2387
  • grebber
    #2225
    Remedy registers AlanWake2.com
  • Evin
    #2224
    Egy cseppnyi esély azért lenne rá, mert az Remedy, egyelőre jobb fejnek tűnik, más nagy fejlesztőknél, de tény, hogy ők is hivatalos cégekkel fordíttatnak, akik szerződésileg garantálják a fordítás minőségét.
    Én meg, akár tele is írhatnám anyázásokkal. :)
  • gosumofo
    #2223
    emiatt
  • Tomy Lee
    #2222
    Az igaz,mondjuk ez miatt tényleg gyorsabban működhetett a dolog.
    Most az American Nightmare magyarítást várom.Fel is van telepítve game de várok vele.Csak bele lestem és egész jónak tünik ez a kis kiegészítő
  • fery02
    #2221
    Mivel ugye már adott volt az Xbox változat magyarítása.
  • Tomy Lee
    #2220
    Akkor megvárjuk.Mondjuk első résznek hamar készlett magyarítás.
  • MerlinW
    #2219
    Ez valószínűleg kizárólag Evinen múlik, mert Remedy tuti nem fogja beletenni:)
  • Tomy Lee
    #2218
    Csak Magyar nyelv legyen benne és elő is rendelném!
  • grebber
    #2217
    Pletykálják hogy E3-on lehet bejelentik a folytatást.
  • MerlinW
    #2216
    Különálló játék, de annak 4-5 óra a játékideje
  • Tomy Lee
    #2215
    Ha nem olyan hosszúak a dlc-k akkor végigjátszom persze,csak nem tudtam mennyi idő kb.
    Így jogos igen,ráér minden más,szépen végigjátszok mindent.Köszi!

    Az Amerikai rémálomhoz nem kell mentés sem az első rész akkor ugye az egy külön játszható rész?
  • MerlinW
    #2214
    Hogy érted azt, hogy új rendszert KELL telepítened? Miért KELL?:) Bármi baja is van, ha most megy, kibírja azt 2 órát ami a DLC-k időtartama:)
  • Tomy Lee
    #2213
    Basszus szerintem nem kellett volna elolvasnom.Az első kép alatt pár mondattal kapásból spoiler van a franc bele már:((
  • Tomy Lee
    #2212
    Sajnos dlc-t nem fogok tudni folytatni mert mentést nem találok és holnap új op.rendszert kell telepítenem így veszni fog minden:(
  • Prince23
    #2211
    AWAN teszt
  • Tomy Lee
    #2210
    Ma már szerintem én is befejezem éjjel.Olyan történet vége felé vagyok,érzésem van:)
    Azt se tudom mennyi epizód van nem néztem utána mert nekem az is spoiler de most mintha vége felé tartanék.
    Van pár gondolatom mi lesz a vége kiváncsi vagyok melyik jön majd be:-)
  • DarkSector
    #2209
    Hát jah eléggé be tud szippantani a játék.
  • BAk3R
    #2208
    basszus nem lehet abbahagyni, nagyon kíváncsi vagyok a végére.
  • Tomy Lee
    #2207
    Hol tárolja a mentéseket a játék?
  • fery02
    #2206
    Benne van ez az ismételgetős manualscript igen, én is ámultam, mikor olvastam. :D
    Nightmare szinten lehet megszerezni a bányában.
  • Evin
    #2205
    Ja igen, a kihagyások:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Wake and Alice argue about it.
    Alice is startled by the flickering lights.
  • Evin
    #2204
    Az alapjátékból, nekem ez a kedvenc sorom:
    "Felemeltem az előttem levő lapot és elolvastam. Az állt benne; Felemeltem az előttem levő lapot és elolvastam. Az állt benne; Felemeltem az előttem levő lapot és elolvastam. Az állt benne; Felemeltem az előttem levő lapot és elolvastam. Az állt benne; Felemeltem az előttem levő lapot és elolvastam. Az állt benne; Felemeltem az előttem levő lapot és elolvastam."

    Nem tudom játékban tényleg megjelenik-e valahol. És nem másolgattam, ez a rendes szöveg. :)

    Apropó, mivel ugye van szerkesztő a játék fájljaihoz, vki talált egy rejtett kéziratlapot az American Nightmare-ben, ami csak nagyon kis felbontású textúraként van a játékban, a szövegekben nincs, és nem is lehet begyűjteni,
    Így szól:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    In the cabin, two stuffed ravens stare at Wake and Alice from atop a bookshelf. Wake is surprised to find his typewriter sitting on the desk. Alice was planned the whole thing behind Wake's back to get him writing again. The vacation was just a ruse to get Wake here. Wake feels angry and betrayed. Every-one keeps pushing him to do something he is not ready to do. Wake and Alice [...] about it. Suddenly, the lights in the cabin start to flicker. Unseen by Wake and Alice, Barbara Jagger stands in the shadows in the cabin. As soon as it began, the flickering stops and Jagger is gone. Alice is [...] by the flickering lights. Wake is too angry to stay. He needs to cool off, to clear his head.

    Wake storms out of the cabin. He is certain that Alice will not follow him into the dark. When Wake gets to the car, he hears Alice. She is screaming in terror, calling his name. There is a splash of water and then silence. Alarmed, Wake pluck up a flashlight from the car and rushes back to the lake. Wake is surprised to see that the cabin is dark, the lights are out. He looks for Alice. Wake round the dark water with his lamp. He seen her form underwater, sinking into the darkness. He draws a shuddering breath and dives into the black water.

    Wake wakes up gasping from a nightmare. He is in the car. The car has crashed against a tree. It's night. He is bleeding from his forehead. He has hit his head. He staggers out. He calls out Alice's name. There is no reply.
  • DarkSector
    #2203
    Nekem ez annyira emlékezetes marad hogy majd úgy emlegetem 20 év múlva mint most valaki a 20 évvel ezelőtti élményeket. :)
  • Tomy Lee
    #2202
    Igen:D
  • DarkSector
    #2201
    Jah ez a legdurvább a játékban.
    Ezelőtt mondja hogy ez a lámpasor olyan mint a vámpirok ellene a hagymafüzér...:D
  • Tomy Lee
    #2200
    Behalok ezen a Barry-n miket csinál:))
  • DarkSector
    #2199
    Nincs.
    Mivel AN egy Arcade játék nem egy Alan Wake 2...
  • MerlinW
    #2198
    AN csak egy DLC szerűség. Amolyan régi vágású kiegészítő (expansion).
  • johny85
    #2197
    gyenge
  • Evin
    #2196
    Az Arcade részben lesz.
  • Shep
    #2195
    Le lett már írva, hogy nincs.
  • johny85
    #2194
    én a nichtmare gondoltam az alapot már végig toltam.
    3.pálya ismétlődése után nincs is több pálya?
  • Evin
    #2193
    A korábbi kavarodás miatt megemlítem, hogy ez az Alan Wake's American Nightmare! :)
    Akinek kérdése van, előbb lépjen át a videó YouTube oldalára, és olvassa el a leírást!
  • DarkSector
    #2192
    Fahrenheit-nél az a baj hogy maga a játékmenet nem ilyen az egy QTE játék inkább.

    Hááát, én régebbieket tudok mondani, nekem nagyon tetszett a Cold Fear.
    (bár itt ne számíts ilyen mélységű story-ra)
    Eredetibe meg is van Steam-en.

    De ez mellett csak a classikusok jutnak eszembe:
    Resident Evil 1-2-3-4-5
    Silent Hill 1-2-3-4
    Fatal Frame 1-2-3-4
    Siren 1-2-3

    Csak éppen ezekből sok csak playstation-ra van.
  • BAk3R
    #2191
    Köszi. Hasonlóak, talán a fahrenheit jár a legközelebb. De egyik sem ilyen fasza, mint az AW (most, hogy kipróbáltam mondom). Jó lenne hasonló kivitelezésben egy másik sztori, amiben nem csak sötétség van és mellette még vér is van :)
  • DarkSector
    #2190
    #2188 - #2189

    A barátunk azt kérdezte hgy ilyen játék, és ilyen nincs.
    Amiket felsoroltatok egyik sem ilyen játék, szóval...
  • Axl Rose
    #2189
    Alone in the Dark ?
  • MerlinW
    #2188
    Fahrenheit, Max Payne
  • DarkSector
    #2187
    No.
  • BAk3R
    #2186
    Szóval, van esetleg még ehhez hasonló stílusú játék?