197
A DiRT sorozat roncsderbis mellékszála.




src=\"http://kephost.hu/image-3A07_4F255949.jpg\">
  • Maxtreme
    #77
    Hát egen. Remek példa erre flatout 2 ami evm-be kezdet, 1990 forintos áró szórták. Vették is mint a cukrot :) (köztük én is)
  • berczely
    #76
    Adják 5ezerért akkor biztosan többen megvennék.
  • grebber
    #75
    Ez egyértelmű,de akkor is tudnak belőle valami következtetést levonni.
  • Maxtreme
    #74
    hát. Akármilyen is lesz, sztem konzolra több fog belőle fogyni szokás szerint.
  • grebber
    #73
    Lehet hogy más van a háttérben ,de lehetséges az is hogy megnézik pc-re mennyien veszik!
  • Maxtreme
    #72
    Nocsak. Ilyen is előfordul a mai világban hogy valami pc exklúzív, még ha csak kis ideig is? :D
  • grebber
    #71
    Közel egy hónapig PC exkluzív lesz a DiRT Showdown.
    Digitális formában május 24-én tölthető a játék steam-en pc-re! Júniusban érkezik majd a konzolokra!PC-re a dobozos verzió a konzolos megjelenéssel egy időben jön!
  • mester1987
    #70
    USA/EU-ban mikor jelenik meg tudja valaki?
  • sherlock1
    #69


  • janihunk
    #68
    Meddig megy a demós multi?
  • mester1987
    #67
    USA-ban mikor jelenik meg tudja valaki?
    EU az május 24.
  • RYO21
    #66
    Friendeket hol lehet felvenni?
  • mester1987
    #65
    Ez egy nulla. Egy fél demoval ér fel. Legalább 3 pályát hozzá kellett volna csapniuk!
  • ATi0021
    #64
    Tévedés, ugyanis 2 darab pálya van. Az első az a 2 perces aztán ott van a másik az online derbi pálya. Csak azt ugye fel kell oldani.
  • Maxtreme
    #63
    1, az is valami 2 perces történet :D
  • mester1987
    #62
    1 vagy max 2 pályából áll mi?
  • MinimumGame
    #61
  • ATi0021
    #60
    Hasonlóképpen én is kellemesen csalódtam benne. Nem vagyok derbi fan, de ez tényleg jó játék lesz. Amúgy működik a multiplayer is. Az offline versenyt megnyertem és feloldott egy roncsderbis multipályát. Az elmúlt pár órát ezzel töltöttem, szóval még rövidnek se mondanám a demót. :)
  • janihunk
    #59
    Hát kellemeset csalódtam. Nem hitem volna ilyen jó játék lesz. Demó tényleg gyér 1 pályával sőt a multi se müxik. De a hangulat megfogott. FullHD ban minden maxon élsimi nélkül 30-35fps bőven jó.
  • berczely
    #58
    Gépigény az maradt a DiRT 3-as. Grafika is hasonló. Nekem még mindig a DiRT 2 a legszebb!
    Jó lesz ez, csak ez a demó vajnyi kevés!
    Nesztek normális FlatOut 3! :)
  • Maxtreme
    #57
    jaja itt is gyorsan lejött. (szintén 5-6mnb/sec) Viszont ilyen rövid demot még nem b*szott a világ :D
    Maga a játék... hátő. maradjunk abba hogy továbbra is az első a kedvencem a szériából :)
    A grafika elmegy kategória, a gépigénnyel nálam nem volt baj.

    Pár kép tőlem:
















  • Csokis
    #56
    Nálam 5-6MB/sec-el szedte, jó gyorsan nekiestem. Mondjuk felesleges volt, mert a game számomra, mehh...
  • janihunk
    #55
    Úristen alig jön.
  • Maxtreme
    #54
    Köszi az infot! Rá is vetem magam gyorsan, mert lehet 1 óra múlva lehal a steam a túlterheltség miatt :D
  • ATi0021
    #53
    Tölthető a PC-s demó Steamről!
  • ATi0021
    #52
    Pontosan GRID 2-t kellene most már kiadniuk, abban bőven elfért volna egy derbis rész is. Egyszer azt mondják meglepetés lesz ezzel kapcsolatban máskor meg azt olvastam tagadják hogy készül. A DiRT4-et illetően remélem végre normális rally játék lesz sok helyszínnel és hosszú pályákkal. Sőt még a gymkhana is tetszett csak ne a rally rovására menjen.

    A Showdown demót illetően már kint van az amerikai PSN-en is már csak a Steamre és EU PSN-re kell várni. Állítólag valami gond akadt. Azt hiszem ez elég jól demonstrálja mit is várhatunk ettől a játéktól...
    (tisztára olyan kezd lenne a Codemasters mint az Eden a TDU2vel)
  • janihunk
    #51
    Én mondtam hogy a Grid2 csinálják meg de hát hiába beszélek ezeknek i :D
  • grebber
    #50
    De az arcade ne legyen egyenlő a full gagyival!Mert ez olyan hatást kelt!
    És nem csak én fikázom elég sok helyen olvasok és nem igen tetszik senkinek!
  • doggy90
    #49
    mert ez egy arcade cím lesz, nem dirt 4.
  • grebber
    #48
    Demo Trailer

    Hát lassan már odáig süllyed ezt a Dirt hogy 0 fizika lesz benne!
  • janihunk
    #47
    Steam os lesz a demó? Nemár.
  • ATi0021
    #46
    Azt hiszem ebből a május 1-es demóból holnap lesz. Köszönhetően a Codemastersnek és a Valvenak. Nem értem miért nem lehet feltenni néhány játékmagazin szerverére. Így most várhatunk a Valvera, hogy mikor veszik a fáradságot és aktiválják...

    Jelenleg ez a legfrissebb hír: Facebook

  • janihunk
    #45
    Semmi?
  • ATi0021
    #44
    Én is a demót várom, de sajnos eddig csak XBox 360ra letölthető.
  • grebber
    #43
    Május 1 van mi van már hol a demo? Fikázni akarom már nagyon!
  • grebber
    #42
    Codemasters announced that the playable demo of DiRT Showdown is due to launch worldwide from May 1st. The demo will feature a solo and multiplayer event and will be available from Xbox Live Marketplace, PlayStation Network and Steam on PC.
  • mester1987
    #41
    A GameTeve előzetese

  • sherlock1
    #40


  • mester1987
    #39
    Még egy kis hírmorzsa:

    A Dirt Showdown felhozatalában három típusú versennyel, azon belül pedig három további variánssal találkozhatunk. A hagyományos versenyek, mint a Lap Attack, az Eliminator és a Domination mellett bemutatkoznak a fesztiválos körítésű Hoonigan rendezvények, melyek során időre kell összetörnünk különböző tereptárgyakat (Smash Hunters), vagy trükköket kell bemutatnunk szintén az óra ellen (Trick Rush), illetve egy másik versenyzővel is szembeszállhatunk (Head 2 Head). A Demolition futamok pedig még ennél is durvábbak, hiszen itt olyan versenyszámokkal van dolgunk, ahol vagy nekünk kell elintéznünk minél több ellenfelet (Rampage), vagy menekülni kényszerülünk a többiek elől (Hard Target), esetleg a pálya központi részét kell minél hamarabb elérni (King of the Ring), hogy aztán ott egy óriási tömegkarambolnak legyünk részesei.

    Az új, elsősorban a trükkös vezetést jutalmazó játékmódok mellé könnyített kezelést, szűkítésekkel és rámpákkal bőségesen megszórt pályákat, valamint új autófajtákat is kapunk. A garázsunkban hagyományos, licencelt versenyautók mellett, a valódi modellekre alapuló, de fiktív terepjárókat, homokfutókat és roncs derbire felkészített, strapabíró modelleket is találunk.

    A Dirt Showdownban természetesen minden fent említett játékmódot online, illetve két fővel osztott képernyőn is kipróbálhatunk, de ha ennyi nem volna elég, és egy kis plusz kihívásra vágytok, örömmel jelenthetem, hogy a Need for Speed-játékokban már bizonyított Autolog itt is jelen lesz, persze más néven, de ugyanazokkal a lehetőségekkel. Az eredményeink tehát felkerülnek egy közös ranglistára, a csúcsdöntésekről pedig értesítést kapnak a barátaink, akik megpróbálhatják átvenni a vezetést az adott pályán.
  • mester1987
    #38
    Én adok egy esélyt, ha lesz olyan élvezetes, mint a FlatOut 2 roncsderbis őrülete :)