42848
  • arty
    #42206
    vedd meg a játékot, kezdetnek ... ;)
  • Latrina
    #42205
    Sziasztok!
    A jól ismert problémába futottam:
    cpu occupancy 99%
    Úgy tűnik hogy a kiváltó oka a Sidewinder ffb kormány. Kipróbáltam volna a megoldására javasolt control.ini módosítást de nincs FF SKIP STEPS sorom a cfg-ben. Ver. 1.13

    https://www.racedepartment.com/threads/kunos-assetto-corsa-cpu-occupancy-99-warning-advice.131882/
  • mtom1984
    #42204
    Sziasztok! Van egy nagyon jó kis gyűjtemény az orosz pályákból, köztük a Kazan Ring (motul kazan néven), amely eddig csak fizetős pálya volt. Most viszont elérhető, és szerintem nagyon jó vonalvezetésű, méltatlanul nem ismert pálya. Ez igaz a többire is a pack-ban.Link:

    https://yadi.sk/d/axQ6scfVqWZx8g

    Külön a Kazan Ring:

    https://yadi.sk/d/Z73OGjV53TJBsq
    Utoljára szerkesztette: mtom1984, 2018.11.12. 17:15:07
  • cstibikeee
    #42203
    Köszönöm az infót!
  • barcalaci84
    #42202
    februárban váltottam cv1-re dk2-ről...akkor ment minden probléma nélkül..(assettohoz nem is jött azóta és már nem is jön frissítés , de igazából mindegy is ) az oculus dashboard béta 2.0 -t is használtam akkor a dk2-höz és működött szépen minden általam használt játék
  • cstibikeee
    #42201
    Sziasztok!

    Működik a játék DK2-es rifttel?
    Vagy már nem támogatja ezt a régebbi változatot?
  • acsati
    #42200
    Huh ez volt az amire eredetileg gondoltam. Köszönöm! :)
  • PacsutaTibi
    #42199
    Tudtommal nem.

    Csak Rfactor1-re van Parádsasvári pálya, amit a HLTC Team készített:
    https://www.youtube.com/watch?v=qX7ougwllmg
  • tonio2006
    #42198
    Parádsasvári pálya készült Assetto-hoz?
  • barcalaci84
    #42197
    setupmarket

    kicsit lassú az oldal , de itt rengeteg setup van
  • acsati
    #42196
    Köszönöm! :)
  • bedy68
    #42195
    http://www.radiators-champ.com/RSRLiveTiming/index.php?page=setups&track=0&car=1205
  • acsati
    #42194
    Sziasztok!
    Volt egy oldal ami tele volt mások által feltöltött AC setupokkal, rengeteg autóhoz, leírva milyen pályára készítve a setup. Ez az oldal megszűnt, elköltözött? Mert szerintem a könyvjelzőim között ott kéne lennie, de nem jön be semmi.
  • Gadfly13
    #42193


    Megkezdődött a jelentkezés a következő bajnokságunkra, ami egy jelenleg is folyamatban lévő mod, amely nem más mint a valóságban igen népszerű WTCR sorozat. A valós sorozatban jelenleg 7 márka képviselteti magát, mi most Pongrácz Tamás (Tommy78) jóvoltából az elkészült két modellel indítunk egy bajnokságot. Tehát a mod tartalmazza a Cupra TCR-t és az Audi RS3 LMS-t. Akinek lehetősége van, illetve szeretné, hogy ez a mod elkészüljön, az támogatással segítheti Tommy78 munkáját. Hét helyszínre látogat el a bajnoki, a pályák a WTCR és TCR Europe pályáiból lett összeválogatva, mivel nem állt rendelkezésre minden pálya, vagy dlc volt, vagy kevés pithely. Várunk mindenkit szeretettel! Izgalmakban gazdag, tartalmas szórakozást szeretnénk ismételten biztosítani mindenkinek.

    További részletek EZEN AZ OLDALON tekintetők meg.
  • alma2
    #42192
    Amugy a samsung sem gondolnam, hogy a maga ellensege lenne, hogy mar pc kompatibilis kijelzot is gyart. Mivel mindket nagy nevben samsung kijelzo van, igy most az a helyzet, a legjobb kijelzo pont az uj odysseyben lesz. A frissitett oculus meg vagy megkapja azt a kijelzot, ami a tavalyi samsungban van, ami ugyanaz mint a vive proban van, esetleg megkapja az odyssey+-et, de nem gondolnam, hogy jobb lesz benne, na meg kitol is lenne ugye. Persze lehet valamelyik hegy gyomraban mar epitett egy kijelzo gyarat Cukorgyar, de nincs sok eselye.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2018.11.03. 10:49:39
  • alma2
    #42191
    Mar miert ne mennenek? Ha megy revive-val, akkor megy.

    Ugy kell elkepzelni van a vilag, (steamvr->openvr) meg ellene cukorhegy. Aki a sajat kis api-jat erolteti. Meg 2016-ban csinaltatott egy-ket exkluziv cimet, (azota egyre kevesebbet) amik siman mennek, a fenti progival megjelenesuk ota mas hmd-n is. (Lehet van kivetel, bar en nem talalkoztam vele, de akkor egybol frissitzk a revive-ot is)
    Az oculus store-hoz, nem kell, hogy legyen oculusod sem. Legalabbis fel evvel ezelottig, amikor utoljara raneztem.Sot az ott vasarolt jatekodat is tudod futtatni mason. oda-vissza megy ez, szoval nem sikerult feldarabolni a piacot, ahogy akartak.(na meg nem is tul nagy) Az exkluziv cimekbol is szepen steamen is megjelent par, bar mint fent irtam tokmindegy, hol veszed meg. A steam-es verzio termeszetesen kap openvr supportot, nem kell mokolni, de ennyi elonye van csak.

    Az AC amugy tamogatja mindkettot. de pl a dirt rally nem, mert azt cukorhegy fizette, de siman megy az is mindenen.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2018.11.03. 10:38:38
  • alma2
    #42190
    na ebben minden benne volt, leszamitva par apro valotlan, lenyegtelen dolgot. Mintha egy gyontato fulkeben lettel volna ugy kitartad a szived mindenki elott.
    Koszi "Viktor".
  • mumus70
    #42189
    Ja, és valamint eredetileg is saját, igazi néven versenyzek eredetileg, saját igazi profilképpel ráadásul, és nem egy 80-as évek beli valamikori 1 nótás 14 éves popsztár tini fiúcska nevében.... ;) :P
  • mumus70
    #42188
    Az elsőnél! De nagyon el vagy tévedve. Tipic Magyar mentalitás! Egyetlen egyszer találkoztunk össze a pályán, akkor is besírtál hogy kő paraszt módon előztelek meg Doningtonban, miközben Te meg kő paraszt módon cikáztál és szorítottál a fű felé. Én csak helyre tettem a dolgot, nevelő szándékkal. Az SRS-ben is már jóval több mint 100 futamot mentem, sőt, közelebb a 200-hoz. Eddig egy 1 hetes eltíltásom volt, valamikor a kezdetekkor, és most jött egy 4 hetes, igen, amit törlesztésért kaptam, ugyan azt viszonoztam, amit egy körrel azelőtt velem alkalmaztak. Ő besírt, és óvott, én nem. Neki szabad, nekem nem.... Tehát annak ellenére hogy Te egy tufa unfair köcsög g..ci aljas versenyzőnek tartassz úgy, hogy nem ismersz, és 1 futamon találkoztunk, hát nem vagyok az, sőt, a fair versenyzést preferálom! És csak az érdekel, aki ismer, és sokat versenyzünk együtt, az meg is erősíti ezt.... ;) Tehát nincs szükségem 100 profilra.... De konkrétan a kérdésedre válaszolva, a biztonság kedvéért be van tárazva még 2 Német IP-s acc, 3 Magyar IP-s acc, 5 különböző IP-s Steam fiókkal...... :D :p
    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2018.11.03. 09:16:56
  • __Jacek__
    #42187
    Persze ez promo kép,de van a redditen egy csóka aki bele fotozott a lencsébe és nagyon biztato a cucc,



  • __Jacek__
    #42186
    Az Oculus exkluzivak nem mennek rajta, plusz ugye importálni kell gari ablakba.
  • __Jacek__
    #42185
    Samu Odyssey+

    Kényelmesebb lett de a lényeg az Anti SDE ami lényegében a rácshálot tünteti el, de jön valami az Oculustól is.
  • arty
    #42184
    és _minden_ nagyobb cím steamVR kompatibilis?
    nem kell kókányolni a különféle headsetekkel? tehát a steamvr matrica a headseten / játékon az "garancia" ? :)
  • alma2
    #42183
    Ugy tudom az osszes "windows mixed reality headset" mar egy jo ideje steamvr kompatibilis, szoval megy minden.
    Ahogy a vive is a harmadik feltol szarmazo appot hasznal (revive), hogy az oculus jatekok is menjenek, igy a fentit is tamogatja szinten a revive. Szoval gyakorlatilag mindennel lehet jatszani. szimulatorozashoz, meg nem kell vive.
    samsung odyssey+ neven fut. A kijelzo felbontasa marad a regi (tavalyi, ami egyenlo a vive proval) hiszen ok is a samsungtol veszik gondolom. Viszont valamivel probalnak trukkozni ne legyen annyi screendoor effect. 3 nap es kiderul.
    a szivacsot is csereltek, stb, hogy ne izzadjon annyira az ember. A tavalyi meg mar 350 dollar.
    pl


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2018.11.02. 22:21:33
  • unrealnoise
    #42182
    Valami link van erről a javított Samsung VR headsetről? Mert azt sem nagyon tudom, hogy keressek rá... amúgy lehet jó a headset, de azért az előzővel is vannak gondok (“odyssey 1.0”)... pl kinézetre szar, fényes műanyag. Nehéznek, nagynak érződik. Izzad benne az ember állítólag becsülettel...
  • __Jacek__
    #42181
    Steam VR simán, a samu is Windows Reality.
  • arty
    #42180
    nem (Maranello-ra gondoltál, talán)

    alma: és a samsung mit kezd majd a játékokkal? vagy "vivekompatibilis" lesz?
    Utoljára szerkesztette: arty, 2018.11.02. 19:07:11
  • alma2
    #42179
    ohh igen, par het kihagyas utan mentem vegre. Otultem, hogy a palyan tudtam maradni.
    Hanyadik alnevnel tartasz a kitiltasok miatt?

    a heten jelenik meg a samsung rancfelvarrott headsetje, ami messze a legjobb keppel fog birni. Illetve mar ramegy a nagyfejukere is. Urom az oromben, megint nem akarjak europaban forgalmazni. 500 Dollarert 100x jobb valasztas szimulatorozni, mint barmi mas es jelenleg mindegyiknel messze jobb lesz a kepe.(meg a vive pronal is).
    Illetve oculusbol is terveznek egy rancfelvarrott verziot jovo ev elejen valamikor. Gondolom az is megkapja a vive pro, illetve a samsung odyssey kijelzojet.
    A pimax meg igen tragyale, ahogy az alapbol is adott es egyertelmu volt.
  • GPx8
    #42178
    Ez nem a múzeum inkább?
  • arty
    #42177
    Milánó, Ferrari bolt





    (mozgó cockpitek voltak, szívesen kipróbáltam volna, de 10 perc körözés árából inkább veszem az ACC-t ...)
  • El Gigante
    #42176
    Már rég játszottam, nem magától állítja az autókhoz?
  • cstibikeee
    #42175
    Sziasztok!

    Talán tud valaki segíteni.
    Szeretném beállítani, hogy 900-nál kevesebb legyen a kormány (G29) forgása, de nem sikerül.
    Hiába állítom pl 700-ra a játékban, semmi nem történik. A Logitech programban is átállítottam, és semmi.
    Valamint újra telepítettem az AC-t meg a logi programot is.

    Köszönöm!
  • mumus70
    #42174
    Szépet mentél ma SRS-ben Sugár Berci! ( A Miniszterelnök Úr üdvözöl!) :D :D
    Utoljára szerkesztette: mumus70, 2018.10.31. 19:53:03
  • cstibikeee
    #42173
    Köszi az infót! A Ferrari 70th DLC-t beszereztem, csak az hiányzott.
  • guftabi96
    #42172
    Akció
  • b-type
    #42171
    akinek sok ideje van, itt egy videó:youtube
    Hirtelen halál van, azaz nem lehet autót törni ezért nincs kicentizve Peklo, de váltott székes (mint régen a Cmrally2-ben) és kikuplungolós menet. Nagyon pihentető, ezzel az autóval még nem is mentem Peklo-n, de jobb feeling-re mint az A2-s Lada.
  • b-type
    #42170
  • b-type
    #42169
  • Solt
    #42168
    Szerintem a cd kulcsos flém érdekesebb volt...
  • mumus70
    #42167
    Igen, mert mindenki megóvott mindenkit a Doningtoni vágásért, és most a háromnegyed mezőny tömlőcben van....