723
    Itt például ennyi:
    CD Galaxis
    MENNYI?! :Ð
  • alonso83
    #3722
    most hogy megy az ára a játéknak?
  • xido
    #3721
    A korábbi részeket sem játszottad?..Akkor mars vissza első osztályba..úgy lesz kerek a keret történet,anélkül fabatkát sem ér..
    Amúgy minden jön majd magától és adni fogja magát,csak bőszen figyeld a térképet..
  • horthy
    #3720
    Sziasztok ! Most kezdtem el a játékot , a második föküdivel végeztem amikor egy kisebb erődből egy kisládát kellet megszerezni két társammal ! Kérdésem a következő : Hol lehet melléküldetéseket , cuccokat , ruhát , pénzt stb szerezni ? Bostont hogy lehet elhagyni vagy hol ? Még nemnagyon ismerem a játékot a játékmenetet Assassinnal most játszok elöször .
  • a.carkey
    #3719
    Akkor itt a probléma. Nvidiánk van. :(
  • Gary
    #3718
    ATI 5770, 13.1-es Catalyst
  • a.carkey
    #3717
    Mindegy. Feladom. Végignyálaztam a fórumokat, de olvastam ezt, olvastam azt. Nem értem az ubi hozzáállását.
  • a.carkey
    #3716
    ATI v. NVIDIA?
  • Gary
    #3715
    Érdekes, nekem dobozos (Special Ed.) + sweetfx, az ini-ben is dx11 van és megy a frissített uplay-jel.
  • alonso83
    #3714
    hát ujra raktam a játékot de igy se jo megint a gépet kell ujra rakni ez a szar miatt
  • a.carkey
    #3713
    Hehe. Nem. Röhögni fogsz, de a steames AC3 nálam, a steames GRFS a legjobb barátomnál fut SweetFXel (két tök egyforma gép és vkártya), saját UPlay accok, és mindkettőnknél rajtuk vannak az AC részek, SH5 stb., míg a dobozosok nem futnak. :) Én jelenleg a GRFSel és a FC3al szopok, a haver pedig az AC3al a tegnapi/mai? uplay patch óta. :D

    Röhej, de neki dobozos SH5je van, nekem steames, és azok futnak, a régebbi AC részek is mind steamen, mind dobozosan rendben vannak.

    De amelyek tk. DX11et kezelnek, azok nem mennek dobozosan sweetfxel, pedig mentek, és jól mentek. Mint pl. az AC3, a GRFS, FC3. :) De hogy tovább bonyolítsam, a dobozosok offline módban tökéletesen futnak. Szóval tuti valamit vagy direkt rakott be az ubi, vagy nem direkt, de elqurta, nem kicsit, nagyon.
  • MerlinW
    #3712
    "UBI játékot a jövőben CSAK steamen veszek."

    A Steam-es Ubi játékok is Uplay-t használnak, szóval tök mindegy hol veszed:)
  • a.carkey
    #3711
    Ahol az exe fileod van az AC3 könyvtáradban, ott a sweetfx könyvtárat, ill. ezeket a fájlokat keresd és töröld!



    Ha dobozos. A steames vígan fut.

    Ha ez a húzás direkt volt az ubitól, akkor most vettem utoljára dobozos ubi játékot amíg ez így működik.
  • alonso83
    #3710
    azt hol találom meg talűlnám meg?
    sweetfx-et?
  • a.carkey
    #3709
    sweetfx?

    A hülye uplay - nekem ma - frissítette magát és most az összes dobozos ubi játékomnál ha fent van a sweetfx, akkor nem indul a game. :( A FC3nál és a GRFCnél ez baromi zavaró, mert folyamatosan jön hozzá tartalom. A steames verzióknál nincs gond. Én arra tippelek, hogy indítás előtt ONLINE módban megnézi a könyvtárad, és ha van benne olyan, ami nem odavaló, vagy tudja, hogy annak nem szabad ott lennie, akkor nem indítja a fájlt.

    Persze lehet, hogy egy reinstall megoldaná, de steamen még elfogadom, máshogy nem, mert azért nem steamen végigszopni az összes patchet, dlct, na az felér egy pöcsönszúrással. :(

    UBI játékot a jövőben CSAK steamen veszek.

    Vagy van olyan opció NVIDIA esetében, melybe integrálva van a sweetfx és nem kell bemásolni minden játék könyvtárába?
    RADEONPROt írta vki az FC3 topicban, de nekem nem ATIm van ...
  • alonso83
    #3708
    milyen progra gátolhatja a játék elindulását erre tudtok választ adni?
  • Myselor
    #3707
    nem is érdemes vele foglalkozni,csak fegyverek csak az új fegyvereket pisztoly tartót és lőszert érdemes szerintem csinálni:)
  • JethroHUN
    #3706
    Hááát... craftolással nagyon nem lehet pénzt keresni. Seq.6 -nal vagyok. Még egy rakás mindent nem is tudok csinálni, de amit eddig próbáltam azt sem éri meg. Mivel egyre drágábban lehet csinálni, milyen baromság ez. Hiába lehet van 10 slotot is ráfejleszteni egy konvojra ha nincs mivel megrakni...
  • Morfi
    #3705
    Ezt az oldalt nézd meg. Itt képekkel illusztrálja, hogy mit hogyan kell, de a játékban kell aktiválni.
  • simon007
    #3704
    A bunyós kihívás 1-ben kell 5 lefegyverzés.
    Pc-n játszom, de nem sikerül. Mit kell tenni?
    Előre is kösz!
  • xido
    #3703
    ja..lehet nem egyre gondoltunk..én a bevezetőben gondoltam a hajón a kitérésre..
  • xido
    #3702
    folyamatosan tartsd nyomva a counter gombot már a bunyó kezdetétől..ha kontrollerrel játszol,akkor B..amúgy nem tudom melyik:)
  • simon007
    #3701
    Hello!
    Lefegyverzést pc-n hogyan kell kivitelezni, hogy a bunyós küldetésben el is fogadja?
  • JethroHUN
    #3700
    Legelső hajós rész megvolt. Valami hihetetlen király. Csak remélni tudom, hogy az Ubisoft látna fantáziát ilyen típusú játékban, mert ugye ez az AC3 sem egészen Assassin Creed, mivel annyit fejlődött az előzőekhez képest. Ha nem lenne benne animus és Desmondék, el lehetne adni vmi teljesen más játéknak is.
  • a.carkey
    #3699
    Meg ne vedd! Kell lennie egy kódnak, pontosabban kódoknak. Azt írd ki. Eddig két dlc jelent meg.

    Amit beírtam, azzal működnie kéne.
  • xido
    #3698
    Nekem úgy rémlik,az egyik határvidéki vadonjáróknál kezdődött a bevásárló lista...
  • Jossua
    #3697
    Helló ! Egy olyan egyszerű kérdésem lenne ha megvannak a lecintoni tárgyak kinek vagy hova kell leszállítani őket??
  • alonso83
    #3696
    nem tettem fel semmit!csak egyszerüen egyik nap kikapcsoltam a gépet és másnap be és már irta ki hogy az exe müködés leáll
  • Maximo32
    #3695
    igen kaptam spam e-mailt de ott megint csak a fizetős helyet hozza ki am a green dragon gaming-en vettem külömben lehet hogy levan írva a supportban de annyira nem tudok angolul merthogy 13 éves vagyok. és talán még fel vehetnél skype-on vagy inkább vegyem meg a ubishop-ból külön a season pass újra?
  • a.carkey
    #3694
    Ha dobozos, akkor ez globális baromság náluk, mármint hogy előtte ellenőrni a fájlokat.

    A FC3nál csinált nekem hasonlókat ...
  • a.carkey
    #3693
    Tettél rá valami kisegítő progit?

    Sweet FX?

    Steames v. Dobozos vagy?
  • a.carkey
    #3692
    Megnéztem a Ghost Reconos mailemet, és a következőket írja:

    "How do I download my purchase?
    You can download by either clicking the Download button on the Order Details page or by right-clicking on the Download button and clicking Save Target As in MicrosoftŸ InternetŸ ExplorerŸ or Save Link As in MozillaŸ FirefoxŸ. Do not rename the download file as this can cause installation problems.
    Where should I save the download file?
    You can save the download file anywhere you like but you should be sure to remember that location or the name of the downloaded file. Most people find it easiest to save their download file on their Desktop.

    What will happen when I download?
    Once the download starts, you will see a pop-up with a status bar and a percentage that will climb to 100%.

    What should I do after I download?
    When the download finishes, you should go to the location where you saved the file and double-click on it to begin installation.

    If you have more questions or need help with your download, please contact Technical Support using the information below.

    Technical support website: http://support.ubi.com"

    Nem tudom neked belinkelni a look up you order oldalt, de írd be ezt a linket:

    http://shop.ubi.com/store/ubiemea/help

    És ott lesz a "How do I download my purchase?" résznél. :)

    AMÚGY!!!, arra az emailedre, ahová a uplayed regelted, folyamatosan küldik az újabb dlck megjelenését, és a linket, ahonnan letöltheted és a kódot, melyet ingame kell beírni az extrák közé.

    Ha letöltötted, akkor install, és a kód ingame beírni.

    Ennél többet nem tudok távolról segíteni. :)

    Steamen vettem, de az ubi shop így működik.
  • alonso83
    #3691
    már probáltam ugyis :(
    ezek szerint megint ujra kell rakni a gépet mert multkor is ez volt de má lassan minden nap ujra kell rakni a játék miat
  • xido
    #3690
    akkor nem kérdezem,hogy mappából közvetlen indítás..mert fura mód nálam is volt egy a napokban,hogy játék mappából semmi reagálás,mappából meg elindult...
  • alonso83
    #3689
    ugysem jo:(
    acsp3.exe müködése leállt
    ezt irja ki más megoldást tudnál?tudnátok?
  • Maximo32
    #3688
    PLS help légyszives valaki mondja már el hogy hogyan lehet a Battle Hardened Pack-ot Season Pass-al letölteni ha tudnátok segíteni akkor köszönöm az infókat vagy írjátok ide vagy az e-mail címemre : [email protected] előre köszönöm!
  • xido
    #3687
    fentről vadászás nem lehetséges a fejszével-kiskéssel gyerekkorában?:)
  • JethroHUN
    #3686
    Mi ez a vadászat lol "air assassinate animals" ez komoly nagyon, fáról pusztakézzel állatokra ráugrálni, szép dolog. Amúgy nagyon kemény ez a Conor gyerek az ujja akár a kés, puszta kézzel öli itt a medvét. (A hidden blades animáció volt de ugye még nincs neki :D )