42
Goth/ragdoll babák
  • Bokafix2
    #1
    Sziasztok

    Van valakinek ilyen stílusú babája, illetve nehéz ilyet készíteni...? Igazából csak egy babzsák baba, csak morbid, gótikus stílusúra tervezik, de pont ez adja az érdekességét.
    Próbáltam egyszer csutkából összehozni ilyesmit, de hadd ne mondjam milyen lett a végeredmény... :DD

    Egyébként nem vagyok Goth stílusú személy, nem öltözködök úgy meg hasonló, csak a baba tetszik, de mindezidáig nem sikerült szerezni belőle. Ha nektek van ilyen fellökhetnétek róluk pár képet.

    Íme néhány baba amik bejönnek közülük, bár a választékuk nagyon széles:














    Kissé extrémek, de pont emiatt tetszenek.
  • gosumofo
    #2
    ez beteges :(
  • bakkerman
    #3
    ilyet kell adni a gyerek kezébe,aztán jöhet a goth "zene",és 18 évesen már depressziós drogos lesz,öngyilkossági hajlamokkal,éljen!
  • Sith
    #4
    Szerintem poén... :)
  • Zero 7th
    #5
    Igen, és ez sokkal rosszabb, mintha átlagmagyar szintén depressziós alkoholista válna belőle, ugye?
  • MitsuMishi
    #6
    Ha találsz helyet ahonnan lehet venni/ leirják hogy kell megcsinálni, szólj :D
  • Bokafix2
    #7
    Hát én nem feltétlenül hoznám ezt összefüggésbe a goth stílusú zenével vagy öltözködéssel... a depresszióval és öngyilok hajlamokkal meg főleg nem. Én sem öltözködök úgy és olyan zenét sem hallgatnék sose csak a babák tetszenek.
  • extra sensory
    #8
    Akinek megveszik a Call of Duty-t és játszik vele, szted később kimegy a Blahára és terepszínű ruhában halomra lövi az embereket? Atyaég.
  • Cucmey
    #9
    Ne bántsd! Barcelona drukker... :DDDDDDDDDD
  • G_ArchAngel #10
    egesz gyerekkoromban LEGO-ztam, majd 15 evig dolgoztam az epitoipar fogsagaban - vigyazni kell, mert a sztereotipia olni tud!

    :)
  • sparrow35
    #11
    Gratulálok te idióta, biztos gyerekeknek csinálják... -.-
  • hiper KOCKA
    #12
    Sztem sem gyerekeknek készül... netes képeken felnőttek meg nagyobbacskák mutogatják őket... ezek közül a szőkét elfogadnám. :P
  • Willenbrock
    #13
    Felülről a 2.3. elég mókás :)Lehet hogy nem gyerekeknek szánják ezeket de azért megnézném mit szólna hozzá egy gyerek :)
  • tutituti
    #14
    +fav.Ha van róla infó akkor beruháznék párra.jók ezek a szürrealisztikus és nyomasztó babák.

    De akinek nem tetszik az vegyen terhes barbie-t a lányának akit majd a alsó tagozatban megdugnak.Ha már ebből indulunk ki...
  • Bokafix2
    #15
    Nem tudom idehaza lehet-e kapni... én nem találtam, csak hagyományos játékbabákat...
  • Frosty01
    #16
    tetszik :DDDD

    ez a bevarrt száj olyan feelinges :D
  • Synchronous
    #17
    Ismerek olyan csajokat (nem goth), akik a plafonig ugranának egy ilyen babáért... csak valljuk be nem lehet minden játékbazárban hozzájutni. De inkább lányok részesítik előnyben ezeket, minthogy a legtöbb más típusú babát is.
  • sublimaze
    #18
    Nekem se jönnek át ezek, de ez nagyon csőlátású földművelő mentalitás már ne is haragudj... :D
  • Büdös Bohóc
    #19
    Szegeden még egyetem alatt naponta szembefutottam egy olyan csajba, aki folyamatosan egy ilyen sz*rt hordozgatott magával és a feje meg ne is mondjam hány kiló vakolattól volt rondítva. Hányszor elképzeltem, hogy jól fejberúgom, de hányszor...
  • Willenbrock
    #20
    Az a csaj nekem is rémlik :D Én 2000-2004 közt voltam Szegeden akkor láttam ilyet :)
  • Willenbrock
    #21
    Nekem amúgy nincs velük bajom,majd elmúlik ez a divat vagy életérzés is ahogy mindíg.Vagy visszajön új formában.A szecesszió és a romantika is vonzódott az elmúláshoz meg a misztikus dolgokhoz-nem annyira újkeletű jelenség ez.
  • Bokafix2
    #22
    Én speciel nem kötném életérzéshez ha valakinek bejönnek az ilyen cuccok... Hangsúlyozom, én sem vagyok goth beállítottságú, de még az ismerősi körömben sincs ilyen sőt nem is vonz ez a fajta stílusirányzat. Nekem csak egyszerűen bejönnek ezek a babák.
  • Bokafix2
    #23
    Tegnap ráakadtam egy babakészítőre, felvettem vele a kapcsolatot, és azt írta meg tudná csinálni akármelyik babát rendelésre, mert boltokba nem nagyon lehet kapni.
    Rendeltem tőle, elküldtem a képeket a babákról ami kellene és majd kiderül mennyire profin csinálja meg... de látva a munkáit elég jó babakészítő.
    És majd utána ha megjöttek a babák, ha neked is kell privátba megadom a címét... csak mert írtad hogy szóljak.
  • tutituti
    #24
    megköszönném.
    Remélhetőleg postázni tudja.
    Majd képeket rakj fel ha megjött/ek.
    köszönöm!
  • Look at the cat
    #25
    hello szia nővéremnek szeretnék ajándékba goth babát. a képeket rakd ki a fórumra majd ha lehet és az elérhetőséget is majd köszi szépen!! :D
  • Bronx South
    #26
    Ez most olyan, hogy ha valaki sokat játszik erőszakos tartalmú játékokkal, valószínűleg egy hidegvérű gyilkos lesz... gratulálok a szellemi korlátoltságodhoz. És ezt úgy írom hogy véletlenül néztem be a topikba, nem nagyon érdekelnek ezek a babák.
  • Bokafix2
    #27
    Ok, majd kiderül mennyire hasonlít az eredetire, de írtam neki, hogy próbálja kiköpött olyanra csinálni mint a képeken van. Kb. 2 hét mire megjön, utána majd lefotózom és berakom a képeket róla.
  • Wescone
    #28
    A babákkal nem lenne gond, a ruhák még szépnek, ötletesnek is mondhatók akár, de a babák bevarrt-, általában lefele görbülő szája, az irreálisan "tágra nyitott" szemek, de főleg a "gyerek" mellettük már morbid fantáziára-, elszigetelődésre, valamint depresszióra utalnak.
    Mi a goth stílus egyébként - valamiféle "vámpír" kultusz?
    ...Ezek a Goth "babák" viszont egészen szemre- (és egyébre) valók!
  • Büdös Bohóc
    #29
    fasza logód van :)
  • extra sensory
    #30
    Nem vámpírkultusz úgy tudom, hanem a középkori gótikus stílus jegyeit mutatja. Inkább ilyen önkifejezés, az újkori divat és disco trend ellen létrehozott irányzat.
    Ezek a babák pedig inkább dark-goth stílus. Arra jellemzők a fekete, sötétkék, sötétzöld, lila és mélybordó árnyalatok. A legismertebb ruhák a földig érő szoknya, a zsabós ing, trapézujjú blúz, csizma vagy bakancs.
    Hozzávaló kiegészítők pedig ezüstékszerek, kesztyűk, láncok, szegecselt övek, rózsafüzér vagy kereszt.
  • Büdös Bohóc
    #31
    undorító, mind az összes pózer megdögölhetne
  • hiper KOCKA
    #32
    Ha egy televíziót vásárolsz, attól még nem lesz belőled TV szerelő... te nagyon okos gyerek.
  • MitsuMishi
    #33
    Na, valami hir a babákról?
  • Bokafix2
    #34
    Persze... jövő hónap elején lesz kész, kicsit lassabban megy mivel 3-at rendeltem és azt ígérte aprólékos munkát végez, hogy kiköpött olyan legyen mint a képeken, ezért március elején jönnek meg.
  • Look at the cat
    #35
  • MitsuMishi
    #36
    Still waiting :c
  • Bokafix2
    #37
    Nem kell, már készen vannak a babák.
  • MitsuMishi
    #38
    Mesélj hát, vélemény? Milyenek lettek? Jó árban vannak?
  • Bokafix2
    #39
    Én meg vagyok velük elégedve... ahhoz képest hogy még ilyen stílusú babát nem rendeltek tőle, egész jól megcsinálta, hasonlít az eredeti képeken levőkre.
    Ára is jó.. az enyéimnek 5 ezer volt darabja, de azért mivel én nagy méretben rendeltem őket... egy kb. 10 centis baba nyilván kevesebbe kerül.
  • Look at the cat
    #40
    megígérted teszel képet...