4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • StG91
    #3805
    ez a baj, hogy ps3on tolom:)
  • MerlinW
    #3804
    Tab:)
  • StG91
    #3803
    pont ez a kérdésem, hogy tudom előhozni a térképet? vagy csak a tanyán tudom nézni? én h*lye fejemmel a történet végén azt hiszem Bostonba érve a játék elakarta magyarázni a térkép használatát csak elnyomtam a tutorialt:S
  • StG91
    #3802
    12 van
  • Prof William
    #3801
    Hány seq van összesen?
  • xido
    #3800
    A térkép nem követi az utazásaidat,mindig az utolsó megnézett helyszínt mutatja...görgővel ki és be tudsz zoomolni a világtérképre,majd ott rákattintasz az adott városra vagy vidékre és bezoomolsz a görgővel..
  • MerlinW
    #3799
    Az első 5 seq tutorial:) Az eleje kicsit vontatott,a közepe elmegy, az utolsó 3 seq viszont tényleg jó.
  • StG91
    #3798
    Sziasztok: az lenne a kérdésem, hogy a térképet, hogy tudom előhozni, arra rájöttem, hogy a tanyán ott a "gyors utazós" kocsinál lehet behozni az animust, de Bostonban New Yorkban és a határvidéken egyszerűen nem jöttem rá hogy működik, és így elég gázos 100%ra kitolni
    ja és ps3on tolom, nem tudom ez számít valamit...
    köszi előre is
  • Prof William
    #3797
    Öhh a harmadik szekvencia végén kissé meglepett hogy a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a főhős és haverjai Templomosok. De akkor mit keresett nála a assasin penge? Lesznek még itt kavarások úgy érzem.


    gondolom az első 3 szekvencia amolyan tutorialként is szolgált, és Connor sztori most kezdődik.
  • Gary
    #3796
    Sajnos én sem tudom megnézni, nem aktív.
    Nem igazán lassított felvétel, csak mintha a többiek sokkal gyorsabban reagáltak volna mindenre. Folyton leütöttek, mielőtt nyomtam volna a kill-t. Átsétáltak a füstbombán, ilyesmi...
  • cRusa1deR
    #3795
    Engem is megszívatott párszor. Bár lassított felvétel nem volt. Viszont a patch szerint elérhetőek a Bajnok csomagok is én mégsem tudom mégcsak megnézni sem őket.
  • Gary
    #3794
    Remek! A rohadt PunkBuster, már másodszor vágott ki a frissítés óta. 1 meccset tudtam végigvinni, de ott meg, mintha lassított felvétel lettem volna.
  • Gary
    #3793
    Assassin's Creed III 1.03 Update PC-re kb.72MB
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://static3.cdn.ubi.com/ac3/AssassinsCreed3Updater1.03_CZH.exe

    Patch 1.03 PC javítások:

    - Elérhetoek az éjszakai térképek
    - Képesség animációs ikonok javítva
    - Ranglétra javítások
    - Játék videókkal összefüggo javítások
    - Üldözés megszakító elemek használatával kapcsolatos javítás
    - A Bajnok csomagok mostantól elérhetok
    - Játékmenet és megjelenés csomagok elérhetoekké válnak
    - Különbözo átfedéseket javító felület változtatások
    - Képességcsomag sérülékenység javítása
    - Letöltheto tartalom játéklista fejlesztések
  • Prof William
    #3792
    Sziasztok!

    Még az elején vagyok a "előtörténetben" de érdekelne hogy chain killek (vagy csak sima killek) kivitelezésére már itt is van lehetőség? Ha igen hogyan kell csinálni?

    Mert írja hogy az E-vel kell blokkolni és akkor ugyebár lehetőség van megölni/lefegyverezni stb az ellenfelünket. De nállam ilyenkor csak megsebzi, vagy ellöki stb... Mit csinálok rosszul?
  • MerlinW
    #3791
    Változó. Mostanában sokszor volt akciós a játék, sok az újonc. Van amikor azonnal talál lobbit, van amikor órákig semmi. Hétvégén próbálkozz.
  • cRusa1deR
    #3790
    ACB multiban vannak még játékosok (PC-n)? Lehet gyorsan játszmát találni? Mert ha igen akkor lehet hogy visszarakom a gépre...
  • Gary
    #3789
    Kis segítség a #3373 -as hozzászólásban.
  • robotnyk
    #3788
    nem rossz, kérdés hogy ez a szutyok engine hogy bírja majd
  • MerlinW
    #3787
    Retexture project
  • TopGun
    #3786
    Mostmar En is rajottem igaz nem 1 perc alatt, de megcsinaltam koszonet neked es Yag-nak a segitsegert, eljutottam a szigetet vedo 3 erodhoz, amit a tengerrol kell kiloni, most kicsit ott tenykedek, tudom, hogy te erre is 1 perc alatt megtalaltad a megoldast, de nekem kicsit tovabb fog tartani...
  • a.carkey
    #3785
    Még mindig ez a legjobb, legalábbis szerintem.
  • MerlinW
    #3784
    SweetFX preset a játékhoz
  • MerlinW
    #3783
    Nem tudom mi olyan nehéz azon:) 1 perc alatt rájöttem mi a logikája. Mindkét vonalat figyelni kell és rajta tartani a "kurzort".
  • Yag
    #3782
    Van itt egy ilyen írás: Egy "kollega" írta hogy így müxik a tanyás marakodós szétválasztás.

    "én ugy csináltam hogy nyomtam folyamatosan a w és a felfele nyilat!
    nyomd a w aztán nyomkod az a-t
    nyomt a fel nyilat és nyomkod a jobbra nyilat
    nézd hogy mindig zöld legyen ami mozog ott"
  • Yag
    #3781
    Addig írok erre választ:

    Emlékeim szerint itt viszont nyomogatni kell a jobbra balra billentyűket.
    Oldal irányba kell valahogy szétválasztani őket, úgy hogy még zöld tartományban tartod és mindig kicsivel hátrébb hátrébb tolod egyiket másikat. Tudom nem egzakt leírása a megoldásnak, de ezt egy darabig én is babráltam. Valami olyasmi, hogy két irányba kell figyelni ... amikor a másik nagyon leesik akkor korrigálni ... sajna jobban nem tudom leírni. Rákerestél már itt a fórumba ?
    Valaki már írt róla vagy 60-70 hsz-el ez-elött. Hátha akkor jobban megfogalmazták a megoldást mint én ... :P
  • Yag
    #3780
    Vagyok hali.

    Tanya küldetés ? Vagy más a gond ? Írjad, hátha tudok segíteni ...
  • TopGun
    #3779
    Yag! Nem vagy net kozelben? nem tudsz segiteni nekem?
  • cRusa1deR
    #3778
    19-én jön az új DLC.
    Itt egy rövid videó:
    http://www.youtube.com/watch?v=9GWtGlwl2xQ
  • MerlinW
    #3777
  • CroftManor
    #3776
    Nálam még most is az AC2 és a Brotherhood a nyerő. Azt most sem tudnám megunni. Főleg a BH a jó kis zenéi meg a hangulata miatt. A Kettő meg alapmű.
  • TopGun
    #3775
    Sziasztok! Egy tanya kuldetesben akadtam el, de nagyon, az a szitu, hogy ket foszer egymasnak esett es a gyerekeik engem hivtak, hogy valasszam szet oket. Nem boldogulok veluk sehogy :( Probaltam azt a modszert kovetni, amit a farkas es a szarvas tamadasnal kezdek megszokni, hogy csak egyszer nyomom meg azt a gombot, amit ki ir, de ez most itt valahogy nem mukodik nalam, hiaba nyomom meg 1x az "A" billentyut, es hiaba megy hatra, az a csik kozepen megis voros lesz es akkor utnek megint, nem mennek szet. Mi a megoldas? hogy kell megcsinalni?
  • xido
    #3774
    remélem hogy nem tették Ezio-val olyan magasra a lécet,hogy a jövőben inkább a multi adja el első napon és ne a főhős..
    bár most,hogy megint Konstantinápolyban vagyok,pucérnak érzem Amerikát:)
  • MerlinW
    #3773
    Egyébként én is így voltam vele, alig vártam, hogy vége legyen. Igaz az utolsó 3 seq valóban jó volt, azért érdemes volt szenvedni. Ahogy a tanya küldetésekből is a vége volt csak értékelhető (az öreggel kapcsolatos jelenet miatt). Lényeg, hogy az Ezio trilógia magasan veri az AC3-at. Ettől függetlenül nem sajnálom, hogy megvettem, max azt, hogy 0day 12k-ért:)
  • xido
    #3772
    szó szerint én sem,de újra telepítettem a gépet nulláról,mert már káosz volt:)
  • MerlinW
    #3771
    Hmmm 2001 óta nem adtam ki format parancsot:)
  • xido
    #3770
    Ne is mondd..csak vadászgattam...majd jött egy kötelező format c és inkább a Revelations tettem fel,hogy az acsikat kimaxoljam:)
  • Gibor
    #3769
    Hűűű baszki.... AC1-en kívül az összes rész elöl alig bírtam felállni úgy a székben tartott... Nem tudom mi van a 3. résszel de alig bírom rávenni magam 1 küldetésre is :S Alig tartok 20%nál majdnem 2hónap alatt :\
  • blackxlay
    #3768
    Pc-n nem elérhetőek a champion packok... az ubisoft hónapok óta dolgozik rajta...
  • cRusa1deR
    #3767
    Pont akartam is kérdezni, hogy a Bajnokcsomagok funkciót hogy lehet megnyitni? Nálam nem lehet elérni.
  • CroftManor
    #3766
    Igen, a bajnokcsomagok menü pont alatt vehetsz kreditekért ruhákat, fegyvereket a karaktereknek. Ez a menüpont az Abstergo boltban van.

    Köszi Gary :)