197
A DiRT sorozat roncsderbis mellékszála.




src=\"http://kephost.hu/image-3A07_4F255949.jpg\">
  • Fillmore Dude
    #157
    Mekkora egy bőgőmasina vagy te öreg
    Nagyon hasznos segítséget nyújtottál de tényleg (vedd meg, indítsd mással). A "megkellvenni"-t egyik topicban sem nevezik segítségnek mártírka. A játék pedig nem az avx-es exe-ről készít ikont, ezért nem hiszem sokan azzal indítják alapból (egyébként anélkül is rossz még így önmagában ahogy te mondtad).

    Én pl a Humesz által leírtakat alkalmaztam, de először nem sikerült, mert csak 2 bejegyzést találtam 4 helyett, aztán priviben összeértetlenkedtem, hogy mi nem jó nálam és azóta megy a Joyride!

    Ne mártírkodjunk már és sértődjünk, mint egy ovis kislány.
    Használd a keresőt, játszál, élvezd és oszd meg a képeket, videókat róla, mert arról szól ez a topic. Keress magadnak valami dühöngőt, ha nem tetszik valami te
  • Chamelia
    #156
    Nem kell több sírás :) Google.com yarrr fix-re és ott a megoldás. Priviben jobb is az ilyeneket intézni, mert nem mindenkinek működik minden ugyanúgy.
  • arty
    #155
    Ha képtelen vagy mondatot értelmezni, ne fórumozz! Horgássz, oda nem kell ilyesfajta képesség.

    A leirás, amit a gugli kidob egy fassság - neked való. Aki nem teljesen debil, az nem inditja az avx-es exet és nem kell a tűzfalon se tiltania semmit.

    De ha történetesen a segítségeim nem is működtek volna: a szándék a fontos, veled és a másik észlénnyel szemben ÉN megpróbáltam segíteni. Az irj privit (le ne térdeljek?) gondolom a fontoskodó pondró lelkednek kell, mert különben akutya nem állna veled szóba. (hiszen priviben aztán kurvára könnyebb elmagyarázni valamit, akár 5x, mint egy hsz-t ide bevésni).

    Álszent akkor lennék, ha azt állítanám, hogy nem lopok és ti se lopjatok. Én csak annyit irtam, hogy a megvásárlás segít - mivel yarr yarr csak a warezosokat szopatja. Ha ezen valaki kiakad, azt joggal nevezem tolvajparasztnak, hiszen EZ LENNE AZ ALAPVETŐ hozzáállás, ha viszont ellopom, akkro inkább kussolok és nem nekem áll feljebb, hogy "a megvétel nem megoldás".
  • Chamelia
    #154
    Micsoda hisztis picsák vagytok Ti COD-dal együtt, ráadásul ez a mellébeszélés amit műveltek :)) Nem az avx-es exe okozza a bajt, a sima exével is ugyanúgy rossz. Amit Te mondtál ("nem az AVX-es exe-t használod") az azt jelenti, hogy ezzel kéne indítani, holott nem igaz, ebből látszik tényleg, hogy azt sem tudod miről beszélsz: ez nem segítség. A megvétel megint nem az. Jut eszembe tolvajparasztka, te be tudnád mutatni az összes számlát az összes játékodról? Ne legyünk már álszentek.

    Bárki számára, aki használja a Google-t és tud angolul, elérhető és nem titkos a megoldás, de mivel nagyon hosszú ezért nem érdemes ide írni.
    Miért fáj neked annyira az, hogy priviben működik a dolog?

    Ne hisztizzünk már, a játékról beszéljetek inkább, videókat, képeket stb... postoljatok inkább. Vagy menjetek más topicba unatkozni és trollkodni.
  • COD Black Ops
    #153
    hagyd rá.... hülyékkel felesleges vitatkozni...
  • arty
    #152
    két .exe van a dirt showdownhoz, az egyik a dirtshowdown.exe a másik a dirtshowdown_avx.exe

    ahogy olvastam más topikban, a warezváltozatban az _avx-es okozza a YARRRos hibát
  • Humesz
    #151
    Ahogy érzed. A megvétel az tényleg jó ötlet, a másikat te sem gondolod komolyan, ha igen, akkor nem is tudtad mit kérdezek.
  • arty
    #150
    Idejöttél segítséget kérni. Próbáltam segíteni, két ötletet is mondtam.

    Sajnos mint kiderült egy parasztal próbáltam jót tenni, ez van.
  • Humesz
    #149
    Egy hálás köszönetet írtam, ha neked ez hencegés volt, akkor veled más bajok vannak :) Bár aki szerint a megoldás ennyi attól...
  • Humesz
    #148
    :) Azóta már 4x írtam le priviben, aki megkért rá. Amennyi erőt arra fecséreltél hogy ezzel foglalkozz, már meg is találtad volna a választ. Úgytűnik, aki megszeretné tudni, az megkeres. Relax...
  • arty
    #147
    vedd már észre magad...

    amennyi erőt arra fecséreltél, hogy elhencegj, h megoldottad, akár beirhattad volna a megoldást is. és bocs h a megvételt is megemlitettem, tolvajparasztkám.
  • COD Black Ops
    #146
    oké


  • Humesz
    #145
    Ok Teréz Anyu, majd priviben szívesen segítek bárkinek én is és akitől kaptam is a megoldást! Addig úgy látom itt is a "vagy megveszed" a taktika.
  • COD Black Ops
    #144
    nekem nincs de másnak lehet hogy van/lesz
  • Humesz
    #143
    nehogy megkérdezd hátha úgy tudnám, hogy szükséged van rá
  • COD Black Ops
    #142
    nehogy leírd ide hátha segítesz másnak vele
  • arty
    #141
    gratulálok
  • Humesz
    #140
    Semmi köze hozzá! Viszont kaptam egy tökéletes megoldást priviben, amit ezúton is nagyon köszönök, viszlát YARRRR
  • arty
    #139
    vagy megveszed
  • arty
    #138
    nem az AVX-es exe-t használod
  • Humesz
    #137
    Erre a YARRRR/Avast bugra van valami megoldás? Köszi
  • arty
    #136
    skip :D
  • COD Black Ops
    #135
    Minden pályát megcsináltam aranyra elsőre de a driftelős gymakhakenblock43mostersz@rság nem megy :D Valaki tipp?
  • johny85
    #134
    üdv ez a zeneszám link nem nagyon működik nem tudsz másikat?
  • arty
    #133
    új amdk is tudják (bulldozer, trinity) :)
  • TothLaci
    #132
    Kijátszottam, tetszett. De nagyon sajnálom, hogy mindig igen kevés tartalommal jelenik meg egy újabb rész.
    Az engine nagyon bejön.
  • janihunk
    #131
    Multis videóm:
  • zooleeh
    #130
    :) VAN
  • janihunk
    #129
    Nem kérdeztem, mondtam. Tényleg van.
  • Jaka923
    #128
    Van
  • janihunk
    #127
    Van multi carack!
  • janihunk
    #126
    Saját:
  • gabo91
    #125
    Egész jó lett a játék, annak ellenére hogy sokan fikázzák. NFS-nél egész biztos hogy jobb :)Eltér a szériától de hát ezt előre közölték is. Így kell hozzáállni, én elvagyok vele, jó hogy csináltak egy ilyen roncsderbit amivel lehet baromkodni ebből úgyis hiány volt. Zenék kegyetlen jók!
  • mester1987
    #124
    A Joyride-ba lehet fejlődni vagy az ad valamit a Showdown-hoz (autót vagy pénzt)???
  • Jaka923
    #123
    Letölteni ezt
  • johny85
    #122
    Dirt Showdown FLT töltöttem le de blink32.dll kér,valaki tudja mi kellene neki?
  • mester1987
    #121
    Egész nagy felhozatal.
  • berczely
    #120
    Közben én megtaláltam!

    DOWNLOAD

    Soundtrack:
    A Loss For Words -- The Hammers Fall ✔
    Black Spiders -- Cold Dead Hands ✔
    Blokhe4d -- Hexagon
    Blokhe4d -- GHOST IN A CAN V1
    Breakage -- Fighting Fire (Loadstar Remix) ✔
    Byob -- One Way Road
    Camo & Krooked -- Watch It Burn (Instrumental) ✔
    Canterbury -- Ready Yet ✔
    Danny Byrd -- Sweet Harmony ✔
    Dot Rotten -- Are You Not Entertained ✔
    Eighteen Nightmares at the Lux -- Mother of Girl ✔
    Equalizers -- Wide Awake ✔
    Far Too Loud -- Play it loud ✔
    Far Too Loud -- We Want to Dance ✔
    Felguk -- The Funky Drama (FTampa Mix) ✔
    Freestylers -- Cracks (Ctrl-Z Remix) ✔
    Grand Magus -- At Midnight they'll get wise ✔
    Kids in Glasshouses -- Animals (Hadouken Remix) ✔
    Kudu -- Let's Finish (Sinden Remix) ✔
    LostAlone -- Do You Get What You Pray For ✔
    Lower Than Atlantis -- If The World Was To End ✔
    Melleefresh -- Intuition (Darth & Vader Mix) ✔
    Max Raptor -- The King Is Dead ✔
    Neelix -- Disco Decay (Felguk Mix) ✔
    Nero -- Me & You (Dirtyphonics Remix) ✔
    Nero -- Innocence (Feed Me Remix) ✔
    Reckless Love -- Speedin' ✔
    Rise Against -- Help Is On the Way ✔
    Rise Against -- Architects ✔
    Rival Sons -- Get What's Coming ✔
    Rubicon Cross -- Locked and Loaded Ruff V1 ✔
    Scott Nixon -- The March ✔
    Skryptcha -- Runnin' Away ✔
    South Central -- Japan ✔
    Stanton Warriors -- Shoot Me Down ✔
    Templeton Pek -- Signs ✔
    Templeton Pek -- Call To Disarm ✔
    The Answer -- Piece by Piece ✔
    The Parlor Mob -- Into The Sun ✔
    The Qemists -- Take It Back featuring Enter Shikari ✔
    The Treatment -- Departed
    The Treatment -- The Doctor ✔
    The Treatment -- Shake The Mountain
    Turbowolf -- Rose for the Crows ✔
    We Are The Ocean -- Trouble Is Temporary, Time is Tonic ✔
    Wolfgang Gartner -- Illmerica (Radio Edit) ✔

  • berczely
    #119
    Ha valaki talál soundtrack-et vagy csak zeneszám listát az jelezze pls!
  • Palinko
    #118
    van hogy ki marad élve, meg van hogy újjáéledsz