18
  • donceleger
    #18
    Na igen, de ezeknek az eszközöknek az ég egy adta világon semmi értelme, hiszen máris csak analóg jelről beszélünk. Ez a szarnak egy pofon tipikus esete.
    Meg aztán nehezen tudom elképzelni, hogy valaki vesz egy ilyen kamerát megy egy általad említett átalakítót és egy régi tévével szórakozik.
    Ahogy Besenyő Pista bácsi mondaná: Nooooooormális? Hát ez hülyeség kérem szépen!

    És igaza van, mert tényleg hülyeség. Nekem alap LCD-m van, semmi smart funkció, de még én is elgondolkoznék egy tévé cserén, ahelyett hogy ezt beszerezzem. Elvégre most már 80 eFt körül minden földi jóval ellátott tévéket lehet venni, akkor inkább már cserélek, mintsem további kütyükkel zsúfoljam a nappalit.
  • Madve
    #17
    Vagy veszel mellé egy ilyet:
    http://www.ebay.co.uk/itm/HDMI-SCART-CVBS-Video-Audio-AV-Converter-1080P-720P-50-60Hz-HDCP-PAL-NTSC-/260920398053?pt=AU_Gadgets&hash=item3cc01150e5#ht_1812wt_1165
  • orkaman
    #16
    esetleg kereshetsz egy HDMI bemenetes junusztyot.
    :)
  • donceleger
    #15
    Nem tudom mi köze van a HD Ready-nek a böngészőhöz???
    Pl. eddig a mobiltelefonok sem voltak 720p-k, megy rajtuk a böngésző!

    Amúgy az eszközt a HDMI jelenlétével nyilván csak LCD, LED vagy Plasma tévékhez készítették, az meg legyen bármily kezdetleges is, minimum HD Ready-s!
  • thsanyi5
    #14
    netbook
    Nem tudom mi a különbség, de nem mindent laptopnak hívnak amit ketté lehet nyitni és kijelző + billentyűzet van benne. Nem hallottam még róla, hogy laptopot már nem lehet kapni, de el tudom képzelni. Végülis csak elnevezés kérdése.
  • kvp
    #13
    "Lehet csak fordítási hiba (ilyenkor már nincs kedvem a leírást keresni), de ha rá lehet kötni tv-re akkor miért van benne hangszóró?"

    A skype miatt jol jon, ha akkor is ki tud csorogni, a tv eppen ki van kapcsolva.
  • Madve
    #12
    Ha az öledbe rakod, akkor laptop... :)
  • Vazeratti
    #11
    Tényleg, miért nem lehet laptopot kapni?
    Lehet csak fordítási hiba (ilyenkor már nincs kedvem a leírást keresni), de ha rá lehet kötni tv-re akkor miért van benne hangszóró?
  • reaper4
    #10
    megy a fika, de szerintem jó, h van ilyen is...
  • norbre
    #9
    hmm.. ez új infó nekem.. mitől laptop egy laptop?
  • globint
    #8
    Ja, amúgy az alábbi hozzászólásomat a #5 hozzászólásra írtam.
  • globint
    #7
    Mivel én nem napi szinten foglalkozok ezzel a témával, nekem még így jön be...
    Beírom a gugliba: olcsó laptop, erre kijön egy csomó laptop, amiről aztán kiderül, hogy netbook....
    Olcso laptop
  • kvp
    #6
    "Én ebből szeretnék smart tv-t csinálni hamár BÁRMELYIK tv-ből lehet..."

    Kell hozza egy android-os settop box (vagy tablet), amin van video kimenet. Ezt a jelet kell lekonvertalni komponensre, kompozitra vagy scart-ra (ha eleve nem az jon ki rajta), majd egy rf egyseggel ramodulalni az egyik hagyomanyos tv frekvenciara. Ez utobbira egy atlag hasznalt videomagno is kepes. Az android-os keszuleken erdemes kozepes kepernyofelbontast beallitani, tehat vga-nal kisebbet, hogy a pixelek biztosan torzulas nelkul atmenjenek a kepernyore. Innentol van egy kb. 3 inches smartphone tudasaval felszerelt tv-nk. A bongeszo es a duhrohamos madarak is elmennek rajta, legfeljebb fekete feherben.

    "laptopot nehezen kapsz mivel laptopok már nincsenek"

    Az uzleti celu laptopok gyartasa es forgalmazasa nem szunt meg, csak a legtobb ember nem talalkozik veluk. Raadasul sok helyen netbook-kent aruljak az olcsobb laptopokat, mert igy jobban el lehet adni oket.
  • finizlik
    #5
    laptopot nehezen kapsz mivel laptopok már nincsenek
  • Dluinet
    #4
    Gondolom HD Reday-nak minimum kell lenni a TV-nek, hogy böngészőt lehessen rajta használni.
  • globint
    #3
    Hmmm, 200$, akkor az kb. 50'000Ft.
    Nos, ennyiért már egy kis laptopot is kapok..........
  • shaddam
    #2
    Meg lehet próbálni
  • Segal
    #1

    Én ebből szeretnék smart tv-t csinálni hamár BÁRMELYIK tv-ből lehet...