42
Goth/ragdoll babák
  • Look at the cat
    #42
    az igen :D
  • Bokafix2
    #41
    jahm, igen... Tessék.

    Még ő fotózta mikor kész lettek.
  • Look at the cat
    #40
    megígérted teszel képet...
  • Bokafix2
    #39
    Én meg vagyok velük elégedve... ahhoz képest hogy még ilyen stílusú babát nem rendeltek tőle, egész jól megcsinálta, hasonlít az eredeti képeken levőkre.
    Ára is jó.. az enyéimnek 5 ezer volt darabja, de azért mivel én nagy méretben rendeltem őket... egy kb. 10 centis baba nyilván kevesebbe kerül.
  • MitsuMishi
    #38
    Mesélj hát, vélemény? Milyenek lettek? Jó árban vannak?
  • Bokafix2
    #37
    Nem kell, már készen vannak a babák.
  • MitsuMishi
    #36
    Still waiting :c
  • Look at the cat
    #35
  • Bokafix2
    #34
    Persze... jövő hónap elején lesz kész, kicsit lassabban megy mivel 3-at rendeltem és azt ígérte aprólékos munkát végez, hogy kiköpött olyan legyen mint a képeken, ezért március elején jönnek meg.
  • MitsuMishi
    #33
    Na, valami hir a babákról?
  • hiper KOCKA
    #32
    Ha egy televíziót vásárolsz, attól még nem lesz belőled TV szerelő... te nagyon okos gyerek.
  • Büdös Bohóc
    #31
    undorító, mind az összes pózer megdögölhetne
  • extra sensory
    #30
    Nem vámpírkultusz úgy tudom, hanem a középkori gótikus stílus jegyeit mutatja. Inkább ilyen önkifejezés, az újkori divat és disco trend ellen létrehozott irányzat.
    Ezek a babák pedig inkább dark-goth stílus. Arra jellemzők a fekete, sötétkék, sötétzöld, lila és mélybordó árnyalatok. A legismertebb ruhák a földig érő szoknya, a zsabós ing, trapézujjú blúz, csizma vagy bakancs.
    Hozzávaló kiegészítők pedig ezüstékszerek, kesztyűk, láncok, szegecselt övek, rózsafüzér vagy kereszt.
  • Büdös Bohóc
    #29
    fasza logód van :)
  • Wescone
    #28
    A babákkal nem lenne gond, a ruhák még szépnek, ötletesnek is mondhatók akár, de a babák bevarrt-, általában lefele görbülő szája, az irreálisan "tágra nyitott" szemek, de főleg a "gyerek" mellettük már morbid fantáziára-, elszigetelődésre, valamint depresszióra utalnak.
    Mi a goth stílus egyébként - valamiféle "vámpír" kultusz?
    ...Ezek a Goth "babák" viszont egészen szemre- (és egyébre) valók!
  • Bokafix2
    #27
    Ok, majd kiderül mennyire hasonlít az eredetire, de írtam neki, hogy próbálja kiköpött olyanra csinálni mint a képeken van. Kb. 2 hét mire megjön, utána majd lefotózom és berakom a képeket róla.
  • Bronx South
    #26
    Ez most olyan, hogy ha valaki sokat játszik erőszakos tartalmú játékokkal, valószínűleg egy hidegvérű gyilkos lesz... gratulálok a szellemi korlátoltságodhoz. És ezt úgy írom hogy véletlenül néztem be a topikba, nem nagyon érdekelnek ezek a babák.
  • Look at the cat
    #25
    hello szia nővéremnek szeretnék ajándékba goth babát. a képeket rakd ki a fórumra majd ha lehet és az elérhetőséget is majd köszi szépen!! :D
  • tutituti
    #24
    megköszönném.
    Remélhetőleg postázni tudja.
    Majd képeket rakj fel ha megjött/ek.
    köszönöm!
  • Bokafix2
    #23
    Tegnap ráakadtam egy babakészítőre, felvettem vele a kapcsolatot, és azt írta meg tudná csinálni akármelyik babát rendelésre, mert boltokba nem nagyon lehet kapni.
    Rendeltem tőle, elküldtem a képeket a babákról ami kellene és majd kiderül mennyire profin csinálja meg... de látva a munkáit elég jó babakészítő.
    És majd utána ha megjöttek a babák, ha neked is kell privátba megadom a címét... csak mert írtad hogy szóljak.
  • Bokafix2
    #22
    Én speciel nem kötném életérzéshez ha valakinek bejönnek az ilyen cuccok... Hangsúlyozom, én sem vagyok goth beállítottságú, de még az ismerősi körömben sincs ilyen sőt nem is vonz ez a fajta stílusirányzat. Nekem csak egyszerűen bejönnek ezek a babák.
  • Willenbrock
    #21
    Nekem amúgy nincs velük bajom,majd elmúlik ez a divat vagy életérzés is ahogy mindíg.Vagy visszajön új formában.A szecesszió és a romantika is vonzódott az elmúláshoz meg a misztikus dolgokhoz-nem annyira újkeletű jelenség ez.
  • Willenbrock
    #20
    Az a csaj nekem is rémlik :D Én 2000-2004 közt voltam Szegeden akkor láttam ilyet :)
  • Büdös Bohóc
    #19
    Szegeden még egyetem alatt naponta szembefutottam egy olyan csajba, aki folyamatosan egy ilyen sz*rt hordozgatott magával és a feje meg ne is mondjam hány kiló vakolattól volt rondítva. Hányszor elképzeltem, hogy jól fejberúgom, de hányszor...
  • sublimaze
    #18
    Nekem se jönnek át ezek, de ez nagyon csőlátású földművelő mentalitás már ne is haragudj... :D
  • Synchronous
    #17
    Ismerek olyan csajokat (nem goth), akik a plafonig ugranának egy ilyen babáért... csak valljuk be nem lehet minden játékbazárban hozzájutni. De inkább lányok részesítik előnyben ezeket, minthogy a legtöbb más típusú babát is.
  • Frosty01
    #16
    tetszik :DDDD

    ez a bevarrt száj olyan feelinges :D
  • Bokafix2
    #15
    Nem tudom idehaza lehet-e kapni... én nem találtam, csak hagyományos játékbabákat...
  • tutituti
    #14
    +fav.Ha van róla infó akkor beruháznék párra.jók ezek a szürrealisztikus és nyomasztó babák.

    De akinek nem tetszik az vegyen terhes barbie-t a lányának akit majd a alsó tagozatban megdugnak.Ha már ebből indulunk ki...
  • Willenbrock
    #13
    Felülről a 2.3. elég mókás :)Lehet hogy nem gyerekeknek szánják ezeket de azért megnézném mit szólna hozzá egy gyerek :)
  • hiper KOCKA
    #12
    Sztem sem gyerekeknek készül... netes képeken felnőttek meg nagyobbacskák mutogatják őket... ezek közül a szőkét elfogadnám. :P
  • sparrow35
    #11
    Gratulálok te idióta, biztos gyerekeknek csinálják... -.-
  • G_ArchAngel #10
    egesz gyerekkoromban LEGO-ztam, majd 15 evig dolgoztam az epitoipar fogsagaban - vigyazni kell, mert a sztereotipia olni tud!

    :)
  • Cucmey
    #9
    Ne bántsd! Barcelona drukker... :DDDDDDDDDD
  • extra sensory
    #8
    Akinek megveszik a Call of Duty-t és játszik vele, szted később kimegy a Blahára és terepszínű ruhában halomra lövi az embereket? Atyaég.
  • Bokafix2
    #7
    Hát én nem feltétlenül hoznám ezt összefüggésbe a goth stílusú zenével vagy öltözködéssel... a depresszióval és öngyilok hajlamokkal meg főleg nem. Én sem öltözködök úgy és olyan zenét sem hallgatnék sose csak a babák tetszenek.
  • MitsuMishi
    #6
    Ha találsz helyet ahonnan lehet venni/ leirják hogy kell megcsinálni, szólj :D
  • Zero 7th
    #5
    Igen, és ez sokkal rosszabb, mintha átlagmagyar szintén depressziós alkoholista válna belőle, ugye?
  • Sith
    #4
    Szerintem poén... :)
  • bakkerman
    #3
    ilyet kell adni a gyerek kezébe,aztán jöhet a goth "zene",és 18 évesen már depressziós drogos lesz,öngyilkossági hajlamokkal,éljen!