4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • cRusa1deR
    #3765
    A Lady Maverick kalózruhában? WTF? Mi ez valami skin?
    PC-n ilyet én még nem láttam.
  • Gary
    #3764
    Kösz a videót! Jó ideig bíztam benne, hogy az untouchable is meglesz! :Ð
  • CroftManor
    #3763
    Na egy kis animus hack bemutató :)
  • pocok022
    #3762
    sziasztok mégis vissza olvastam a 9. oldalon megtaláltam ha valakit érdekel késöbb
  • pocok022
    #3761
    sziasztok bocs hogy nem olvastam végig a forumot de egy olyan kérdésem van hogy a tanya küldetéseknél az egyszeri ember enciklopédiájában hogyan kell az embereket bejegyezni vagy elemezni? elöre is köszönöm
  • CroftManor
    #3760
    Hát azt már rég letöltöttem, de nem magát a karaktert, hanem a renegade maszkot a karkaterhez.
  • cRusa1deR
    #3759
    Szerintem ott a 40 Uplay pontért megvehető Night Stalker karakterre gondol.
  • CroftManor
    #3758
    Multiban már többször figyeltem, hogy kiírta alul...hogy "szerezd meg a halálos árnyék karaktert, a uplay passport megadásával" de mégis hol? Hogyan?
  • cRusa1deR
    #3757
    Multiban mi az a Legendás Abstergo fokozat és hogyan lehet elérni?
  • hollófernyiges
    #3756
    Egy darabig szenvedtem vele én is aztán meguntam és lesz*rtam. A crafting missionok megállnak, de kit érdekel, így is hatvanezer fontom volt a végén zsebben a ládákból.
  • alonso83
    #3755
    én ugy csináltam hogy nyomtam folyamatosan a w és a felfele nyilat!
    nyomd a w aztán nyomkod az a-t
    nyomt a fel nyilat és nyomkod a jobbra nyilat
    nézd hogy mindig zöld legyen ami mozog ott
  • xido
    #3754
    ha ez a verekedők szétválasztása,akkor bemásolom egy korábbi tippemet:

    "felváltva kell egyik oldalt is,másik oldalt is nyomni,hogy a te jeled a csúszkán mindig beljebb legyen az övékénél mindkét oldalon..és felváltva mozgasd,hogy mindkét oldalon kifelé told az övékét..."
  • alonso83
    #3753
    az melyik?mit kell csinálni?
  • SovereignXY
    #3752
    Ezt a szájbakúrt The Fight missiont hogy a kurva életbe kéne megcsinálni? Kibazsott minijátékos geci. 55ödjére sem jön össze és a fazsom kezd kilenni.
  • xido
    #3751
    eddigi részeknél is csak és kizárólag stáblista elnyomása nélkül adta be a szabad mászkálási pontot:)
  • JethroHUN
    #3750
    Ahh bakker nem lehet folytatni a sztori befejezése után... az utolsó videó elé tesz megint betöltésnél. AltF4eztem azt a rohadt stáblistát 10 perc után már nagyon elegem lett belőle, nem igaz h nem lehet elnyomni.

    De mi már ez a befejezés? Egy 5 részes szériát így kell lezárni? ME3 után nem hittem,h lehet még igénytelenebb befejezést látni, na Ubisoftnak sikerült.
  • MerlinW
    #3749
    Hát én ilyennel nem találkoztam egyik részben sem:)
    Nem lehet két célpontra lőni.
  • JethroHUN
    #3748
    Amúgy dupla pisztollyal nem lehet egyszerre 2 célpontot célozni? Mint a dupla hidden blades kill csak pisztollyal.
  • JethroHUN
    #3747
    Nem, betette az övébe.
    Special iron ingotot honnan lehet szerezni? Még van kb 4 pisztoly amit nem tudok megcsinálni.
  • MerlinW
    #3746
    Amit a földről veszel fel? Azt egy nagyobb ugrásnál is eldobja.
  • MerlinW
    #3745
    Ez nem a warez topik...
  • Morfi
    #3744
    És gondolom a kihívásokat sem akarod majd megcsinálni, ahol pl az feltétel, hogy minden fegyverrel öljél?! :)
    És shop-ban probáltad lerakni?
  • JethroHUN
    #3743
    Jah jó... igen ellenfélbe bele lehet dobni. De én arra gondoltam h nincs "unequip" gomb sehol se menüben. Pl ha kardot veszek fel és nem kell akkor azt pl nem lehet lerakni, csak ha lecserélem fejszére stb. Attól még a funkció hiányzik.
  • KollerN
    #3742
    Pont azokat lehet eldobni :D A nehéz fejszéket, amiket két kézzel fog Connor eldobja ha azt a gombot nyomod amivel a másodlagos mozdulatokat teszi (pl. lő a pisztollyal).
    Elősször legyünk tisztában az irányítással és csak azután szapuljuk a játékot jó :D
  • Tomi229
    #3741
    Elindul, ráadásul tökéletesen működik.
  • JethroHUN
    #3740
    Hányadik játék is ez?? És még mindig nem lehet fegyvert eldobni!!! Mekkora baromság ez. Véletlen felvettem vmi rohadt nagy favágó fejszét és akkor most ott fog lógni az oldalán a hátralévő játékban... ugyan már. (Semmi fegyvert nem vettem eddig, csak hidden blade meg tomahawk +dupla dual pisztoly)
  • alonso83
    #3739
    windows 8-on elindul a játék,probálta valaki?
  • Steve Q
    #3738
    A nyomda közelében ha esetleg találsz olyan csoportosulást, amit fellázíthatsz, azzal elcsalhatod onnan az őröket.
  • Flora2
    #3737
    Kérdés azokhoz akik még emlékeznek a játék elejére. A Sequence 5-ben vagyok, amikor Connort tanítják arra, hogyan tud incognito-vá válni. Van egy pont, amikor be kell lépni egy printer shop-ba, aminek az ajtajában két őr áll. Na most: vagy a belépés előtt támadnak rám, és ekkor le kell mészárolnom a fél várost, vagy ha gyorsan becsusszanok a shopba, akkor utána, kilépéskor támadnak meg engem és Adamst. A kérdés az, hogy ez így van scriptelve, nekem tényleg le kell mészárolnom a fél várost egy olyan fejezetben, amiben azt rágják a számba, hogy legyek incognito? vagy valamit nagyon elrontok és van békés incognito megoldás a printer shopra?

    Próbáltam megnézni a Youtube-on, hogy mások hogy csinálják, de sajnos a a Youtube-on mindig csalódottan megállapítom, hogy akik oda feltöltenek walkthrough-t, azok még nálam is bénábban oldják meg a helyzeteket.
  • cRusa1deR
    #3736
    Ha mindkettő eredeti akkor nem hiszem hogy gond lenne vele.

    Gary: Ilyen osztálytársam nekem is volt anno. De szerintem mindenkinek. :)
  • hatalomxy
    #3735
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogyha egy most formázott gépre rárakom az Ac3-at, és az Ac2-t is, akkor nem lesz probléma a game launcher-rel?
    Nem okoz valamiféle ütközést a két játék egymás mellett?
  • alonso83
    #3734
    C:\user\neved\appdata\roaming\theta
    lagalábis nekem ide rakta
  • Tomi229
    #3733
    Sziasztok!
    Hova rakja a mentéseket?
  • MerlinW
    #3732
    Tök egyszerű: nincs benne ilyen:) Hajózni csak egyszemélyes módban lehet, küldetések alatt.
  • csupacsaki
    #3731
    Jól van srácok, köszi az infót. Az a durva, hogy esküszik is rá, hogy van ilyen mód :S Na ezen igazodjon el valaki...
  • Gary
    #3730
    Sajnos, pedig vevő lennék rá! :Ð

    csupacsaki: nekem volt osztálytársam, akinek már a 11. szám megvolt abból a kiadványból, amiből csak a 4. szám jelent meg! :Ð
  • cRusa1deR
    #3729
    Attól tartok, hogy a barátod félreinformált. Ilyen nincs a multiban.
  • csupacsaki
    #3728
    Sziasztok. Lenne egy (lehet hülye) kérdésem.
    Azt mondta cimbi, hogy lehet az AC3 multiban hajócsatákat vívni. Nos én ezt miért nem lelem, ha valóban így van? Gondoltam arra is, hogy csak a single kampány folyamatában nyílik ki az az opció.
    Valaki segítsen. THX! :)
  • JethroHUN
    #3727
    Miért különös ez? Reveleation CE-je is megjelenés után nem sokkal 10k lett. Ezért nem is volt érdemes megjelenéskor megvenni.
  • cRusa1deR
    #3726
    10k a Freedom? Ennyire nem kell már senkinek?