DiRT Showdown

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#97
Lehet leegyeztek a kiadókkal és késõbb törik fel, pedig már kinn van 😄
#96
DiRT Showdown (2012) 3.89 GB crack nincs!!

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

grebber
#95
Értékelések:

Gamespot: 8
Eurogamer: 8
Edge: 8
Thesixthaxis: 7
IGN: 6
Gamesradar: 7
Videogamer: 7
Gamerevolution: 7

Metacritic-en 76%-on áll!

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#94
Ahogy nézem a fileokat, ezek rendesen gondoltak a andy tulajokra:
showdown_avx.exe 😊
Na majd kiv leszek mennyivel lesz gyorsabb mint a normal mod

#93
Hát ja. Nem mintha olyan sok játék jönne ki idén. Ellenben 2007-ben volt a legnagyobb felhozatal.
berczely
#92
Nincs pénz. <#idiota>

#91
*ennyire
#90
Egyik videotesztben is ezt mondták. Ennyire repetitív lenne vagy emmyire ötlettelen?!<#wow1>
berczely
#89
Magon még semmi pedig már zúznék!

grebber
#88
Dirt.Showdown.STEAM.UNLOCKED-ALI213

Next PC upgrade: 2022

#87
DiRT Showdown (2012) (ENG/MULTi5)

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

berczely
#86
"A DiRT sorozat roncsderbis mellékszála." <#nezze> 0 Rally

#85
Az meg gyorsan be fog következni:-)

Online Rádió: http://www.radioseven.se/

zooleeh
#84
CSAK ilyen rocsderby-is szr lesz benne vagy lesz rally is ?

Asrock P67 PRO|Intel Core i5 2500K | ASUS Radeon R9 280X DirectCU II Top | 8gb Kingston 1600 Mhz DDR3| Cooler Master Real power 620 W | Windows 10 64-Bit

berczely
#83
Majd ha 2000Ft alatt lesz.

#82
Szerintem valószínûtlen xD
Jaka923
#81
Valaki meg fogja innen venni?

#80
Hajnalban már kinn lesz, ha minden igaz 😊
#79
Nem csak a warez verzió jött ki. Van olyan magyar bolt, ahol már meg lehet venni mindkét konzolra is. Szerintem egy kicsit félre lett értve a Codemasters bejelentése, nekem úgy tûnik, maximum Észak-Amerikára vonatkozik a késés.

grebber
#78
Dirt.Showdown.XBOX360-COMPLEX nesze neked 1 hónapos csúszás <#banplz>

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#77
Hát egen. Remek példa erre flatout 2 ami evm-be kezdet, 1990 forintos áró szórták. Vették is mint a cukrot 😊 (köztük én is)

berczely
#76
Adják 5ezerért akkor biztosan többen megvennék.

grebber
#75
Ez egyértelmû,de akkor is tudnak belõle valami következtetést levonni.

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#74
hát. Akármilyen is lesz, sztem konzolra több fog belõle fogyni szokás szerint.

grebber
#73
Lehet hogy más van a háttérben ,de lehetséges az is hogy megnézik pc-re mennyien veszik!

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#72
Nocsak. Ilyen is elõfordul a mai világban hogy valami pc exklúzív, még ha csak kis ideig is? 😄

grebber
#71
Közel egy hónapig PC exkluzív lesz a DiRT Showdown.
Digitális formában május 24-én tölthetõ a játék steam-en pc-re! Júniusban érkezik majd a konzolokra!PC-re a dobozos verzió a konzolos megjelenéssel egy idõben jön!

Next PC upgrade: 2022

#70
USA/EU-ban mikor jelenik meg tudja valaki?
sherlock1
#69


http://youtu.be/4v8qae11_-M

#68
Meddig megy a demós multi?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#67
USA-ban mikor jelenik meg tudja valaki?
EU az május 24.
#66
Friendeket hol lehet felvenni?

#65
Ez egy nulla. Egy fél demoval ér fel. Legalább 3 pályát hozzá kellett volna csapniuk!
#64
Tévedés, ugyanis 2 darab pálya van. Az elsõ az a 2 perces aztán ott van a másik az online derbi pálya. Csak azt ugye fel kell oldani.
Maxtreme
#63
1, az is valami 2 perces történet 😄

#62
1 vagy max 2 pályából áll mi?
#61
#60
Hasonlóképpen én is kellemesen csalódtam benne. Nem vagyok derbi fan, de ez tényleg jó játék lesz. Amúgy mûködik a multiplayer is. Az offline versenyt megnyertem és feloldott egy roncsderbis multipályát. Az elmúlt pár órát ezzel töltöttem, szóval még rövidnek se mondanám a demót. 😊
#59
Hát kellemeset csalódtam. Nem hitem volna ilyen jó játék lesz. Demó tényleg gyér 1 pályával sõt a multi se müxik. De a hangulat megfogott. FullHD ban minden maxon élsimi nélkül 30-35fps bõven jó.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

berczely
#58
Gépigény az maradt a DiRT 3-as. Grafika is hasonló. Nekem még mindig a DiRT 2 a legszebb!
Jó lesz ez, csak ez a demó vajnyi kevés!
Nesztek normális FlatOut 3! 😊

Maxtreme
#57
jaja itt is gyorsan lejött. (szintén 5-6mnb/sec) Viszont ilyen rövid demot még nem b*szott a világ 😄
Maga a játék... hátõ. maradjunk abba hogy továbbra is az elsõ a kedvencem a szériából 😊
A grafika elmegy kategória, a gépigénnyel nálam nem volt baj.

Pár kép tõlem:
















#56
Nálam 5-6MB/sec-el szedte, jó gyorsan nekiestem. Mondjuk felesleges volt, mert a game számomra, mehh... <#smile>

#55
Úristen alig jön.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Maxtreme
#54
Köszi az infot! Rá is vetem magam gyorsan, mert lehet 1 óra múlva lehal a steam a túlterheltség miatt 😄

#53
Tölthetõ a PC-s demó Steamrõl!
#52
Pontosan GRID 2-t kellene most már kiadniuk, abban bõven elfért volna egy derbis rész is. Egyszer azt mondják meglepetés lesz ezzel kapcsolatban máskor meg azt olvastam tagadják hogy készül. A DiRT4-et illetõen remélem végre normális rally játék lesz sok helyszínnel és hosszú pályákkal. Sõt még a gymkhana is tetszett csak ne a rally rovására menjen.

A Showdown demót illetõen már kint van az amerikai PSN-en is már csak a Steamre és EU PSN-re kell várni. Állítólag valami gond akadt. Azt hiszem ez elég jól demonstrálja mit is várhatunk ettõl a játéktól...
(tisztára olyan kezd lenne a Codemasters mint az Eden a TDU2vel)
#51
Én mondtam hogy a Grid2 csinálják meg de hát hiába beszélek ezeknek i 😄

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

grebber
#50
De az arcade ne legyen egyenlõ a full gagyival!Mert ez olyan hatást kelt!
És nem csak én fikázom elég sok helyen olvasok és nem igen tetszik senkinek!

Next PC upgrade: 2022

#49
mert ez egy arcade cím lesz, nem dirt 4.

grebber
#48
Demo Trailer

Hát lassan már odáig süllyed ezt a Dirt hogy 0 fizika lesz benne!

Next PC upgrade: 2022