236
  • weine
    #236
    Nem mert
    1. Könyv készül belőle
    2 Sok irl adat lenne benne.

    Ám a hivatkozásokat elküldöm, ha szeretnéd, kb 120 db, főleg angol, de néhány spanyol is van közte. Na ha azokat végigolvasod, akkor már te is fogod tudni, hogy hány % bennszülött indián halt meg a spanyolok erőszakossága és kb hány % a betegségek és végelgyengülés miatt.
    Ha erre lusta vagy, akkor go to általános iskolai tananyag vagy de Las Casas, de ő nem ír arányokat.
  • caius marius
    #235
    Hehe. Hopp! Azèrt èn nem lennèk abba biztos, h nem a kiscsaj talàlta ki a törtènetet.
  • Oliwaw
    #234
    Természetesen egy mocskos elitélendő viselkedés a rendőrökre nézve, de ez nem összehasonlítási alap a két rendszert illetően. Talán jobban éreznéd magad , ha négy rendőr büntetlenül megerőszakolna (nem oly rég történt) ?
  • Molnibalage
    #233
    Hol? Kifiacskám, neked téveszméid vannak...
  • Merces
    #232
    .....nem nézném jószemmel ha elütnék a gyereket, de el is várnám hogy cipóra verjék a száját amikor megállitották.............
  • finizlik
    #231
    Mivel mindig ezt hozod fel, hogy az USA a hero senki más, mindenbe ők a kircsik!

    Mellesleg engem nem zavar, hogy sokan kiköltöztetek sőőt, nagyon is jól tették. Én sem magyarországon élek a munkám miatt, évente kb 2 hónapot vagyok itthon, de a szabadságom miatt ill. mert itt még valamivel "olcsóbb" az élet mint ahol élek és mondhatni jómódban vagyok itt, de rühellem az országot.
  • csimmasz
    #230
    Az átkosban én is disszidálni akartam már gyerekként is, főleg az után, hogy végre lehetőségem nyílt Ausztriát látni.
    Aztán 15 éve a sors úgy hozta, hogy 1.5 évet kint éltem, most vagy 10 éve Olaszországban élek.
    Alig várom, hogy évente 2x a szabadságomat MO tölthessem, de szomorúan mondom, egy hét után már hányingerem van és vissza vágyom, pedig szereztem a hazámat.


  • Molnibalage
    #229
    Megjegyezem családomból többen disszidáltak a '70-es és '80-as években ebből a fostalicska országból...
  • Molnibalage
    #228
    Annyira bírom, hogy a hozzád hasonló balfaszoknak semmi más "érve" sincs, csak ez...
  • finizlik
    #227
    Költözz az usa demokráciába amit istenítesz ott embereidre találnál.
  • Molnibalage
    #226
    Szerintem nézz tükörbe. Én szégyelném, ha a te korodban ennyire hülye lennék. Remélem génállományod és szemléleted nem adod tovább, mert akkor nekünk nagyon rosszl lesz...
  • finizlik
    #225
    Aha értelek, hülyevagy.
  • hdo
    #224
    Much to learn you still have, young padawan!

    xD
  • Cef
    #223
    Még hogy jogosan lökte fel? Ilyenkor meg kell állítani, nem pedig elütni. A rendőr csak akkor folyamodhat erőszakhoz, ha ellenszegülnek neki, de még akkor is van határ.
    Tudod, az igazi trollok, igaz dolgokat fogalmaznak meg alpári stílusban, de te baromságokat írsz amivel csak annyit érsz el, hogy retardált hülye gyereknek néznek. Tehát a trollkodást gyakorold még egy kicsit, de ha lehet ne ezen a fórumon.
  • finizlik
    #222
    A rendőr megakadájozott egy tömegszerencsétlenséget ahol meghalt volna 200 ember.

    NEsze, nem tudhatod. JOGOSAN lökött fel, de én át is mentem volna a fejeden 2x.
  • csimmasz
    #221
    Te érted miről van szó?
    Nem az a lényeg hogy én hülye voltam akkor, ez tény.
    Se bukó, se jogsi, ráadásul ketten.
    Ezért kiskorúként egy ejnye bejnye jár, mivel nem büntethető, és súlyosabb esetekben is elég halovány büntetések keletkeznek.
    A lényeg, hogy egy demokratikus államban, elképzelhetetlen, hogy a rendőr veszélybe sodorjon egy kiskorút szándékosan, jogos indok nélkül, és még akkor is kivizsgálják az ügyet, mert ezzel nem viccelnek.
    Ti hol a f*szba éltek?
    Akinek van gyereke, ezen egy percig sem gondolkodik, ha a fiával történne a jóistenhez is elmenne jogorvoslásért.
    De látom ez a példa nem volt épp tökéletes, mert végül is teljesen elkanyarodtunk a szólásszabadságtól, amire írtam.
    Ráadásul a lényegét sem érti egy két ember, és arra van ráállva, hogy de hát az én hibám.

  • finizlik
    #220
    De buta :D
  • hdo
    #219
    Ott a pont, aláírásos kommentre meg nem vagyok hajlandó reagálni, kedves petyminger! :D
  • caius marius
    #218
    Cionizmus? Hol az összefüggès? Inkàbb Thorra asszociàlnèk. Persze lehet, hogy tèvedek...
  • Molnibalage
    #217
    De nem löknének fel, az tuti...
  • petyminger
    #216
    HDO:

    megmagyaráznád, hogy ezt tudatosan írtad-e vagy csak a szokásos oktatás hiánya vezérelt:

    "Az én istenemnek kalapácsa van, a tied egy keresztre szögezve halt meg .... összeraktad?"

    cionista vagy?
  • caius marius
    #215
    Szerintem ezt tovàbb ne ragozd! Jogsi nèlkül, bukó nélkül, ketten egy egyszemèlyes motoron ès meg sem àllsz a felszólítàsra. Nemàà Ezt mèg ma sem dijjaznàk. Abban igazad van, hogy gyerekkènt az ember sok hûlyesèget csinàl, de azt hiszem max hàlàt adhadsz a sorsodnak hogy èpsègben megúsztad ne a rendőrt hibàztasd. A kötelessègèt tette. Kèpzeld el mi van akkor ha tovàbbhajtasz ès csinàlsz egy tömegkarambolt. Gyerekkènt az ember mindig a hatàrokat feszegeti aztàn ezt vagy megússza vagy nem. C'est la vie!
  • hdo
    #214
    Nem, a te logikád a rossz, mert ha nem a spanyolok irtották ki az indiánokat, hanem a vírusok, akkor nem a katonák ölik az embereket, hanem a fegyverek.

    Azt a szakdolgozatot meg erősen kérdőre vonom, gondolom nem adod meg hogy hol, és mi a címe, hogy kikölcsönözhessem a könyvtárból, hogy elolvassam! ;P
  • weine
    #213
    :)
    Tök mázlid van, mert ebből írtam a szakdolimat.
    Kérdezz nyugodtan, csak hülyeséget ne beszélj.

    Nem a spanyolok irtották ki az indiánokat, hanem a vírusok. Ha ezt a spanyolokra fogod, akkor a logikád szerint a fegyvergyárak ölik az embereket, nem a katonák?
  • finizlik
    #212
    Az hogy nem volt rajtad bukó sem az is a rendőr hibája?

    Ez a logika szerint, ha én fogok 1 kurva gépfegyvert, össze vissza lövölodözöl az utcán de nincs rajtam golyóálló mellény, akkor a rendőr nem lőhet rám mert megölne?

    Aha értelek :D:D
  • csimmasz
    #211
    Nem!
    Itt sem szokás fiatalkorúakat veszélybe sodorni, alapos indok nélkül, pl.biztosan felfegyverzettek, stb.
    Egyéb
    És nem összekeverendő észak déllel.

    Gombost!
    Az, hogy jogsi nélkül vezet valaki nem hiszem, hogy elég indok arra, hogy esetleges személyi sérüléssel járó közlekedési balesetet okozzon a rend éber őre.
    Azért megkérdezném, hogy ha a te fiadat fellöknék mit szólnál hozzá, ráadásul bukó nélkül.
    Nem akarom védeni amit tettem, de azért ez nem egy életfogytos bűncselekmény.
    Fiatalon sok f*szságot elkövet az ember.
  • hdo
    #210
    Ne zavarjon, hogy köze nem volt a válaszodnak ahhoz, amit írtam! Kételkedtem benne, hogy bevetnék? NEM! Azt vetettem fel, hogy nagy eséllyel nem fogják tudni HOL vessék be!
  • finizlik
    #209
    jajne meghalt 1 ember húúú VILÁGJÁRVÁNY!
  • Sir Ny
    #208
    Ha tényleg reális veszély lenne egy biológiai háború, akjir szerintem előkerülnének a hidrogének a pincéből.
  • Tetsuo
    #207
    Na ja. Magyarorszagon meg, ha a b@lf@sz rendorok helyett polgarorseg alakul, akik meg egy ciganyt is le mernek szolitani, a new yorki zsidok tiltakoznak ellenuk, felvonultatva mindenfajta demokraciatipro "komcsi" exelnokot.
    Olaszorszagban meg siman diktatura van ill. maffiauralom. Pf.
  • caius marius
    #206
    Ehhez mèg annyit hozzàtennèk, kivàncsi lennèk ha az olaszoknàl a carabinierinek nem àllnàl meg motorral vagy akàr gyalog, azoktól mit kapnàl. :) Valszeg az csak az eleje lenne, hogy fellöknek autóval. Lehet közben hàtba is lőnènek. :) Làttam öket egyszer-kètszer működès közben... Egy egyszerű könyûsèrülèses közlekedèsi balesethez is úgy èrkeztek, hogy közben fogtàk a pisztolyaikat. Naggyon durvàk. Jó lenne belőlük itthonra is egy pàr.
  • hdo
    #205
    Hova oda? Ahhoz ki is kell deríteni honnan ered az üzenet. Bin Laden is üzengetett videósdival, és végig fingjuk nem volt pontosan hol is van.
  • gombost
    #204
    Csak érdeklődöm, hogy jól értem-e a sztorit: fiatalkorúként (ergo jogsi nélkül) ketten ültetek egy motoron és fel vagy háborodva, hogy a rendőr megakadályozott egy súlyos közveszélyokozást minden elérhető eszközzel.
  • Sir Ny
    #203
    Nem fog. Ha valaki muksó aszongya, hogy figyu világ itt van nálam a kapszulában egy kis biológiai fegyver, és ha nem kap a népem függetlenséget xy államtól, akkor kiengedem... Igazából nincs tippem, hogy melyik nagyhatalom hidrogénje fog odaérni hamarabb. Vírus meghal, világ megmenekül, éljen.
  • caius marius
    #202
    Úristenmostmilesz? Meghalt 1 az 1,3 milliárdból. Mi jöhet még ezek után?
    Így szilveszterkor minnyá elvesztem a fejem.
    Nem tudok még egy olyan oldalt ahol annyit rettegnének mint az indexen.
  • kvp
    #201
    Hogy legyen valami konstruktiv is igy ujevre:
    http://index.hu/kulfold/2011/12/31/kinaban_ismet_olt_a_h5n1_virus/

    Adatok az aldozatrol:
    -buszvezeto
    -nem volt csirkek kozeleben
    -a kozeli hong kongban elozo heten vagtak le egy csomo csirket a jarvany miatt
    -a sofor nem jart a varosban
    -csak az utasai

    Lehet, hogy a tudosok egy picit elkestek...

    ps: Boldog Uj Evet!
  • phaszfej
    #200
    admin te kibaszott cigány takony
  • Sir Ny
    #199
    Vannak vallási fanatikusok hatalmon. Vagy csak simán fanatikusok. Léteznek nagyon nagyon gonosz emberek is ( kékfény meg ilyenek csak a magyar esetekről számolnak be, de ténylegesen vannak olyanok, akiknek a napi szintű szórakozása mások kínzása ).
  • pasi29uk
    #198
    Látszik, hogy isznak a modok valahol... olvassatok gyorsan gyorsan mert a postok 20% megy a levesbe :DDDDD
  • csimmasz
    #197
    Ráadásul, az tévedés, hogy az övé a cég csak kevesebb mint 40%-át birtokolja.