DiRT Showdown
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64
Jelenleg ez a legfrissebb hír: Facebook
Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64
Next PC upgrade: 2022
Next PC upgrade: 2022
A Dirt Showdown felhozatalában három típusú versennyel, azon belül pedig három további variánssal találkozhatunk. A hagyományos versenyek, mint a Lap Attack, az Eliminator és a Domination mellett bemutatkoznak a fesztiválos körítésû Hoonigan rendezvények, melyek során idõre kell összetörnünk különbözõ tereptárgyakat (Smash Hunters), vagy trükköket kell bemutatnunk szintén az óra ellen (Trick Rush), illetve egy másik versenyzõvel is szembeszállhatunk (Head 2 Head). A Demolition futamok pedig még ennél is durvábbak, hiszen itt olyan versenyszámokkal van dolgunk, ahol vagy nekünk kell elintéznünk minél több ellenfelet (Rampage), vagy menekülni kényszerülünk a többiek elõl (Hard Target), esetleg a pálya központi részét kell minél hamarabb elérni (King of the Ring), hogy aztán ott egy óriási tömegkarambolnak legyünk részesei.
Az új, elsõsorban a trükkös vezetést jutalmazó játékmódok mellé könnyített kezelést, szûkítésekkel és rámpákkal bõségesen megszórt pályákat, valamint új autófajtákat is kapunk. A garázsunkban hagyományos, licencelt versenyautók mellett, a valódi modellekre alapuló, de fiktív terepjárókat, homokfutókat és roncs derbire felkészített, strapabíró modelleket is találunk.
A Dirt Showdownban természetesen minden fent említett játékmódot online, illetve két fõvel osztott képernyõn is kipróbálhatunk, de ha ennyi nem volna elég, és egy kis plusz kihívásra vágytok, örömmel jelenthetem, hogy a Need for Speed-játékokban már bizonyított Autolog itt is jelen lesz, persze más néven, de ugyanazokkal a lehetõségekkel. Az eredményeink tehát felkerülnek egy közös ranglistára, a csúcsdöntésekrõl pedig értesítést kapnak a barátaink, akik megpróbálhatják átvenni a vezetést az adott pályán.
:-(
(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//
Next PC upgrade: 2022
Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//
Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64
Mi lesz a grafikai motor? Csak mert ez nagyon nem az EGO.
Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64
Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy
Egyébként ezekbe az eladásokba, már beleveszik, a digitálisan eladottakat is? Mert korábban mintha csak a dobozost számolták volna.
\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Annak idején volt egy még tûrhetõen jó gépem, amin TDU-t is toltam stb, azon 640*480 minimumban 5 FPS volt a Dirt, onnantól kezdve én egy percet nem szántam rá, kipróbáltam egy havernál, okok, de unalmas volt. Igazából mondjuk az összes autós játékot már unom, TDU sorozat nyitott világa az egyedüli, ami visszahozott ebbe a játék kategóriába engem annak idején plusz a 2. rész, de ezzel kifújt.
Szerintem ez kicsit felüdíti az autósjátékok világát ez a DiRT rész talán, mert mostanában nem nagyon láttam hasonló játékot és végül is megvalósítást tekintve azért annyira szart nem adtak ki a kezükbõl CMék.
\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed
Én is Grid 2-õt várom inkább már évek óta.
Intel Core 2 Quad Q8400@3,2Ghz,Asus P5P43TD-PRO,8GB Kingston HyperX 1600Mhz,Gigabyte HD5850,Kingston 64GB SSD, Corsair TX650 táp ,Windows 8 64 bit
Hibák vannak továbbra is, de nincs is nagyon még egy játék amiben 24 AI dolgozik egyszerre és taktikázniuk kell, változó idõjárásnak, szituációknak megfelelõen... szép számmal lettek ezek a hibák is javítva, de még van min csiszolni. Tökéletes sosem lesz, max ha mesterséges inteligencia lesz alattuk, ami ember fejével fog gondolkozni és szituációkat megoldani, addig meg marad az elõre programozott módi, ami mindig rejt magában sutaságokat. Ezen nem szabad nagyon fennakadni.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
PS3: 494 ezer
Xbox: 413 ezer
PC: 11 ezer -->ez azért elég gáz..
Ez még azt mondanám jó is lehetne, de az EGO engine-bõl nekem már elegem van. Valami mindig defektes vele.
Dirt 3 nálam 2 hétig bírta
kevés volt a rally pálya, telib.szták amerikai happy boyos roadshow versenyekkel
2 dologért sajnáltam: a Trailblazers versenyek teli találat + Audi S1-nek a hangját naggggggyon eltalálták
a fizika all-assist-OFF már jobb volt, mint eddig
és akkor most megint elmennek h.lyegyerek irányba.. pfff :/
de hát erre van igény úgy látszik
Just do it :)
PS3: 572,878
X360: 344,454
PC: 47,496
forrás: http://www.vgchartz.com/
Amire én célzok, hogy a tavalyihoz képes is gyengébb lett az 11. Az ellenfelek erõssége egy összevisszaság. Legalábbis én ezt tapasztaltam Legenden. N. Rosberg és Vettel a királyok, Force India mindig 23-24be, a McLarenek folyton 10dik helynél topognak, Massa veri Alonsot. A tavalyi újságírós rész semmit nem változott. Vagyis igen kivágták az interjúszobát. Legalább azt látnánk amikor odaadják év végén a VB trófeát. Ja meg van egy kis ugrálás meg mutogatás a kocsin. Vagy hogy mondjak egy példát. Bevittem ToroRossot 4 helyre. 3dik hely kellett volna és egybõl jön az animáció hogy szomorúak én meg magyarázon, hogy mi volt a baj. Szánalom, egy ilyen csapat örülne egy olyan 4dik helynek a valóságban. A verseny utáni élet semmi. Ok van pár sablon mail de ennyi. Akár milyen patchet adnak ki mindig van valami új bug halmaz. Ráadásul a DRS zónákat nem javítják ki, innetõl nem lesz patch. Lényegileg egy gyenge DLC a 2010hez, amire rá van ütve az új játék jelzõ.
A karrier 1000 sebbõl vérzik. De talán ami a legjobban bánt, hogy VBként ülhetek a 4-es számú stb kocsiba és a csapattársak folyton visszaesnek teljesítményben. Sõt ha Vettel, Alonso, Hamilton stb helyére mész akkor az a pilóta egybõl megy a süllyesztõbe, F1be már helye nincs. Röhej. Biztonsági autó egy rossz vicc. És nap hosszat sorolhatnám, milyen lehúzós vacak lett. EA féle politikát érzek mögötte. Vagyis lesz hatalmas PR, a játékot meg felületesen megcsináljuk, minõség és tartalom meg nem fontos, majd a név eladja.
Plusz megemlítem, hogy az F1 online része igazi DiRT Showdown féle roncsderbi. Szóval értem honnan az ötlet.
A DiRT3mat meg nem szidtam. Bár tény kicsit több pályát elviseltem volna.
Derbi rész jöhet a többi nem.
Nyaktörõ helyszínek, elképesztõ kunsztok, pazar látványelemek, igazi pörgõs hangulat vár bennünket a DiRT: Showdownban, a fejlesztõk nyilatkozata szerint a Showndown nagyban hasonlítani fog a kilencvenes években hódító Destruction Derby-re. Úgy látszik elfogyott a Codies fantáziája a DiRT-sorozat jövõjét illetõen, rali kimarad ezúttal - helyette kapunk egy csupasz örjöngést. A gymkhana-játékmódban egyébként kétszer-háromszor nagyobb játszótereket kapunk, mint legutóbb. De lesz még a kalapban az NFS-féle Autolog rendszerhez hasonló közösségi rendszer és végtelenül egyszerû irányítás. A DiRT: Showdown 2012. májusában jelenik meg PC-re, Xbox 360-ra és PS3-ra.
Gamekapocs
Sokkal jobb lenne ha végre bejelentenék, hogy jön a GRID 2. Amire így most semmi esély. Májusba jön ez, õsszel megint egy F1 és ennyi. Szomorú. 😞
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
A Codemasters bejelentette az új Dirt játékot, ami viszont nem a Dirt 4. Ennek kihangsúlyozása fontos, ugyanis a Dirt Showdown inkább csak mellékszála a sorozatnak, mintsem folytatása. Ennek bizonyítéka, hogy a ralis játékmenet roncsderbire vált.
A készítõk egy az arcade játékok kedvelõinek jobban tetszõ játékmenettel ellátott Dirt-öt kívánnak fejleszteni, ami bizony a kultikus Destruction Derby elemeit hordozza magán. A játékban pedig visszatér a manapság népszerû gymkhana is, ráadásul nagyobb helyszínekkel.
Megjelenés multiplatform formában 2012. májusában várható.

