2387
  • DarkSector
    #2185
    Ja bocs, megkavaró hogy ez az Alan Wake topik és AN-es kérdések vannak...:D
  • Seth
    #2184
    American Nightmare-ről volt szó
  • DarkSector
    #2183
    2 DLC epizód alapon elérhető, az alap 6 epizódot sorba adja ahogy haladsz előre.
  • Shep
    #2182
    Nem.
  • johny85
    #2181
    3. után ad uj pályát?
  • DarkSector
    #2180
    :D
  • nazareti
    #2179
    azzal meg az a gondom csak,h nem magyarul van :) ha már itt tarunk az (Tehát magyarul)nincs meg vhol letölhető formátumban a neten?
  • BAk3R
    #2178
    Tetszetős, szerintem majd beszerzem. Egyébként van még hasonló stílúsú játék? Kicsit emlékeztet a régi Silent Hill vagy Resident Evil játékokhoz, csak nagyon jó, hogy itt nem rögzített a kameraállás.
  • MerlinW
    #2177
    Nézz róla videót.
  • DarkSector
    #2176
    Ajjaj.
  • BAk3R
    #2175
    Köszi :) De azért valami gyilkolászás akad benne?
  • DarkSector
    #2174
    Hát 8 episode van, ami 10-12 óra könnyű fokozaton, ezmellé vannak acsik és gyűjthető dolgok a játékban.

    Maga a story nagyon erős, szép a játék jó az irányítás, magával ragad a játék.
    Persze ha szereted ezt a stílust.
    Nem szörnyes játék mint sokan tévesen mondják, szóval vér meg kilógó belek miatt nem kell aggódni. :)
  • BAk3R
    #2173
    Hali!

    Egy olyan kis kérdésem lenne, hogy az alapjáték mennyire jó/éri meg? Milyen a szavatossága? Nem játszottam még vele, most keltette fel nem rég érdeklődésemet. Köszi :)
  • DarkSector
    #2172
    Oks akkor olvasd el a mellékelt könyvet, a collection-ban találod egy PDF fájlban van...:D
  • nazareti
    #2171
    nekem jó hosszan is!:) ssssssssssssőt!:D úgy még jobb
  • DarkSector
    #2170
    Az a baj hogy ezt röviden nem lehet leírni annyi minden történt.
  • Szabi84
    #2169
    erre senki ne tudja a pontos választ
  • DarkSector
    #2168
    :)
  • Tomy Lee
    #2167
    Az jól hangzik,köszi majd meglesem akkor.Egyelöre még a sztori elején vagyok és nagyon tetszik minden:)
  • DarkSector
    #2166
    Van benne 2 dlc...The Signal és a The Writter.
  • Tomy Lee
    #2165
    Nem tudom milyen dlc-k,nem is terveztem ilyet
  • Reg5
    #2164
    Akkor a DLC-ket el se kezd.
  • Tomy Lee
    #2163
    Hát én kezdem inkább elölről easy módba mert sokat halok-.-
  • nazareti
    #2162
    sziasztok!
    vki leirná nekem végülis akkor mi történt ebben a játékban egy spoiler keretében? ugyanis végig toltam a játékot magyar feliratal,de ahogy haladt előre a történet nekem úgy lett egyre zavarosabb.persze az is közrejátszott ,h pár vizsga miatt szüneteltetni kellett a játékot,és emiatt is elveszitettem a fonalat.ennek ellenére szerintem remek kis élvezhető játék lett.
  • DarkSector
    #2161
    utólag én is
    t:P
  • Shep
    #2160
    Hát én még annyit is sokallok érte.
  • DarkSector
    #2159
    ha tudom nem vettem volna meg...:D
    3500ft-ért. :)
  • Shep
    #2158
    Az igaz, csak hát az árkád meg engem nem hoz lázba :) alapvetően nem lett volna rossz ez az Időtlen időkig felállás csak valahogy tényleg olyan erőltetett lett. Mindegy, azt a pár órát megérte.
  • DarkSector
    #2157
    Jah ez egy vérbeli Arcade a netes challange része a lényeges a single egy erőltetett fos.

    Egyedül MR Scratch akiért megéri végigvinni. :)
  • Shep
    #2156
    Hát elég gyenge egy valami volt ez Amerikai Rémálom. :(
  • Tomy Lee
    #2155
    Első tájkép a játékból amit lekaptam gyorsan:)
  • DarkSector
    #2154
    3x megy le az a 3 pálya, én is ki voltam akadva, hogy így elbaszni és megszégyeníteni egy címet, még ha ARCADE IS.
  • Tomy Lee
    #2153
    Sziasztok.Tanácsot kérnék a nehézségi fokozat ügyben,hogy melyiken érdemes kezdeni ha nem szeretnék végigrohanni a játékon de nem is akarok mindig vissza tölteni.Könnyű vagy Normál.Nem tudom mennyi a különbség kettő között ezért kérek tanácsot.Köszönöm.
  • johny85
    #2152
    nekem nem változott semmi csak 3x mért nem 10x-er?? lol
  • Evin
    #2151
    Aktuális tudnivalók.
  • Seth
    #2150
    Majd jön automatikusan, hogy mit kell tenni, nem neked kell rajta filózni nyugi :D
    3x kell végigmenni a 3 pályán de mindíg változik majd valami
  • johny85
    #2149
    ezzel akarják kitolni a játékidőt v mi ez így elég idegölő.
    És mégis mit kellene tenni,mert mégegyszer el nem kezdem az fix?
  • Leky
    #2148
    Magyarítással kapcsolatban érdeklődnék, hogy készül-e és kb. mikorra várható?
  • Shep
    #2147
    Mert lusták voltak több pályát készíteni? :)
  • Seth
    #2146
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Időhurokba keveredett Alan. Amíg nem tudja, hogy mit kellene tennie, nem jól csinál valamit, addig mindig visszakerül a kiindulópontra. Klasszikus