2387
  • Evin
    #2145
    Többször is megemlítik a játékban, miért. Még a kézirat lapjait sem kell gyűjtened, mert a karaktereb beszédéből is minden kiderül ezzel kapcsolatban.
  • johny85
    #2144
    mért van az hogy a 3. pálya után űjrakezdődik a játék,már 2x végigtoltam az első 3 pályát????
  • johny85
    #2143
    grafika meg játékmenet nem egy nagy szám,de szerintem végigtolom már csak az előd kedvéért
  • DarkSector
    #2142
    :)
    Mi felett léptem át? :P
  • Macccy
    #2141
    Oké, nem "mondtál" hülyeséget csak átléptél fölötte ... Igazad van ...
  • Macccy
    #2140
    Lényegesen kurtább, mint az nagy előd ... Ez azért mégis csak egy ún. "spinoff" tv epizódja Alan kalandjának ... Nem egy nagy revelációt kibontó hajsza a parkban.

    Ahh, az árkádot kéne tolnom az acsik miatt, de nem visz rá a lélek, gyönge vagyok már a 6. pályához.
  • Shep
    #2139
    Kösz.
  • MerlinW
    #2138
  • Seth
    #2137
    Mindent megnézve,elolvasva, felszedve sem lesz több 5 óránál a cucc.A fejezetek egyre rövidebbek lesznek
  • MerlinW
    #2136
    Nekem az első chapter (a 9-ből) kerek egy óra volt, nézelődve - nézelődtem volna tovább, de találtam egy kulcsot és átb@szott a második fejezetbe.. örültem. Aztán nyomtam egy 10 perces árkádot. Szóval lehet ez akár 8 óra is, ha nem rohan az ember, figyel a történetre.
  • DarkSector
    #2135
    elég hosszú, ha végigszaladol, akkor 3-4 ora ahogy írjűk.
  • Seth
    #2134
    4 óra kb, de attól is függ mennyire keresgéled a tv-ket,manuscript-eket (ezeket most nagyon könnyű megtalálni, mutatja a térkép ha közel vagy)
  • Shep
    #2133
    Milyen hosszú az American Nightmare?
  • Evin
    #2132
    A GoG verziókban nincs védelem! Csak mondom.
  • mester1987
    #2131
    Hamar fel is törték.
  • mester1987
    #2130
    A la teszt

  • MerlinW
    #2129
    1 óra múlva tölthető az American Nightmare.
  • mester1987
    #2128
    Hát a konzoloshoz ha elkészült, akkor gondolom átültetik PC-re is.
    De fingom nincs van-e egyáltalán már hozzá kész-e.
  • DarkSector
    #2127
    Mert?
  • Macccy
    #2126
    Ne legyél butuska, vagy tedd fel a magyarítást, nem szégyen. Mr Dark te se mondj már sületlenségeket lécci ...

    SPOILER

    Délben kellett volna találkozzanak az emberrablóval a szénbányában, azért ment oda már kora délelőtt Al.
    "I was supposed to meed the kidnapper at noon in the main building ..."

    A faszi nem jött el a megbeszélt időre. Szerinted Alan ráérős jókedvében rúgta el azt a széket a szoba másik felébe és várt fél napot a déli forróságtól felhevült, poros levegőjű paláson?
    "The bastard never showed up.

    "Change of plans.
  • Leky
    #2125
    Lesz magyarítás a American Nightmare-hez is? És ha igen akkor kb. mikorra várható?
  • DarkSector
    #2124
    Hát nyálas de mitgondoltatok miért csinálja ezt?
    Meg aztán hová is tudna menekülni, ő sem ért semmit, hiába marad otthon attól nem változna semmi.
  • fery02
    #2123
    Jaj, ez olyan széép!
  • DarkSector
    #2122
    Ezt te nem érted.
    Persze hogy feltűnt neki, DE A SZERELMÉT AKARJA MEGMENTENI.
    Kapise? A szerelméért megtesz bármit.

    Ennyi a rejtély kulcsa. :D
  • Spartan117 #2121
    Sokkal elvontabbnak kell lenned ahhoz, hogy ezt megértsd! :D
  • algi
    #2120
    Nemrég elkezdtem játszani a játékkal, és most elég dühös lettem rá.

    SPOILER

    Amikor délben van találkája, mi a csudának vár naplementéig? Hogy nehezebb legyen túlélnie? Reggel még azt mondta, sose örült még ennyire a napkeltének. Aztán úgy 7 órán át ücsörög a szénbányában és fel se tűnik neki, hogy rázárják az ajtót, úgyhogy vissza se tud menni a kocsihoz? Ez mekkora kiszúrás már! Azt ezerszer inkább elfogadtam volna, ha mondjuk leütik, aztán bezárva találja magát naplemente után, de így ennek semmi értelme. Nem tűnt fel neki, hogy az előző két éjszaka folyamán szörnyek támadtak rá?
  • grebber
    #2119
    Alan Wake után az American nightmare is gog-ra ment! 13.49 USD
    Ha innen vetted az Alan Wak-et akkor csak 11.25 USD.
  • Lunki88
    #2118
    1 rubel olyan 7 ft körül van.
  • Lunki88
    #2117
    Azért beszarás mekkora árkülönbségek vannak a ruszkikhoz képest. Itt egy érdekes oldal arról hogy ők milyen olcsón jutnak hozzá... Főleg az alapjáték a durva, 1700 ft-ért.
  • grebber
    #2116
    Most előrendelve steam-en csak ~3030FT!
  • TDC Geronimo
    #2115

    It would seem Alan Wake isn't finished giving gamers nightmares. A product page has appeared on Steam for Alan Wake's American Nightmare, revealing that the previously XBLA-exclusive adventure is coming to PC.

    Remedy confirmed to Joystiq the game will hit Steam on May 22.
  • MerlinW
    #2114
    Kapcsold ki a blur-t.
  • Haulin
    #2113
    Valaki tudna segíteni? Elkezdtem a játékkal játszani, és a menü minden oké, de viszont érthetetlen okokból megyek, akad és mosódott a kép ha mozgatom az egérrel, pedig megvan hozzá a gépem, és már nehezebb játékokat is elvitt. A patch-el vagy a magyarosítással ronthattam el valamit?
  • mester1987
    #2112
    ^^
  • Loál János #2111
  • grebber
    #2110
    Alan Wake’s American Nightmare pops up on Steam registry
  • Axl Rose
    #2109
    Akkor hajrá és véletlenül se olvass vissza itt, van jó pár spoiler...
  • wantonly
    #2108
    Nem mindenki, én most kezdtem el és nagyon bejön. :)
  • Axl Rose
    #2107
  • DarkSector
    #2106
    leves a kopasz fejed. :)