751


Rocksmith : authentic guitar game
  • Jeffjohnson
    #751
    Múltkor leporoltam a játékot de még mindig az a gondom, hogy nem minden hangot vesz. Valaki nem tudna egy jó FAQ-t a calibrálásra, már mindent próbáltam de semmi.
  • Probatbicol
    #750
    Milyen kényelmes lett ez a remastered verzió ! Végre ésszerűen működik a riff repeater
  • kutyakiki81
    #749
    Sziasztok
    Emlékszem a PS3-as Rocksmith-em kiskönyvére, miszerint a GDMI kábelt hanyagoljuk, mert késest okoz a játékban.
    Megrendeltem az Xbox One verziót, és ott ugyebár csak HDMI van. Lehet tudni, hogy sikeresen orvosolták ezt a hibát az új generáción?
  • Probatbicol
    #748
    Rohadjon meg, elromlott a kábelem, vehettem 10k-ért újat. Mi a túró tud egy ilyenben elromlani??
  • gyurma78
    #747
    http://search.customsforge.com/
  • Mozes
    #746
    Sziasztok!

    Nem tudjátok honnan lehet letölteni custome tone-okat?! Jó lenne egy Metallica hangzás mondjuk :)
    KÖszi előre is!
    M
  • Fehercsoki
    #745
    Nem ismerem, de szerintem nyugodtan megveheted tőlük. Majd ha már megvan a gitár akkor keress valakit aki beállítja neked, alapból magasan vannak a húrok/zörögnek, nem megfelelő a intonáció, nyakon is állítani kell.(ez minden új gitárnál így van)
  • gergooo39
    #744
    Igazából a boltra voltam kíváncsi hátha ismered meg igazából itt az ára is kedvezőbb és így megéri-e szerinted
  • Fehercsoki
    #743
    Ez ugyanaz a gitár, mi a kérdés?
  • gergooo39
    #742
    Gitár


    Ezt találtam legolcsóbbat szted ?:D


    és köszönöm hogy segítesz
  • Fehercsoki
    #741
    Ez, de jól gondold meg hogy muzikernél vásárolsz-e, egyrészt drága másrészt pedig ha bármilyen garanciális probléma van akkor neked kell saját költségeden külföldre küldened a gitárt.
  • gergooo39
    #740
    Gitár


    EZ az ügye ?
  • Fehercsoki
    #739
    Epiphone G-400 de már nem hasonlít a gyári gitárra, sok mindent változtattam rajta.
  • gergooo39
    #738
    Neked egyébként milyen van ?_D
  • Fehercsoki
    #737
    Szerintem vegyél akkor használtan egy Epiphone Les Paul Special II-t.(ennyiért lehet hogy újat is kapsz)
  • gergooo39
    #736
    30-35 nél sztem nem többet meg szerintem nem is lenne érdemes hisz kezdő vok:D
  • Fehercsoki
    #735
    Fix, mennyit költenél rá? Csak új vagy használt is jó?(használt gitárok kb a bolti ár feléért vannak)
  • gergooo39
    #734
    És tudnátok ajánlani pár gitárt? meg fix vagy tremoló ?
  • Fehercsoki
    #733
    A gitárt boltban is árulják, DE ne vedd meg, mert az a gitár nagyon gagyi, ugyanannyiért sokkal jobbat is lehet venni.
  • gergooo39
    #732
    Vagy kiváncsi lennék mennyire vagytok megelégedve a hozzákapott gitárral esetleg érdemes a gitárt máhonnan beszerezni ? biocs a dupláért
  • gergooo39
    #731
    Sziasztok

    Én szeretném megvenni a játék pc-s verzióját gitárral együtt de sehol sem találok, már több nagyobb bolttal is emaileztem de mind azt mondja hogy nem hoznak többet. Tudnátok valami tanácsot adni hogy hogyan szerezhetném be én is a játékot?

    előre is köszönöm
  • Nickman013
    #730
    Köszönöm szépen :D
  • gyurma78
    #729
    Fölraktam az összes magyar számot, ami megvan nekem. Többet eddig nem is találtam.
    https://www.dropbox.com/sh/nzo5mch20oeqbxa/AAAUxFgIqvDbYR7ls2djz4D4a
  • Nickman013
    #728
    Köszönöm :D crack nélkül remekül megy. Még lenne egy kérdésem: lattam magyar számokat, de csak egy Tankcsapdát és egy Vad Fruttikat tudtam leszedni a többit nem, pedig van egy Kispál szám ami nagyon jó lenne de sehol sem találom. Tudnátok ebben segíteni?
  • Probatbicol
    #727
    Így van, nem kell crack, csak a lejjebb írt fejlesztői dll, egyébként a customsforge-on ép a napokban lépte át a letölthető számok mennyisége az 5000-et, ami épp 100-szorosa az eredeti 50-nek :).
  • gyurma78
    #726
    nem kell crackelni, nekem is eredetivel megy
  • Fehercsoki
    #725
    Ahhoz crackelni kell.
  • gyurma78
    #724
    Csatlakozz steamen a rocksmith magyar csoporthoz, ott le van írva minden.
    http://steamcommunity.com/groups/rocksmith_hungary
    Amúgy nem elég, hogy a dlc könyvtárba bemásolod, kell a játék főkönyvtárába ez a fájl is:
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/26504831/RS2014/D3DX9_42.dll
  • Nickman013
    #723
    Sziasztok! Ma vettem meg a játékot kábellel együtt, és az lenne a kérdésem, hogy eredeti játékba hogy lehet berakni zenéket(pl.: láttam itt hogy van tankcsapda...) mert beraktam dlc mappába de sehol nem jelenik meg a játékban.
  • Fehercsoki
    #722
    Igen lehet vele tolni a guitar riget is, és fordítva is igaz, egy rendes gitárhoz való hangkártyával is tudnál valószínűleg játszani.
  • kemotox
    #721
    Hát megpróbálkozom mégegyszer vele, illetve ha nem megy eszembe jutott hogy van valahol egy (ugyancsak ritkaszar:D) 5.1 es kártya valahol, úgy is be kéne raknom, mert az alaplapin nincs soros bemenet és kéne.
  • twi452
    #720
    nálam ugyanez volt, az első hangolásnál se jutottam tovább amikor mikrofon bemenetre volt állítva olyan zajos volt
    nekem a vonalbemenet megoldotta :)
  • kemotox
    #719
    (Ez utóbbi dolog amúgy elég általános dolog, rengeteg fórumon írnak róla, de megoldást nem találtam sajnos)
  • kemotox
    #718
    Eddig is ezzel próbáltam és sajna fos :S
    Line-in nálam nem működik, lehet fos a hangkari nemtom, de sok helyen mikrofon bemenettel írták, hogy azzal is megy. Azt szépen beállítottam elsődleges felvevő fosnak, minden mást tiltottam, és recseg mint az állat. Rocksmith 1-nél meg tök jó, csak ott néhány hang után már nem működik, de addig fasza nagyon.
  • twi452
    #717
    az első a legegyszerűbb
    nálam is így megy alaplapi retek hangkártyával tökéletesen :D
    line in-re állítva a bemenetet és a loaderrel indítva nincs zaj
  • kemotox
    #716
    Hú itt aztán van infó bőven, elolvasgatom meg kipróbálok mindent, köszi!
  • twi452
    #715
    ha be tudod programozni a hangkártya bemenetet line in-re
    akkor a rocksmith2014-nocable-loader működni fog szépen zaj nélkül

    ha nem akkor macerásabb a helyzet
    itt kicsit scrollozol és lesz egy hosszú bejegyzés amit frissítenek folyamatosan
    updatekről illetve lent a kábel nélküli dolgokat is leírja, hogyan lehet működésre bírni
    http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?p=881751#p881751
  • kemotox
    #714
    Azzal lehet tolni Guitar Rig-et meg ilyeneket is? Vagy fordítva, ha szerzek egy ilyen külső hangkártyát/interfészt, akármit, akkor azzal lehet zúzni a játékot?

    Amúgy én is gondoltam erre a dologra, de az első Rocksmithnél teljesen jól működik az első néhány pengetésig, szóval nem ennek kéne gondot okoznia szerintem.
  • Fehercsoki
    #713
    Vedd meg a kábelt.
  • kemotox
    #712
    Sziasztok!
    Úgy látom itt szabad warezről is dumálni. Gondjaim vannak mindkét játékkal.
    A sima Rocksmithnél az elején mikor soundcheck van és zúzni kell minél hangosabban, ott az elsőnél még jó, utána már nem, hallani amit pengetek, de a játék nem észleli vagy nemtom. 2014-esnél meg olyan mintha alapból 11-es gain lenne rátolva, így nem engedi behangolni.

    Valaki help me! Köszi