2387
  • grebber
    #2305
    Már működik nem tudom először mi volt a baj!
  • Jim Morrison
    #2304
    pontosan milyen fájlokat tartalmaz a mentésed? Mert a remote mappa mellett van egy fájl (remotecache.vdf), ami tartalmaz infókat a savegame.aws fájlról, és ha ez nem egyezik akkor gondolom nem látod a játékban.
  • grebber
    #2303
    A maradék 2 db acsik is ki akarom szedni a gameből ,de mivel régen töröltem megint normálon is végig kellene tolnom és azt már nem akarom.
    Elvileg kaptam nightmare save game-et ,de hiába másolom be ide: Steam/userdata/egyedi azonosító/108710/remote nem érzékeli a game!

    Valakinek valami ötlet,hogyan lehet a mentést működésre bírni?
  • genndy
    #2302
    Nekem 15 lett, könnyű fokozaton. Ha mindent meg akarsz találni, akkor több is.
    Meg a 2 DLC is kitolja egy kicsit az időt.
  • Jim Morrison
    #2301
    Egyik újsághoz adták dobozosan, gondoltam ennyi pénzért megéri. Nem játszottam még vele sokat de már most bejövős, sztori is érdekesnek ígérkezik.
    KB milyen hosszú? 10-12 óra?
  • grebber
    #2300
    Mezei usernek nem ma lesz a háztartásában 3D-s nyomtató :D
  • Evin
    #2299
    A 3D nyomtatók korában, akár azt is nyomtathatna. :)
  • Szabi #2298
    maga a tok se tűnik túl minőséginek, de a borító ami bennevan.... hát nem egy collectors edition.. :D
  • xido
    #2297
    akarod mondani borító..ha tokot is tudsz nyomtatni,megyek hozzád :D
  • Szabi #2296
    azért remélem láttad hogy milyen tok van hozzá.. szebbet nyomtatok.... :D
  • xido
    #2295
    jómagam fizikális formátum kedvelő vagyok..hátha más is,annak hír a hír :)
  • Szabi #2294
    nemrég 1 euró volt és 1hszel lejjebb adtam ingyen is kulcsot hozzá :D
  • xido
    #2293
    ha valaki még nézi ezt a topikot...aktuális Pc guru melléklete lesz 1995-ért..kapni egyelőre se cdgalaxis-ban se 576-ban..
  • Szabi #2292
    ha valaki még nézi a topikot és esetleg nincs meg neki a játék.... :D
  • Szabi #2291
  • Szabi #2290
    azért éjfélkörül fülessel sikerült párszor megijednem :DD
  • genndy
    #2289
    A sztorija miatt érdemes végigjátszani, a harc elég repetitív, emiatt kicsit unalmas. De a történet miatt megéri. Nem ijesztgetős, inkább nyomasztó és sejtelmes, nekem bejött, mert Stephen King-stílusú, őt meg nagyon szeretem.
  • steweee
    #2288
    kissé hülye kérdés, de mennyire jó ez a játék ? mert érdekel, de néztem tyúbon videket róla., a harc nem túnik túl jónak...
  • MerlinW
    #2287
    Persze, a remény hal meg utoljára:) Lásd Mirror's Edge 2 esete:)
  • genndy
    #2286
    Én azért reménykedek, hogy ez csak egy "egyelőre nem lesz", inkább arról van szó, hogy a Microsoft biztosan nem fogja berendelni a második részt. Hátha később mégis lát benne valaki fantáziát (vagy a Remedy kapar össze másból annyit, hogy meg tudja csinálni magának).
  • MerlinW
    #2285
    Nem csak leírva volt. Sam Lake maga mondja a szemedbe:

  • totyak
    #2284
    Sok mindent közölnek hivatalosan a játékvilágban, de az attól még nem készpénz. Láttunk már ellenpéldát. Egyébként hol volt az leírva hivatalos forrásban, hogy nem lesz 2. rész? Én olyat olvastam, hogy egyelőre nem lesz.
  • MerlinW
    #2283
    Nem lesz második rész, miután a játék bukás volt. Ezt hivatalosan is közölte a játék alkotója.
  • Szabi #2282
    mint ahogy Totyak is írta, ez olyan mint sok sorozatban-filmben amikor újrakezdődik a nap, mert valamit kihagytál vagy nem úgy csináltál mint kellet volna :D
  • TomDantes
    #2281
    Persze, megérni megérte az árát. De ez akkor is nevetséges. Ez így elég gagyi. Remélem a második rész nem ezt a kiegészítőt követi , inkább olyan legyen mint az alapjáték
  • totyak
    #2280
    Az Amerikan Nightmare nem teljes értékű rész, inkább nevezném egy kis kiegészítő mellékszálnak. És igen, ezt így oldották meg. Mindegyik helyszínen 3x kell végigmenni, mert mindig kimarad valami, amit később kell módosítani. Egyszer megéri azért azt is végigjátszani, a vége érdekes. Innentől meg várni kell egy valódi második részt, ami szerintem idővel meg is érkezik. Amennyit fizettél a két játékért, szerintem nem lehet okod panaszra.
  • TomDantes
    #2279
    Végig játszottam az alapjátékot. Fasza volt. Most a American Nightmare-t....és. Ez komoly? Vagy ez valami hülye vicc akar lenni? Vagy most mi a bánatos franckarika ez? Ez lenne a játék? Három helyszín, és azt újra és újra és újra? Oké, motel, obszervatórium, mozi...hopp..ez nem jött be, és mégegyszer előlről ugyanez? Ezt komolyan gondolták? Hát ez valami röhej. De végülis logikus, minek pályákat készíteni? Csinálunk hármat, és az a történet, hogy kezd újra és újra el ,és akkor király kész a játék.

    Arról nem is szólva, hogy az alap játék para hangulata helyett mi van. Ott alig volt lőszer, itt meg? gépfegyverekkel lazán mint valami kockás inges Rambo szétlövöm az összes rémséget? És mindezt mint egy beakadt lemez újra és újra? Amikor harmadszor kellet látnom, amit az olajfúrótorony felrobban, valahogy meguntam. Ez nem poén így.

    Pedig az alap nagyon fasaz volt.Meg érte az árát-főleg hogy leárazás volt a steam-en. De ez? Amúgy nem is volna rossz, még az se baj, hogy ilyen céllövölde lett belőle. De újra és újra ugyanazok a pályák?
  • Szabi #2278
    na megvolt az első végigjátszásom ha már ennyire jóáras lett, 12 óra és minden percét élveztem, zseniális a történet, nem tudom eddig miért maradt ki :)

    utálom amikor ilyen befejezése van valaminek... :D
  • TheGrinder
    #2277
    Be is van zsebelve. :)
  • csuuzli
    #2276
    cső skacok

    steam kód egy dolcsiért
  • Macccy
    #2275


    ... PC-n se ... de konzolon végig nem! ... PC-n vannak valami driverek, valami videókártyához állítólag, azt esetleg ha legújabbra cseréled?

    Ugye nem warez? Akkor lehet még amiatt ... Csak tippelgetek.
  • kastil
    #2274
    Csáó!

    Valaki találkozott olyannal, hogy minden felbontáson, minden grafikai beállításon az utcai lámpa fénye pixeles? Lehet rossz szót használok... olyan mintha 16 bitbe nyomnám, kis kockák alkotják, annyira nem gáz, de zavaró!

    Ha nem lehet így érteni akkor csinálok képet is.
  • Macccy
    #2273
    :P

    Legjobb vétel, ennyiért meg pláne!!!
  • Cumshot
    #2272
    Akit esetleg érdekelne: Westend M*dia M*rktban 999 (!) forint az Alan Wake, és az American Nigthmare is.
    Először azt hittem rosszul látok.
    Alap Alan Wake a kézikönyves, soundtrack CD-s, 6 darab képeslapos, matricás, poszteres verzió.
    American Nightmare csak vékony kézikönyv + DVD. Ez már bőven a pofátlanul olcsó kategória 2 ilyen játékért.
    Alap Alan Wake-ből még 3 darabot láttam kirakva, AN-ből vagy 20-at.
    Akinek kell az szaladjon szerintem.
  • akyyy
    #2271
    hát ez érdekes volt:D
  • genndy
    #2270
    A csillagvizsgáló után mindenképpen visszamész, akkor begyűjtheted.
  • akyyy
    #2269
    az American Nigtmare-ben vissza lehet menni az előző pályára? most lettem a csillagvizsgálónál, de még nem gyujtöttem be minden papirdarabot az előző pályán, és szeretném begyujteni:)
  • akyyy
    #2268
    AN-ben miért néz ki a fű meg a földön lévő ágak, mintha kartonbol lenne "kivágva"? grafikai bug :D
  • Evin
    #2267
    Várjuk ki mi lesz, ne spekuláljunk.
    Az biztos, hogy olyan november óta alig nézi a fejlesztők közül a saját fórumukat, a korábbi tendenciát nézve, tehát valamivel nagyon el vannak foglalva. Amellett, hogy azt hallottam, valahova költöznek.
  • mester1987
    #2266
    Alan Wake 2 bejelentést hoz 2013?