8
  • asysoft
    #8
    Nekem is, bár az első koncepció képek szerintem tetszetősebbek voltak, illetve az N8 stílusa is jobban bejött - mondom ezt úgy, hogy N9/L800 duóhoz nem volt még személyesen szerencsém.
    Ez a Sony is szépre sikeredett, ha esetleg Androidos eszköz beszerzésén törném a fejem, biztosan S(E) készülékei között néznék szét első körben, bár ezt inkább a támogatás miatt tenném:)
  • Guren
    #7
    kurvára bejönnek nekem kinézetre ezek a nokiák.
  • cloud.strife
    #6
    ésugye legalább ezek nem majmolják az iPhone-t. :)

    Sony teló amúgy nagy LIKE! :)
  • mrlujoak
    #5
    Hivatalosan a 2.
    Mivel a CES ugye Las Vegas-ban van, ezért hazai pályán az első SONY Xperia az ion lett... Így nekünk európaiaknak a második jutott :)

    De viccet félretéve igen, az első itthoni, ergo nemzetközi Sony Xperia az Xperia S. Ami még zavarba ejtheti a nézelődőket az az, hogy a CES előtti fotók jó nagy részén "még" Sony Ericsson díszeleg az előlapon, ami szintúgy igaz a CES-en és előtt kiosztott modellekre is, ám a piacra kerülésükkor már ismét Sony fog trónolni az előlapon...
  • SanMaster
    #4
    Nem tudom, hogy feltűnt, de nekem elsőre nem is, hogy nem Sony Ericsson van a telefonon, hanem csak Sony. Ez az első ilyen telefon
  • mrlujoak
    #3
    Eléggé összecsapott bemutatót kapott az Xperia S.
    Eleve nem derül ki a cikkből, hogy az a 1,5 GHz-es processzor 2 magos, de az sem, hogy az a HD felbontású 4,3"-os kijelző az elődökhöz képest Bravia Engine...

    Mitöbb, az a kis "dísz" sem került kiemelésre, ami ugye átlátszó részt képez a telefon testén... Természetesen ICS-is elérhető lesz rá.
  • mesyre
    #2
    A Sony emlékeztet a HTC HD2-re. Nagyon szép! Like :)
  • ADAMEX9
    #1
    Mindkettő igazán tetszetős darab!