751


Rocksmith : authentic guitar game
  • Fehercsoki
    #711
    Ingyen RS 2014 PC kódok itt! A leggyorsabbak viszik.
  • Doom 4
    #710
    Megvan, köszönöm!
  • Probatbicol
    #709
    Így remélem működik: Rocksmithsongs
  • Doom 4
    #708
    Igen, azt megköszönném :)
  • Probatbicol
    #707
    Igen, ott voltak, én egy Tankcsapdát és egy Vad Fruttik számot szedtem le, ha ezek érdekelnek fel tudom tenni valahova.
  • Doom 4
    #706
    Hali láttam korábban írtátok, hogy vannak magyar számok is, de most a Customforge-n csak egy pokolgépet találtam mást nem. Még a SmithyAnvilra voltak feltöltve?
  • Fehercsoki
    #705
    Oktávtisztaságot kellene beállítani a gitáron.(már leírtam itt 1x hogy hogy kell)
  • jekop
    #704
    Elfelejtettem odaírni hogy ps3-as verziót vettem.
  • jekop
    #703
    Igen köszi a tippet de elfelejtettem odaírni h ps 3 as verzió.
    De majd megpróbálom beállítani a gitáron lévő szabályozókkal .
  • Mozes
    #702
    Szia!
    Azt a hurt nekem is nehezen kezeli. Sokszor azt mutatja, h jol van behangolva es megsem, egy uj hangolassal jobb lesz. Az a hur a legerzekenyebb a bemeneti hangerore, nezd meg Windowsban milyen a bemeneti hangero a Rocksmith-nek. Mas otletem nincs, nekem is ossze vissza mukodik es ezek meg szoktak oldani.
  • jekop
    #701
    sziasztok!!

    Lenne egy kis problémám a Rocksmith 2012-es részével.Megvettem nemrég a gitáros csomagot.És a gitár felső legvastagabb húrját amit a játék pirosan jelül egy kicsit rosszul érzékeli. Tehát ha a játék a amelyik részt mutatja a játék hogy le kell fogni attol 2 vel arrébit kell lefogni pl: ha a 3. at mutatja akkor az 5. et kell lefognom a pontért nem nagy probléma csak egy kicsit zavaró.
    Választ előre is köszi!
  • sza.sa
    #700
    Láttam a külön kábelt, de egy helyen alig drágább a PS3-as Rocksmith kábellel. De még szétnézek a neten, hátha akad használt is.
  • Fehercsoki
    #699
    A kábel ugyanaz, lehet külön is kábelt venni.
  • sza.sa
    #698
    Sziasztok!
    Jelenleg PC-n játszok a 2014-el, de nem az igazi a gitár bemenet minősége.
    Arra gondoltam veszek egy gyári kábelt. Jól gondolom hogy csak 1 fajta létezik belőle és az működik az össze platformon? Arra gondoltam hogy akcióban megveszem a sima Rocksmith-et kábellel PS3-ra, mert gondolkoztam hogy a közeljövőben beszerzek egyet, addig is a kábelt PC-n használnám...
  • Tharus
    #697
    Ok, most már újból lehet.
  • Probatbicol
    #696
    Miért ne lehetne? Én folyamatosan töltök, jó helyen nézed? A CDLC search szekciót keresd.
  • Tharus
    #695
    Miért nem lehet letölteni zenéket a Customforgéről?
    Ha, valaki tudja írja meg. Esetleg másik letöltő oldal létezik?
  • Probatbicol
    #694
    Rohadjon meg az uplay meg a steam is a felhőjükkel, ma este elindítom a játékot, kiírja, hogy szerinte a mentés file sérült, akarok-e újat létrehozni. És ezt minden profilra.

    Tegyük fel, hogy tényleg sérült a file (tuti, hogy nem az), akkor is nem az lenne a normális, hogy rákérdez, hogy na barom, honnan állítsuk vissza a mentésedet, elvileg a steam és az uplay is szinkronizál.
    Nem, csak új mentés file, tehát mindenem lenullázódott, legjobban mondjuk az elmentett tone-okat sajnálom.
  • Yula74
    #693
    Szia

    Ezt nézd meg: RS toolkit gui: https://github.com/rscustom/rocksmith-custom-song-toolkit/releases/tag/2.5.0.0
  • blenard80
    #692
    sziasztok!van olyan program amivel a régi dlc-et át lehet konvertálni psarc-ra.vagy mivel lehet szerkeszteni zenéket az új rocksmith-hez
  • Titan
    #691
    Igen...RGH-s vagy mi a szösz....vinyóra kellett felrakni, ahova a DLC-ket kell másolni...
  • Bercy #690
    XBox-on custom zenek? Hogyan? Chippelve van a box?
  • dawid94
    #689
    Egyébként az előzőhöz még annyit hogy az első rocksmith-el működik érdekes módon szóval a kábellel biztos nincs gond, viszont a crackkel sem igazán lehet mert jack atalakitoval meg megy...
  • Titan
    #688
    Óh! Tökéletes! Működik! _o_
  • Probatbicol
    #687
    Ha nincs fent eleve a 360-as változat, akkor ezzel a Toolkit -tel át tudod konvertálni, hogy aztán hogy kell az xboxra rakni azt már nem tudom, mert nincs olyanom.
  • dawid94
    #686
    Sziasztok!
    Sikerült működésre bírnom az eredeti kábel nélkül, jack átalakítóval a mic-in be amivel használható is, de elég gyenge a hangminőség, a lehető legjobban minimalizáltam a zúgást az ajánlott beállításokkal, de még így is elég zavaró tud lenni. Azóta beszereztem két usb eszközt is egy behringer usb adapter-t (illetve annak a kínai másolatát) és egy guitar bass 6.5 jack - usb kábelt (kép)
    , de egyikkel sem megy. Elvégeztem minden beállítást, kikapcsoltam a többi bemenetet beállítottam 48k -ra de nem hajlandó felismerni.
    Ha volna bármi tippetek írjátok meg, köszönöm
    Üdv M.D.
  • Titan
    #685
    Skacok! A netről leszedett számokat, amik a pc-n mennek, azokat be lehet valahogy rakni az XBOX360-asba valahogy?
  • Probatbicol
    #684
    Bocs, elírtam:
    http://customsforge.com

    (remélem azért nem vetted meg ! :-))
  • Titan
    #683
    Nekem erre a linkre egy oldal jön fel, ahol 6000 dollárért megvehetem a domaint...
  • Probatbicol
    #682
    Egy utód már van is: customforge.com, folyamatosan töltik fel.
  • Probatbicol
    #681
    Nabasszus úgy néz ki, a Smithy's anvil befejezi a customok közlését, a fent levő 2300 db read only módban pár hétig még elérhető lesz, aztán azt is törli.
    Remélem egy másik site átveszi a stafétabotot.
  • twi452
    #680
    Akkor passz :)
    Próbáld újrakalibrálni, a hangolás képernyőről lehet eljutni oda.
  • Tharus
    #679
    amikor olyan zenét játszok amiben nincsen torzítás akkor jó a hangja.
  • Tharus
    #678
    nem az a baj, hogy zajos, a hangolásnál semmi alapzaj nincsen, csak nagyon torz a gitár hangja, nem ilyen a hangja http://www.youtube.com/watch?v=U60G2SKQfFs
    nocable loadert használok
  • twi452
    #677
    állítsd line in-re a bemenetet, használd a rocksmith2014-nocable-loader -t és nem lesz többé zajos
  • Tharus
    #676
    alaplapi hangkártyával. Az alaplap Gigabyte 970A-D3.
  • Fehercsoki
    #675
    Milyen hangkártyával tolod?
  • Tharus
    #674
    A Rocksmith 2014-ben lehet állítani a gitár torzításán játékon belül? Mert annyira torz a hang, hogy az már elviselhetetlen. Köszi a válaszokat.
  • Yula74
    #673
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogy az eredeti rs2014-be hogy vagy honnan tudom berakni a rs2012 (virágbolti) számait?
    Láttam steam-en egy átalakítót némi pénzéet, de gondolom az a steame-es rs2012-vel működne.

    Köszönöm!
  • blenard80
    #672
    Örülök hogy segíthettem