DiRT Showdown

← ElőzőOldal 4 / 4

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#47
Steam os lesz a demó? Nemár.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#46
Azt hiszem ebbõl a május 1-es demóból holnap lesz. Köszönhetõen a Codemastersnek és a Valvenak. Nem értem miért nem lehet feltenni néhány játékmagazin szerverére. Így most várhatunk a Valvera, hogy mikor veszik a fáradságot és aktiválják...

Jelenleg ez a legfrissebb hír: Facebook

#45
Semmi?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#44
Én is a demót várom, de sajnos eddig csak XBox 360ra letölthetõ.
grebber
#43
Május 1 van mi van már hol a demo?<#taps> Fikázni akarom már nagyon!<#banplz>

Next PC upgrade: 2022

grebber
#42
Codemasters announced that the playable demo of DiRT Showdown is due to launch worldwide from May 1st. The demo will feature a solo and multiplayer event and will be available from Xbox Live Marketplace, PlayStation Network and Steam on PC.

Next PC upgrade: 2022

#41
A GameTeve elõzetese

sherlock1
#40


http://youtu.be/4v8qae11_-M

#39
Még egy kis hírmorzsa:

A Dirt Showdown felhozatalában három típusú versennyel, azon belül pedig három további variánssal találkozhatunk. A hagyományos versenyek, mint a Lap Attack, az Eliminator és a Domination mellett bemutatkoznak a fesztiválos körítésû Hoonigan rendezvények, melyek során idõre kell összetörnünk különbözõ tereptárgyakat (Smash Hunters), vagy trükköket kell bemutatnunk szintén az óra ellen (Trick Rush), illetve egy másik versenyzõvel is szembeszállhatunk (Head 2 Head). A Demolition futamok pedig még ennél is durvábbak, hiszen itt olyan versenyszámokkal van dolgunk, ahol vagy nekünk kell elintéznünk minél több ellenfelet (Rampage), vagy menekülni kényszerülünk a többiek elõl (Hard Target), esetleg a pálya központi részét kell minél hamarabb elérni (King of the Ring), hogy aztán ott egy óriási tömegkarambolnak legyünk részesei.

Az új, elsõsorban a trükkös vezetést jutalmazó játékmódok mellé könnyített kezelést, szûkítésekkel és rámpákkal bõségesen megszórt pályákat, valamint új autófajtákat is kapunk. A garázsunkban hagyományos, licencelt versenyautók mellett, a valódi modellekre alapuló, de fiktív terepjárókat, homokfutókat és roncs derbire felkészített, strapabíró modelleket is találunk.

A Dirt Showdownban természetesen minden fent említett játékmódot online, illetve két fõvel osztott képernyõn is kipróbálhatunk, de ha ennyi nem volna elég, és egy kis plusz kihívásra vágytok, örömmel jelenthetem, hogy a Need for Speed-játékokban már bizonyított Autolog itt is jelen lesz, persze más néven, de ugyanazokkal a lehetõségekkel. Az eredményeink tehát felkerülnek egy közös ranglistára, a csúcsdöntésekrõl pedig értesítést kapnak a barátaink, akik megpróbálhatják átvenni a vezetést az adott pályán.
#38
Én adok egy esélyt, ha lesz olyan élvezetes, mint a FlatOut 2 roncsderbis õrülete 😊
zotya10002
#37
Sajna ,nem lesz megvevõs!

:-(

(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 &#65083;&#9523;&#9552;&#19968; // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//

grebber
#36

Next PC upgrade: 2022

#35
Mondom én hogy fölösleges, inkább Grid 2 jönne.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Bence94
#34
majdnem elaludtam rajta és a törés se extra pedig már ráférne!

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

grebber
#33
Lol hát mondom én hogy Flatout!

Next PC upgrade: 2022

zotya10002
#32
Uhh ez nekem nem tetszik!:-((

(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 &#65083;&#9523;&#9552;&#19968; // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//

berczely
#31
Teljesen korrekt! Ha olyan gépigénye lesz mint a DiRT 2-3-nak akkor öröm és bódottág! <#nyes> Zúzunk!

#30
Gameplayek? Klip 1 Klip 2 Hát ez nagyon gyengének néz ki:S

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#29
Dirt3 ban is már az sem tetszik. Dirt2 a legszebb.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

berczely
#28
EGO az csak babrálták.

Fpocok
#27

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#26

Parasite Eve 2, best game EVER!

grebber
#25
Flatout jeeee!

Next PC upgrade: 2022

#24
Vegyes érzelmeim vannak.



Mi lesz a grafikai motor? Csak mert ez nagyon nem az EGO.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

zoliapu
#23
Normális fizika kéne bele törések, üzközések.

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

bency
#22
Sokat pörgött a topik.

:) Semmi okosság :P

kifli
#21
és pc-re kb 5x ennyit elosztogattak az ati vga-k mellé 😄 (már a pc-s eladások 5x-ösét 😉)

Egyébként ezekbe az eladásokba, már beleveszik, a digitálisan eladottakat is? Mert korábban mintha csak a dobozost számolták volna.
#20
Nah megjött a troll.

Büdös Bohóc
#19
ugyancsak az, csak látom egy páran mintha arra utalgatnának, hogy már csak azért se fog nekik tetszeni, mert "elárkádosodik" a sorozat. Közben alapból az. TDU meg egy fokkal érdekesebb.

\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed

Totti5
#18
Ha a Dirt árkéd, akkor a TDU mi franc?😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Büdös Bohóc
#17
Az egész Dirt sorozat egy nagy rakat "arkád fos" volt ha úgy nézzük, nem értem, hogy ezek után mi a fujjolás alapja, ha azt az árkádosságra építitek.....

Annak idején volt egy még tûrhetõen jó gépem, amin TDU-t is toltam stb, azon 640*480 minimumban 5 FPS volt a Dirt, onnantól kezdve én egy percet nem szántam rá, kipróbáltam egy havernál, okok, de unalmas volt. Igazából mondjuk az összes autós játékot már unom, TDU sorozat nyitott világa az egyedüli, ami visszahozott ebbe a játék kategóriába engem annak idején plusz a 2. rész, de ezzel kifújt.

Szerintem ez kicsit felüdíti az autósjátékok világát ez a DiRT rész talán, mert mostanában nem nagyon láttam hasonló játékot és végül is megvalósítást tekintve azért annyira szart nem adtak ki a kezükbõl CMék.

\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed

bowari
#16
Nem vágom mit lehet élvezni szaros roncsderbyn,kb óvoda nagycsoportos szint...
Én is Grid 2-õt várom inkább már évek óta.

Intel Core 2 Quad Q8400@3,2Ghz,Asus P5P43TD-PRO,8GB Kingston HyperX 1600Mhz,Gigabyte HD5850,Kingston 64GB SSD, Corsair TX650 táp ,Windows 8 64 bit

Totti5
#15
Fényévekkel jobb az F1 2011 mint a 2010. Fizika terén hatalmasat javult, vezetési élmény "páratlan" F1es közeg sosem volt játékban ennyire jól kidolgozott mint a 11ben.

Hibák vannak továbbra is, de nincs is nagyon még egy játék amiben 24 AI dolgozik egyszerre és taktikázniuk kell, változó idõjárásnak, szituációknak megfelelõen... szép számmal lettek ezek a hibák is javítva, de még van min csiszolni. Tökéletes sosem lesz, max ha mesterséges inteligencia lesz alattuk, ami ember fejével fog gondolkozni és szituációkat megoldani, addig meg marad az elõre programozott módi, ami mindig rejt magában sutaságokat. Ezen nem szabad nagyon fennakadni.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#14
Milla felett elment, tehát profitot hozott, de ezek a számok nem teljesen valósak, csak becslések. Amíg a kiadó kiadja a játéksorozatot 2 évente, addig ezen kellõ profit van nekik, ha nem lenne nem csinálnák.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#13
DiRT 3 se volt húdenagy siker:
PS3: 494 ezer
Xbox: 413 ezer
PC: 11 ezer -->ez azért elég gáz..

Ez még azt mondanám jó is lehetne, de az EGO engine-bõl nekem már elegem van. Valami mindig defektes vele.

arty
#12
😞

dirt2-t imádtam
dirt3 elment

ezt nem veszem meg, max filléres akcióban steamen ... 😞

Forza.

Prince23
#11
Pfff

Muttley
#10
fasza :/
Dirt 3 nálam 2 hétig bírta
kevés volt a rally pálya, telib.szták amerikai happy boyos roadshow versenyekkel
2 dologért sajnáltam: a Trailblazers versenyek teli találat + Audi S1-nek a hangját naggggggyon eltalálták
a fizika all-assist-OFF már jobb volt, mint eddig
és akkor most megint elmennek h.lyegyerek irányba.. pfff :/
de hát erre van igény úgy látszik

Just do it :)

#9
Az F1 2011 sok minden volt, csak nem sikeres:

PS3: 572,878
X360: 344,454
PC: 47,496

forrás: http://www.vgchartz.com/

Amire én célzok, hogy a tavalyihoz képes is gyengébb lett az 11. Az ellenfelek erõssége egy összevisszaság. Legalábbis én ezt tapasztaltam Legenden. N. Rosberg és Vettel a királyok, Force India mindig 23-24be, a McLarenek folyton 10dik helynél topognak, Massa veri Alonsot. A tavalyi újságírós rész semmit nem változott. Vagyis igen kivágták az interjúszobát. Legalább azt látnánk amikor odaadják év végén a VB trófeát. Ja meg van egy kis ugrálás meg mutogatás a kocsin. Vagy hogy mondjak egy példát. Bevittem ToroRossot 4 helyre. 3dik hely kellett volna és egybõl jön az animáció hogy szomorúak én meg magyarázon, hogy mi volt a baj. Szánalom, egy ilyen csapat örülne egy olyan 4dik helynek a valóságban. A verseny utáni élet semmi. Ok van pár sablon mail de ennyi. Akár milyen patchet adnak ki mindig van valami új bug halmaz. Ráadásul a DRS zónákat nem javítják ki, innetõl nem lesz patch. Lényegileg egy gyenge DLC a 2010hez, amire rá van ütve az új játék jelzõ.

A karrier 1000 sebbõl vérzik. De talán ami a legjobban bánt, hogy VBként ülhetek a 4-es számú stb kocsiba és a csapattársak folyton visszaesnek teljesítményben. Sõt ha Vettel, Alonso, Hamilton stb helyére mész akkor az a pilóta egybõl megy a süllyesztõbe, F1be már helye nincs. Röhej. Biztonsági autó egy rossz vicc. És nap hosszat sorolhatnám, milyen lehúzós vacak lett. EA féle politikát érzek mögötte. Vagyis lesz hatalmas PR, a játékot meg felületesen megcsináljuk, minõség és tartalom meg nem fontos, majd a név eladja.

Plusz megemlítem, hogy az F1 online része igazi DiRT Showdown féle roncsderbi. Szóval értem honnan az ötlet.

A DiRT3mat meg nem szidtam. Bár tény kicsit több pályát elviseltem volna.
Fec papa
#8
Attól még szar.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

berczely
#7
gymkhana szarság nem kéne bele. DiRT 3ban is rühelltem az egészet agyf*szt is kaptam tõle azt delete!
Derbi rész jöhet a többi nem.

#6
te mirõl beszélsz?A F1 2011 és a Dirt 3 is tarolt....

berczely
#5
Folytatódik a DiRT-sorozat, ám tényleges ralis és off-road ömlengés helyett egy könnyedebb vadhajtást kapunk a pénzünkért. A DiRT: Showdown mindinkább az arcade vonal felé hajlik, hiszen elszeparált arénákban, vakuvillogással és a közönség bíztatásával a hátunk mögött kell a roncsderbikben leamortizálni az ellenfél járgányait, sõt a DiRT 3-ban debütált gymkhana-játékmód is visszaköszön.
Nyaktörõ helyszínek, elképesztõ kunsztok, pazar látványelemek, igazi pörgõs hangulat vár bennünket a DiRT: Showdownban, a fejlesztõk nyilatkozata szerint a Showndown nagyban hasonlítani fog a kilencvenes években hódító Destruction Derby-re. Úgy látszik elfogyott a Codies fantáziája a DiRT-sorozat jövõjét illetõen, rali kimarad ezúttal - helyette kapunk egy csupasz örjöngést. A gymkhana-játékmódban egyébként kétszer-háromszor nagyobb játszótereket kapunk, mint legutóbb. De lesz még a kalapban az NFS-féle Autolog rendszerhez hasonló közösségi rendszer és végtelenül egyszerû irányítás. A DiRT: Showdown 2012. májusában jelenik meg PC-re, Xbox 360-ra és PS3-ra.

Gamekapocs

#4
A CM is kezd szépen lassan EA féle lehúzós irányba menni. Egyre gyengébbek a játékaik. (lásd F1 2011)

Sokkal jobb lenne ha végre bejelentenék, hogy jön a GRID 2. Amire így most semmi esély. Májusba jön ez, õsszel megint egy F1 és ennyi. Szomorú. 😞
kifli
#3
flatout is mostanában jön, jó kis ellenfél lesz neki 😄
bakkerman
#2
na erre se fogok szerintem pénzt áldozni,de warez verzióval el lehet majd vele ütni pár órát

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

berczely
#1
Avagy visszatér a Destruction Derby, vagyis a roncsderbi szerelmesei ismét örülhetnek.

A Codemasters bejelentette az új Dirt játékot, ami viszont nem a Dirt 4. Ennek kihangsúlyozása fontos, ugyanis a Dirt Showdown inkább csak mellékszála a sorozatnak, mintsem folytatása. Ennek bizonyítéka, hogy a ralis játékmenet roncsderbire vált.

A készítõk egy az arcade játékok kedvelõinek jobban tetszõ játékmenettel ellátott Dirt-öt kívánnak fejleszteni, ami bizony a kultikus Destruction Derby elemeit hordozza magán. A játékban pedig visszatér a manapság népszerû gymkhana is, ráadásul nagyobb helyszínekkel.

Megjelenés multiplatform formában 2012. májusában várható.

← ElőzőOldal 4 / 4