197
A DiRT sorozat roncsderbis mellékszála.




src=\"http://kephost.hu/image-3A07_4F255949.jpg\">
  • arty
    #197
    szerintem jóez, egy ezrest adtam érte, annyit simán megért - amennyiért a CM árulta, az tnyleg vicc.

    dirt3at megjelenéskor vettem, az meg annyit ért, tetszett - kivéve, hogy a játék egy részét ujra meg kellene venni, dlc formájában. Nincs más rallyjáték, így manapság az a legjobb.

    A gyíkhamás buzulás tényleg nagyon gáz, szerencsére lerántod a nehézséget easyre és fél perc alatt túl vagy rajta.
  • Doc Hooliday
    #196
    hali! Jácca valaki egyáltalán még ezt a szart??? Ez egy szégyen ez a játék! Őszinte részvétem annak aki pénzt adott érte! 2-óra hosszat bírtam vele játszani...de már 1-óra után elkezdett olyan gondolatom lenni hogy miért cseszek el az életemből ennyi drága időt egy ilyen selejtes izére!? Aztán 2-óra elteltével amikor már halálra untam magam játék közben véget vetettem a szenvedéseimnek!...uninstall!
    Amúgy a dörthárom sem ér egy kalap szart sem! Ez már nem rally, hanem egy elkorcsosult élvezhetetlen, a rallyt megcsúfoló árkád szar lett amiben ránk erőltetik a kenblokk féle gyikamás okádékot, aminek még az emlékétől is okádnom kell!!! Bravo kódmasztersz!
  • 1080pBen
    #195
    Csináltam egy gameplay videót, igyekeztem minden játékmódot belerakni: http://www.youtube.com/watch?v=h5i71YFImdI&feature=plcp
  • zotya10002
    #194
    Játszol vele vaze!!

    Miért mit szeretnél ? :-DD
  • berczely
    #193
    Akkor mi a francot kezdjünk vele brada?
  • zotya10002
    #192
    (steam-en aktiválva van már a kódja) ! !
  • zotya10002
    #191
    Sziasztok!!

    Nekem is lett egy ilyen csodám..:-))

    Háát nekem ez nem tetszik!

    Ha valakinek kellene írjon privátot és megdumáljuk!(steam-en aktiválva)
  • grebber
    #190
    Annyira nem volt jó hogy mindent aranyra csonáljak meg nem is volt követelmény.Kellett a hely a gépen igy ahol a bronz megvolt nem szenvedtem újra.
  • arty
    #189
    minden event arany?

    milyen nehézségen nyomtad végig?
  • grebber
    #188
    Csak belejöttem sikerült és végigcsinálnom!
  • grebber
    #187
    Hát ilyenkor szégyellem el a pofám ,hogy mekkora béna vagyok.Nem tudom hány perc alatt nagynehezen szerzek ezen a figárázos pályám 70-80 ezret itt meg kb 15 sec alatt már a felét megszerzi :(
    Fel kell kötni magam mese nincs.
  • arty
    #186
    korrekt teszt
  • mester1987
    #185
  • berczely
    #184
    Igen, mondjuk ez jó nagy kib*szás a játék részéről! Demóban nem volt benne ez a driftes rész megveszi az ember azt kiderül, hogy meg sem tudja csinálni a karriert mert nem áll kézre a játékmenet. Hál istennek én csak a demóig jutottam ezzel DiRT 3 viszont jól arconcsapott amikor megvettem és szenvedtem a GYMKHANA résszel... abba is hagytam. Talán majd egyszer visszatérek rá.
  • grebber
    #183
    Sajnos nem érzek rá a driftelésre így mindig 80ezer pont alatt vagyok ami csak az utolsóhelyre elég.
    Azon a szovacstábláson meg cirka 20 másodpercet vernek rám ami megint az utolsó hely csak.Mindegy ez van béna vagyok még próbálkozom azért,de már így is 50* próbáltam újra őket :(
  • arty
    #182
    de ott átlőtted hipereasy-re és az kb "skip" volt, csak 3 percig tartott és nyomni kellett a gázt :))
  • berczely
    #181
    Nálam már a gymkhana kiverte a biztosítékot! a DiRT 3-ban is csak szenvedtem vele...
  • grebber
    #180
    Ez az első Dirt amit nem tudok végigvinni :(
    3. szinten van egy trükközös meg egy színes táblás felszedős amiket nem tudok megcsinálni így nem is tudok továbbmenni.
  • balcooo
    #179
    Sziasztok! Sikerült akárkinek Vista alól elindítani esetleg a gémet?
    Végignyálaztam nemtom hány külföldi fórumot de a javasolt "KB...." packokkal nem sikerült Dx11-et varazsolni a Vista SP2 alá.

    Esetleg van valami trükk dx10 alól futtatásra?
  • sherlock1
    #178






  • Chamelia
    #177
    Ja, azért intézzük privibe ha esetleg ez eddig nem esett volna le neked.
  • Jaka923
    #176
    Attól, hogy nincs warez szennytopik, még nem kéne idepiszkítani.
  • Dj Tommy
    #175
    Kösz az infót, ez hiányzott csak a joyride-os küldetések közül.
    Igen Pc-n játszok vele.
  • Chamelia
    #174
    Igen, kár hogy nincs warez topic, jó lenne! Az ilyen esetekre.
  • ratgab
    #173
    A korlátoltság nem az én bajom, tőlem nyugodtan lehet bárki az.

    Játék-vétel és letöltés topik? Nem vagyunk egy szinten úgy látom. Más topikban téged elzavarnának a warez topikba, sajnos itt nincs még HG (annyira nem népszerű játék, hogy legyen is).

    További jó warezolgatást és nagypofával lopkodást kívánok!
  • Chamelia
    #172
    Semmi gond IP-huszár :) Lovagolj még nyugodtan ha az megnyugtat. Kb a 40. visszaolvasó embernek segítettem már ezzel kapcsolatban, illetve ide is szívesen beírtam volna ha bárki kérdezte volna. Mivel elég hosszú és kép mellékletek is vannak hozzá annak, aki esetleg nem ért hozzá annyira, ezért nem tettem.

    De ezt már megírtam "neked" is :))
    A játék-vétel és letöltés más topic. (mint mindig)
  • Twinee
    #171
    Annyit kell csinálni bemész a középre csinálsz egy kört és aztán távozol belőle. Pc-n játszol ?
  • ratgab
    #170
    Ilyen mentalitással kedves tolvaj banda (Te, Chamelia és Humesz) csak szólok nem lenne 1 darab játék sem ,amit lewarezolhatnátok.

    Loptok és még büszkék is vagytok rá (és ez a probléma), meg veritek itt a nyálatokat egy olyan tagnak, aki bizony vesz is néha játékot nem csak ellopja (lehet jönni az álszent dumával, de biztos vagyok benne, hogy nálatok csak torrent fájlokat találnánk, míg Arty-nál tuti van eredeti játék is).

    Csak gratulálni tudok! Segíteni akart és beszóltok neki, meg jöttök itt ezzel a hülye PÜ-ben baromsággal (aminek az ég adta világon semmi értelem, ha beírod ide, csak 1x kell megtenned és kész... Nem egyszerűbb?)

    Nehogy már ezentúl az eredeti tulaj legyen itt a végén a hülye. El kéne már gondolkodni gyerekek!!!
  • Twinee
    #169
    Sziasztok! Keresek xbox livera dirt showdown játékost akivel megtudnám csinálni a friends achievemteket. Volna rá jelentkező ?
  • Dj Tommy
    #168
    Valaki tudna segíteni abban, hogy a Joyride-ban:
    Construction Site Spin And Out küldetést hogyan kéne megcsinálni?
  • B0GE5z
    #167
    vegyetek fel steamen: b0ge5z :D
  • arty
    #166
    :DDDD
  • Gaso #165
    gratulálnék a szüleidnek, nagyon jó nevelést kaptál!
  • COD Black Ops
    #164
    "jah nincs is rá megoldás"

  • COD Black Ops
    #163
    "írtad, hogy írjak rád, mert tudsz nekem segíteni dirt showdown lan play-ben. köszi előre is!"

    mindjárt megírom
  • COD Black Ops
    #162
    privátba megírom de előbb kérj meg rá privátban még a héten válaszolni fogok
  • Gaso #161
    crack lan playre van megoldás?
  • COD Black Ops
    #160
    YARRRR-os hibára tud valaki megoldást?
  • arty
    #159
    Node, roncsderbire kell az ilyen is.
  • arty
    #158
    Na, jönnek a zsírparasztok, dögivel.